racing limits apk

Racing Limits v1.2.3 [Mod Money] APK Ücretsiz İndir

Racing Limits, sonsuz arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını tanımlar. Yarış Limitleri v1.2.3 [Mod Money] APK Free Download Android için son sürüm. Yarış Limitleri v1.2.3 [Mod Money] tam APK'sını indirin.

Yarış Limitlerine Genel Bakış ve Özellikler v1.2.3 [Mod Money]

Racing Limits v1.2.3 [Mod Money] APK'sını indirmeden önce, aşağıda kısa bir genel bakış ve özellikler listesini okuyabilirsiniz.

Genel Bakış: Yarış Limitleri, sonsuz arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını tanımlar.


Hem şehir içi hem de otoyol trafiğinde yarışan ve araçları sollayan araçlara dayanan bu oyunda 5 keyifli yarış modu bulunuyor: taşıyıcı modu, sonsuz mod, zamana karşı mod, serbest mod ve çok oyunculu mod. Tek yönlü ve çift yönlü trafik arasında seçim yapabilir ve “Sabah”, “Günbatımı” ve “Gece” olmak üzere günün üç saatinden birini seçebilirsiniz.

Yarış Limitlerinde sınır yok, sadece yarış becerilerin var! Yani, keskin gelse yapmak gerçek hayatta yapmak, ve sınırlara nihayet yarış edemez ne, olabildiğince hızlı olarak sürücü ..

ÖZELLİKLERİ:

-Realtime MULTIPLAYER: Arkadaşlarınızla veya yerinden diğer eş yarışçılar ile rekabet edebilecek çok oyunculu modda dünya. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışı uygular.

-ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı vardır. Helikopter, sırt, kaput ve kokpit. Sürmeyi tercih edebileceğiniz tüm araçlar, mümkün olan en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için yüksek kaliteli iç mekanlara sahiptir.

-ÇOK HASSAS VE KOLAY KONTROLLER: Yarış Limitleri, çok eğlenceli hale getirmeniz için çok kolay ve hassas oyun kontrollerine sahiptir.

-SÜRÜŞ FİZİKLERİ: Yarış Limitlerindeki tüm arabalar gerçekçi güç, tork ve vites oranlarına sahiptir. Hızlanma süreci ve en yüksek hızlar, eksiksiz bir simülasyona dayanmaktadır. Araç gövde ağırlığı, vites oranları, motor gücü ve tork oranlarının tümü dikkate alınır.

- ÇOK YÜKSEK DETAYLI ARAÇLAR: Yüksek düzeyde grafik ayrıntıya sahip birçok araç sürmenizi bekliyor! Yarış Limitlerinde bulunan arabaların grafik detayları, kategorisinin en iyileridir.

-AYARLAR VE YÜKSELTMELER: Vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek arabanızı özelleştirebilirsiniz. Daha iyi performans için motorunuzu, frenlerinizi ve yol tutuşunuzu yükseltebilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitli gövde ve jant renkleri de mevcuttur.

-GERÇEKÇİ GRAFİKLER: Yarış Limitleri, çok yüksek detay ve gerçekçi grafikler üzerinde birçok optimizasyon içerir.

-ÇOK YARIŞ ETKİNLİĞİ: Racing Limits oynarken asla sıkılmayacaksınız. Çok sayıda taşıyıcı modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 gün periyodu ve 5 farklı oyun modu vardır.

-DİLLER: Şu anda Yarış Limitlerinde altı dil desteklenmektedir ve diğer pek çok dil henüz gelecek sürümlerde eklenmemektedir.

Yenilikler:

-Araç fiyatları %15 düştü

-Bazı hatalar düzeltildi.

Bu uygulamada reklam yok

Yarış Limitleri v1.2.3 [Mod Money] APK – Teknik Detaylar

Tam Yarış Limitleri v1.2.3 [Mod Money] APK İndirmeye başlamadan önce, aşağıdaki teknik APK ayrıntılarını okuyabilirsiniz:

 • Tam Uygulama Adı: Yarış Limitleri v1.2.3 [Mod Money]

 • Desteklenen Android Sürümleri: 4.1+

 • APK Dosya Adı: Racing_Limits_1.2.3.apk

 • APK Dosya Boyutu : 62 MB

Yarış Limitleri v1.2.3 [Mod Money] APK Ücretsiz İndir

İndirmek için çok heyecanlı mısınız? Pekala, Download Racing Limits v1.2.3 [Mod Money] APK'sını başlatmak için aşağıdaki butona tıklayın. Bu, Racing Limits v1.2.3 [Mod Money]'nin tek bir doğrudan bağlantısıdır.

 • racing limits apk

 • racing limits

 • racing limits hile

 • racing limits apk indir

 • racing apk

 • racing apk

 • android oyun club racing

 • racing limits hile apk