תיקוני צבע לרכב

הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו לעשות חידוש צבע לרכב על הצד המקצועי, האיכותי והנכון ביותר עבור כל סוגי הרכבים.

פחחות הצפון בתל אביב מבצעת התאמת צבע ממוחשבת בטכנולוגיה חדשה ומתקדמת שתדע להתאים את גוון הצבע המדויק שלכם בצורה מושלמת.

אנו מוודאים באמצעות המכשור המתקדם ביותר את הדיוק בהתאמת הצבע תוך כדי שימוש בתוכנת מחשב המותאמת לכך. צביעת החלקים בפחחות הצפון מתבצעת באמצעות מכשירי צביעה מתקדמים כגון אקדחי ריסוס צבע, סוגי צבע שונים המותאמים לרכבים השונים וצבעים מנוסים ומוסמכים על מנת להימנע מקורוזיה העלולה להיווצר מתחת לשכבת הצבע כאשר העבודה אינה מקצועית.

אם הנך זקוק לשירות של תיקוני צבע לרכב ומעוניין לעשות חידוש צבע על הצד המקצועי ביותר – פחחות הצפון הוא המוסך שלך !

כאשר מדובר על תיקונים “קלים” לרכב ישנן שתי אופציות - האופציה הראשונה היא תיקונים אסטטיים של מכות פח קלות - הכוונה היא למשל למכות בדלת וכיפופים בפח, הסוג השני של תיקונים “קלים” הוא תיקונים של מראות או תיקוני וחיזוק פגושים. מדובר בתיקונים אשר חשיבותם גבוהה מאוד- מעבר לתיקון האסתטי יש צורך לשמור עליהם תקינים למען בטיחות נוסעי הרכב.

מכות פח לרוב מתרחשות בעקבות מכות חניה – אנשים רבים בישראל נוטים לוותר על טיפול של מכות חניה ובכך הם מורידים את ערכו של הרכב עם שיפוץ פגושים כיום.

שירותי הפחחות והקוסמטיקה של פחחות הצפון בתל אביב יבטיחו לכם את רמת האיכות הגבוהה ביותר! אנשי המקצוע שלנו נחשבים למקצועיים ולמובילים בישראל – בהבחנה ראשונית על הרכב שלם נדע בדיוק כיצד להתאים לכם את הפתרון המושלם לכל מכות חניה או בעיות קוסמטיקה שהתרחשו ברכב שלכם.