Політика редакції

Політика Редакції


  1. Редакція збірника «Київські полоністичні студії» дотримується принципів Редакційної Видавничої Етики, сформульованої Комітетом COPE (Committee on Publication Ethics), з деталями якої можна ознайомитись за посиланням.
  2. До друку приймаються самостійно опрацьовані і не опубліковані раніше матеріали, що представляють результати наукових досліджень у галузі полоністичного літературознавства і мовознавства, культурології, компаративістики та інших суміжних галузей. Матеріали мають прямо чи опосередковано стосуватися тематики збірника. У виняткових випадках матеріали, що не підпадають під тематику збірника, але отримали відмінні оцінки рецензентів і становлять наукову цінність, можуть бути опубліковані в рубриці Varia.
  3. Матеріали, запропоновані Автором до друку, мають відповідати принципам наукової етики і містити точні та перевірені дані.
  4. Пропонуючи матеріал до друку, Автор погоджується на ведення діалогу з Редакцією і своєчасно реагує на побажання, зауваження і прохання представника(-ків) Редакції та рецензентів.
  5. До друку приймаються матеріали українською, англійською та польською мовами, оформлені за відповідними Вимогами.
  6. Усі матеріали, подані до друку в “Київських полоністичних студіях”, проходять відкриту процедуру рецензування із залученням фахівців у галузі, якої стосується стаття. Рецензування проводиться за стандартним формуляром, у якому надається оцінка статті за рядом параметрів, за потреби додаються коментарі за окремими з цих параметрів.
  7. Усі матеріали проходять перевірку на антиплагіат. Унікальність тексту має становити не менше 70%; в межах 30% можуть міститися цитування і автоцитування з обов’язковим зазначенням джерела.
  8. Після прийняття статті до друку Автор підписує Згоду на обробку персональних даних і Згоду на використання об’єкту авторського права.
  9. Остаточне рішення про прийняття матеріалів до друку приймає Редакція.