НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ 

ПЕРВОМАЙСЬКИЙ 

ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ 

Заклад фахової передвищої освіти.

Здійснює підготовку кадрів для системи професійної (професійно-технічної) освіти та сфери економіки України. 

НОВИНИ ОСВІТИ

Для освітян створили інформаційний порадник і чат-бот в Telegram з роз'ясненнями щодо атестації педагогічних працівників.

Запущено безкоштовний онлайн-курс з цифрової педагогіки «Цифровий учитель», розроблений ЮНЕСКО у співпраці з українськими експертами. 

Слова року 2023: що вони означають та як змінилися від минулого року?

Дистанційні та онлайн-сервіси в освіті.  МОН України пропонує для здобувачів освіти, абітурієнтів, педагогів та освітніх управлінців покликання на 46 сервісів, які допомагають отримувати освітні послуги дистанційно або онлайн. Для зручності сервіси згруповані за категоріями. 

Веб-платформа «Партнерський простір 015». Для студентів закладів вищої освіти за спеціальністю «Професійна освіта 015»; керівників, науково-педагогічних і педагогічних працівників закладів вищої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти; роботодавців (представників кадрових служб підприємств, установ, організацій; наставників для дуального навчання); представників органів державної та місцевої влади, громадських організацій.  

Освітній проєкт «На Урок» розробив спеціальний чат на основі ChatGPT. «Чат «На Урок»: спілкування із видатними постатями минулого» – це перша українськомовна платформа, створена для освіти на основі штучного інтелекту... 

«Професійна освіта онлайн» — всеукраїнська платформа для дистанційного та змішаного навчання, що створена на основі «Всеукраїнської школи онлайн» спеціально для учнів закладів професійної освіти, педагогічних працівників та незалежних здобувачів професійних кваліфікацій...

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ