Комунальна установа

"Інклюзивно-ресурсний центр" Липоводолинської СЕЛИЩНОЇ ради Сумської області

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні відвідувачі центру!

Фахівці ІРЦ працюють у звичайному режимі з 25.05.2022 року.

Режим роботи :

08:00-16:00 з понеділка по п’ятницю ;

12:00-12:45 обідня перерва;

До уваги дирекції закладів освіти з інклюзивним навчанням Липоводолинської та Синівської громад

В умовах воєнного стану продовження навчання осіб з особливими освітніми потребами, забезпечення їх кваліфікованою підтримкою є чи не одним із важливих освітніх питань.

Усім, кому потрібна допомога зв'язуйтесь із фахівцями в групах чи додатках Вайбер або Фейсбук.

В.о. директора Тетяна Колодяжна +380509700479

Вовк Алла +380661566123

Свіржевська Ірина +380957721534

Ноздра Валентина +380501773160

Якщо потрібна підтримка, порада, інформація чи допомога звертайтеся за вказаними телефономи!

Мирного всім неба! Слава Україні! Героям слава!


З повагою адміністрація Липоводолинського ІРЦ!

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні відвідувачі центру!

Фахівці ІРЦ працюють за змішаною формою роботи з 09.05.2022 року.

Режим роботи :

08:00-16:00 з понеділка по п’ятницю ;

12:00-12:45 обідня перерва;

До уваги дирекції закладів освіти з інклюзивним навчанням Липоводолинської та Синівської громад

В умовах воєнного стану продовження навчання осіб з особливими освітніми потребами, забезпечення їх кваліфікованою підтримкою є чи не одним із важливих освітніх питань.

Проте, закінчується навчальний рік і закладам освіти з інклюзивним навчанням на травень 2022 року необхідно запланувати проведення засідання команд психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП (далі – КС) щодо результативності проведеної роботи в ІІ семестрі, виконання ІПР, ІНП, обговорити досягнення та проблеми, над якими необхідно працювати в 2022-2023 н.р. Відповідно до постанови КМУ від 26 квітня 2022 р. № 483, засідання команди можна проводити в змішаному очно-дистанційному форматі (якщо це не загрожує життю громадян) чи в режимі он-лайн. Важливо встановити зв'язок з усіма учасниками КС із ОБОВ'ЯЗКОВИМ залученням фахівців Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Липоводолинської селищної ради .

Усім, кому потрібна допомога зв'язуйтесь із фахівцями в групах чи додатках Вайбер або Фейсбук.

В.о. директора Тетяна Колодяжна +380509700479

Вовк Алла +380661566123

Свіржевська Ірина +380957721534

Ноздра Валентина +380501773160

Якщо потрібна підтримка, порада , інформація чи допомога звертайтеся за вказаними телефономи!

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні батьки, дорогі наші діти!

Зараз наша країна переживає важкі часи, але ми завжди памятаємо про наших дітлахів, батьків, педагогів.

Фахівці ІРЦ готові надавати консультації батькам та проводити корекційні заняття у режимі онлайн.

Усім кому потрібна допомога зв'язуйтеся з фахівцями по телефону, через додатки Вайбер, Телеграм, або сторінку у Фейсбук.

Діти - майбутнє нашої нації!

Всіх зацікавлених просимо звертатися за тел. +380509700479 Тетяна Олексіївна

ОГОЛОШЕННЯ!

НРЗВО «Кам’янець-Подільський державний інститут» є навчальним закладом фахової передвищої та вищої освіти, який здійснює підготовку здобувачів за освітнім ступенем бакалавр, молодший бакалавр та за освітньо-професійним ступенем фаховий молодший бакалавр за спеціальностями «Облік і оподаткування», «Економіка», «Економіка» спеціалізація «Економічна кібернетика», «Комп’ютерні науки», «Фінанси, банківськасправа та страхування», «Соціальна робота», та «Психологія» на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.), повної загальної середньої освіти (11кл.), диплому кваліфікованого робітника, молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра. Також на базі освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра надається можливість здобуття другої вищої освіти без здачі ЗНО. Наш навчальний заклад запрошує всіх бажаючих навчатись на денній та заочній формі здобуття освіти на державній та контрактній основі. Зараховані на навчання до інституту (студенти з інвалідністю І-ІІІ груп та діти з інвалідністю до 18 років) забезпечуються стипендією та знаходяться на державному утриманні (безкоштовне харчування, цілодобова медична допомога). Студентам пенсії виплачуються в повному обсязі. У коледжі встановлено міжповерховий підйомник, перехідна галерея з навчального корпусу до гуртожитку, створено безбар’єрне середовище, це дає можливість навчатись у нас особам з числа маломобільної групи населення.

Сайт закладу

Корнієнко.pdf

З метою постійної підтримки, взаємодії та консультування управлінням Державної служби якості освіти у Сумській області розроблено постер координатора - партнера з питань якості освіти та освітньої діяльності. Координатор в межах своїх повноважень:

- надає консультації та допомагає закладам освіти в організації та функціонуванні внутрішньої системи забезпечення якості освіти шляхом надання рекомендацій;

- здійснює взаємодію із закладами освіти шляхом співпраці з їх керівниками або уповноваженими особами.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні відвідувачі Липоводолинського ІРЦ!

У зв'язку з погіршенням епідемічної ситуації, як в країні, так і в Сумській області, нагадуємо про важливість дотримання протиепідемічних вимог:

Батьки, які супроводжують дітей на комплексну оцінку та заняття в ІРЦ, мають право знаходитися в приміщенні установи (коридор, кабінети) за умови наявності засобу індивідуального захисту (респіратор, маска, які щільно покривають ніс та рот).

При підвищеній температурі тіла понад 37.2 та/або за наявності ознак респіраторних захворювань як у батьків, так і у дітей (лихоманка, нежить, кашель), прохання залишатися вдома.

Звертаємо також увагу, що діти, класи (групи) яких знаходяться на самоізоляції НЕ МОЖУТЬ в цей період отримувати послуги в ІРЦ.

Центр надає консультаційну та методичну допомогу для педагогів закладів освіти за умови дотримання протиепідемічних вимог та за попередньої домовленості в телефонному режимі (з метою уникнення сукупчення людей). Розглядаємо можливість проведення нарад та інших заходів, чисельністю не більше 10 осіб.

З повагою адміністрація Липоводолинського ІРЦ!

ОГОЛОШЕННЯ!

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ПЕДАГОГІВ! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РОБОТИ ІРЦ!

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 26.05.2020 №1/9-278 «Щодо організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів», на підставі рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Липоводолинської селищної ради та наказу відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради з 16.06.2020 буде відновлено проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини. Відкриття відбувається в два етапи: підготовчий та основний.

На підготовчому етапі проводяться інструктажі персоналу щодо особливостей роботи центру впродовж карантину, облаштовуються місця для обробки рук, закуповуються засоби індивідуального захисту.

ЩО ВАРТО ОБОВ’ЯЗКОВО ВЗЯТИ ДО УВАГИ БАТЬКАМ ВЖЕ ЗАРАЗ:

На основному етапі при суворому дотриманні протиепідемічних вимог робота буде здійснюватися наступним чином: - перед початком проведення комплексної оцінки Вам та Вашій дитині буде здійснюватися вимірювання температури. Працівникам центру температурний скринінг проводитиметься щодня перед початком роботи; -наявність у всіх учасників комплексної оцінки захисних масок, рукавичок та змінного взуття (бахіл); - на комплексну оцінку розвитку НЕ прийматимуться діти та їх батьки з ознаками респіраторних захворювань (кашель, лихоманка тощо). Навіть при «незначному» на Ваш погляд нежиті, ЗАЛИШАЙТЕСЯ ВДОМА! Це важливо і для Вашого, і для нашого здоров’я; - для здійснення комплексної оцінки буде розроблено чіткий графік прийому дітей з урахуванням часу для провітрювання кабінетів та дезінфекції робочих місць. Для планомірного навантаження спеціалістів в один день буде прийматися НЕ більше 2 дітей; - важливо приходити чітко в назначений Вам день та час, не запізнюючись. Це необхідно нам для мінімізування руху відвідувачами центру місцями спільного користування (коридорів, санітарно-гігієнічної кімнати); - якщо Ви не можете з будь-яких причин прийти на комплексну оцінку або відчуваєте, що запізнюєтесь – попереджайте про це директора ІРЦ або спеціалістів в телефонному режимі; - обробка дезінфікуючим розчином усіх задіяних поверхонь та матеріалів, провітрення приміщень. - при вході в ІРЦ буде організовано місце для обробки рук (антисептики); - прохання НЕ БРАТИ із собою в ІРЦ іграшки (особливо м’які) та продукти харчування; - комплексна оцінка буде здійснюватися ВИКЛЮЧНО в присутності батьків. Завчасно попереджаємо, що НЕ варто приходити цілими родинами (уникнення натовпу!), та особливо приводити з собою літніх людей (бабусь та дідусів); - щодо оформлення висновку ІРЦ: відповідно до п. 29 Положення про інклюзивно-ресурсний центр комплексна оцінка з підготовкою відповідного висновку проводиться протягом 10 робочих днів. - працівники ІРЦ будуть здійснювати комплексну оцінку в засобах індивідуального захисту: в масках та рукавчиках. Попередьте про це дітей з метою недопущення у них тривожних відчуттів. НЕ залякуйте дітей фразами «це не лікар», «не бійся, уколів робити не будуть» тощо;

ВАЖЛИВО: контроль за дотриманням протиепідемічних вимог в ІРЦ здійснюватиме Держпродспоживслужба. Це означає, що при виявленні будь-яких порушень ІРЦ може призупинити свою роботу. Сподіваємося на Ваше розуміння та співпрацю!

Про будь-які зміни в роботі центру ми обов’язково будемо повідомляти в ході подій.

РЕЖИМ РОБОТИ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ

«ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР»

ЛИПОВОДОЛИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Понеділок - Четвер 8.00 – 17.00

П’ятниця 8.00 – 16.00

Перерва 12.00 – 12.45

Субота, неділя вихідний

Коплексна психолого-педагогічна оцінка проводиться фахівцями центру індивідуально за такими напрямами:


- оцінка мовленнєвого розвитку дитини;

- оцінка когнітивної сфери дитини;

- оцінка емоційно-вольової сфери дитини;

- оцінка навчальної діяльності дитини;

Напрямки роботи ІРЦ


•Комплексна оцінка

•Просвітницький

•Консультативний

•Корекційно-розвитковий

•Відновлювальний

•Супровід освітнього процесу

•Координаційно-методичний

Вітаємо Вас на офіційному сайті Комунальної установи"Інклюзивно-ресурсний центр" Липоводолинської селищної ради Сумської області

Шановні відвідувачі сайту!

Метою діяльності Липоводолинського ІРЦ є забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами, які мають порушення зору, слуху, мовлення, опорно-рухового апарату, інтелектуального розвитку, емоційно-вольової сфери на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти.

Гаслом діяльності Липоводолинського ІРЦ є висловлювання В.О.Сухомлинського: «Знедолена природою дитина не повинна знати, що вона малоздібна, що у неї слабкий розум, слабкі сили. Виховання такої дитини повинно бути у сто разів ніжнішим, чуйнішим, дбайливішим».

Тому, перед фахівцями центру стоять питання визначення сильних сторін розвитку, особливостей, потенційних можливостей дітей з особливими освітніми потребами віком від 0 до 18 років.

Діяльність Липоводолинського ІРЦ спрямована на визначення освітнього маршруту й реалізацію права дітей навчатися за місцем проживання в інклюзивних (спеціальних) класах (групах). Висновки Липоводолинського ІРЦ є підставою для організації інклюзивного (спеціального) навчання в закладах освіти.

Фахівці центру проводять комплексну оцінку, визначають особливі освітні потреби дитини, розробляють рекомендації щодо програми навчання для створення комфортного освітнього середовища, успішної соціалізації дітей.

Для отримання послуг в Липоводолинському ІРЦ:

Місце знаходження Липоводолинського ІРЦ: смт. Липова Долина, вул. Короленка,1.

З повагою, в.о. директора

Липоводолинського інклюзивно-ресурсного центру,

Тетяна Колодяжна!