Насправді з раннього дитинства я полюбляв створювати настільні ігри щоб грати із собою та через невеликий проміжок часу я знайшов тих хто зміг розділити зі мною карткову партію... саме після цього моя робота по створенні настільних ігор перейшла на новий рівень. Тепер я створюю ігри щоб подарувати людям ті самі відчуття, ту приємну та дружню атмосферу.