Ventspils PII "Varavīksne"

Sveicināti Ventspils Pirmsskolas izglītības iestādes "Varavīksne" mājaslapā!

Esam pirmsskolas izglītības iestāde, kurā ikdiena un mācību process pakārtots bērnu patstāvīguma attīstīšanai. Te Jūsu bērni varēs paši vadīt un plānot savu darbību, izvēloties mācību jomu un materiālus, kurus izpētīt un apgūt nesteidzīgi, savā tempā, pētīt, atklāt, dzīvot dabā, iepazīstot to caur sajūtām, gūstot dzīvei nozīmīgu pieredzi.

Ar saukli “Mazas rīcības – liela ietekme” no 7. līdz 13. novembrim visā Latvijā norisinās Rīcības dienas . Arī mēs piedalīsimies dažādās aktivitātēs- vācot baterijas, taisot plakātus, pētot, kur rodas siltums un kā to taupīt, iesaistīsim ģimenes un sabiedrību veidot tīru Latviju un taupīt vērtīgos resursus.

WhatsApp Video 2022-11-14 at 14.59.03.mp4

Esam aizvadījuši aktīvu un izzinošu Rīcības nedēļu.

31.oktobrī svinēsim izglītību, veicot lielos darbus, lai pasaule kļūtu stiprāka, gaišāka, veselīgāka.

Šajā dienā, lai maksimāli minimizētu elektroenerģijas patēriņu, neslēgsim gaismu, bet gan svinēsim "lukturīšu dienu", uz ugunskura gatavosim sev pusdienas, mācīsimies ārpus telpām.

Nākošajā dienā pētīsim, cik daudz elektroenerģijas esam ietaupījuši, veiksim analīzi un secināsim.

Ar prieku un lepnumu paziņojam 31.oktobra "Dienas bez elektrības" rezultātus!

Salīdzinot elektrības patēriņu 26. un 31. oktobra dienām, konstatējām, ka to izdevās samazināt par 74,869 kWh, kas naudas izteiksmē atbilst 18,82 EUR. Vienai dienai tas ir daudz! Mēs esam mazi, bet protam rūpēties par pasaules veselību!

WhatsApp Video 2022-11-02 at 08.51.00.mp4

Mūsu mērķis ir ne tikai iemācīt bērniem noteikto saturu, bet arī iemācīt nepieciešamās prasmes, kas noderēs dzīvē. Neskaitot to, organizējam arī dažnedažādus pasākumus, ekskursijas un svētkus gan bērniem, gan viņu ģimenēm, lai rosinātu bērnos prieku un pieredzi par dažādām sadzīves jomām.

Mūsu bērnudārzā ar prieku tiek gaidīts ikviens bērns no 1,5 līdz 7 gadu vecumam. Varam nodrošināt gan atsevišķu ēdienkarti (ar ārsta nozīmējumu), gan logopēda apmeklējumu, gan arī specializētu grupu bērniem ar valodas traucējumiem.