ТРЕНIНГ ПСИХОЛОГIЧНЕ ЗДОРОВЯ ВЧИТЕЛЯ.docx
ПОРАДИ ЩОДО ПОДОЛАННЯ АГРЕСIЇ.docx
IГРИ ДЛЯ ПОДОЛАННЯ АГРЕСIЇ.docx

Тиждень толерантності

П'ятниця 20.11 - День ввічливості

Тиждень толерантності

Четвер 19.11 - День взаєморозуміння та порозуміння

Тиждень толерантності

Середа 18.11 - День відкритості і тактовності

Тиждень толерантності

Вівторок 17.11 - День посмішки і гарного настрою

Тиждень толерантності

Понеділок 16.11 – День толерантності

Батькам про COVID-19

Хочеш бути успішним у навчанні?

Підказка, як ефективно готувати домашні завдання

1. Активно працюй на уроці: уважно слухай, відповідай на запитання.

2. Став запитання, якщо чогось не зрозумів або з чимось не згодний.

3. Навчися користуватися словниками й довідниками. З'ясуй значення незнайомих слів, знаходь потрібні факти й пояснення, правила, формули в довідниках.

4. Якщо в тебе є комп'ютер, навчися з його допомогою знаходити потрібну інформацію, робити розрахунки за допомогою електронних таблиць тощо.

5. Продумай послідовність виконання завдань з окремих предметів і спробуй визначити, скільки часу тобі знадобиться для виконання кожного завдання.

6. Між уроками роби перерви.

7. Спочатку спробуй зрозуміти матеріал, а потім його запам'ятати.

8. Якщо матеріал, який треба вивчити, великий за обсягом або складний, розбий його на окремі частини й опрацюй кожну частину окремо. Використовуй метод ключових слів. (Ключові слова - найважливіші в кожному абзаці).

9. Не залишай підготовку до доповідей, творів, творчих робіт на останній день, адже це потребує багато часу. Готуйся до них заздалегідь, рівномірно розподіляючи навантаження.

10. Готуючись до усних уроків, використовуй карти, схеми. Вони допоможуть тобі краще зрозуміти й запам'ятати матеріал.

11. Складай план усної відповіді.

12. Перевіряй себе.

Профілактика злочинів та правопорушень серед неповнолітніх

Право, закони супроводжують людину все її життя. З ними ми зустрічаємось дуже часто. Щоб уміло та правильно користуватися своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Саме тому практичним психологом Щербинецького НВК було організовано та проведено виховний захід «Профілактика злочинів та правопорушень серед неповнолітніх» для учнів 9-го класу

🔷 Скажи про біль тим, кому довіряєш

Жорстоке поводження з дітьми неприпустиме та карається законом. Якщо ти є жертвою домашнього насильства, потрібно повідомити тим, кому можеш довіряти. Родичам, другу та його родині, вчителю, шкільному психологу, адміністрації школи тощо.

🔷 Якщо б’ють – дзвони 102

Якщо ти став жертвою насильства, подзвони у поліцію за номером 102 або на безкоштовну гарячу лінію з попередження домашнього насильства за номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного).

🔷 Звернись за допомогою у спеціальні служби

Якщо ти став жертвою систематичного домашнього насильства і тобі нема в кого попросити допомоги, час самостійно звертатися у відповідні державні служби.

Усне чи письмове звернення можна подати у місцевий Центр соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, органи Національної поліції, заклади освіти чи охорони здоров’я.

Усі звернення та повідомлення з приводу жорстокого поводження з дітьми реєструються службою, куди було подане звернення, і протягом однієї доби направляються до служби у справах дітей і органу Національної поліції за місцем проживання (перебування) дитини.