Toogdienst 2020-2021 : coördinatie door Martin Joosen
(voorlopig) programma i.v.m. coronacrisis
Bestuursverkiezing
Ondertussen is er weeral 3 jaar voorbij en is het ook tijd voor een nieuwe bestuursploeg te verkiezen. In bijlage vindt U de verkiezingsprocedure en het formulier om U kandidaat te stellen voor het bestuur.
Hugo heeft beslist van zich geen kandidaat meer te stellen voor het nieuwe bestuur.
Zijn van het huidige bestuur herverkiesbaar: Leo, Wim en Cel. Met 3 bestuursleden wordt het dan zeer moeilijk. Daarom doen we een oproep aan jullie om het bestuur te vervolledigen.
Wij gaan voor een volledig bestuur en dat bestaat uit 7 leden, met volgende functies:
Voorzitter(leidt de vergaderingen en zorgt voor de goede gang en bloei van de vereniging);
Secretaris(zorgt voor de administratieve taken);
Penningmeester(beheert de inkomsten en uitgaven als een goede huisvader);
Public Relaties verantwoordelijke (vertegenwoordigt de vereniging naar buiten toe o.a. bij adviesraden, parochie, enz);
Feestverantwoordelijke (staat in voor eventuele festiviteiten binnen de Mannenclub);
Reisleider (doet voorstellen en maakt nodige afspraken om bezoeken te organiseren);
Materiaalverantwoordelijke (staat in voor het goede beheer van de materialen van de Mannenclub);
De bovengenoemde functies worden binnen het nieuwe bestuur verdeeld.
Klik HIER voor de verkiezingsprocedure
Klik HIER voor het formulier om U kandidaat te stellen voor het bestuur.
Klik HIER voor het (voorlopige) jaarprogramma 2020-2021
Woensdag, 12 mei 2021 : Verslag van de heropeningsavond MC (12 mei)
De opening was een succes. Uitzonderlijk op een woensdag. We zijn met een 9-tal leden gaan fietsen en bij onze terugkomst was het terras(op binnenplein) al druk bezet. Uiteindelijk hebben we met een 16-tal leden de “ bevrijdende heropening “ gevierd. De drankbons werden goed gebruikt en daarbovenop trakteerde Herman Kras nog voor zijn 85ste verjaardag.
Ook in de voormiddag was Cel al met een 5-tal leden gaan fietsen. Deze coronaproof bijeenkomst geeft hoop op de toekomst.
De foto's (van Wim) vind je HIER.
Donderdag, 11 juni 2021 : Herstart van de MC-avonden binnen in OR volgens de dan geldende Coronamaatregelen
KWIS 40 JAAR MANNENCLUB : UITLEG VRAGEN ANTWOORDFORMULIER
donderdag, 24 juni 2021 : Paapschieten Ontmoetingsruimte (meer info HIER)
donderdag, 22 juli 2021 : Avondfietstocht (meer info HIER) Foto's
verslag van Leo (23 juli) : Gisteravond was het een aangename fietstocht van een kleine 30 km onder leiding van Jan Van Tiggelen.
Bij de tussenstop in "De hoeve" werden we vergast op een lekkere pannenkoek. Na het hapje en een drankje zijn we terug naar Borsbeek gefietst.
In de Ontmoeting konden we dan nog genieten van lekkere hot dogs. Een fijne avond met dank aan Jan voor het fietsplezier en aan Martin voor het klaarmaken van de hot dogs.
Mogelijke toekomstige activiteiten ?
Tafeltennistornooi (énkel MC-leden )
Aperitiefconcert met ‘Tape à l’oeil’
Bezoek Fort Liefkenshoek
Minigolf in Rivierenhof
Bezoek bus- en trammuseum/Berchem
Veertig jaar mannenclub 1981 –2021