ГОДИНИ  ПСИХОЛОГА


08.04.24-30.04.24 у дистанційному форматі з учнями 1 -11 класів були проведені заняття за темами: «Наполегливість чи талант?», «Підтримка або сила слова?», «Звідки беруться звички і як вони на нас впливають?», «Долаємо лінощі разом». 

Мірошнікова О. Ю із позитивним настроєм зустріла всіх учасників занять. На початку заходів психолог запропонувала учням виконати вправи на зосередження, розвантаження та синхронізацію між півкульних  зв’язків: техніка «Дякую», «Як ти почуваєшся сьогодні?», «Спритні долоньки», «Нейродолоньки», «Спробуй повтори», «Обери свого лінивця настрою», «Повільне дихання», «Знайди свій кактус настрою».

Учні початкових класів подивились притчу  «Сила слова», яка допомогла зрозуміти важливість кожного слова у нашому житті. Завдяки вправі «Баночка підтримки» навчились оберати потрібні та важливі слова для тих, хто нас оточує. Також дізнались про значимість підтримки у житті людей.

Учні 5-8 класів, завдяки мультфільму «Ніколи не здавайся», дізналися про те, що потрібно бути наполегливими та доводити всі справи до кінця, а також вірити в себе. Вправа «Велика стіна» і «Прояви наполегливість та уважність» допомогли у розвитку рис характеру, які опановують страхи та дарують впевненість.

Учні 9-11 класів, під час  перегляду відео «Корисні звички» дізналися про користь щоденної рухової активності. Вправа-самомасаж «Пильний одяг» навчила самостійно знімати напругу у тілі та підняла настрій . Притча «Коріння», дала змогу зрозуміти, як швидко позбавитись шкідливих звичок.

Під час проведених годин психолога ,всі учасники освітнього процесу із зацікавленням виконували творчі завдання, малювали «Баночку підтримки», активно виконували руханки, розповідали приклади із свого життя, ділилися почуттями, а головне отримали позитивні емоції від занять. 

Фото

01.03.24-23.03.24 у дистанційному форматі з учнями 1 -11 класів були проведені заняття за темами: «Що я знаю про щастя?», «Хто такий оптиміст і як ним стати?», «У світі уваги», «Чи маю я покликання і як його віднайти?», «Чарівна країна кольорів та уяви». 

Мірошнікова О. Ю із задоволенням та натхненням зустріла учасників занять. На початку заходів психолог запропонувала учням виконати вправи на зосередження, розвантаження та синхронізацію між півкульних  зв’язків, дихальні вправи: «1.2.3.4.5», «Обери долоньку настрою», «Спритні долоньки», «Тепломір настрою», «Спробуй повтори», «Дихання по колу», «Світлофор настрою», «Знайди свій настрій за смайликом».

Учні початкових класів подивились оповідання В. Сухомлинського «Казка про щастя», яке допомогло зрозуміти, що кожна людина має своє щастя. Завдяки вправі «5 Чуттів» навчились звертати увагу на свої відчуття.

Учні 5-8 класів, завдяки мультфільму «про оптимізм», дізналися, що таке оптимізм та його користь у повсякденному житті . Також вправа «Куди іде кошеня» та «Склянка з водою» дала можливість самостійно зрозуміти оптимістичне та пісимістичне бачення кожної дитини.

Учні 10-11 класів, під час  перегляду мультфільму «Луна» зрозуміли  важливість покликання у житті кожної людини. Вправа-тест «Ваше справжнє покликання» дало змогу учням визначитися із напрямком свого покликання у майбутньому. Техніка «Знайди кольори навколо себе», навчила швидко переключати свою увагу.

Під час  всіх проведених годин психолога ,всі учасники освітнього процесу із зацікавленням виконували творчі завдання, малювали «Різнокольорову кішку», «Метелика щастя» розповідали  найцікавіші приклади із свого життя, ділилися почуттями, а головне отримали позитивні емоції від занять. 

Фото

05.02.24-26.02.24 у дистанційному форматі з учнями 1 -11 класів були проведені заняття за темами: «Подаруй радість навколишнім», «Переваги критичного мислення», «Підготовка до ЗНО. Правила боротьби із стресовою ситуацією», «Риси характеру: позитивні та негативні», «Лихослів’я-вірус 21 го століття». 


Мірошнікова О. Ю із гарним настроєм зустріла учасників занять. На початку заходів психологиня запропонувала учням виконати вправи на зосередження, розвантаження та синхронізацію між півкульних  зв’язків, дихальні вправи: «Таємний таппінг», «Знайди колір свого настрою», «Дихання по колу», «Цеглинка», «Спритні долоньки».

Учні початкових класів після прослуховування оповідання В. Сухомлинського «Розділена радість», зрозуміли про важливість підтримки від друзів.

Учні 5-8 класів, завдяки техниці «6 секунд», навчилися керувати своїм емоційним станом. Також притча «Мисливець та ведмідь» дала змогу зрозуміти про негативні наслідки лихослів’я а вправа-гра «кольорова кулька» пояснила дітям , як завдяки кольору покращити свій настій.

Учні 10-11 класів, під час  перегляду психологічної вправи «Сейф» навчилися позбавлятися негативних думок. Завдяки вправам «6 ЧОМУ» та «Асоціативний кущ» діти дізналися про переваги критичного мислення. Мультфільм «Закусочна атака» показав користь позитивних рис у характері людини.

Під час  всіх проведених годин психолога ,школярі із зацікавленням виконували творчі завдання, малювали «Сонечко радості та», розповідали випадки із свого життя, ділилися почуттями, а головне отримали позитивні емоції від занять. 

Фото

10.01.24-29.01.24 у дистанційному форматі з учнями 1 -11 класів були проведені заняття за темами: «Чи може страх бути корисним?», «Спілкування-це здорово!», «Вибір професії-це твій вибір», «Подолання конфліктів».

Мірошнікова О. Ю із гарним настроєм зустріла учасників занять. На початку заходів психолог запропонувала учням виконати вправи на зосередження, розвантаження та синхронізацію півкульних  зв’язків: «Спритні долоньки», «Обери свій настрій за кольором», «Дихання за трикутником», «Дихання по квадрату», «Знайди свій настрій».

Учні початкових класів після перегляду мультфільму «Чи може страх бути корисним?», дізнались про користь і безпеку відчуттів та емоцій. Завдяки арт-терапівтичній вправі «Намалюй свій страх» навчилися долати страхи з допомогою малювання.

Учні 5-8 класів, після перегляду відео «Діти і гаджети», зрозуміли важливість справжнього спілкування і шкоду від зловживання гаджетами. Також діти ознайомились із багатьма цікавими видами спілкування які вигадали люди у всьому світі.

Учні 10-11 класів, під час  перегляду відео «Всі професії важливі» дізнались про користь кожної професії. Завдяки вправі «Професія Най-Най» зрозуміли про важливість кожної людини у професійній галузі.

На останньому тижні місяця, діти 5-9 класів відвідали заняття «Подолання конфліктів», під час якого опанували вправу «6 секунд». Дізнались про способи вирішення конфліктів. Виконали вправу «Яблучко і черв’ячок» та методи безконфліктного спілкування.

Під час  всіх годин психолога школярі із зацікавленням виконували творчі завдання та вправи, малювали, розповідали випадки із свого життя, ділилися почуттями, а головне отримали позитивні емоції. 

Фото

01.12.23-22.12.23 у дистанційному форматі з учнями 1-5 та 7-8 класів були проведені заняття за темами: «Що таке психологічне насильство?», «16 днів проти насилля», «Чому корисно дякувати?», «Моя самооцінка». 

Мірошнікова О. Ю радісно зустріла учасників занять. На початку заходів психолог запропонувала учням виконати вправи на зосередження та розвантаження: «Що я відчуваю?», «Чотири стихії», «Обери колір свого настрою», «Сокира», «Знайди свою кульку настрою».

Учні початкових класів після перегляду відео «Як підтримати себе-практика вдячності», пригадали всю користь вічливості. Завдяки вправі «Я дякую за….» зрозуміли ,що важливо дякувати не тільки оточуючим, але і собі за свої великі та маленькі досягнення.

Учні 6-8 класів, після перегляду відео «Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»», зрозуміли як реагувати та які можуть бути наслідки психологічного насильства. Також діти ознайомились із своїми психологічними правами, виконували вправу «Правда чи міф» та дізналися про невербальні прохання про допомогу.

На останньому тижні місяця, діти 6-8 класів відвідали заняття «Моя самооцінка», під час якого пригадали поняття низької, завищеної та зниженої самооцінки. Дізнались про 5 способів легко її підняти завдяки корисним порадам. Виконали вправу «Я люблю себе» та згадали свої найцікавіші риси характеру.

Під час годин психолога школярі відверто спілкувалися, виконували творчі завдання, малювали як виглядає вдячність, веселку та отримали позитивні емоції.

Фото

06.11.23-27.11.23 у дистанційному форматі з учнями 1-5 та 7-8 класів  були проведені заняття за темами: «Чому родина-це важливо?», «Родинні цінності та відносини», «Толерантність. Починаємо із себе», «Гідність-це відповідати за себе», «мій улюблений світ без образ». 

Мірошнікова О.Ю із позитивним настроєм зустрічала всіх учасників навчального процесу. На початку зходів психологиня запропонувала учням виконати психологічні вправи на розвантаження та налаштування емоційного стану: «Емоційна розминка», «Сьогодні я відчуваю..». Вправа «Неповторні листочки» нагадала учням , що всі люди різні і це чудово. Гра «Три факти про мене» допомогла зрозуміти, як бути толерантними, відео «Випадок на мосту» пояснило учням початкових класів важливість дружніх відносин у родині. Діти із захопленням приймали участь у обговоренні різних ситуацій, та розповідали про свої щоденні, гідні подвиги.

Під час годин психолога школярі виконували творчі завдання, малювали родинне дерево, серце гідності, квітку вічливості. Навчились поважати себе та інших.

Фото

02.10.23 – 31.10.31 у дистанційному форматі з учнями 1-5 та 7-9 класів були проведені заняття за темами: «Дружба – це сила», «Як поводитися із незнайомцями», «Кібербулінг, або агресія в інтернеті».  

02.10.23 – 31.10.31 у дистанційному форматі з учнями 1 – 5 та 7 – 9 класів були проведені заняття за темами: «Дружба – це сила», «Як поводитися із незнайомцями», «Кібербулінг, або агресія в інтернеті».

Мірошнікова О.Ю. радо зустріла учасників занять. На початку заходів психолог запропонувала учням виконати вправи на зосередження та заспокоєння: «Черепашка», «Хмаринка». Мультфільм «Їжачок» допоміг учням початкових класів пригадати правила спілкування, якості справжнього товариша. Діти із задоволенням коментували події, які супроводжували колючого героя.

Учні 7 - 9 класів, після перегляду мультфільму «Що таке торгівля людьми», пригадали правила поводження із незнайомцями, дізналися про небезпеки, які оточують людей у сучасному житті. Діти виконали вправу «Торговець чи жертва», набули навичок поводження із незнайомцями, дій у небезпечних ситуаціях, навчилися розрізняти жертву та злочинця.

На останньому тижні місяця учні 7 – 9 класів відвідали заняття ««Кібербулінг, або агресія в інтернеті», під час якого пригадали як уникнути небезпек, що чекають в інтернеті та соціальних мережах. Познайомилися з визначенням понять «булінг», «кібербулінг», «кіберзлочинець». Разом склали пам’ятку «Правила поводження в інтернеті».

Під час годин психолога школярі вдало опанували навички емоційного налаштування за допомогою вправ: «Тривога краде думки?», «Термометр настрою», «Я знаю 5». Діти відверто поспілкувалися один з одним, сміливо висловлювали власні думки, отримали позитивні емоції. 

Фото

11.09.23-25.09.23 у дистанційному форматі з учнями 1-5 класів були проведені заняття за темами: «Емоції бувають різні», «В якому вчинку живе добро?», «Ментальне здоров’я, як про нього дбати?». 

Мірошнікова О.Ю із гарним настроєм зустрічала всіх учасників навчального процесу. На початку зходів психологиня запропонувала учням виконати нейропсихологічні вправи на зниження втомленості, тривоги та посилення концентрації уваги: «Емодзи», «Обійми метелика». Гра «Вгадай та повтори емоцію» допомогла учням зрозуміти, що всі емоції важливі. Вправа «Оціни вчинок» закріпила навички дітей про моральні якості людини, відео «Як залишатися психічно здоровим в умовах стресу» допомогло учням початкових класів зрозуміти важливість ментального здоров‘я. Діти із задоволенням приймали участь у обговоренні та виконанні вправ, приводили приклади гарних вчинків із власного життя.

Під час годин психолога школярі виконували творчі завдання, малювали свій емоційний стан танавчились бути добрішими до себе та інших.  

Фото