Я намалювала "парад" з перемогою України, який би я хотіла би бачити у нашому місті Херсоні, розташованим по всім вулицям Херсону. Я намалювала це тому що вірю, що Україна переможе, Україна сильна країна, я понад усе вірю що ми переможемо, та ці "сепари" будуть тікати з наших земель, або будуть наші чорноземи робити ще більше родючими СОБОЮ :). Маю надію що вам мій малюнок сподобається! :D
Слава Україні! Героям слава!
Я намалювала моє місто Херсон після перемоги. Будівлі пошкоджено, але люди вийшли на вулицю і радіють перемозі України.
Я намалював місто Херсон розташоване на півдні України після перемоги. Міст проходить через річку Дніпро, гарний краєвид і захід Сонця. Люди мирно живуть у своїх оселях на українській землі.
Я намалювала ці малюнки ,тому що вірю що дуже скоро настане МИР і танки будуть стріляти в честь перемоги жовто-блакитними кульками.І ще хотіла подякувати кожному українському захиснику за життя ,життя в Україні -вільній країні
Я хочу щоб у селі Степанівна побудували нові дороги,очистили наш парк поставили забор и щоб не було сміття, і посеред нашого сила поставили прапор України,щоб побудували канал щоб можна було купатись .
Я хочу щоб україна вижила
Я намалювала "Парк пам'яті дітей, загиблих унаслідок збройного нападу Російської Федерації", який я хотіла би бачити після Перемоги у нашому місті Херсоні, розташованим на березі річці Дніпро. Я намалювала це тому, що вважаю діти не повинні гинути від ворожих літаків, танків і солдатів! Я вірю в нашу перемогу! Слава Україні! Героям слава!
Я намалювала такий малюнок, бо Український Прапор найкращий у всьому світі, і ніякий окупант не зможе його зіпсувати.І щоб Прапор був в кожному районі міста Херсона, установах, школах, садочках, кожній оселі і в кожному куточку нашого міста
24 лютого 2022 року розпочалась війна. Росія напала на Україну, багато міст постраждало. Ми українці , щиро віримо в наших солдатів , в українські війська і в нашу перемогу! Слава Україні!
Я нарисовал мир в моем городе и мир во всей Украине,чтоб были все здоровы и светило солнце
Я намалював своє рідне місто Херсон. А саме будинки людей, які живуть під мирним небом. Моє місто сонячне, квітуче, барвисте і тільки українське!
Я би хотів презентувати свій малюнок " якби я хотів бачити своє місто після перемоги " .я намалював свій малюнок тому що хотів прийняти участь у цьому конкурсі а ше я дуже люблю малювати
Після перемоги моє місто буде гарним, з розвиненою інфраструктурою, великими яскравими домівками і щасливими вільними людьми! Тому що Херсон-це Україна!!!
Я намалювала сім‘ю яка разом святкує перемогу. Наша сім’я разом: тато, мама та я, ми дуже щасливі стоїмо біля відбудованого будинку. Та тато підкинув свій кашкет так високо від радості. Україна - це Мир!!! Херсон
Я намалювала степ, річку, сонечко та калину, як символ нашої незалежної держави. Хотіла б бачити це у мирному місті. Граючи вулицями та не боятися солдатів та сирен... Це обов'язково буде так, бо Україна переможе
Це наше місто. Більше немає жахливих руїн, людей, дітей та старечі без хати. Ми кожному відбудемо усе. Домівка буде кожному і буде мир, і буде тихо, і буде мирне небо і яскраве сонечко
Слава Україні, героям слава
У моєму рідному місті є чудовий кінотеатр, у який я мріяла завітати. Та після війни ми з мамою обов'язково у нього підемо і будемо дивитись фільми про нашу мальовничу, квітучу Україну, у якій щасливі діти і мирне небо.
Я намалювала малюнок «Мій Херсонський парк після перемоги». Я люблю своє місто. У ньому прекрасно все: від чудового центру, до найвіддаленіших країв. Якби у мене запитали, в якому місті я хотів би жити, то без сумніву я залишився б там, де перебуваю зараз. І, звичайно ж, є одне місце, яке я особливо люблю.
Моє улюблене місце в місті – це парк. Я мрію знову , щоб кожні вихідні ми з сім’єю будемо ходити туди, щоб покататися на атракціонах і отримати заряд позитивних емоцій. Саме там я можу побачити щасливих батьків, людей, дітей. У моєму місті багато красивих місць, але улюбленим для мене назавжди залишиться міський парк!
Що ми зробимо відразу після війни!
Це нова будівля для молодих сімей з маленькими дітьми. Херсон - це Україна!
Малюнок називається "Будуємо новий дім"
Я ,намалював себе з сімєю ,на фрегаті у моєму улюбленому місті Херсон а також намалював український прапор бо Херсон це Україна.
Моє місто після Перемоги!