Наш заклад у
Літературний вечір «Я вибрала долю собі сама...» до 95-річчя від дня народження Л. В. Костенко підготували учні 6, 11 класу та класні керівники: Левус М. Я., Шкурган М.М..
Сьогодні, 19 березня, виповнюється 95 років Ліні Василівні Костенко — письменниці, чиє гостре перо заворожує українців своєю справедливістю та патріотизмом.
Ліна Костенко з тих поетів, які здатні скрізь вселюдське бачити національне, а крізь національне прозирати вселюдське.
Ліна Василівна є собою завжди. І це приклад для нас. Вона совість і серце української літератури, патріотка і правдорубка. Її твори — це завжди дуже влучні та важливі слова, які потрібні кожній людині, а вислови надихають, заряджають енергією та прокладають стежку до правильних вчинків.
Ліна Костенко — перлина сучасної української літератури. Її слова глибоко актуальні сьогодні. Уже багато років вона залишається справжнім борцем з неправдою, показовістю, пристосуванством, а зброя її — твори, які вміють зачепити, змусити думати та діяти.
Вельмишановна Ліно Василівно!
Ви — поет, який зберіг гідність всього українського народу!
Правдивій, мужній, нескореній і такій потрібній нам — складаємо Вам шану.
Нехай ваша життєва дорога в'ється і далі, нагороджує здоров'ям, щастям, радістю та всіма земними благами.
Зичимо Вам безмежної творчої наснаги, сили волі та віри в перемогу України!
З Днем народження!!!
19 березня 2025