ankara GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

Güvenlik Kamera Sistemleri Ankara

Güvenlik kamera sistemleri bir işletmenin cephaneliğindeki en önemli silah ve suçla savaşmak için mükemmel bir sistemidir. Güvenlik kamera sistemleri bir görüntüyü yakalarken, aynı zamanda suçla mücadelede caydırıcı bir amaca hizmet eder. Buda güvenlik kamera sistemlerini ev sahipleri ve işletmeler için çok değerli bir unsur haline getirir.

KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ

Kartlı Geçiş Sistemleri – Parmak izi okuyucu – Yüz Tanıma Sistemi – Plaka Tanıma Sistemi – Güvenlik Kamera Sistemi

Kartlı geçiş sistemleri bir binaya veya özel olarak belirlenmiş alanlara giriş ve çıkışların kontrolü için kullanılır. Bu sayede giriş çıkışlar kontrol altına alınmış olur. Kartlı geçiş sistemleri binanıza erişim kontrolü için uygun maliyetli bir sistemdir.

görüntülü Diafon sistemleri


akıllı ev sistemleri


ankara elektrik arıza - bakım ve onarım servisi

Elektrik arızasının sebebinin belirlenmesinde elektrik donanımı, yanlış kullanım, kurulum, tasarım veya bakım nedeniyle yangınlara, yaralanmalara veya hasarlara neden olabilir. Bunlar arasında yaygın olan cihazlar, pompalar, motorlar, aydınlatma, ticari donanım, pişirme ve ısıtma donanımları ve daha birçok cihaz sayılabilir. Uygun bir arıza tespiti, bir cihazın sorunun kaynağı veya nedeni olarak tanımlandığı noktada durmakla kalmaz. Arızanın nedenlerini ve içerdiği belirli bileşenleri belirlemek için araştırılmalıdır.

otopark plaka tanıma sistemleri - ogs


Adres: Emniyet Mahallesi Çatallı Sokak 35/2 Yenimahalle / ANKARA

Telefon : 0 (312) 920 06 81

Çalışma Saatleri Pzt-Cmt : 08.00 - 18.00