Ви потрапили на "Інтегральну освітню платформу", яка створена у співпраці креативних педагогів для всіх бажаючих розвиватися та навчатися упродовж усього життя.

Ви педагог? А можливо бізнесмен? Чи просто людина, яка бажає навчитатися? Тоді Вам до нас!

Курси та тренінги

На нашій платформі Ви отримаєте доступ до унікальних дистанційних курсів та тренінгів

Кваліфіковані тренери

Ви будете працювати з кваліфікованими тренерами, які зможуть надати консультацію у будь-який зручний час

Прості дії

Потрібно лише обрати тему, зареєструватися та поринути в атмосферу навчання разом з нами у будь-який зручний для Вас час!

Новини та оголошення

Свято наближається!

Новорічні свята у самому розпалі, тому отримуйте подарунок від Святого Миколая для слухняних та чемних педагогів, які бажають самовдосконалюватися!

Якщо ви не встигли зареєструватися на дистанційний курс але маєте велике бажання навчатися, то пропонуємо до вашої уваги відкриті курси.

Під час відкритого курсу ви самостійно обираєте коли навчатися і як навчатися. Кожен бажаючий може самостійно та абсолютно безкоштовно опанувати курс, використовуючи запропоновані матеріали.

Курс можна опанувати самостійно, а можна запросити тренера для консультації. Вартість постійної консультації тренера - 100 грн.


Для того, щоб отримати сертифікат, потрібно виконати обов'язкові завдання. Вартість електронного сертифікату - 50 грн.

І перший відкритий курс, який ми пропонуємо до вашої уваги - "Від "науки в собі" до навчання в житті: методика впровадження технології web-квест" https://sites.google.com/view/wkwebqwest

Дива тільки починаються, тому слідкуйте за нашими анонсами та отримуйте нові подарунки!

Контакти для спілкування та співпраці

runotrener@gmail.com

Сторінка у Фейсбуці