Як ви вже зрозуміли, Петя зробив необачну помилку, обравши паролем для ПК свій нікнейм. За що й був покараний хакером. Більш того, Петя використовував свій нікнейм під час реєстрації у якості логіна, а паролі використовував одні й ті ж, щоб не забути.

Коротка довідка:

Пароль (фр. parole — слово) — секретне слово або певна послідовність символів, призначена для підтвердження особи або її прав. Паролі використовують для захисту інформації від несанкціонованого доступу. Пароль разом із логіном є елементами облікового запису та використовуються програмним забезпеченням для надання користувачу дозволу на з'єднання з комп'ютерною системою та визначення його прав доступу до ресурсів програмного забезпечення. Унікальність та непередбачувана послідовність символів у паролі обумовлюють його складність. Пароль частіше всього використовується з логіном, щоб уникнути збігів при ідентифікації користувачів.

Отже, наступне завдання від хакера буде стосуватися створенню секретних паролей: знайдіть правильні відповіді на запитання, внесіть їх до запропонованої форми та отримайте ще три ключових символа. Відповіді повинні бути короткими, не більше одного речення. Інакше хакер не зарахує ваші старання.

Атака на вежі Всесвітнього Торгового Центру 11 вересня 2001 року забрала життя 658 співробітників фінансової компанії Cantor Fitzgerald. Її директор Говард Лутнік, що втратив в той день рідного брата, зіткнувся з небаченою раніше проблемою. З якою саме? До чого тут паролі?

Паролі крадуть у користувачів. У власників сервісів. По дорозі між першими і другими. Продають на чорному ринку, і викладають у відкритий доступ. Зламують сайти або використовують фішинг. А от 2016 рік став особливим. Чим саме цей рік відрізнявся від інших?

Більшість компаній задля безпеки даних змінюють паролі на робочих комп’ютерах щонайменше тричі на день. При цьому паролі знає лише декілька осіб: адмін та керівник компанії. Але й такі заходи не рятують ситуацію. Запропонуйте захист даних майбутнього, за допомогою якого важко буде будь-якому хакеру “зламати” систему.

Увага! Будьте уважні! Хакер приймає лише одну спробу відповіді!

За кожну правильну відповідь можна отримати 1 ключовий символ. Їх можна буде знайти у своїй електронній скриньці вже завтра