Батькам

До уваги батьків!!!


Відповідно до листа Департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, враховуючи рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021 (протокол № 41), щодо встановлення "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території області повідомляємо, що з 01 листопада 2021 року навчання в 5-11 класах відбуватиметься у дистанційному режимі. Учні 1-4 класів навчатимуться у звичному очному режимі.

З повагою дирекція закладу освіти.

До уваги батьків!!!


Виставлення оцінок за І, ІІ семестри та рік регламентується:

У 2-4 класах: Інструкцією щодо заповнення Класного журналу для 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 8 квітня 2015 року № 412)

У 5-11 класах: Інструкцією з ведення класного журналу 5-11 (12) класів загальноосвітніх навчальних закладів ( затверджено наказом Міністерства освіти і науки від 03.06.2008 № 496).

Семестрове оцінювання здійснюється на підставі тематичних балів. При цьому враховується динаміка особистих навчальних досягнень учня (учениці) з предмета протягом семестру, важливість теми, тривалість її вивчення, складність змісту тощо.

Особливості оцінювання у 1-4 класах:

Оцінювання навчальних досягнень учнів здійснюється вербально (словесно):

у 1 класі - з усіх навчальних предметів;

У 2 класі – за рішенням педагогічної ради з усіх навчальних предметів;

У 3-4 класах – із предметів інваріантної складової: «інформатика», «музичне мистецтво», «образотворче мистецтво», «основи здоров’я», «фізична культура».

У 3-4 класах бал за семестр з решти предметів інваріантної складової виставляється на підставі тематичних балів не пізніше ніж за три дні до закінчення певного семестру. Семестрові бали коригуванню не підлягають!!!

Особливості оцінювання у 5-11 класах:

Скоригована:

Семестрова оцінка підлягає коригуванню. У триденний термін після виставлення семестрової оцінки батьки (особи, які їх замінюють) учнів, які виявили бажання підвищити результати семестрового оцінювання або з певних причин не були атестовані, звертаються до директора школи із заявою про проведення відповідного оцінювання, у якій мотивують причину та необхідність його проведення. Наказом керівника загальноосвітнього закладу створюється комісія у складі голови (керівник або його заступник) та членів комісії: голови методичного об’єднання , вчителя, який викладає предмет у цьому класі, а також затверджується графік проведення оцінювання. Коригування семестрового оцінювання проводиться не пізніше п’яти днів після подання заяви. У разі хвороби учня (учениці) чи інших поважних причин термін може бути подовжено. Члени комісії готують завдання, що погоджується на засіданні шкільного методичного об’єднання і затверджується керівником навчального закладу. Завдання мають охоплювати зміст усіх тем, що вивчалися протягом семестру. Оцінювання проводиться у письмовій формі. Письмові роботи зберігаються протягом року. Комісія приймає рішення щодо результатів коригування та складає протокол. Рішення цієї комісії є остаточним, при цьому скоригована семестрова оцінка не може бути нижчою за семестрову. За результатами оцінювання видається відповідний наказ керівника навчального закладу. Скоригована семестрова оцінка за І семестр виставляється до початку ІІ семестру, за підсумками ІІ семестру – не пізніше 10 червня поточного навчального року.

Підвищення семестрової оцінки учнями:

  • 9-х класів – не дає їм права на отримання свідоцтва з відзнакою.

  • 10 -11 класів – не дає їм права бути претендентами на нагородження золотою «За особливі успіхи у навчанні» та срібною «За успіхи у навчанні» медалями.

  • Річна оцінка коригуванню не підлягає!

Декларація прав дитини

(звернення дітей до дорослих)

  • Ми — діти світу. Хто б не були наші батьки, де б ми не жили і в що б не вірили, поводьтеся з нами як з рівними. Ми гідні того, щоб отримувати все найкраще з того, що може дати світ.

  • Захищайте нас, щоб ми мали мож­ливість рости гідно й вільно.

  • Нехай у нас буде ім'я і земля, яку ми можемо назвати своєю.

  • Ми не маємо мерзнути, і в нас має бути завжди дах над головою. Забезпечте нас їжею та місцем для ігор. Якщо ми за­хворіємо, то нам потрібен догляд.

  • Якщо у нас є проблеми у фізичному чи розумовому розвитку, Ви ще більше
    дбайте про нас і враховуйте наші по­треби.

  • Дайте нам змогу жити в сім'ї. Якщо сім'я не може піклуватися про нас, то візьміть нас до себе.

  • Добре навчайте нас, щоб ми могли бути щасливими та плідно прожили життя.
    Проте дайте нам можливість І гратися, щоб ми самі навчалися.

  • Нехай у важку годину ми будемо першими, кому ви допоможете. Майбутнє світу залежить від нас.

  • Захистіть нас від жорстокості й від тих, хто може погано з нами поводитися.

  • Ростіть нас в умовах терпимості, свободи і любові. Коли ми виростемо, то пропагуватимемо розуміння між на­родами.