Vladimiras Šiškovas

Medžio Drožyba

VLADIMIRAS ŠIŠKOVAS

Medžio drožėjas gimė 1949 m. balandžio 29 dieną Vilniuje. 1972 metais baigė Aviacijos institutą Kazanėje. 1977 metais priimtas į "Lietuvos Tautuodalininkų Sajungą". Autorius kuria: Skulptūras, bareljefus, baldus, indus, namų apyvokos daiktus. Sėkmingai restauruoja medinius baldus, aktyviai dalyvauja etnografinėse šventėse ir mugėse, kur lengvai atpažįstamas pagal jau tapusius autoriaus firminiu ženklu lietuviškus bumerangus- įkūnijančius Vladimiro meilę dangui. Priklausomai nuo kūrinio, ir užsakymo, autorius naudoja ąžuolą, raudonmedį, obelį, liepą, labai mėgsta dirbti su beržu. Vladimiras dalyvavo parodose Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Vengrijoje, ir jau turėjo net aštuonerias personalines parodas.

Vladimiras medžio drožėjas jau 36 metus.

Autorius kuria:

Skulptūras, bareljefus, baldus, indus, namų apyvokos daiktus. Sėkmingai restauruoja medinius baldus.


Autorius kuria:

Skulptūras iš medžio

Šachmatus

Lauko baldus

Baldus

Medinius indus

Stalo įrankius

Drožinius pagal individualius užsakymus

Drožinėtus papuošalus

Medinių interjero detalės

Medinių lauko interjero detalės

Medinius indus

Duoninės

Medinius suvenyrus

Mediniius paveikslus

Šaukštus/šaukštelius

Kryžius, koplytstulpius, koplytės


ATSILIEPIMAI

Tomas Galukevičius

Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau būtent Vladimirą. Meistras tikrai turi begalę patirties, daug patarė, padėjo su įdėjos įgyvendinimu. Gavau daugiau negu tikėjausi. Dar kartą ačiū Vladimirai, kreipsiuosi ir ateityje!

Paslauga buvo atlikta:

2017 sausį

Agne

Visiems rekomenduoju šį meistrą, labai džiaugiuosi jį pasirinkusi, darbas atliktas labai greitai (per 2 savaites), kokybiškai ir tobulai! Šis žmogus atsidaves savo darbui ir tai matosi jo darbuose. Labai Jums ačiū Vladimirai už šį nuostabų paveikslą ir linkiu Jums semes!

Paslauga buvo atlikta:

2020 balandį

(+370) 699 62229

www.facebook.com/medziodrozyba.eu/