Методичні заходи
25.09.2024 засідання обласних фахових секцій педагогічних працівників металообробних професій та професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Рихтувальник кузовів»
Завдання педагогічних працівників ЗПО у оновленні змісту підготовки кваліфікованих робітників.
Вимоги до розроблення навчально-планувальної та ведення облікової документації для організації навчання з професій за ДОС на основі модульно-компетентісного підходу. (Оксана Чуйкова, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
Можливості цифрових платформ «Світ професій» та «Професійна освіта онлайн» для забезпечення професійного навчання у ЗПО. (Аліна Козловська, методистка НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
Ознайомлення з вебсайтом обласної фахової секції..
Обговорення результатів конкурсів на кращий освітній контент у ЗПО з професійної підготовки та обласної виставки-конкурсу творчих робіт учнів ЗПО. (Олександр Петров, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
Круглий стіл: обмін досвідом з питань оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників та створення сучасного освітнього середовища
10.11.2022 Онлайн-засідання обласної фахової секції педагогічних працівників професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Рихтувальник кузовів», з теми «Формування інформаційно-освітнього середовища для опанування професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Рихтувальник кузовів».
Організація освітнього процесу в умовах правового режиму воєнного стану: нормативні вимоги (Світлана Коломійчук, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл..)
Оновлення матеріалів дидактичного забезпечення з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», поповнення блогу обласної фахової секції та питання ведення навчально-планувальної та облікової документації. (Микола Стасюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл..)
Освіта , перепідготовка та інклюзія:трансформація під час кризи. (Ірина Шумік Генеральний директор Директорату професійної освіти МОН України)
Розвиток людського капіталу та ринків праці .Основні проблеми трансформації професійної освіти під час війни. (Конференція. Освіта, підготовка та інклюзія: трансформація під час кризи. 15-16.09.2022р.) (Людмила Василега, директор центру компетенцій та розвитку людського капіталу федерації роботодавців України)
Презентація вебсайту Науково-методичного центру професійно-технічної освіти та підвищення кваліфікації у Хмельницькій області (Олена Шамралюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій області)
21.06.2022 Формування інформаційно-освітнього середовища для опанування професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» , «Рихтувальник кузовів».
Формування інформаційно-освітнього середовища для опанування професій «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», «Рихтувальник кузовів» (Микола Стасюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.)
Використання інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». (Олександр Ластовецький, викладач ВПУ №4 м.Хмельницького)
З досвіду роботи організації професійної підготовки здобувачів освіти з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» «Рихтувальник кузовів» на базі навчально-виробничої дільниці ХКП «Електротранс» (Марія Медведюк, методист ВПУ№11 м. Хмельницького)
Підведення підсумків роботи вебінару (Микола Стасюк, методист НМЦ ПТО ПК у Хмельницькій обл.
20.05.2021 Обласний вебінар «Сучасні освітні технології і педагогічні інновації при підготовці кваліфікованих робітників» в рамках засідання обласної фахової секції педагогічних працівників професій "Водій автотранспортних засобів", "Машиніст крана автомобільного"
16.12.20 Обласний вебінар "Створення сучасного дидактичного забезпечення з професії - запорука професійної компетентності та конкурентоспроможності випускників ЗПО" в рамках засідання обласної фахової секції педагогічних працівників професій "Водій автотранспортних засобів", "Машиніст крана автомобільного"
Матеріали вебінару:
– А. Зозуля – викладач Вищого професійного училища №36 с. Балин з теми «Застосування особистісно-зорієнтованого навчання при викладанні предмета ПДР»;
– І. Мазур – викладач Чорноострівського професійного аграрного ліцею з теми «Використання сучасних дидактичних матеріалів при підготовці кваліфікованих робітників з професії «Водій автотранспортних засобів» ;
– Ю. Шитюк – викладач ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно- промисловий ліцей» з теми «Робочий зошит як складова дидактичного забезпечення з професії «Водій автотранспортних засобів» в умовах дистанційного навчання»;
– Ю. Дехтярук – майстер виробничого навчання ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» з теми «Створення сучасного дидактичного забезпечення у практичній підготовці з професії «Водій автотранспортних засобів» ;
– В. Дячук – викладач Плужненського професійного аграрного ліцею з теми «Досвід підготовки водіїв автотранспортних засобів категорії С та С1».