Олевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2


26 жовтня в школі відбулася розважальна програма «Ось ми які!» для учнів 8-11 класів. Вечір був присвячений мистецтву і кожен приніс із собою неоціненний скарб – любов до поетичного слова, музики, хореографії, акторських здібностей, захоплень. А ще – доброзичливість у серці, бажання творити.

Музика навколо нас, вона супроводжує наше життя і здатна відтворити будь-який стан душі людини. В номінації «Музика» показав свій талант Шибецький Д. (8 кл.).

Танець – найбільш хвилюючий і найбільш прекрасний зі всіх видів мистецтв, оскільки він не просто є відображенням життя, а самим життям. Номінацію «Хореографія» представляли учні всіх класів.

У кожній людині закладено творчі начала – вроджені можливості. І тільки сила мистецтва дає нам змогу пізнати ці світи. Кожен обирає заняття, вид мистецтва, захоплення. Свої заняття і захоплення представляли учні 8 класу:

- Бубенко Крістіна (вишивка);

- Федорович Анна (вироби власними руками з різних матеріалів);

- Горпинич Андрій (вироби з дерева).

Свої акторські здібності показували учні 9-11 класів.

Скільки талантів ми відшукали у наших учнів: вони і актори, і танцюристи, і психологи, і майстри. Але насамперед – чудові учні!

Вибори президента школи

23 жовтня 2018 року відбулися вибори президента школи.

Серед кандидатів було троє учнів: Пилипчук Анна (9 кл.) , Зайнчковська Анна (10 кл.), Дежнюк Ангеліна (10 кл.). У шкільному холі були розміщені плакати з передвиборними програмами кандидатів, які вірили у свою перемогу. Участь у голосуванні приймали учні 5-11 класів та вчителі школи. За результатами голосування та рішенням виборчої комісії президентом школи обрано Пилипчук Анну.

Ми бажаємо успіхів Анні на новій посаді, та будемо очікувати чогось нового в нашій школі.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки, вчителі та учні!

Запрошуємо Вас на Свято першого дзвоника, яке відбудеться 1 вересня о 9.00 годині.

Оновлені класи та коридори школи радо зустрінуть своїх учнів, а особливо першокласників - учнів нової української школи.

Будемо раді Вас вітати у стінах нашої школи.

27 листопада пройшов вечір "Хто зверху"

13 грудня 2017 року в День Св. Андрія в Олевській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 відбувся благодійний новорічно-різдвяний ярмарок солодощів.

Участь взяли всі класні колективи, які презентували свої власні солодкі вироби.

На свято завітало багато людей – вчителі, батьки, школярі-продавці та школярі-купці. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.

Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана – торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, млинці, вафлі, желе, піци, вареники, бутерброди – чого тільки не було!

Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смачну випічку та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями і рецептами, а вчителі втішилися гарним настроєм своїх учнів.

Організатори, адміністрація школи, педагогічний та учнівський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам та учням.

Увага!!! Новорічні свята в школі будуть проходити:

28.12 - 10.00 год - 1-2 класи

      • 12.00 год - 3-4 класи

29.12 - 13.30 год - 5-7 класи

- 17.00 год - 8-11 класи


Новорічні свята.pptx

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою формування національної свідомості, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

- тематична виставка «22 січня – День Соборності України»;

- виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності»;

- книжкова виставка «Соборна Україна: від ідеї до життя»;

- творчий конкурс «Соборність в душах, єдність у серцях, а сила в знаннях!»;

- п'ятихвилинки на уроках історії « Соборна Україна - це значить , що наша держава єдина!»


рейтинг.pptx

В школі з 22.01 по 02.02 пройшла декада математики, інформатики та фізики. Детальніше...

Призупинення навчально-виховного процесу з 14.02 по 23.02. В школу - 26.02.18 р.

Призупинення навчально-виховного процесу з 02.03 по 11.03. В школу - 12.03.18 р.

24.03.2018 року в приміщенні нашої школи пройшло

пробне ЗНО з української мови та літератури.

27 квітня учні 5-Б класу разом зі своїм класним керівником Пращур К.Ю. відвідали краєзнавчий музей, де відбулася зустріч, приурочена Дню вшанування пам'яті Чорнобильської катастрофи.

7 травня учні 5-х класів відвідали Олевську районну бібліотеку, де відбулася година пам'яті "1939-1945 пам'ятаємо, щоб жити" до Дня перемоги над фашизмом у другій світовій війні.

Цьогоріч на святкуванні Дня Незалежності України учні шкіл Олевської ОТГ влаштували танцювальні флешмоби, де приймали участь і учні нашої школи.