Бахмутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

Бахмутської міської ради Донецької області

УВАГА УЧНІВ 11 КЛАСУ!

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 9 до 31 січня 2018 року на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Кожного року 22.01 день проголошення Акту возє’днання УНР та ЗУНР у 1919 році, українці відзначають День соборності України. На цю тему учні 8-Б підготували лінійку. На ній діти з інших класів подивилися відео Акту возє’днання, прослухали гімн та українські пісні. Також учні усіх класів створили «Ланцюг єдності», взявши одне одного за руки, таким чином показавши, що Україна – єдина, неподільна країна, ту якій кожна людина поважає іншу та сприймає, як рівну. Також учні 8-Б класу закликали дітей школи повісити стрічки на один із символів нашої держави – український вінок. Ці стрічки символізували всі області нашої країни, підкреслюючи їх єдність.

19.01.2018. Через терни – до зірок!

15 січня 2018 р. у м. Слов’янську стартував очний етап ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». У 2018 році конкурс дав можливість продемонструвати фахову майстерність та творчий потенціал учителям української мови та літератури, німецької мови, фізики та фізичної культури. У цьому році вибороли право представляти місто Бахмут два вчителі нашої школи: Бак Тетяна Миколаївна – номінація «Фізика» та Гордієнко Олена Вікторівна – номінація «Українська мова та література». Протягом тижня наймайстерніші вчителі області доводили своє вміння. Незважаючи на конкуренцію, а в номінації «Українська мова та література» було 26 учасників, а в номінації «»Фізика» - 18, і Олена Вікторівна , і Тетяна Миколаївна увійшли до вісімки фіналістів.

Під час конкурсного випробування «Практична робота» Тетяна Миколаївна розробляла інструкцію для учнів із підготовки проведення фронтального фізичного експерименту та запропонувала низку експериментальних завдань для проведення лабораторних досліджень різного рівня. В інструкціях вона вдало поєднували методи й форми взаємодії з навчальним матеріалом, методику постановки дослідів, техніку проведення експерименту, навички користування вимірювальними приладами, уміння опрацьовувати експериментальні дані. Олена Вікторівна продемонструвала свій методичний рівень під час виконання випробування «Практична робота (аналіз ліричного твору)». Підготувавши протягом години фрагмент уроку, вона впродовж 15 хвилин розкрила шлях ліричного героя під час аналізу вірша М. Вінграновського «Сеньйорито акаціє, добрий вечір». Третього дня наші вчителі презентували навчальні проекті. Олена Вікторівна презентувала навчальний проект «Майбутнє вже настало», де вдало поєднала ідею STREAM-освіти. Тетяна Миколаївна продемонструвала вміння організовувати дослідницьку, творчу діяльність учнів на уроках фізики. І завершальним кроком стало випробування четвертого дня - урок. Восьмикласники разом із Гордієнко О.В. поринули у світ поетичної творчості сучасної української поетеси Галини Кирпи, заповнюючи читміл-щоденник «Твори як митець». А учні Тетяни Миколаївни створювали сторінку у фейсбуці Шарля Кулона.

Всі переживання лишились позаду, попереду – нові конкурси і випробування. Тож вітаємо наших учителів і зичимо їм наснаги та творчих здобутків у нелегкій професії!

11.01.2018 на базі КЗОЗ "ЦПМСД Бахмутської міської ради" відбувся семінар-тренінг для медичних шкільних щодо захворюваності на кір.

Кір - гостре інфекційне захворювання. Пам’ятка для батьків!

Новорічний мультфільм від учнів 7-А класу Бахмутської школи №10, створений за ініціативи та безпосередньої участі психологів організації ПРОМИР. Вітаємо всіх з прийдешнім Новим роком за старим стилем!

Мультфільм 7-А.mp4

Засідання ШМО гуманітарного циклу

Під час засідання членів ШМО гуманітарного циклу ЗОШ № 10, яке було проведено 04 січня 2018 року, для підвищення ефективності роботи вчителів керівник ШМО - Тетяна Бондар - повторно опрацювала з колегами ключові нормативні документи та рекомендації, критерії оцінювання учнівських робіт, вимоги щодо викладання в 5-9х класах за вимогами Держстандарту, зміни до навчальних програм, вимоги щодо оформлення календарного планування на ІІ семестр 2017-2018 н.р.

Особливу увагу членів ММО було акцентовано на необхідності реалізації Концепції " Нової української школи" та Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, на вихованні на уроках гуманітарного циклу патріотизму, на потребі формування в учнів прагнення до збереження рідної мови, національних традицій і цінностей.

Керівник ШМО акцентувала увагу присутніх на потребі використання сучасних форм і методів роботи з учнями, реалізації ключових наскрізних ліній. Особливо докладно педагоги працювали над проблемою реалізації наскрізної лінії «Громадянська відповідальність» на уроках гуманітарного циклу, наробками з власного досвіду поділився вчитель історії Олег Бак.

Не оминули своєю увагою вчителі і рекомендації серпневої педагогічної ради щодо реалізації STEM – освіти, обговорили шкільне анкетування щодо проведення єдиного STREAM дня. Докладно опрацювали план участі членів ШМО у міських творчих конкурсах, план роботи з обдарованими учнями на ІІ семестр.

Ура! Канікули! З таким гаслом учні Бахмутської школи № 10 прокинулись вранці 28 грудня!

Радісно розпочалися зимові канікули у 2-А та 2-Б класах. Не по зимовому теплий день порадував дітей подіями: гарною прогулянкою, смачним попкорном та цікавим мультфільмом «Фердинанд» про казкові пригоди тварин. Зимові канікули – це завжди казка. Нехай вона буде чарівною.

Напередодні учні 5-А класу дружно готувалися до них: прикрашали клас сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, плакати, вчили вірші, пісні, новорічні вітання, бо найяскравіші та довгоочікувані подій у класі – це новорічні святкові заходи.

Хлопці та дівчата 5-А з задоволенням відвідали паперову дискотеку у клубі «Бананас». Танці, конкурси, веселий настрій - всього було вдосталь. Справжнє ж диво відбулося, коли на учнів посипалося конфетті. Його було так багато, що можна було в нього пірнати, обсипати один одного та навіть ховатися в ньому.

Наступного дня 5-А відправився в басейн «Дельфін». І тут також на п’ятикласників чекало море емоцій. Незважаючи на зиму хлопчики та дівчатка ніби опинилися на морі: плавали, змагались, відпочивали.

Заходи на початку канікул сприяли гарному настрою учнів 5-А класу напередодні нового 2018 року.

«Активне дозвілля старшокласників»

Зимовим канікулам радіють і дорослі, і малі. А для учнів 9-11 класів Бахмутської школи №10, це можливість відпочити у колі друзів та набратись сил перед відповідальним півріччям напередодні державної підсумкової атестації та зовнішнього оцінювання.

Останній навчальний день І семестру для учнів 9-11 класів закінчився святковою Новорічною дискотекою. Святкова програма була організована за участю творчої групи лідерів учнівського самоврядування, які підготували танцювальний флешмоб. Дев’ятикласники були завзятими учасниками всіх танцювальних батлів, активно змагаючись із запальною командою 10 та 11 класу. Незабутні емоції отримали всі, хто брав участь у розважальних конкурсах або просто спостерігав за справжнім вибухом емоцій у ритмі танцю.

Зимові канікули для 9х-11 класів розпочалися з екскурсії до міського кінотеатру «Побєда». Підлітки свідомо обрали для перегляду пригодницьку стрічку «Джуманджі: Поклик Джунглів», яка не залишила байдужим нікого. Учні з задоволенням спостерігали за фантастичним сюжетом, сповненим пригод і небезпек. Кожен для себе зробив певне відкриття: хтось із задоволенням милувався грою акторів, а хтось вкотре переконався, що життя - це найдивовижніша з існуючих у світі пригод!

Канікули – це чудова нагода відпочити та приділити час своєму здоров’ю. Цілющі властивості води та її користь для організму важко переоцінити, бо вода завжди дарує масу позитивних емоцій і допомагає зміцнити здоров’я. Згідно плану роботи на зимових канікулах учні 9-А, 10 та 11 класу відвідали міський басейн «Дельфін», де старшокласники ще раз переконалися, що стежити за своїм здоров’ям – не тільки нескладно, але й приємно. Для кожного стало цілком зрозуміло, що не потрібно чекати літа, щоб поплавати у своє задоволення, а в басейн можна записатися в будь-який час.

Канікули – це чудова нагода відпочити та приділити час своєму здоров’ю. Цілющі властивості води та її користь для організму важко переоцінити, бо вода завжди дарує масу позитивних емоцій і допомагає зміцнити здоров’я. Згідно плану роботи на зимових канікулах учні 9-А, 10 та 11 класу відвідали 3 січня 2018 року міський басейн «Дельфін», де старшокласники ще раз переконалися, що стежити за своїм здоров’ям – не тільки нескладно, але й приємно. Для кожного стало цілком зрозуміло, що не потрібно чекати літа, щоб поплавати у своє задоволення, а в басейн можна записатися в будь-який час.

Останній навчальний день І семестру – 27 грудня 2017 року - для учнів 9х-11 класів закінчився святковою Новорічною дискотекою. Святкова програма була організована за участю творчої групи активістів учнівського самоврядування, які підготували танцювальний флешмоб. Дев’ятикласники були найактивнішими учасниками всіх танцювальних батлів, активно змагаючись із запальною командою 10 та 11 класу. Незабутні емоції отримали всі, хто брав участь у розважальних конкурсах або просто спостерігав за справжнім вибухом емоцій у ритмі танцю.

«Святкуємо разом»

Святкові ранки закінчились, та не закінчується святковий настрій у першокласників Бахмутської школи №10.

Іграшки, ялинки та новорічні віночки на дверях – саме це створює незабутню атмосферу свята Нового року та Різдва.

Так на канікулах, напередодні свят, у 1-А та 1-Б класах було проведено захід на тему "Виготовлення новорічних диво-іграшок. Дітлахи із задоволенням готували подарунки своїм рідним та прикраси для ялинок.

Після ж Нового року погода внесла корективи до планів, тож замість прогулянки до зимового парку діти із задоволенням взяли участь у конкурсі "Творіння руками дітей". Відсутність снігу трохи засмучує малечу, проте надала можливість і під час канікул розвивати свої творчі здібності та робити подарунки до свят своїм рідним власними руками.

28 грудня - перший день зимових канікул, який для учнів старшої ланки( 9х-11 класів) розпочався з екскурсії до міського кінотеатру «Побєда». Підлітки свідомо обрали для перегляду пригодницьку стрічку «Джуманджі: Поклик Джунглів», яка не залишила байдужим нікого. Учні з задоволенням спостерігали за фантастичною грою, сповненою пригод і небезпек. Кожен для себе зробив певне відкриття: хтось із задоволенням милувався грою акторів, а хтось вкотре переконався, що життя - це найдивовижніша з існуючих у світі пригод !