Середня загальноосвітня школа №9

СЗШ №9 -  державний заклад загальної середньої освіти I-III ступеня (ліцей з гімназією та початковою школою).

Шановні батьки майбутніх першокласників!
Раді  сповістити вас про початок адаптаційних занять для діток, які готуються до свого першого року  у школі.

Чому наша школа?

Кваліфіковані вчителі

У школі викладає 47 педагогів. Із них 17 мають звання "старший вчитель", 24 - "вищу кваліфікаційну категорію", 7 - "I кваліфікаційну категорію".


Сучасні кабінети

У нашій школі 30 кабінетів. Більшість із них обладнані сучасними технічними засобами: інтерактивними панелями, телевізорами, комп'ютерами. 

Інформатика на високому рівні

У школі три сучасних комп'ютерних класи. Висококваліфіковані вчителі забезпечують поглиблене вивчення інформатики та інформаційних технологій. У старших класах запроваджений інформаційно-технологічний профіль навчання.

Цікаві та актуальні заходи

Чи не кожного тижня наші учні беруть участь у цікавих заходах. Також вони часто їздять у поїздки, відвідують музеї, бібліотеки.

12 гуртків та спортивних секцій дозволять Вашій дитині всебічно розвиватися: хореографія, вокальні гуртки, паперопластика, графічний дизайн, кіокушинкай карате,  тхеквондо, баскетбол, настільний теніс, шахи.

До парламенту школи входять ініціативні сучасні підлітки. Вони щоразу організовують цікаві заходи не лише у рамках школи, але долучаються до діяльності цілого району.