Сторінка
заступника директора з ВР
Посилання на основні напрямки Виховної роботи
Навігація розділом:
Із метою організації ефективної виховної роботи НВК, забезпечення якісного рівня управління системою виховної роботи щодо виховання гармонійно, всебічно розвиненої особистості, підготовленої до ініціативної соціальної та професійної діяльності в сучасному суспільстві, здатної приймати й примножувати його цінності користуємося такою нормативно-правовою базою:
Закони України: від 13.07.2020 № 764-ІХ «Про повну загальну середню освіту» із внесеними до нього змінами, від 24.06.2020 №2145-VIII «Про освіту»,
Стратегія національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 - 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2019 № 286/2019,
Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 31.10.2011 №1243 «Про Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»,
Концепція національно-патріотичного виховання дітей і молоді,
Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді,
Листи Міністерства освіти і науки України: від 22.05.2015 №1/9-255 «Про перегляд підходів з організації діяльності музеїв історичного профілю», від 20.07.2020 № 1/9-385 «Деякі питання організації виховного процесу у 2020/2021 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок»
Лист Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 31.08.2020 № «Про актуальні аспекти організації національного виховання у 2020-2021 н.р.,
Програма національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Донецькій області на 2016-2020 роки, затвердженої розпорядженням голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної цивільно-військової адміністрації Донецької області від 12.07.2016 №579,
Програма розвитку освіти на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Бахмутської міської ради від 27.06.2017 №6/102-1897,
Наказ Управління освіти «Про організацію виховної роботи в закладах освіти у 2020– 2021 навчальному році»
Про стан відвідування здобувачами освіти НВК у І семестрі 2021 - 2022 навчального року
План виховної роботи на ІІ півріччя 2021-2022 навчального року
Про підсумки роботи з соціально-правового захисту у І семестрі 2021-2022 навчального року
Про організацію виховної роботи в Бахмутському НВК в 2021-22 н.р.
Накази 2022-2023 навчального року
01-од Про організацію та проведення Місячника морально-етичного та естетичного виховання
07-од Про підсумки проведення Місячника морально-етичного виховання
09-од Про організацію та проведення Місячника трудового виховання та профорієнтації
23-од Про організацію та проведення Місячника родинного виховання
110-од Про підсумки проведення Місячника Увага! Діти на дорозі!
111-од Про організацію та проведення Місячника національно-патріотичного та громадянського виховання
123-од Про підсумки проведення Місячника національно-патріотичного та громадянського виховання
125-од Про проведення Місячника здорового способу життя та превентивного виховання
139-од Про підсумки проведення Місячника здорового способу життя та превентивного виховання
140-од Про організацію та проведення Місячника правових знань
Накази 2023-2024 навчального року
Інформація про проведення профілактично-роз'яснювальної роботи зі здобувачами освіти Бахмутського НВК №11 щодо дотримання Правил безпеки на залізничному транспорті України
Залізниця - зручний і затребуваний вид транспорту, яким користуються мільйони людей щодня. Проблема поведінки підлітків на залізниці завжди заслуговує пильної уваги, оскільки відсоток смертності дітей на таких об'єктах продовжує залишатися високим. Підлітки не усвідомлюють всієї небезпеки, яка застерігає їх на залізниці. Діти забираються на дахи вагонів, безтурботно бродять по залізничних коліях, катаються на підніжках вагонів і просто шукають розваги на залізниці.
Учні 9-11 класів НВК № 11 на інформаційних годинах дізналися як запобігти небезпеці на залізниці. Діти ще раз пригадали головне правило: «Переходьте залізницю тільки в спеціально встановлених місцях (пішохідні переходи, мости, тунелі, переїзди) і під прямим кутом!»
Учні 7-8 класів подивилися відеофільм «Як уникнути трагедії на залізниці» (https://www.youtube.com/watch?v=cYEeW0PktXo).
Разом із учителями діти проаналізували обставини та причини нещасних випадків, визначили місця, де трагедії відбуваються найчастіше та які вживати заходи щодо недопущення подібних нещасних випадків.
Для учнів 1-5 класів класні керівники продемонстрували презентацію «Правила безпеки на залізниці» (https://vseosvita.ua/library/prezentacia-na-temu-pravila-bezpeki-na-zaliznici-dla-ucniv-4-8-klasiv-111095.html).
Класні керівники 1-11 класів розповіли дітям, що щороку в різних країнах світу трапляються десятки великих залізничних катастроф, у яких гинуть та дістають травми тисячі людей. Існує також криміногенна небезпека, особливо це стосується приміських потягів — електричок. Головними причинами залізничних катастроф є такі: незадовільний стан шляхів та рухомого складу; помилки машиніста; помилки диспетчерських служб, у тому числі стрілочників; виникнення пожежі та інші подібні аварії.
Також учні ще раз згадали правило, що не можна переходити залізницю, якщо наближається потяг. Поквапившись, ви можете спіткнутися, посковзнутися на рейках, щоб пам'ятати, що гальмівний шлях поїзда варіюється від 33 до 1000 метрів. Навіть миттєва реакція машиніста не зможе моментально зупинити поїзд. Треба враховувати, що потяг, який їде зі швидкістю 100-120 км / год, за одну секунду долає 30 метрів. А пішоходу, щоб перейти через залізничну колію, потрібно не менше 5-6 секунд. Ніколи не розмовляйте по телефону під час переходу залізної дороги, не слухайте музичні записи в навушниках. Це послаблює увагу людини.
У шкільних класних журналах та Журналах інструктажів з безпеки життєдіяльності (під підпис) зроблено запис про проведення позапланових інструктажів щодо дотримання Правил безпеки на залізничному транспорті України.
У шкільному куточку безпеки життєдіяльності членами шкільного Міністерства надзвичайних ситуацій оновлено інформацію «Правила поведінки на залізниці». Інтерактивні лекції «Рух зачепінг та підлітки» були проведені членами клубу «Правознавець» для старшокласників.
Члени ГО «Ліга майбутніх поліцейських» розповсюдили серед учнів, вчителів та батьків листівки-пам'ятки «Як запобігти небезпеці на залізниці».
Заступник директора з ВР Олена ПОДОПРИГОРАУчасть педагогів Бахмутського НВК № 11 у першому Пластовому Освітньому Форумі в Донецькій області «Створюємо можливості. Об’єднуємо громади»
Учителі Бахмутського НВК № 11, Олександра Гебель та Валерія Пруднікова, стали учасницями першого Пластового Освітнього Форуму в Донецькій області «Створюємо можливості. Об’єднуємо громади».
Форум відбувся 11-12 грудня у м. Святогірськ. Під час форуму учасники розглядали питання «Що робить нас спроможними?» та активно обговорювали, як пластовий досвід може надихнути в становленні особистості та кар’єрному зростанні.
14.12.2021Від «педагогіки заходів» до «педагогіки формування особистісних рис і якостей»
У Бахмутському НВК №11 відбулося засідання педагогічної ради «Формування громадянської компетентності та соціальної активності учасників освітнього процесу Бахмутського НВК №11 в умовах сталого розвитку».
Заступник директора з ВР Олена Подопригора виступила з доповіддю «Громадянська компетентність - складова Нової української школи. Позитивний досвід формування громадянської компетентності та соціальної активності учасників освітнього процесу НВК за допомогою проєктної діяльності» та поділилась з колегами позитивним досвідом участі учнів та педагогів НВК у різноманітних проєктах протягом останніх років.
Творчі групи під час роботи у локаціях працювали над темами «Формування громадянської компетентності під часуроків. Компоненти громадянської компетентності», «Формування громадянської компетентності під час виховних заходів. Активна громадянська позиція», «Роль учителя у формуванні громадянської компетентності учня. Формування лідерських якостей». Педагоги обговорювали нові педагогічні технології, що сприяють формуванню середовища, яке розвиває, навчає та виховує.
На засідання ради були запрошені гості: Єлизавета Портнова, випускниця НВК, членкиня двох громадських організацій та виконкому Бахмутської міської ради, заступниця голови міської Молодіжної Ради; Віта Шепотько, методист Управління освіти Бахмутської міської ради, керівник міського організації шкільних лідерів «Бахмутська республіка»; Катерина Арісой, активна громадська діячка, волонтерка, співзасновниця Товариства захисту тварин «Лада». За допомогою онлайн звернення запрошені гості поділились своїм досвідом громадської та волонтерської діяльності.
Під час підведення підсумків роботи груп було надано конкретні рекомендації щодо формування громадянської компетентності та соціальної активності учасників освітнього процесу НВК.
Підводячи підсумки педагогічної ради директорка Олена Лавренко зазначила, що процес формування громадянської компетентності та соціальної активності молоді повинен бути довготривалим і безперервним. Особливу увагу потрібно приділяти періоду навчання у початкових та середніх класах, коли закладаються морально-етичні засади особистості. Громадянське виховання повинно також бути спрямованим на виховання молодої людини як свідомого громадянина, носія християнських чеснот, охоронця і популяризатора української національної культури, екологічно грамотної людини з високим рівнем політичної та правової культури, доброго сім’янина тощо.