PROGEPISIK

Teaduslaager Kaarli koolis toimus koolivaheajal taas Teaduslaager!

Viimastel aastatel on juba traditsiooniliseks saanud sügisesel koolivaheajal toimuv 3-päevane linnalaager Kaarli Koolis (teadus+tehnika+robootika). Teadushuvi õpipäevade raames toimus laager ka sel sügisel (K-R sügiskoolivaheajal). Laagrisse olid oodatud Kaarli Kooli 1.-4.klassi õpilased.

Teadushuvi õpipäevade läbiviimist/osalemist toetas Eesti Teadushuvihariduse Liit ja Haridus- ja Teadusministeerium“.

Sel aastal ehitasime laagris robotkätt, kummimootoriga autot, kiirendusautot, mäkketõusurobotit, tegime keemia ja füüsika katseid, külastasime Meremuuseumi ja Loodusmuuseumi, õppisime kasutama mikroskoope, ehitasime ja programmeerisime Lego WeDo roboteid, tutvume erinevate hariduslike robotitega ning tegime palju muudki huvitavat.
Allpool leiate mõned pildid sellest, millega laagris tegeleti.

Õuna-elektrivool

Kummimootoriga autod

Mikroskoobid Loodusmuuseumis

Haridusrobotitega tutvumine

Kraanade ehitamine

Robotkäe tegemine

Meremuuseumi katusel giidiga

Mäkketõusu robotite ehitus

Koolitused õpetajatele

Progepisik OÜ on alati valmis läbi viima erinevaid robootikavahendeid tutvustavaid koolitusi nii koolide kui lasteaedade õpetajatele, samuti erinevaid STEM töötubasid erinevatele üritustele. Koolituse või töötoa tellimiseks oma asutusse võtke meiega ühendus emaili teel: progepisik (ÄT)gmail.com

Täpsem info pakutavate koolituste kohta meie koolituste alamlehel (avaneb rippmenüüst)

Palju huvitavaid tunnitegevusi


Allpoolt leiate pildimaterjali toimunud tunnitegevuste kohta meie läbiviidud robootikaringides erinevates koolides ja lasteaedades viimastel aastatel.

Edisonid taskulampide järgi sõitmas

Kaitseväe paraad WeDo-dega

Ozobottide vastlapäev

Duplo lumekoristusmasin

Ozoboti-päkapikud

Päkapikk piilub akna taga

WeDo jõuluvana

Robotkäega kuuske ehtimas


Osalemine FLL-il

27.jaanuar 2019

27.jaanuaril 2019 osalesid Swedbanki robootikaringi kaks võistkonda - Rakett 100 ja Kosmosekoristajad - First Lego League Põhja-Eesti 2.eelvoorus (Laagri Koolis). Meie noorimad, "Rakett 100", oli valinud oma projekti teemaks "Kuidas kaitsta end tulnukate eest?" ning 3.-5.kl õpilased võistkonnast "Kosmosekoristajad" uurisid, kuidas vähendada üha kasvava kosmoseprügi kogust meie universumis.

Rohkem pilte First Lego League 2018/2019 hooaja Põhja-Eesti 2.eelvoorust (27.jaan Laagri Koolis) leiate SIIT