Кафедра пропедевтики ортопедичної стоматології

Department of Prosthodontics PropedeuticsШановні студенти 2-го курсу стоматологічного факультету!

Вітаю Вас на кафедрі пропедевтики ортопедичної стоматології, де Ви протягом найближчих 2-х років вивчатимете навчальні дисципліни «Пропедевтика ортопедичної стоматології» та «Ортопедична стоматологія»!

Наша кафедра є клінічною, а, отже, обов’язковою формою одягу для вас є: халат медичний, шапочка медична, тапочки медичні (не бахіли!). Відсутність хоча б одного з вказаних елементів форми є підставою для відсторонення Вас від занять. На кафедрі Ви повинні бути ввічливими та уважними до викладачів, медичного персоналу та пацієнтів, охайно та дбайливо ставитися до навчальних кімнат, устаткування, інструментарію тощо.

Будь ласка, уважно ознайомтеся з інформаційними стендами кафедри, адже це допоможе Вам знайти необхідну начальну кімнату, познайомитися з нашим колективом, довідатися про історію кафедри, побачити її наукові здобутки, оцінити лікувальний та виховний потенціал. Крім того, на стенді ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ постійно оновлюється інформація щодо змін у розкладі, відробок і т.п.

Запізнення студентів на заняття на будь-який час є неприпустимим і буде розцінюватися як порушення навчальної дисципліни, що є підставою для занесення в електронний журнал позначки про відсутність (НБ).

Ведення «Щоденника самостійної роботи студента» є необхідним елементом Вашої підготовки до заняття, а тому на початку практичного заняття викладач зобов’язаний перевірити наявність щоденника, заповненого відповідно до теми, що розглядається. Відсутність заповненого щоденника є підставою для отримання оцінки «незадовільно». Зауважимо, що перевіряється не тільки факт заповнення, а й його якість!

Ми запрошуємо ентузіастів до участі у роботі студентського наукового гуртка кафедри. Вимогами до кандидатів є: жага до наукового пошуку, аналітичне мислення, робота з персональним комп’ютером, відповідальність, бажано – володіння англійською мовою.

Кафедра постійно працює над оновленням навчально-демонстраційних матеріалів, а тому, активна участь студентських груп у цій роботі (навчально-дослідницька робота студентів) буде заохочуватися!

Позитивно буде сприйнята активна участь студентів в озелененні прилеглої до кафедри території, адже естетичне виховання майбутнього стоматолога починається з вміння побачити красу оточуючого світу!

Ми є відкритими до спілкування, а тому з радістю розглянемо будь-яку студентську ініціативу і допоможемо Вам втілити її у життя!

Усі навчальні матеріали кафедри, а також іншу актуальну інформацію Ви зможете знайти на нашому сайті.

З повагою,

завідувач кафедри пропедевтики ортопедичної стоматології,

доктор медичних наук, професор Дмитро Михайлович Король