Praktisch:

De prijs van een cursus bedraagt  300 euro.

Hierin zijn niet begrepen de eventuele potjes die de deelnemers draaien en graag gebakken en -of geglazuurd willen meenemen.

De prijs hiervoor is: 8 euro per kg gewoon gebakken / 10 euro per kg geglazuurd.