Najlepsze wanny terapeutyczne Marquis®

Wasze wrażenia w jacuzzi!

Chcesz doświadczyć tego, co najlepsze w wannie z hydromasażem dla terapii i relaksu?

Jacuzzi Marquis® są zaprojektowane, tak by zapewnić Państwu najlepszą hydroterapię Hot Tub Experience™! Oprócz wyrafinowanego wyglądu, każda wanna SPA oferuje profesjonalną hydroterapię na najwyższych parametrach. Bez względu na to, czy chcecie mieć wszystkie wyszukane funkcje, czy też wyłącznie te, których potrzebujecie, na pewno Marquis® zaoferuje idealną wannę z hydromasażem, która przyniesie korzyści Waszemu indywidualnemu stylowi życia!

Wasze wanny Swim Spa Experience

Wytrzymałe i wszechstronne wanny z przeciwprądem pływackim Aquatic Training Vessels ™ marki Marquis ® zapewniają najwyższą jakość pływania. Wyprodukowane w USA i zaprojektowano z myślą o różnych atrakcjach wodnych, od intensywnego treningu, po przez łagodne rekreacyjne pływanie w miejscu oraz bezstresowy relaks i zabawę. Wanna ATV ™ z przeciwprądem pływackim dostosowuje się do Waszego poziomu kondycji i wyznaczonych celów bez względu na to, czy jesteś profesjonalnymi sportowcami, czy też miłośnikami aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, czy po prostu kochacie wodę i szukasz przyjemnego miejsca na relaks. Zapewnijcie sobie pływanie z przeciwprądem wodnym i hydroterapię w jednym miejscu!

Wzmocnij wrażenia dzięki akcesoriom Environments!

Oprócz dostarczania bardziej popularnych akcesoriów, Marquis® produkuje własną linię wyposażenia do wanny o nazwie Environments. Zaaranżujcie miejsce wokół wanny z hydromasażem za pomocą ławek, schowków, półek i części wypoczynkowych. Meble te zostały wyprodukowane tak, aby dokładnie pasowały do ​​wanny z hydromasażem (lub wanny Swim Spa). Do ich budowy wykorzystano te same wysokiej jakości materiały, z których zbudowano wannę z hydromasażem. Idealnie uzupełniają wannę z hydromasażem, dzieląc tę ​​samą paletę kolorów i wzornictwo. Niektóre moduły zapewniają dodatkowe miejsca do siedzenia i jadalni, idealne do posiłków na świeżym powietrzu i rozrywki.


Poproś o więcej informacji

Posiadanie Marquis® jest łatwe. Poproś jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby skontaktował się z tobą i pokazał, jak łatwe jest wchodzenie do najlepszych jacuzzi na rynku. Każda wanna Marquis® jest zaprojektowana do natychmiastowego działania. Pod panelami z ustawieniami funkcji pracy są potężne pompy wodne, które optymalizują maksymalny przepływ wody. Przepompowują ogromne ilości wody do specjalnie zaprojektowanych miejsc z określonymi funkcjami hydroterapii. Od hydromasażu po relaks - tutaj znajdziecie miejsce dla siebie. Jeśli Waszym celem jest spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, Marquis® oferuje dostępne opcje rozrywki na najwyższym poziomie, w tym połączenia Bluetooth oraz najwyższej jakości głośniki.