GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara

Güvenlik kamera sistemleri bir işletmenin cephaneliğindeki en önemli silah ve suçla savaşmak için mükemmel bir sistemidir. Güvenlik kamera sistemleri bir görüntüyü yakalarken, aynı zamanda suçla mücadelede caydırıcı bir amaca hizmet eder. Buda güvenlik kamera sistemlerini ev sahipleri ve işletmeler için çok değerli bir unsur haline getirir.

Kamera sisteminiz kurulduğunda mülkünüzdeki etkinliği kaydedebilir, böylece görüntüleri güvenli bir internet bağlantısı üzerinden görüntüleyebilir, gerektiğinde kanıt olarak kullanabilir ve kolluk güçlerine iletebilirsiniz. Güvenlik kamera sistemleri, hırsızlığa ve diğer istenmeyen davranışlara karşı caydırıcıdır.

Güvenlik kamera sistemlerinde kurulum yaklaşımı, sistemlerin kullanıcı dostu ve sorunsuz olmasını sağlayacak şekilde yapılmalıdır.

Güvenlik kamera sistemleri, Analog HD ve IP kamera sistemleri olarak ikiye ayrılır.

Güvenlik Kamera Sistemleri - Analog HD Kameralar

AHD CCTV, güvenlik kameralarından DVR’lere HD video aktarmak için koaksiyel kablo kullanan analog yüksek çözünürlüklü kapalı devre video gözetim standardıdır. AHD, 720p, 960p ve 1080p HD video çözünürlüklerini destekler.

AHD Kameralarda Hangi Tip Kablo Kullanılır?

AHD kameralar, genellikle RG59 veya RG6 koaksiyel kablo kullanılarak DVR’lere bağlanır. RG6 koaksiyel kablo maksimum 800 metreye kadar görüntü kaybı olmadan güvenle kullanılabilirler. AHD kameralar UTP kablo ile 320 metre mesafeye kadar video balun ile de kullanılabilir.

Güvenlik Kamera Sistemleri - IP Kameralar

IP kameralar hızlı bir Ethernet bağlantısı üzerinden verileri ileten dijital kameralardır. Altyapı olarak fiber optik veya UTP kablo ile çalışırlar. İlk etapta altyapı ve kurulum maliyeti yüksek olsa da, ileride oluşabilecek yeni kamera ihtiyaçlarında daha düşük maliyetle altyapı oluşturulabilir.

Kur Teknoloji, kapsamlı saha araştırmasını tesis ve ticari faaliyetler için belirli riskleri değerlendirerek gerçekleştirir. Kanıtlanmış teknikler ve çağdaş teknolojinin bir araya gelmesiyle, müşterilerin bireysel gereksinimlerini karşılamak için eşsiz bir çözüm tasarlamak için hizmet vermekteyiz.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEmi ankara

NEDEN BİZ

Türkiye’nin tüm bölgelerine hizmet veren firmamız;

10 yılı aşkın deneyimi ile müşteri memnuniyetine odaklanan profesyonel yenileme ve kurulum hizmetleri sunmaktadır. Tüm servis hizmetleri tam eğitimli personeller tarafından en yüksek mesleki standartlara uygun olarak yapılmaktadır.


  • Kaliteli İşçilik, üstün bilgi ve düşük fiyatları birleştiriyoruz
  • İşimizi zamanında ve bütçesinde bitiriyoruz
  • Özel ve kurumsal müşteriler İçin profesyonel hizmet sunuyoruz


Uzmanlıkla kurulmuş bir video gözetim sistemi için bizimle iletişim kurun.

Ücretsiz keşif ve montaj için 0 (312) 920 06 81 numaralı telefondan bizi arayın.

Kur Teknoloji – Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara


Güvenlik Kamera SistemleriAnkara Güvenlik Kamera SistemiAhd Kamera - Ip KameraKaliteli Güvenlik KamerasıAnkara da Güvenlik KamerasıBina Güvenlik KamerasıApartman Güvenlik Kamerasıİşyeri Güvenlik KamerasıUygun Fiyatlı Kamera