Natjecanja

U ovom dijelu stranice nalaze se uspjesi naših štrebera i sportaša.

Županijsko natjecanje iz biologije 2023.

Amadea Bošnjak, Antonio Fintić i Elizabeta Truščec su ove godine bili na Županijskom natjecanju iz Biologije. Natjecanje se održalo 10. ožujka ove godine u Osnovnoj školi Đuro Ester u Koprivnici.

LiDraNo

Naši učenici Matej Šantić i Josip Miklečić su predstavljali našu radijsku emisiju "Ne budite lijeni". Održano je od 24. do 26. travnja u Vodicama. Mentorica im je bila Stojanka Lesički.

Sportske igre mladih

Naši šahisti Karla Kos i Mihael Đuran su sudjelovali u šahovskom turniru u našoj školi za Sportske igre mladih. Karla Kos osvojila je 3. mjesto, a Mihael Đuran 4. mjesto.

Hippo 2020. i 2022.

Iz našeg razreda na natjecanju Hippo 2020. kategoriji Hippo 1 u polufinale su prošli Antonio Fintić i Josip Miklečić, a u Hippo 2023. u kategoriji Hippo 3 prošao je Josip Miklečić. Natjecanje se odvijalo u OŠ Sv. Petar Orehovec.

23. utrka grada Križevci

Naši učenici Marko Ivšak, Antonela Koretić i Lorena Poljak su sudjelovale u Utrci grada 24. travnja. Antonela je osvojila osmo mjesto.

Badminton

Prošle školske godine učenica Amadea je sudjelovala u natjecanju iz badmintona koje se održalo u Gornjoj Rijeci. Zajedno s njom su se natjecale i druge učenice škola i osvojile su 1. mjesto.