Нагороди та досягнення

Сертифікат.pdf

Катерина Рябчун – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта»

23–24 квітня 2019 року магістрантка І курсу психолого-педагогічного факультету Катерина Рябчун представляла Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка на підсумковій конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Початкова освіта».

Конференція проходила у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського. Студентка презентувала науково-педагогічне дослідження на тему «Формування цифрового громадянства учнів початкової школи» (науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Людмила Процай).

До заключного етапу було рекомендовано 20 наукових робіт (із 80-ти поданих) з актуальних проблем початкової освіти. Високопрофесійні рецензенти в галузі початкової освіти високо оцінили новизну та оригінальність ідей, теоретичну та практичну значущість, якість та стиль оформлення роботи – у рейтинговому списку Катерина Рябчун посіла І місце).

За результатами захисту роботи з-поміж конкурсантів Катерина також була першою за всіма критеріями (культура мовлення, оформлення презентації, розробка дидактичних матеріалів (відеоскрайбінг та інфографіка), глибина розкриття та розуміння змісту представленого дослідження, відповіді на запитання членів журі).

З великим відривом Катерина Рябчун здобула безсумнівну перемогу та була нагороджена дипломом І ступеня.

Голова галузевої конкурсної комісії професор Алла Коломієць вручила подяку Людмилі Процай за якісне керівництво студентською науковою роботою та формування наукового потенціалу сучасної молоді.

Байтик. Презентація..ppt

Наукове стажування

Фінляндія

#Наукове стажування в закладах освіти Фінляндії

З 26 січня по 3 лютого 2019 року Людмила Процай пройшла наукове стажування за темою “Система освіти — Інклюзивне навчання у Фінляндії”. Програма передбачала візит до мерії м. Гуйттінен, зустріч з представниками відділу освіти та презентації особливостей фінської освіти, знайомство з системою Початкової освіти Фінляндії, візит до табору та адаптаційного центру для біженців, відвідування закладів Дошкільної освіти, лекцію представника психіатричної лікарні, вивчення досвіду організації дистанційного навчання в Університеті прикладних наук Сатакунти, відвідування краєзнавчих та освітніх музеїв Фінляндії та Швеції.

Фінські освітяни презентували власний досвід упровадження індивідуального та групового підходу до навчання та виховання молодших школярів і дітей дошкільного віку, ознайомили з дистанційною системою навчання студентів в університеті та продемонстрували технічні можливості його забезпечення. Викладачі ПНПУ мали змогу спостерігати умови навчання та побуту людей з особливими потребами та громадян-біженців; порівняти навчальне середовище в освітніх закладах Фінляндії та України; визначити перспективні напрями розвитку української освіти.

https://youtu.be/RCp_jfRbhV8





Дистанційний курс

Теорія поколінь: знаходимо спільну мову

Людмила Процай пройшла навчання в рамках швейцарсько-українського проекту “Розвиток громадянських компетентностей в Україні — DOCCU” за курсом «Формування громадянських компетентностей у майбутніх учителів початкової школи» для викладачів педагогічних ЗВО, що здійснюють підготовку бакалаврів/магістрів початкової освіти.

Курс навчання тривав три місяці (лютий-квітень 2018 р.) обсягом 5 кредитів ECTS та складався з таких змістових модулів: навчання “ПРО” — формування спільного розуміння демократії, освіта для демократичного громадянства та освіта з прав людини як перспектива для Нової української школи; навчання “ЧЕРЕЗ” — формування демократичного навчального середовища; навчання “ДЛЯ” — формування професійних та громадянських компетентностей.


Виступ_бібліотека

За високу професійну майстерність та вагомий особистий внесок у підготовку педагогічних кадрів та науковців для освітньої галузі Полтавщини, активну громадську позицію Л.П. Процай нагороджена грамотою Полтавської державної адміністрації департаменту освіти і науки (2014), почесною грамотою Полтавської обласної ради (2016).

Успішне проходження дистанційних курсів: “English for Media Literacy” (Медіа грамотність) на платформі coursera Пенсильванського університету (2017)

Свідоцтво про реєстрацію авторського права на твір

Активна учасниця педагогічних спільнот у соціальних мережах (GEG, Сервіси Google для вчителя, ІКТ в початковій школі, Learn & Speak English та ін.), модератор спільноти “Електронне навчання” (2017) на Google+.