Протези в сучасному житті

6 січня 2015 року на виставці електроніки та технологій International Consumer Electronics анонсували нові продукти та презентували іновативні винаходи. Одним з найцікавіших продуктів був роботизований протез від Intel.


Розробка та вдосконалення роботизованих протезів не припиняється, вони стають все більш чуйними та вправними. Завдяки роботизованим протезам люди можуть виконувати необхідні щоденні функції, але через високу ціну протези все ще не є широкодоступними.

Протези— механічні пристрої і апарати, які замінюють втрачені сегменти кінцівок або інших частин тіла, що служать для якнайбільшої компенсації функції ушкодженого органа чи виправлення косметичного дефекту. Самі перші знахідки протезів відбулися ще при часах фараонів. Вважалося, щовонивиготовлялися тільки з ритуальною метою.

Зараз протези виготовляють для того щоб люди або тварини не відчували великого дискомфорту серед інших людей (тварин) і зазнавали менше приниження, а також для того щоб люди (тварини) могли далі житти, хоть приблизно, але так як і раніше.

Робити протези не лише можливо, а й потрібно. Однак, найбільшою проблемою є не хвороби тварин, а небажання господарів їх лікувати. зазвичай господарі просять приспати серйозно хворих улюбленців. Навіть коли собака чи кіт через якісь причини втратив лапу, не варто одразу вмертвляти тварину.