Новини

А де електронна адреса?

Вже минуло літо променисте,

І дзвоник знов до школи кличе нас.

Тут все святково, гарно і врочисто

В щасливу путь і в добрий час! Перегляд фото

Методичні рекомендації до нового 2018-2019 навчального року. Ознайомитись

23 серпня 2018 року в с.Попівка відбулося урочисте підняття Державного Прапора України та тематичний концерт, приурочиний Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України. Перегляд фото

КАНІКУЛИ НЕ ПРОХОДЯТЬ МАРНО))) ЦІКАВІ та НЕЗАБУТНІ 235 км. НА ВЕЛОСИПЕДАХ!!! Хлопці (Баштовий Роман, Гнатик Станіслав, Шевела Андрій та Гришко Микола) довели, що фізична підготовка та віра в свої сили подолає всі труднощі!!! Перегляд фото "Велоподорож"

Список дітей, зарахованих до 1-го класу 2018-2019 н.р.

Попівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Переглянути


Оголошення

15 червня о 10.00 в актовому залі школи відбудеться звіт директора Попівської ЗОШ І - ІІІ ст. Пересадила Миколи Володимировича. Запрошуються всі бажаючі.

Запрошуємо всіх на свято останнього дзвоника Попівської ЗОШ І - ІІІ ст., яке відбудеться 25 травня о 9.00 на подвір'ї школи.


Навчальні роки - час надій, романтичних захоплень і серйозних справ. В цей період людина набуває багаж знань, з яким йде в життя гідним громадянином своєї країни.

Вітаємо з початком другого семестру 2017-2018 навчального року! Це початок нового етапу плідної, цікавої і творчої роботи.

Щастя вам і успіхів у навчанні!