SPELPROGRAM

Klicka på respektive grupp för att expandera spelschemat.

GRUPPSPEL 1 - fredag 27/12 start kl. 18:00

  • Tvååkers IF
  • Falkenbergs FF
  • Andersbergs IK
  • Limmareds IF
  • IF Böljan 2

18:00 Tvååkers IF - IF Böljan 2 2 - 0

T: Besart Zequiri, Adam Lindgren

18:14 Falkenbergs FF - Limmareds IF 0 - 3

L: Ensar Hamza, Uros Ilic, Hassan Soleymani

18:28 Andersbergs IK - Tvååkers IF 0 - 1

T: Adam Lindgren

18:42 IF Böljan 2 - Falkenbergs FF 0 - 1

F: Noel Berander

18:56 Andersbergs IK - Limmareds IF 0 - 5

L: Hassan Soleymani 2, Ensar Hamza, Uros Ilic 2

PAUS

19:24 Limmareds IF - IF Böljan 2 2 - 0

L: Viktor Johnsson, Hassan Soleymani

19:38 Falkenbergs FF - Andersbergs IK 1 - 2

F: Tamas Berta A: Fidan Jahari, Meriton Veliqi

19:52 Limmareds IF - Tvååkers IF 0 - 2

T: Självmål, Anton Nilsson

20:06 IF Böljan 2 - Andersbergs IK 1 - 2

IFB: Joshua Lekies Ring A: Ilirian Tahirir, Driton Lahu

20:20 Tvååkers IF - Falkenbergs FF 0 - 0

TABELL

Tvååkers IF 4 3 1 0 5 - 0 10

Limmareds IF 4 3 0 1 10 - 2 9

Andersbergs IK 4 2 0 2 4 - 8 6

Falkenbergs FF 4 1 1 2 2 - 5 4

IF Böljan Fbg 4 0 0 4 1 - 7 0



Laguppställningar

Andersbergs IK

1 Genc Kastrati

2 Driton Lahu

3 Meriton Veliqi

4 Ilirian Tahiri

6 Valmir Zekolli

7 Valon Jaha

8 Durim Mehmeti

10 Arber Maloku

14 Fidan Jashari

16 Besart Mehmeti


Falkenbergs FF

1 Nadeem Omar

4 Noel Berander

6 Mohammad Ahmadi

8 Tamas Berta

11 Lucas Sibelius

12 Alexander Johansson

14 Adde Rexhi

16 Walter Jensen

21 Firat Akgun

33 Melker Larsson


IF Böljan Falkenberg

1 Ludvig Stenlund

4 Ludvig Larsson

6 Elias Bengtsson

5 Jesper Strömberg

7 Albin Andersson

8 Oliver Nielsen

9 Liam Svensson Calleja

10 John Svederberg

11 Rasmus Ottosson

12 Paulo Johansson

14 Joshua Leikies Ring


Limmareds IF

1 Anton Werneröd

2 Adrian Zeka

6 Uros Ilic

7 Hassan Soleymani

8 Ensar Hamza

9 Viktor Johnsson

13 Hampus Öberg

17 Simon Berntsson

19 Filip Ilic

21 Carl Johansson


Tvååkers IF

1 Axel Svensson

3 Eric Gunnarsson

5 Erik Zetterberg

8 Eric Nilsson

9 Hugo Svensson

10 Labinot Syla

11 Besart Zeqiri

12 Johan Persson

13 Anton Nilsson

20 Vidar Rydell

21 Adam Lindgren


GRUPPSPEL 2- måndag 30/12 start kl. 18:00

Ullareds IK 5 5 0 0 7 - 1 12

Tynnereds FC 5 3 0 2 6 - 5 9

Stafsinge IF 5 2 1 2 5 - 4 7

BK Viljan 5 2 1 2 4 - 5 7

HBK 5 1 2 2 4 - 5 5

IFK Bänared 5 0 0 5 1 - 7 0

18:00 IFK Bänared - Halmstad BK U 0 - 1

H: Tobias Andreasson

18:14 Stafsinge IF - Tynnered FC 0 - 1

T: Victor Kalasho

18:28 BK Viljan - Ullareds IK 0 - 1

U: Joel Nilsson

18:42 Halmstad BK U - Stafsinge IF 2 - 2

H: Hamid Salimi, Romario Hulea S: Jesper Carlsson, Aloand Alzahawi

18:56 Ullareds IK - IFK Bänared 2 - 0

U: Viktor Karlsson, Jacob Jensen

19:10 Tynnered FC - BK Viljan 1 - 2

T: Victor Kalasho V: Lucas Karlsson 2

19:24 Halmstad BK U - Ullareds IK 0 - 1

U: Jacob Hallberg

19:38 Stafsinge IF - BK Viljan 2 - 0

S: Fredik Haag, Albin Malmlöf

PAUS

20:06 IFK Bänared - Tynnered FC 1 - 2

B: Oliver Helander T: Victor Kalasho 2

20:20 BK Viljan - Halmstad BK U 1 - 1

V: Självmål H: Tobias Andreasson

20:34 Ullareds IK - Tynnered FC 2 - 1

U: John Nilsson 2 T: Mattias Tuncay

20:48 Stafsinge IF - IFK Bänared 1 - 0

S: Jesper Carlsson

21:02 Tynnered FC - Halmstad BK U 1 - 0

T: Victor Kalasho

21:16 BK Viljan - IFK Bänared 1 - 0

V: Simon Bengtsson

21:30 Ullareds IK - Stafsinge IF 1 - 0

U: Joel Nilsson

LAGUPPSTÄLLNINGAR

IFK BÄNARED 1 Anders Sagström

3 Simon Karlsson

6 Cesar Pizarro

7 Johnny Larsson

9 Linus Hjelm

10 Christian Claesson

11 Oliver Helander

12 Anthon Snulle Börjesson

13 Joachim Andersson

17 Joakim Roos

HBK 8 Alexander Alegre Herrera

9 Marc Brandin

12 Romario Hulea

13 Jahnaga Karimi

14 Reza Mirzai

15 Tareq Serraino

18 Hamid Salimi

19 Tobias Andreasson

21 Esmail Mercheltani

STAFSINGE IF 1 Axel Ekroth

2 Jesper Carlsson

3 Marcus Johansson

5 Casper Persson

6 Oskar Andersson

7 Fredrik Haag

8 Torbjörn Johansson

9 Aloand Alzahawi

10 Albin Malmlöf

5 Gustav Karlsson

TYNNERED FC 1 Osman Zein

2 Christopher Daubney

3 Mubarak Gaashe

99 Khadar Mohammed Ahmed

5 Ahmad Abdul Rahim

6 Almir Osmanovic

7 Bassam Youssef

8 Mattias Tuncay

9 Victor Kalasho

10 Essey Tekie

11 Dennis Strandberg

12 Faouzi Tarek Semmou

(1) Louay Abdul Rahim

BK VILJAN 6 Jonas Svensson

9 Rasmus Andersson Lundström

10 Lucas Karlsson

12 Joel Åkesson

17 William Persson

21 Daniel Stehnsson

23 Melwin Åkesson

26 Erik Andersson

27 Viktor Carlsson

29 André Blomster

31 Daniel Karlsson

99 Simon Bengtsson

ULLAREDS IK 3 John Nilsson

4 Joel Nilsson

5 Linus Andersson

6 Jacob Hallberg

10 Christoffer Litzell

12 Viktor Karlsson

13 Jakob Nilsson

15 Jakob Jensen

20 Joel Fogelberg

23 Emil Hansson

33 Tobias Andersson


GRUPPSPEL 3 - torsdag 2/1 start kl. 18:00

IF Centern 4 2 1 1 5 - 1 7

Skrea IF 4 2 1 1 5 - 1 7

Rinia IF 4 1 3 0 3 - 0 6

Vapnö IF 4 1 1 2 2 - 3 4

HÅFF 4 1 0 3 2 - 12 3

18:00 Vapnö IF - Rinia IF 0 - 0

18:14 HÅFF - IF Centern 4 - 0

C: Axel Ekström, Filip Håkansson, John Wilson, självmål

18:28 Skrea IF - Vapnö IF 1 - 0

S: Mathias Klaar

18:42 Rinia IF - HÅFF 3 - 0

R: Granit Ademi, Florent Osmani, Hamdi Sejdiu

18:56 Skrea IF - IF Centern 0 - 1

C: John Wilson

PAUS

19:24 IF Centern - Vapnö IF 1 - 0

V: Joel Åberg

19:38 HÅFF - Skrea IF 4 - 0

S: Ali Alawia 3, Gustav Andersson

19:52 IF Centern - Rinia IF 0 - 0

20:06 Vapnö IF - HÅFF 1 - 2

V: Simon Lundberg H: William Larsson, Hampus Andersson

20:20 Rinia IF - Skrea IF 0 - 0

LAGUPPSTÄLLNINGAR

VAPNÖ IF

1 Paul Johansson

6 Simon Lundberg

7 Joel Åberg

11 Robin Andersson

12 Martin Gibson

14 Dzenan Melunovic

15 Emre Öcalan

16 Ruben Orellana Valenzuela

20 Abderizak Ali


RINIA IF

5 Florent Osmani

6 Kastriot Zeneli

7 Enis Bekteshi

10 Granit Ademi

11 Rashid Hamki

17 Abdulrahman ”Abodi” Kebbi

19 Driton Xhemajli

21 Mladen Galambos

22 Kenan Berisha

88 Gentrit Ademi

99 Hamdi Sejdiu


HÅFF

7 William Larsson

8 Oscar Perlinger

9 Malte Hallgren

10 Felix Andersson

11 Hampus Andersson

12 Linus Helkimo

13 Felix Helgesson

17 Victor Perlinger

21 Robin Hultberg

24 Oscar Helgesson


IF CENTERN

1 Johan Karlsson

3 Robert Medjed

5 Jacob Borgstrand

7 Victor Ivarsson

8 Filip Håkansson

9 Alexander Sakac

10 John Wilson

12 Felix Persson

14 Axel Ekström


SKREA IF

1 Isak Ekenhardt

3 Ludvig Engvall

4 Anton Persson

6 Robin Andreasson

10 Viktor Karlsson

9 Rasmus Jörgensen

11 Ali Alawia

12 Irvin Gavrilovic

13 Mathias Klaar

15 Gustav Andersson

16 Jonathan Svensson

17 Victor Johnsson


GRUPPSPEL 4 - fredag 3/1 start kl. 18:00

IF Böljan FBG 5 4 1 0 10 - 2 13

Ätrans FF 5 4 1 0 5 - 0 13

Vinbergs IF 5 3 0 2 7 - 4 9

Långås / Morups IF 5 2 0 3 3 - 5 6

Glommens IF 5 1 0 4 3 - 8 3

Rinia IF 2 5 0 0 5 3 -12 0


18:00 Glommens IF - Rinia IF 2 2 - 1

G: Otto Malmlöf, Otto Espeby R: Arbnor Osmani

18:14 Långås / Morups IF - Ätrans FF 0 - 1

Ä: André Karlsson

18:28 Vinbergs IF - IF Böljan 1 - 2

V: Simon Andersson B: Hugo Bengtsson, Maxime Guey

18:42 Rinia IF 2 - Långås / Morups IF 1 - 2

R: Arbnor Osmani L/M: Anders Pentéus, Fredrik Isaksson

18:56 IF Böljan - Glommens IF 4 - 1

B: Samuel Widarsson 2, Harald Konnéus, Albin Andersson G: Erik Håkansson

19:10 Ätrans FF - Vinbergs IF 1 - 0

Ä: Viktor Hentilä

19:24 Rinia IF 2 - IF Böljan 0 - 2

B: Harald Konnéus 2

19:38 Långås / Morups IF - Vinbergs IF 1 - 0

V: Tobias Malm

PAUS

20:06 Glommens IF - Ätrans FF 0 - 1

Ä: Robin Nordberg

20:20 Vinbergs IF - Rinia IF 2 4 - 1

V: Gabriel Gustavsson, Hannes Bengtsson, Simon Andersson, Jesper Pettersson R: Liridon Osmani

20:34 IF Böljan - Ätrans FF 0 - 0

20:48 Långås / Morups IF - Glommens IF 1 - 0

L: Fredrik Isaksson

21:02 Ätrans FF - Rinia IF 2 2 - 0

Ä: Casper Henriksson, André Karlsson

21:16 Vinbergs IF - Glommens IF 1 - 0

V: Jesper Pettersson

21:30 IF Böljan - Långås / Morups IF 2 - 0

B: Samuel Widarsson, Maxime Guey

LAGUPPSTÄLLNINGAR

GLOMMENS IF

1 Oscar Kjellsson

2 Carl Qvarnström

3 Kalle Claesson

4 André Larsson

5 John Claesson

6 Johan Qvarfordh

7 Linus Bergerling

8 Erik Håkansson

9 Jonathan Johansson

10 Otto Espeby

11 Melvin Ståhl

12 Otto Malmlöf


RINIA IF

1 Mojtaba Alizada

6 Emanuel Hagberg

7 Liridon Osmani

8 Muhamed Habibi

9 Ekrem Osmani

10 Arbnor Osmani

11 Valmir Rashica

13 Faton Rexhallari

15 Gjenis Bekteshi

16 Jonny Savic

17 Siyabend ”Sebbe” ücpinar


LÅNGÅS / MORUPS IF

1 Lukas Johansson

5 Joacim "super" Claesson

6 Viktor Isaksson

7 Edvin "Ankan" Johansson

8 Fredrik Isaksson

9 Adam Jönsson

10 Johannes Johansson

11 Anders Penteus

12 Anders Johansson

15 Johan Blidberg

18 Jacob Gunnarsson


ÄTRANS FF

1 Henrik Nilsson

2 Elias Karlsson

4 Robin Nordberg

5 Viktor Hentilä

6 André Karlsson

7 Linus Packendorff

8 Casper Henriksson

9 Hampus Andersson

10 Noa Hallberg

11 Andreas Johansson

12 Carl-Elliot Rosander

13 Oliver Hansson

VINBERGS IF

1 Magnus Bengtsson

5 Jesper Pettersson

7 Herman Johansson

9 Tobias Malm

10 Simon Andersson

12 Marcus Torbjörnsson

13 Robin Östman

14 Filip Sibelius

21 Hannes Bengtsson

25 Gabriel Gustavsson

28 Kristoffer Kull

89 Anton Andersson

IF BÖLJAN FALKENBERG

1 Oscar Andersson

2 Oscar Appelin

3 Torbjörn Segrén Bogolin

5 Jesper Nilsson

6 Samuel Widarsson

7 Ludvig Andersson

8 Harald Konneus

14 Albin Andersson

10 Diomande Maxime Guey

19 Hugo Bengtsson


FINALER - måndag 6/1 start kl. 13:00

Finalgrupp 1

Resultat från Gruppspel - Tvååkers IF - Limmareds IF 2 - 0

Resultat från Gruppspel - IF Centern - Skrea IF 1 - 0

13:00 Tvååkers IF - Skrea IF 2 - 0

T: Eric Gunnarsson, Anton Nilsson

13:28 IF Centern - Limmareds IF 0 - 2

L: Hassan Soleymani, Filip Ilic

13:56 Limmareds IF - Skrea IF 1 - 0

L: Hassan Soleymani

14:24 Tvååkers IF- IF Centern 5 - 1

T: Besart Zeqiri 3, Labinot Syla, Adam Lindgren C: Axel Ekström

Tvååkers IF 3 3 0 0 9 - 1 9

Limmareds IF 3 2 0 1 3 - 2 6

IF Centern 3 1 0 2 2 - 7 3

Skrea IF 3 0 0 3 0 - 4 0



Finalgrupp 2

Resultat från Gruppspel - Ullareds IK - Tynnereds FC 2 - 1

Resultat från Gruppspel - IF Böljan FBG - Ätrans FF 0 - 0

13:14 Ullareds IK - Ätrans FF 1 - 0

U: Emil Hansson

13:42 IF Böljan FBG - Tynnereds FC 3 - 0

B: Maxime Guey, Hugo Bengtsson 2

14:10 Tynnereds FC - Ätrans FF 1 - 0

T: Victor Kalasho

14:38 Ullareds IK - IF Böljan FBG 1 - 1

U: Emil Hansson B: Hugo Bengtsson

Ullareds IK 3 2 1 0 4 - 2 7

IF Böljan Falkenberg 3 1 2 0 4 - 1 5

Tynnereds FC 3 1 0 2 2 - 5 3

Ätrans FF 3 0 1 2 0 - 2 1

Semifinal 1

15:10 Tvååkers IF - IF Böljan FBG 4-3 efter str 1-1 efter full tid

T: Hugo Svensson B: Harald Konnéus

Semifinal 2

15:35 Ullareds IK - Limmareds IF

U: John Nilsson, Joel Fogelberg 2, Jakob Jensen

Final

16:15 Tvååkers IF - Ullareds IK 2-1 efter sd 1-1 eft f tid

T: Adam Lindgren, Labinot Syla U: John Nilsson

Turneringens lirare: John Nilsson Ullareds IK

Turneringens målkung räknas efter gruppspel

Victor Kalasho Tynnereds FC 5 mål