Кунівський ліцей

Україна відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, вшановує памʼять загиблих у цій війні.        Сьогодні у ліцеї відбулась лінійка -реквієм, на якій хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих в боротьбі за незалежність та суверенітет України,а також учні закладу поклали квіти до Братської могили та пам'ятника загиблим односельчанам, розстріляним євреям  .                              Символом памʼяті про Другу світову війну з 2014 року в Україні, як і в Європі, є мак памʼяті.Вічна та світла пам'ять тим,хто боровся з нацизмом, мужності та витривалості українському народові,який продовжує боротьбу.Сьогодні дякуємо старшокласникам,які напередодні впорядкували місце  масового розстрілу євреїв у с.Кунів 

Великодні розваги у Кунівському ліцеї.За народними традиціями зустріли дружньою шкільною родиною найбільше релігійне свято - Воскресіння Христове. Дякуємо ЗСУ  за таку можливість,за наші тихі ночі, мирний ранок і кожен новий день; за можливість жити, працювати, навчатися, гратися, відпочивати,мріяти. Христос Воскрес! 

441434231_962550265251958_6412348028104572415_n.mp4
An-IsHRSuXSDgpI9qGKL79joGUXX4zyqKwo29ZH_AhAqCkKrRNpTYtXTGY4LJkq4SUrgfRapzl1MogwJnaPALoQj.mp4
An-xu84QB98gDRwn6IavUTKF-51RSIpf2hW13zy_uWdzUALB5n0AjzgXdXCNVe3IyHrvFWUVd6-76FtHjIP5zJxi.mp4

Сьогодні, на базі Кунівського ліцею, відбулась чергова зустріч роїв "Вареники", "Соколята ", "Бойові курчата", "Нащадки козаків", "Патріоти", Кунівські куниці" Великорагогощанського куреня ім.Ф.Острозького. День видався насичений різноманітними формами роботи. Традиційно рої здавали рапорти бунчужному Мельнику М.В. З ініціативи  Учнівської ради проведено музичні руханки. Юні козачата показали свою спритність , швидкість, знання, винахідливість, талант під час квесту "У пошуках скарбів Полуботка". Завзято грали учасники роїв  футбол та волейбол. Особливо зацікавила   нова гра "Доджбол" - з якої було проведено майстер-клас. А щоб залишити про себе згадку у нашому ліцеї, всі учасники роїв  на чолі з координаторами зробили "Добру справу"- висадили дерева. На завершення  зустрічі традиційно почастували всіх кулішем та варениками. Дякуємо всім учасникам, координаторам, організаторам цієї зустрічі за гарно проведений час, дружню товариську атмосферу та гарний настрій. До нових зустрічей!


Шановні батьки майбутніх першокласників! Повідомляємо вас про те, що розпочався прийом документів для зарахування учнів до 1 класу Кунівського ліцею. Документи, які необхідні для зарахування:

Документи потрібно подати до 31 травня 2024 року.

Телефон для довідок 0680487256.


Старшокласники Кунівського ліцею долучились до акції "Моє дерево Перемоги",яка була ініційована Всеукраїнською дитячою спілкою"Екологічна варта" в рамках відзначення Всесвітнього дня Землі. 

Юнаки Кунівського ліцею, команда "Патріот", взяли участь у ІІІ етапі Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів закладів загальної середньої освіти під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО» з баскетболу  у м Шепетівка. Після запеклої боротьби між девʼятьма кращими командами району посіли 2 місце та будуть представляти Плужненську ОТГ на обласних змаганнях у Хмельницькому. Віримо у перемогу наших чемпіонів!



GKbzNBrzr92NoZoBAL4NAQQXlOlHbmdjAAAF.mp4

Учні ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з хімії " Вода є життя " , який проводився на платформі"На урок". Ліцеїсти отримали сертифікати заучасть у конкурсі, а також дипломи за І, ІІ та ІІІ місця. Найкращі результати показали учениця 7 класу Дмитрук Марія та учениця 8 класу Сапсальова Аліна, які здобули найвищі бали. Достойно показали себе також учні: Сивук Марія, Качур Злата, Антонюк Валерія, Юрчук Мар'яна, Мукосієнко Каріна, Шостак Каріна, Скрипковська Анна, Юрчук Назар, вони посіли ІІ та ІІІ місця. 

З нагоди Всесвітнього тижня імунізації розповідаємо про календар щеплень. Це графік, у якому зазначено, кому, коли і від чого потрібно вакцинуватися. Свій календар щеплень має кожна країна.

Ці календарі постійно змінюються, у них з’являються нові щеплення та зникають застарілі, але вони завжди ставлять безпеку громадян на перше місце.

Український календар профілактичних щеплень передбачає вакцинацію від 10 захворювань: туберкульозу, гепатиту B, правця, дифтерії, кору, епідемічного паротиту, краснухи, кашлюку, поліомієліту, гемофільної інфекції.

Усі щеплення за календарем можна зробити безоплатно у педіатра чи сімейного лікаря. Вакцинація дітей, старших п’яти років, і дорослих від COVID-19 поки не входить до календаря, але вона також безоплатна.

Важливо дотримуватися календаря щеплень, щоб забезпечити найкращий імунний захист. Намагайтеся вакцинуватися вчасно, а пропущені щеплення надолужуйте якнайшвидше.

Пам’ятайте!

Робити кілька щеплень одночасно — нормальна практика, яка забезпечує захист від кількох інфекцій. Лікар порадить, які щеплення можна робити в один день.

Щеплення можна робити навіть за наявності кашлю, нежитю і застуди, температури до 38,0 °C, під час прорізування зубів і сезонної алергії.

Хронічні та супутні захворювання, як-от астма, діабет, муковісцидоз, онкологія, можуть бути прямим показанням до негайного щеплення, а також для додаткової вакцинації! Люди з такими захворюваннями можуть важче хворіти на інфекції, проти яких захищають вакцини.

Крім вакцинації за календарем є рекомендовані щеплення. Деякі з них, як-от щеплення від грипу для літніх людей, вагітних, медпрацівників, можна зробити безоплатно. Окремі громади закуповують вакцини від вірусу папіломи людини для підлітків. Запитуйте у свого лікаря, які додаткові щеплення можна зробити безоплатно у вашій місцевості, та за можливості робіть інші рекомендовані щеплення власним коштом.

Докладніше про імунізацію: https://bit.ly/2KUuXqa.


В третю суботу квітня відзначається Український день довкілля.Сьогодні учні 11 та 9 класів долучились до загальнонаціональної акції єднання та віри"Випускники 2024 для майбутніх поколінь". Територію ліцею прикрасили дерева та кущі колоновидного, звичайного та козацького ялівця, барбарису, жасмину, гортензії, форзиції, гібіскуса,туї та бузку.Щиро дякуємо Кондратюку Михайлу Миколайовичу за розуміння , підтримку,спонсорську допомогу та подаровані саджанці для проведення акції. 

Учні Кунівського ліцею завжди переймалися екологічними проблемами , тому неодноразово брали участь у еко конкурсах, зокрема у конкурсі плакатів та поробок на екологічну тематику. Учениця 3 класу Завальнюк Дарина отримала сертифікат та Завальнюк Вікторія посіла перше місце серед конкурсантів. Учні ліцею завжди популяризують екологічну тематику у своєму житті. 

Вітаємо Ковальчука Богдана, що посів І місце у Всеукраїнському конкурсі "Українське народознавство" від Всеосвіти, спрямованому на підвищення рівня народознавчих знань  школярів, формування національної культури, пізнання духовних та матеріальних надбань українського народу. 

У рамках кампанії #CтопБулінг розроблено інформаційні матеріали, з яких можна дізнатися, які види булінгу існують та як діяти в ситуації, якщо ви стали свідком булінгу. В них також міститься інформація для батьків, чиї діти стали жертвами цькування або ж самі вчиняють насилля щодо інших дітей.

Виховання молодого покоління – це невід’ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу.


Що таке булінг_ Яким він буває та як спробувати його позбутися_ Відео та презентація безкоштовно НУШ.mp4

Учні Кунівського ліцею протягом року долучаються до акції по збору пластикових кришечок. Головна мета – бажання допомогти та зібрати максимум кришечок, вилучені кошти від яких будуть направлені на протезування для наших воїнів чи для інших військових цілей, які дуже необхідні захисникам у боротьбі з ворогом. Дякуємо всім, хто долучився. Збір продовжується. 

Всеукраїнська шкільна ліга "Пліч-о-пліч" триває. Основна мета гри- збільшити кількість школярів, які займаються спортом і ведуть здоровий спосіб життя .Сьогодні відбулись змагання з волейболу між командами хлопців та дівчат Кунівського  та Плужненського ліцею.Дякуємо організаторам, учасникам,вболівальникам за цікаву,насичену,емоційно- позитивну,дружню гру. 

435269118_340481872352782_8241158516785304785_n.mp4

З 16 березня по 24 березня проходив  Національний тиждень читання поезії. В Україні він відбувся вперше і став гарною можливістю відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни. Бібліотекар Чмерук Т.М. зачитувала учням вірші написані в окопах, обговорювали душевний настрій тих, хто найбільше постраждав , хто втратив домівки, хто змушений покинути Батьківщину. А учні читали вірші про Україну, написані в різні часи поетами та публікації молодших школярів в дитячих журналах. 

Рій "Кунівські куниці" щиро дякує побратимам рою "Соколята" за гостинність, за цікавий насичений день, сповнений радістю, щедрістю, зустріччю з  новими людьми, набутими новими знаннями і вміннями, за гарний настрій, злагоджену роботу. 

Поезія-це завжди неповторність...

          Л.Костенко.

Ці слова стали лейтмотивом заходу  ,,Моя улюблена поезія",

присвяченого Дню поезії.Він відбувся у Кунівському ліцеї.Вірші Т.Шевченка,Лесі Українки,В.Симоненка,Л.Костенко  читали учні 5-11 класів.


Березень - весняний місяць наповнений датами, що нагадують нам всім про природу та бережливе ставлення до неї. Серед них :14 березня міжнародний день річок,20 березня міжнародний день Землі, Всесвітній (міжнародний) день водних ресурсів 22 березня. Вчителька Завальнюк Є.А. ознайомила учнів 4 класу з історією заснування Дня Землі, оформила виставку дитячих малюнків .Ковальчук Л.М. провела відеолекторій для  учнів 8 класу.  під назвою "Майбутнє нашої Землі  в наших руках" та вікторину "Що ми знаємо про нашу Землю', учні 10 класу взяли активну участь у акції " « Чисте довкілля –чисте сумління!», а шестикласники  на екскурсії ознайомились із водними ресурсами рідного краю .22 березня святкуємо Всесвітній день води. Юні дослідники провели цікаву подорож до водойми під гаслом "Воду потрібно берегти!!!" 

Кожного року 14 березня математики усього світу відзначають День числа "Пі". Число "Пі" з'являється у формулах, що використовуються в найрізноманітніших сферах. Відзначаючи День числа Пі ми підкреслюємо особливе значення математики в житті людини. У Кунівському ліцеї, з нагоди дня числа Пі, юні π-розумники 6 класу зіграли в математичну квест -гру "Пригоди Котигорошка та його друзів", створили куточок " It's Pi DAY ", де ознайомилися із історією походження числа Пі та цікавими фактами. Учні 7 класу, поділившись на дві команди, змагалися в різноманітних конкурсах, де завзято боролися за перемогу. Учасники змагань були нагороджені медалями за участь у квесті та солодкими призами. Всі розваги дня були спрямовані на прищеплення любові до математики здобувачів освіти, на активізацію їх пізнавальної діяльності, розвиток мислення, уваги, пам'яті та кмітливості. #Кунівський ліцей .

день числа пі.mp4

8 Березня в Кунівському ліцеї відбулось незвичайне свято під назвою «Дівоча коса - чарівна краса». Це розважально- конкурсна програма ,в якій взяли участь 42 учасниці,які мають волосся довжиною від 50 до 90 см.Дівчата показали всю свою красу,чарівність,елегантність ,ерудованність,знання і вміння,командний дух.Прозвучало багато гарних побажань, пісень,веснянок,мелодій .Ми зробили спробу повернути життя ще одному із призабутих звичаїв нашого народу — вшануванню дівочої коси. І хочеться вірити, що він оживе, наповниться новим змістом і передасться новим поколінням. Отримали свої подарунки володарки найдовшого волосся:Соколовська Юлія (9 кл- 90см,)Завальнюк Дарина (3кл-87см),Рибак Яна (6 кл-85см),Бондар Оля (6кл -85см),Дем'янчук Софія (4 кл-85 см). Початок весни символізує початок чогось прекрасного у нашому житті! Будьте красиві, щасливі, даруйте усмішки, радійте та отримуйте чудові враження. 

25 лютого в Плужному відбувся турнір з волейболу під назвою "Пам'яті героїв", в якому змагалися

команди :

Красилів ДЮСШ

Ізяслав ДЮСШ

Славута ДЮСШ

Острог ДЮСШ

Плужне ліцей

Кунів ліцей . Наші дівчата вибороли 4 місце. Вітаємо  і дякуємо за участь та хорошу злагоджену гру.


Кобзареві-210... Слово його, пророче і невмируще, як Всесвіт, сьогодні  по-особливому звучить по всій країні. "Борітеся -поборите!" - закликає поет українців.

У Кунівському ліцеї  вшановували пам'ять про ВЕЛИКОГО ПРОРОКА. На лінійці учні 9-10 класів разом із вчителькою  Качур Л.В. розповіли про Шевченка - людину, цікаві факти з його біографії. Також було проведено флешмоб ,,Мій Кобзар".

Прозвучала пісня "Борітеся -поборите!" у виконанні українського співака Павла Табакова та прикордонників, учасників бойових дій.

Ліцеїсти активно долучилися до читання поезій Кобзаря!


Мабуть, нема в Україні більш шанованого імені, ніж ім'я Тараса Шевченка. На оновленій нашій землі  вічно житиме в народі пам'ять  про Великого Кобзаря, геніального сина України.

Шевченку - 210. Саме до цієї дати у Кунівському ліцеї було проведено ряд заходів. Зокрема, учні 11 класу взяли участь в інтерактивному онлайн-квесті "Шевченку - 210".  Цей квест дав учням можливість перенестися в часи, коли Тарас Шевченко творив свої незабутні твори. Кожен крок був наповнений духом того часу, а завдання включали в себе різноманітні виклики з життя і творчості великого митця.


квест до Шевченка.mp4

29.02 та 01.03 на базі Шепетівського НВК 1,в рамках проєкту "Пліч- о- пліч зі спортом", відбулись  змагання з баскетболу серед юнаків та дівчат 7-9 та 10-11 кл зі Славутської, Ізяславської, Полонської, Плужненської (Кунівський ліцей), Михайлюцької, Грицівської, Ленковецької, Шепетівської громад. Учасники змагань вшанували хвилиною мовчання захисників та захисниць, які поклали своє життя на війні у боротьбі за незалежність України. Наші ліцеїсти вибороли 4 місце. Натхненно і потужно виступила кожна з команд. Юні спортсмени показали цікавий, емоційний баскетбол. Вітаємо переможців та учасників. До нових перемог!  

Сьогодні лютий подарував нам по-справжньому весняний день. Але всіх жителів нашого старостинського округу він не порадував, бо ми прийшли зустріти і провести в останню путь нашого земляка- Фурманюка Володимира Івановича.

Плаче старенька мама, плачуть сестри, брати, племінниці, родичі, сусіди, знайомі, односельці.  Низько опустили голови, як сивочолі чоловіки,  так і молоді хлопці. Важко... Важко ховати наших ГЕРОЇВ, наших воїнів. Важко змиритися з думкою, що вони (наші герої) віддають найдорожче - своє життя.

Працівники та учнівський колектив Кунівського ліцею сумують за своїм випускником, висловлюють щирі співчуття всій родині.

Символічно, що в той момент, коли шикувалась похоронна процесія, коли із домівки виносили труну, високо в небі, над обійстям героя, з'явились чотири журавлики. Тож легких тобі хмаринок, наш воїне, вічна пам'ять і земля пухом.

Уся громада у скорботі,

Тобі вся вдячність і пошана!

Царство небесне, наш ГЕРОЮ!!!

Шкода: пішов ти дуже рано!!!

Слава Україні!


#Мовнийквестріднамова #День_рідної_мови_квест

#квест_сучасна_вчительська

Сучасна вчительська

До Дня рідної мови учні 6 класу разом із вчителькою Веремійчук С. В. взяли участь у мовному онлайн-квесті "Слідами слів".

Цей квест показав знання учнів з мови, де шестикласники занурилися у захопливий світ мови, де кожне слово - це нова можливість для відкриття. У квесті  учнів чекали цікаві  завдання, де необхідно було показати свою мовну кмітливість та здібності. Школярі розгадували головоломки, відповідали на питання та досліджували цікаві факти про нашу мову та культуру.


Мова - це голос народу!

І доки цей голос звучатиме, доти житиме народ!   

Сьогодні, 21 лютого, Міжнародний день рідної мови. Нам пощастило мати свою милозвучну, багату, таку, що лине піснею з глибин душі.

До Міжнародного дня рідної мови у Кунівському ліцеї  для усіх учнів було проведено інтелектуальний флешмоб "Любімо, вивчаймо, знаймо українську". Учні показали на практиці свої знання рідної мови. Із 123 питань правильно відповіли на 98. 

Не перестаємо дякувати нашим  героям, воїнам ЗСУ, тим, хто  захищає нас, тим, хто дає  можливість нам навчатись, розмовляти українською.

А ми ж - плекаймо і вивчаймо українську мову! Говорімо своїм рідним словом, адже,  безперечно, мова має значення!


Щиро вітаємо учениць 11 класу із перемогою у Всеукраїнському конкурсі "ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ"!

І місце  - Павлова Анна та Шостак Каріна

ІІІ місце - Зарічна Тетяна

Дівчата перевірили свої знання з історії України та дізнались цікаві факти про наше спільне минуле, розширили своє уявлення про життя сучасного суспільства.


Рідна мова — найкраща, наймелодійніша, найсолодша й «найсмачніша» для кожної людини. Мова — це не просто засіб спілкування. Це — дух батьківської хати, національна ознака й символ кожного народу.

Прислівʼя та приказки, які віками передавалися з уст в вуста

втілюють красномовність і мудрість народу, засвідчують його ставлення до своєї мови. 

Прислів’я гніваються, печаляться, сміються, беруть на кпини, веселяться, плачуть, зітхають, стогнуть, кричать, жартують, дотинають, лякають, остерігають, вчать, обурюють – словом, відображають стільки ж почуттів, скільки їх у народу – творця прислів’їв.


Пам'ять про подвиг Небесної Сотні: незламна декада столітньої боротьби

18-20 лютого 2014 року стали  відпраним пунктом нової сторінки історії України. Подвиг Небесної Сотні -  більше ста активістів Революції Гідності, котрі з дерев'яними щитами та касками загинули у наступі проти озброєних спецпризначенців - підтвердив ідею, що свободу необхідно відстоювати навіть ціною найдорожчого. Жертва співгромадян передувала початку окупації Криму російськими військами та початку російсько-української війни - наймасштабнішого в Європі конфлікту після Другої Світової війни. Наш народ вкотре постав перед викликом столітньої загрози поневолення та зникнення.

Приклад Небесної Сотні став дороговказом для сотень тисяч героїв, які пішли боронити Україну в 2014-2015 роках, тих, хто став на захист Батьківщини з 24 лютого, тих хто продовжує боротьбу, і тих хто став серед лав Небесного воїнства.

Слідуючи духу й ідеалам, які сповідував Майдан та за які віддали життя Герої, учні 9-го та 11-го класу на виховному заході вшанували пам'ять загиблих активістів "Небесної Сотні". Школярі згадували ключові події десятирічної давності, ділилися власними думками, читали тематичну поезію. Учні також взяли участь у формуванні "асоціативного дерева" - кластеру з основних понять, дат та імен, пов'язаних із Революцією Гідності. Учні 6 класу виготовляли аплікації ангелів та пам'ятних свічок, слухаючи розповідь вчителя історії про ці події.Для 8-го класу було здійснено екскурсію до шкільного музею, присвячену хмельниччанам, що загинули десять років тому під час подій Революції. Хлопці й дівчата були вражені драматичністю моменту та проникли незламним духом подвигу героїв Небесної Сотні.


Дякуємо всім, хто долучився до волонтерської акції "Разом до Перемоги " і підтримує наших воїнів своєю працею і коштами! 

Щороку ХОІППО імені А.Назаренка проводить виставку-конкурс педагогічних ідей "Освіта Хмельниччини  на шляхах реформування". За підсумками 2023 року творча група у складі Ярмоленко Т.А.,вчителя історії , та Ковальчук Л.М., педагога- організатора, одержали диплом 2 ступеня у номінації "Історія та правознавство". В цій же номінації Ярмоленко Т.А отримала диплом 3 ступеня. У номінації "Друга іноземна мова" Карчевська Лариса Григорівна отримала диплом 3 ступеня.

Вітаємо наших переможців,бажаємо всім натхнення та творчих успіхів!


У листопаді директор Кунівського ліцею Карчевська Л.Г. взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Управління закладом освіти в умовах реалізації Концепціїї нової української школи і нових суспільних викликів: досвід та  перспективи», представивши досвід роботи закладу із застосування цифровізації освітніх і управлінських процесів,  зазначила переваги використання електронних журналів та додатків Google для управлінської діяльности в умовах дистанційного(змішаного) навчання. 

Завершився Всеукраїнський етап математичного конкурсу "Кенгуру" серед учнів 2-6 класів. Наші ліцеїсти прийняли активну участь та отримали сертифікати за "Добрий результат", "Відмінний результат" та сертифікат учасника. Щиро вітаємо наших юних математиків! 

Шкільний музей "Наш край - моя історія жива", щиро дякує Аніпчуку Назару та Стрілецькому Михайлу за поповнення експозиції новими експонатами. 

Наші ліцеїсти вміють святкувати дні народження по-особливому. В цьому їм допомагають казкові герої, які є частими гостями в нашому ліцеї.

день народження.mp4

29 січня учні Кунівського ліцею вшанували пам'ять українців, які загинули у бою, який відбувся 1918 року на залізничній станції Крути, неподалік від Києва. Загін із кількох сотень студентів, курсантів та добровольців захищав вхід до столиці і стримував російський більшовицький наступ. Цей бій стоїть у ряді з багатьма кривавими трагедіями української нації. Ця історична подія вкотре доводить силу духу українського народу, його витривалість, мужність й готовність українців за будь-яку ціну відстояти свою державу у загарбника. 

Пам'ятка.pdf

Всеукраїнський конкурс «Зимові свята в традиціях нашого народу»

Приурочено до початку традиційних зимових свят, які здавна мають велике значення для українців. Завдання стосувались традицій святкування Дня святого Миколая, Різдва, Нового року, Водохреща та інших свят. Учні дізнались багато нового про традиції та обряди, які стануть у пригоді під час різдвяних свят.

Результати конкурсу:

І місце

Сапсальов Дмитро (5 клас)

Рибак Яна (6 клас)

Юрчук Мар’яна (7 клас)

Антонюк Валерія (7 клас)

Сивук Марія (7 клас)

Дмитрук Марія (7 клас)

Ковальчук Богдан (8 клас)

Антіпова Дарія (8 клас)

Сапсальова Аліна (8 клас)

Завальнюк Вікторія (8 клас)

Шостак Наталія (8 клас)

Перчук Діана (8 клас)

Кондратюк Артем (8 клас)

ІІ місце

Гончар Анастасія (6 клас)

Балабей Марія (6 клас)

Шишкіна Софія (7 клас)

Балабей Микола (9 клас)

Рибак Ліза (9 клас)

Шостак Каріна (11 клас)

Зарічна Тетяна (11 клас)

ІІІ місце

Сивук Костянтин (6 клас)

Зарічна Марія (6 клас)

Колодяжна Христина (7 клас)

Качур Злата (7 клас)

Сакал Яна (7 клас)

Левчук Єлизавета (9 клас )

Клімчук Вікторія (11 клас)

Скрипковська Анна (11 клас)


22 січня ми відзначаємо одне із знакових свят української держави - День Соборності України. Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії. Соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, люди з різних регіонів країни, разом працюємо, створюємо знакове й важливе, боремося з окупантами. Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність. Цьогорічна кампанія до Дня Соборності України проходить під гаслом "Наша єдність – наша зброя".    

день соборності 2024.mp4

Педагоги Кунівського ліцею пройшли навчання за першим модулем програми «Основи самодопомоги та кризової допомоги в сфері освіти» (основні правила надання першої емоційної підтримки).

Тренерка Ізраїльської Коаліції по роботі із Травмою (ITC) Центру стресостійкості Хмельницької області Наталія Волинець ознайомила з офіційними протоколами самодопомоги у кризових та травмуючих ситуаціях, екстреного реагування при гострій реакції на стрес, надала чіткі покрокові рекомендації щодо першої психоемоційної підтримки. Особливу увагу приділено і профілактиці професійного вигорання, відновленню особистісних ресурсів та піклуванню про себе та близьких людей в умовах стресу.


Заключний день фестивалю.

Колядки душевні і щирі,

люди їх переспівують знов, щоб жили всі у щасті і мирі, мали Віру, Надію, Любов. Та Різдво в Україні водночас оповите сумом, біллю, печаллю, тривогою та омите слізьми. І в цей складний час народна творчість немає меж, тому і колядки набули іншого змісту. Дякуємо всім старшокласникам за патріотизм, душевність, віру у непереможність нашого народу. Дякуємо всім учасникам фестивалю!


411483043_377402481453015_1129360845605913834_n.mp4
411495623_1293623347994069_1636471123852388378_n.mp4
411477284_261253086971459_7123279920631157780_n.mp4
411485652_1314525482581886_5399903249202795556_n.mp4
411520609_877151197398486_1489432849266752054_n.mp4
411479707_1015990662841443_1320681568707749662_n.mp4

Завершення нагородження наших старшокласників, які також прийняли активну участь у олімпіадах « На Урок» і «Всеосвіта» та отримали дипломи 1-3 ступенів і сертифікати учасників. Вітаємо! 

Тиждень права у Кунівському ліцеї (11.12-15.12.2023) 

GFUajxgGYuOCWlkBAFc1GRUsJOsSbmdjAAAF.mp4

Фестиваль колядок продовжується.

Як приємно, що в нас є свято, якому радіють усі. Свято, яке не знає кордонів ні в часі, а ні в просторі, а ні у віці. Напевно, єдине   свято в році, яке обіцяє нам здійснення найзаповітніших мрій і бажань!


411433526_1537592713642101_8731885290986588328_n.mp4
411448730_1292525028076446_4750205671938272895_n.mp4
10000000_7326718657386455_2423334986578585744_n.mp4
411351321_743184807244498_2432127144667774561_n.mp4
411439581_1422024381744584_8468833503003938987_n.mp4
411360782_682828493678248_8251558231776237580_n.mp4

Щороку, наближаючись до свята Різдва Христового, кожен з нас переживає особливі відчуття. Вони завжди особливі та незвичайні. Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного! І сьогодні учні початкової ланки нашого ліцею розпочали  фестиваль колядок "Крокує світом  українська коляда". Неповторна атмосфера цього дня об’єднала  учасників. 

411635648_390161596768211_5657767581052801106_n.mp4
410622314_1026417665314155_5740475366323212499_n.mp4
411415640_2403246086542756_6638929038196765622_n.mp4
412846947_1411785399408998_2866832645967101406_n.mp4
411631037_287130013874257_1205719296781384770_n.mp4

#Тижденьчитання2023

#Бутисвоїми

Державна установа #Українськийінституткниги розробив план заходів на 2023-2025 н.р. кожного року проводити по всій Україні Національний тиждень "читання" під гаслом "Бути своїми", що означає зв'язок між поколінням. Ми переконані, що ви поділяєте думку: "Читання є важливим розвитком людського потенціалу для дорослих і дітей. Адже читання - основа життя, освіченої нації, гарна ідея для довкілля".

В цьому році Національний тиждень проходив з 04.12-10.12. 2023 р.

Учні Кунівського ліцею також долучилися до участі у цьому тижні.

Заходи тижня:

04.12 Флешмоб "Бути своїми"; Інформаційно-книжкові виставки "Шануймо рідне", "Загадковий світ казки", "Скарби - таємниці на книжковій полиці".

05.12 Презентація "Світ врятує література" та обговорення прочитаних книг;

Бібліомікс "Даремно часу не гайте, а книги вибирайте!".

06.12 Читацький челендж прочитаної книги;

Дискусія "Новий крутий гаджет чи книга".

07.12 Голосні читання "Знайди свою книгу";

Кокурс загадок, прислів'їв і приказок про книгу.

08.12 Підведення підсумків "Кидай мишку, бери - книжку!"

Друзі, читаймо книги!

Будьмо справжніми книголюбами!


7 грудня на гостину у шкільний музей завітали чарівні учениці нашого ліцею, щоб прочитати вірші нашому сакральному  оберегу - хустині. День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками.

Тому щороку українки діляться родинними історіями хусток, унікальними орнаментами та передають одна одній цінні знання.


0-02-05-6f38b7825c4eced3cc8d9b3936a0c9ae30e4325939afd6a095e3f1b8322aea99_b3046f84703933cf.mp4

Дякуємо Збройним Силам України за можливість провести  свято  до Дня Святого Миколая під назвою "З вірою у ЗСУ та у вищі сили". Дякую всім учасникам дійства! Наші ліцеїсти найкращі !

407689815_164977820011147_506077730719645633_n.mp4
407762713_1397637614511408_3741540498909202699_n.mp4
10000000_237052222609161_6252971973195102589_n.mp4
408008851_380621667812572_207735880283180454_n.mp4
407690293_262769046800626_2648251096020009071_n.mp4
10000000_315182544810700_1102610280219992724_n.mp4
10000000_1707578869766021_608476287692579954_n.mp4

Ліцей в очікуванні Святого Миколая та Різдвяних свят!

Вікна на Миколаїв.mp4

Навчальний тиждень розпочався із продовження нагородження наших розумників. Дійшла черга до учнів 5-8 класів. Учні були нагородженні дипломами за призові місця та сертифікатами за участь з предметів: українська мова та українська література, історія, математика, фізика, біологія, основи здоров'я, ангільйська мова, хімія.

   Вітаємо наших ліцеїстів та бажаємо здобуття нових висот!


Щороку, 3 грудня, українське суспільство разом з усією міжнародною спільнотою долучається до Міжнародного дня людей із інвалідністю. Сьогодні у ліцеї учні 6 інклюзивного класу відвідали відеолекторій та виготовили долоньки милосердя.

   Пам’ятаймо, що  попри певні вади, ці люди мають ті ж можливості, що й кожен із нас.


Вітаємо учня 6 класу  Сивука Костянтина із І місцем у Всеукраїнському конкурсі "Я знаю свою Батьківщину"! Учень плекає у собі  шанобливе ставлення до рідної держави, патріотичні почуття, національну свідомість та гідність. Сивук Костянтин закріплює свої вміння орієнтуватись на території країни, вмотивований бажанням подорожувати країною та досліджувати її.

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю ПРОБЛЕМУ.   Сьогодні ВІЛ – це не вирок. Люди  з вірусом імунодефіциту можуть жити звичайним життям, народжувати дітей, працювати, подорожувати тощо. Достатньо вчасно вживати ліки.

 Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття проінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живіть з цим.

   Сьогодні учні Кунівського ліцею  на виховних годинах, уроках, з медичним працівником, обговорювали цю тему, переглядали інформаційні відеоролики, також спілкувались і робили акценти на головних аспектах!!

    Символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».

     З метою привернення уваги до проблеми ВІЛ/СНІДу, активізації та поповнення базових знань, виховання, ставлення до свого здоров'я, як до найвищої цінності, у закладі медичною сестрою і учнями було створено "дерево порозуміння" з ВІЛ-позитивними людьми. Усі бажаючі могли  прикріпити червону стрічку - як символ усвідомлення важливості цієї хвороби.

   МИ ЗА МАЙБУТНЄ БЕЗ  ВІЛ та СНІДу!!!!!!


В народі кажуть: «Зима прийшла і празничків привела». І дійсно: взимку ледь не кожного дня — свято. Однак з-поміж усіх «празників» день Андрія Первозваного (30 листопада) був одним з найочікуваніших і найвеселіших. Недарма подекуди його називали ще «великими вечорницями».

Хоч Андрій Первозванний — християнський святий, але звичаї і обряди в цей день мали дохристиянський характер.Цікавими для учнів є обряди та звичаї рідного краю.Залюбки старшокласники організували і провели вечорниці,сповнені іграми,забавами,веселим настроєм,піснями,ворожінням у дівчат, кусанням калити у хлопців.

406027686_882833373099752_8951706394049308480_n.mp4
406242521_880609960122459_811301155092931476_n.mp4
406192027_206075452471023_7638967687547087361_n.mp4
406202329_1364787857743550_2256089194289599480_n.mp4

22 листопада 2023 року відбулось підбиття підсумків XIX Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2023) з усіх предметів. Клькість учасників у олімпіаді учнів Кунівського ліцею є найчисленнішою за останні роки, тому у понеділок було нагороджено учнів 3-6 класів з таких предметів: українська мова, історія України, англійська мова,математика., «Я досліджую світ» Учні отримали дипломи переможців та сертифікати учасників олімпіади. Учасники онлайн-змагань продемонстрували реальний рівень своїх знань, адже для всіх були створені рівні умови. Вітаємо наших розумників та бажаємо нових досягнень!

P.S. Наступного понеділка чекаємо нагородження учнів середньої та старшої ланки.


У 2023-2024 навчальному році в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України

заплановано проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів закладів освіти

Наш ліцей взяв участь у II етапі (між закладами освіти Плужненськоі сільської ради)  з футзалу серед хлопців та з волейболу серед дівчат.

Наша команда посіла друге місце в змаганнях з футзалу серед хлопців та друге місце в змаганнях з волейболу серед дівчат. Вітаємо наших незламних учасників і учасниць команд!


Урядом  затверджено Національний план заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку.

 Це вперше в Україні  впроваджуватимуть заходи для профілактики хвороб, що викликані не інфекціями, а способом життя та умовами навколишнього середовища.

  Це ті хвороби, яким в багатьох випадках можна запобігти, змінивши спосіб життя. Недотримання базових правил харчування, режиму рухової активності, безпеки на дорозі, а також шкідливі звички є причиною численних хвороб і передчасної смертності. Понад 80% смертей в Україні спричинено хворобами системи кровообігу, новоутвореннями, хронічними обструктивними хворобами легень, діабетом тощо.

   Кунівський ліцей також активно бере участь у розробці та реалізації інформаційної політики і проводить  роз’яснювальну роботу з учасниками освітнього процесу, щодо основних факторів ризику неінфекційних хвороб (тютюнокуріння, вживання алкоголю, нездорового харчування, недостатньої фізичної активності, правил дорожнього руху тощо) та їх наслідків для життя і здоров’я.


Голодомор 1932-1933 років забрав мільйони життів, не дав народитися цілому поколінню синів та дочок України. Напередодні відзначення "Дня пам'яті жертв голодоморів" учні 5, 7 та 10 кл організували виставку власних поробок у шкільному музеї "Мій край - моя історія жива". Попередньо переглянувши на  уроках історії  мультфільм "Голодний дух" та фільм "Голод 33".

Неозброєним оком видно паралелі між сталіним і путіним, яких об‘єднує кровожерливе бажання знищити українців. Нічим іншим це пояснити не можна.

Війна — новий геноцид українського народу! Одвічний ворог нас знову намагається зламати.

У нинішній війні проти України росія активно використовує методи комуністичного тоталітарного режиму: вбивства, терор голодом і холодом, знищення українських шкіл та садочків, залякування, цькування, депортація…

Геноцид українського народу сьогодні – це повторення Голодомору!

Але у нас немає іншого вибору, ніж вистояти і перемогти. Саме національна пам’ять робить нас сильними, надає сил для подальшої боротьби.

О 16:00 разом запалімо свічки пам’яті кожен на своєму підвіконні та вшануймо пам’ять про мільйони жертв хвилиною мовчання.


Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.

Цього року ми вдруге вшановуємо  жертв геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями Росії проти українців. До  90 роковин Геноциду українського народу, у ліцеї сьогодні проведено ряд заходів: кінолекторій для учнів 9-11 кл "Голодомор 1932-1933рр. -геноцид українського народу", лінійка - реквієм «Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця",  тематична виставка літератури та дитячих поробок «Не згасне в серці пам’яті свіча» . Долучайтеся: 25 листопада о 16.00 – загальнонаціональна хвилини мовчання та загальнонаціональна акція «Запали свічку пам’яті».


голодомор 2023.mp4

Вакцинація населення України – це питання національної безпеки. Тому  важливо, щоб сторони, долучені до цього процесу, мали доступ до актуальної  та достовірної інформації про вакцини, щеплення, процедуру та локації  надання цієї медичної послуги. У квітні 2023 року розпочав роботу Національний портал з імунізації  vaccine.org.ua (далі – Портал), створений ГС “Коаліція за вакцинацію” в  рамках проєкту USAID “Розбудова стійкої системи громадського здоров’я“,  який реалізується на підтримку Міністерства охорони здоров’я України та  Центру громадського здоров’я МОЗ України.

На Порталі представлені інформація про інфекційні хвороби, а також  Календар щеплень та рекомендації щодо вакцинації для різних груп  населення. Публікуються національні та регіональні новини вакцинації.  Надаються роз'яснення щодо нормативно-правової бази у сфері імунізації. Є  бібліотека вакцинації, де зібрані методичні рекомендації та корисні матеріали  для медичної та наукової спільноти, закладів освіти та пересічних громадян. На Порталі консультують експерти з різних регіонів України, оновлюється  перелік пунктів щеплень. Також на Національному порталі з імунізації функціонує розділ “Навчання,  події”, де розміщується інформація про офлайн- та онлайн-курси та заходи з  теми імунопрофілактики для медичних працівників та громадськості.


Листопад -  місяць, коли у навчальних закладах проходять ІІ тури різноманітних  конкурсів та учнівських олімпіад. Двічі поспіль, 12 та 18 листопада, учні ліцею у Плужному взяли участь у Міжнародному конкурсі ім. Петра Яцика, де Дмитрук Марія - учениця 7 класу посіла ІІ місце, Гончар Анастасія (6 клас) - третє. Учень 10 класу Юрчук Назар зайняв ІІІ місце в учнівській олімпіаді з української мови та літератури. Здобули призові місця і всі учасники Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка: Гончар Анастасія - перше, Дмитрук Марія, Шостак Каріна,  Павлова Анна - треті. Разом із конкурсом ім. Тараса Шевченка проходила і учнівська олімпіада з історії, де учасники також отримали призові місця: Скрипковська Анна (11 клас) та Шостак Наталія (8 клас) вибороли  другі місця. Вітаємо всіх учасників конкурсів та учнівських олімпіад і зичимо нових здобутків. 

10  років минуло від початку буремних подій на Майдані Незалежності у Києві та центральних площах інших міст України. Поступово частину спогадів перекрила війна на Сході країни та широкомаштабне вторгнення, інші моменти з часом просто стерлися з пам'яті.  В рамках виховного заходу "Революція Гідності в історіях очевидців"  учні 9 та 10 класу познайомились із подіями кривавого протистояння на Майдані Незалежності очима свідків: звичайних волонтерів, музикантів, письменників, медиків, викладачів та просто сміливців, які ризикували своїм життям, майбутнім та творили історію на очах у всього світу. Учні ознайомились переглянули короткометражний фільм "Євромайдан SOS", в якому стали свідками подій однойменної громадської ініціативи, що виникла y відповідь на брутальне побиття студентів у Києві в ніч на 30 листопада 2013 року. Ініціатива стала прикладом рішучості та самоорганізованості українців під час Майдану. Ми пам'ятаємо і шануємо подвиг Героїв Революції. Продовжуємо боротися. Переможемо. 

День Гідності і свободи у шкільному музеї "Мій край - моя історія жива".

Сьогодні учениці 11 класу завітали до шкільного музею, щоб поділитись своїми успіхами у конкурсі "Будьмо гідними!" та запалити поезією наші серця. Павлова Анна, Скрипковська Анна та Шостак Каріна зайняли ІІ місце у цьому конкурсі. Конкурс має на меті формувати високу патріотичну свідомість, виховувати почуття гордості та любові до рідної країни.

Старшокласниці, розуміють важливість культурної спадщини, традицій українського народу, знання державної символіки.

Вони пропагують важливість засвоєння та поглиблення знань про Батьківщину, переосмислення свого ставлення до суспільства й держави.


день гідності.mp4

Вітаємо учня 8 класу Ковальчука Богдана, який посів І місце у Всеукраїнському конкурсі "Я знаю свою Батьківщину!". Богдан з дитинства захоплюється історією та плекає почуття патріотизму , дбайливого ставлення до культурних надбань. Він постійно розширює власний світогляд та збагачує свої знання про рідну країну. Цей учень подає чудовий приклад усвідомлення важливості дослідження своєї Батьківщини, її традицій, звичаїв, вірувань та побуту. 

Щиро вітаємо учнів 10 класу із перемогою у  Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Що приховує НМТ з історії України?» Шостак Сергій та Гончарук Анна виконали цікаві та пізнавальні завдання, що допомогли їм дізнатися актуальну інформацію про НМТ, правила, за якими проводиться тестування, та досвід минулих років. А також старшокласники перевірили свої знання з історії України, виконавши практичні завдання. 

Тиждень безпеки дитини :  “Дитина серед людей”. Безпека життєдіяльності дітей в сучасних умовах – одне з найактуальніших питань сьогодення. Відповідно до «Плану заходів з реалізації Національної розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі на 2023 рік», затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 24.02.2023 року № 174-р та постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», проведення Дня цивільного захисту в навчальних закладах заплановано в квітні, а Тижнів безпеки дитини в листопаді 2023 року. З 13  по 17 листопада у навчальному закладі проходив  Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху . Протягом тиждня для учнів проводились виховні бесіди,  пізнавальні та цікаві тематичні заняття: «Ми – пішоходи», «Знайомий і незнайомий», «Дорожні знаки».  Демонструвався всеукраїнський урок з безпеки дорожнього руху, а також відеоуроки "Безпечна дорога додому" - особливості носіння світлоповертальних елементів, "Правила дорожнього руху для велосипедистів", "Обов"язки і права пішоходів".  Під час перерв діти долучились до розмальовування мега розмальовки "Про безпеку пам"ятай - правила не забувай!" 

Всі люди у світі є рівними у своїй гідності,  правах , та не мають страждати від презирства. Щодня  дотримуються цього правила учні інклюзивного 6 класу. Як ніхто інший у ліцеї, вони навчились  толерантно співіснувати, дружити між собою. Саме тому у Міжнародний день толерантності, 16 листопада, у них не виникало труднощів з виконанням шести завдань квесту.

Семикласники у цей день озброїлись новими знаннями та оволоділи компетентностями, відшукавши відповіді на запитання вікторини та встановивши логічні асоціації у грі «Чарівна скринька».

Учні початкових класів долучились до святкування переглядом та обговоренням казки «Країна Толерантності» та мультфільма «Їжачок-учень».


13 листопада  вихованці нашого ліцею  долучились до відзначення Всесвітнього дня доброти. Учні третього та четвертого класів привітали усіх зі святом, нагадавши історію зародження цього дня, подарувавши від щирих дитячих сердець гарний настрій, емоції, музичне вітання та зізнання про гарні вчинки, за які не соромно.

    У цей день, під час перерв, учні  малювали колективний плакат  «Життя дано на добрі справи» та наповнювали особистими повідомленнями лист Святому Миколаю від класу «Чому і які добрі справи я робив» .


день доброти.mp4

Руханки та фізкультхвилинки є важливою частиною зростання та навчання дітей. Вони сприяють фізичному, психологічному та соціальному розвитку учнів молодших класів, а також допомагають їм бути активними, здоровими й cконцентрованими як на уроках, так і в позакласний час.

Ми зібрали кілька прикладів цікавих руханок та фізкультхвилинок, які організовують для учнів початкових класів старшокласники, щоб навчити дітей проводити перерви із користю.


10000000_311494551642762_4668758383492517745_n.mp4
400737168_620002740120688_7799194859334589029_n.mp4

« Пліч-о-пліч зі спортом» 

Відповідно до   ініціативи Президента України щодо популяризації спорту серед здобувачів освіти закладів освіти, на виконання листа обласної військової адміністрації №98/31-29-8046/2023 від 04.10.2023 в рамках загальнонаціонального проєкту « Пліч-о-пліч зі спортом» в навчальному закладі у жовтні стартували   змагання з волейболу, фут-залу серед учнів середніх та старших класів. 

  Також протягом листопада заплановано провести  змагання з , баскетболу та настільного тенісу.

Єдиний скарб у тебе – рідна мова.

Заклятий для сусіднього хижацтва.

Вона твого життя міцна основа,

Певніша над усі скарби й багатства.

П. Куліш

Вперше в історії України було відзначено День української мови та писемності 27 жовтня. Учні Кунівського ліцею приєдналися до святкування цієї дати у понеділок. Вервечку єднання "Українська мова - перлина нашого народу" розпочала учениця 8 класу Перчук Діана віршем нашої землячки, вчительки Плужненського ліцею Пінчук Людмили Сергіївни "Яка прекрасна наша рідна мова", а далі учні ліцею мали змогу почути особливості нашої рідної мови, заспівати гімн солов'їній, взяти участь у флешмобі "Тобі, рідна мово, наші епітети" та акції "Моє серце українській мові". Учні 6 класу мали змогу проявити свої знання та навички у "Мовному ревізорі".

Друзі, говорімо українською, щоб нас почув світ, побачив успіх України, її духовні та інтелектуальні цінності.

Учімо та шануймо українську мову!


398834165_1292767784756237_5548666128243087677_n.mp4
398647478_1682219815595271_8502026281656922075_n.mp4

Вітаємо учнів 11 та 10 класу з успішною участю у конкурсі для старшокласників з підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) з математики на платформі «На Урок» Учні ліцею дізналися актуальну інформацію для учасників НМТ, ознайомились з типами завдань з математики. Учениці 11 класу отримали дипломи: Павлова Анна (1 місце), Шостак Каріна (2 місце), Скрипковська Анна та Зарічна Тетяна(3 місце), Хвойна Анастасія - сертифікат учасника. А учні 10 класу: Грубюк Софія, Діденко Валентин, Перчук Аліна, Юрчук Назар, Ямчук Назар, Шостак Сергій – отримали сертифікат учасника.

Що таке інклюзивне навчання мало хто знає , оскільки в ньому здебільшого немає необхідності. Але така практика існує, бо кожна дитина має право на освіту, і в освітніх закладах мають враховувати потреби дітей та можливість різного сприйняття навколишнього середовища Адже інклюзивна освіта – це не звичайне навчання кожного школяра, це форма навчання дітей, які мають певні труднощі, що дозволяє їм отримувати освіту у загальноосвітніх установах з усіма дітьми разом Інклюзивна освіта пояснює самим дітям та всьому суспільству прості, але зрозумілі істини:

1. Всі люди мають право на здобуття освіти незалежно від того, які у них здібності чи можливі відхилення від норми.

2. Всі діти бажають бути разом із собі подібними, грати, дружити, відчувати любов та розуміння.

3. Освіта в реальному світі та на реальній практиці краще засвоюється мозком дитини, ніж розвиток в ізоляції від соціуму.

4. Співпраця між учнями, однокласниками, батьками та викладачами дає результат набагато більший, ніж навчання одноосібно з одним педагогом на весь час навчання.

У Кунівському ліцеї у 2023-2024 навчальному році було організовано інклюзивний клас, Вперше педагоги та учні закладу здобувають такий досвід. Організацію інклюзивного середовища було обговорено на засіданні команди психолого-педагогічного супроводу за участі фахівців Ізяславського інклюзивно-ресурсного центру: директора Гнатюк С.І. та фахівця (консультанта) ІРЦ Бондарук О.В.

Впродовж плідного діалогу було обговорено створення та забезпечення умов для ефективного інклюзивного навчання, визначено та узгоджено проведення відповідних супровідних послуг, дотримання індивідуальної програми розвитку учня, вимоги до ведення щоденника спостережень асистентом вчителя тощо Фахівці центру наддали рекомендації команді супроводу, батькам з метою досягнення якнайкращого результату.


Мова -- серце України. В ній є наша сила.

В кожнім слові -- код таємний. То -- є наші

крила.

Кожне слово -- як пацьорка, а разòм --

намисто.

Знаєм мову -- будем жити! Вчіться,

товариство.

Цьогоріч Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня. 28 липня 2023 року Президент України підписав указ про зміну дати святкування з 9 листопада на 27 жовтня.

Перенесення відзначення події повʼязане з переходом на новоюліанський календар, бо дата встановлення Дня української писемності та мови визначена у день памʼяті Преподобного Нестора-Літописця.

Щороку в День української писемності тисячі українців приєднуються до Національного радіодиктанту. Ця традиція існує з 2000 року. Написати радіодиктант національної єдності 2023 можна з будь-якої точки світу, а приєднається до нього може будь-хто. Це хороша можливість перевірити свою грамотність.

Приєднались до написання радіодиктанту вчителі та учні Кунівського ліцею. І нехай дороги України нас ведуть туди, де рідний дім, де звучить солов'їна мова, де нас чекають.... А головна дорога приведе нас до ПЕРЕМОГИ.

Дякую всім учням, хто писав диктант, хто надихався текстом Катерини Калитко. Дякуємо всім нашим воїнам ЗСУ за можливість вчити, писати, розмовляти українською. Усім нашим героям низький уклін за мужність, доблесть, стійкість і незламність!!!!! Слава Україні!!!!


В Україні зафіксовано спалах вірусного гепатиту А

"На Вінниччині госпіталізовано 60 людей, серед них — 14 дітей", — йдеться у повідомленні від Міністерства охорони здоров’я України @mozofficial.

Гепатит А передається переважно через забруднену воду та їжу. Специфічного лікування не існує. Проте є ефективна вакцина, яка допоможе захиститись від хвороби. При чому ти можеш щепитись як окремо від гепатиту А, так і комбінованою вакциною від гепатитів А та В

У матеріалі на сайті можеш знайти більш ґрунтовну інформацію. Завантажуй картинки та ділись із друзями, щоби разом із нами поширювати обізнаність про хворобу та можливі варіанти захисту.

www ://berezhy-sebe.com/hepatyt-a/

Бережи себе!


Зима – важкий час для птахів. У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Тих запасів, що були зроблені влітку, не вистачає. Людська участь у долі птахів просто життєво необхідна для них. Адже наші пернаті друзі потребують допомоги саме всередині та наприкінці зимового сезону, коли їм важко знайти поживу в природі.

Протягом тижня в Кунівському ліцеї пройшла акція «Допоможи птахам взимку» та виставка малюнків «Наші перелітні птахи» . Мета яких– виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля, практична допомога птахам – виготовлення та вивішування годівничок. У цій акції взяли участь учні 1 та 4 класу. Учні виготовили годівнички для пташок та розвісили їх на території шкільного подвірʼя. Щодня діти з радістю приносять птахам різні ласощі: зерно, пшоно, шматочки хліба. Берегти природу, а, особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного!


15 жовтня - Всесвітній день миття рук, або ж Всесвітній день чистих рук. Гігієна рук убезпечує вас від зараження найбільш розповсюдженими інфекційними хворобами. Саме на руках зосереджена величезна кількість небезпечних й не дуже мікроорганізмів.

Та більшості інфекцій, що передаються через брудні руки, можна запобігти, дотримуючись гігієни.


Одним із важливих пріоритетів у діяльності закладів освіти залишається забезпечення психологічної стійкості здобувачів освіти. Педагогічні працівники мають забезпечувати психологічну складову організації освітнього середовища, створюючи умови, що сприятимуть розвитку особистості кожної дитини, збереженню здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя. Всесвітній день психічного здоров’я відзначається 10 жовтня. Ментальне здоров’я є важливою складовою психофізичного розвитку здобувачів освіти, що поєднує здоровий дух, гарне фізичне самопочуття та психіку людини із соціальним складником. У ліцеї відбувся відео-лекторій на тему "Ти як? Повертаємось до школи".

"Міць і сила

Честь,відвага,

Наша воля,

наша слава!"

З таким гаслом рій "Кунівські куниці" прибув на фестиваль козацьких традицій "КозакСічFest" і склав присягу учасників Всеукраїнської військово-спортивної національно-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") та об'єднавшись з іншими роями громади у курінь імені Федора Острозького, обрали козацьку старшину.

• Саме такі зустрічі сприяють вихованню учнів у дусі відданості Батьківщині та українському народу на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, вихованню в дітей інтересу до української народної спадщини, зокрема до історії козацтва; формують в учнів високі морально-психологічні якості - рішучість, наполегливість, дисциплінованість та ініціативність, навички працювати у команді, відповідальність, а також організовувати змістовне дозвілля учнів. Дякуємо організаторам і гостям фестивалю за насичений, активно проведений день з яскравими емоціями та приємними враженнями!


10000000_212351191702596_5505763224434856307_n.mp4
387093500_316303057752662_2580917428814089691_n.mp4

1 жовтня - День працівників освіти. Гарний святковий настрій принесли члени учнівської ради педагогічному колективу напередодні свята. Старшокласники провели день самоврядування у початковій школі, а вчителям дали можливість повернутись в дитинство, провівши квест" Всі вчителі залишаються трішки учнями". Дякуємо за вітання, за листівки, за щирий сміх і приємні емоції! 

1 жовтня в Україні відзначили День Захисників та Захисниць. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв'язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.

З недавніх пір свято Покрови в Україні відзначається ще й як день українського козацтва.

Свідомість українців постійно змінюється. Майдан та Революція Гідності потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Зігріта палкими серцями, мільйонами національно свідомих українців з усіх регіонів, незалежна демократична держава Україна у стані війни демонструє Європі і всьому світові, що українці – міцна духом волелюбна нація, яка вчить поважати себе і прагне відстояти свій демократичний вибір,свободу,незалежність.

На превеликий жаль гинуть наші патріоти - добровольці та воїни української армії. Народжені жити, любити, творити ідуть із життя. Вони заповіли нам берегти і любити свою Батьківщину,знати і пам'ятати її історію. З метою вшанування всіх захисників та захисниць в ліцеї відбулась лінійка- реквієм.Схилили голови низько перед пам’яттю і подвигом славних синів України - козаків Запорізької Січі, героїв УПА, героїв небесної сотні , героїв АТО і всіх захисників і захисниць та промовили молитву за душі загиблих.А також проведено уроки мужності "Герої рідного краю",розпочата нова хвиля благодійної акції зі збору монет на потреби ЗСУ "Смілива гривня", "Збирай кришки" (на протези для воїнів).Зібрано і перераховано кошти для 88 батальйону 106 бригади Шепетівської ТРО, в складі якої служать наші односельці Криницький Леонід та Мазорчук Леонід. Дякуємо захисникам за мужність і відвагу, за можливість навчатись, за кожний новий день!


Для чого потрібно вивчати історію України?

Школа – це місце, де ми навчаємося, отримуємо нові знання з різних цікавих предметів.

Українська мова вчить як правильно говорити і писати , математика – рахувати… Існує така думка учнів, що цього достатньо, адже ти вмієш читати, писати, рахувати. Навіщо ж витрачати час, силу, наполегливість на вивчення нового, коли воно може ніколи не знадобитися. Моя ж думка зовсім інша. Вважаю, що кожен шкільний предмет, по-своєму, необхідний, адже ми не знаємо, що чекає нас завтра. Майбутньому лікареві необхідні, в першу чергу, знання з хімії і біології, інженеру – фізики і математики, програмісту – інформатики… Але кожен громадянин будь-якої держави повинен, зобов’язаний знати історію своєї країни. Хтось скаже: «А навіщо?» або «Що там вчити з тієї історії: повиписувати дати і події і все - ти вже експерт»

Та все не так просто. Історія – це справжня наука, яка передається віками. Щоб розуміти її, потрібно проникнутися усіма подіями минулих часів. Ми – українці, живемо в Україні і повинні знати історію своєї держави. А особливо в сьогоднішніх умовах війни. Ми повинні збагачувати свій розум інформацією щодо нашої держави. Зараз в російських телепрограмах багато фейків і дезінформації. Хоча не тільки в них. І ось приклад того, що ми повинні знати свою історію. Мабуть, вже всі чули, що «Україну створив Ленін», «Україна- це частина росії, яка просто від’єдналася» чи «Київська Русь це росія, бо там є слово Русь». Я думаю, ви не хочете, щоб з вас сміялися так само, як із цих «людей», тому краще бути більш обізнаним в цій сфері, щоб не стати посміховиськом.

Історія вчить нас не повторювати помилок минулого. Наприклад, напевно, всім відомий славнозвісний пам’ятник Богдану Хмельницькому в Києві. Якщо ви знаєте історію, то проти кого воював визначний гетьман для вас не секрет. Але його булава (тут знову знадобляться знання з історії аби знати, що це таке) вказує аж ніяк не на Польщу або ж тогочасну Річ Посполиту, а на наших сусідів «з боліт». Нам ніби показали, з якої сторони справжній ворог. Задумка автора чи співпадіння - вирішуйте самі. Що ж, коли ми

торкнулися теми «боліт», то ви, мабуть, чули таке твердження (на мою думку – це просто анекдот), що «москва була заснована раніше ніж Київ». Ось вам ще один приклад необізнаності й незнання історії.

Продовжуючи тему про Богдана Хмельницького, хочу навести ще один приклад . 8 січня 1654 рік – початок українсько – московських домовленостей, або ж Переяславська рада. Ніби все добре, нічого такого аж до 1656 року, коли та підписує Віленське перемир’я з Польщею. Вже тоді ми побачили, яка росія підла, і як не дотримується своїх домовленостей. Більше того, потім вона зазіхає на територію України і встановлює там свої правила. Цим показано, що потрібно вчитися на помилках минулого і не наступати на ті ж самі граблі, тобто не довіряти тому, хто зрадив. Адже, хто зрадив раз, то за ним і наступний недалеко.

Або приклад з ХХ століття. Політика СРСР. Якщо ви думаєте, що все було яскраво, дружно і спокійно, то раджу перечитати підручник з історії України. Терор, репресії, колгоспи, голодомор, війни - і це ще не весь список. Соціалізм, він же комунізм, сповідував рівність між всіма. Та в кожної річки є своє підводне каміння. Влада СРСР – багатії, всі решта – селяни чи прості люди, в яких всього було мало, адже соціалізм - це рівність між усіма. Масла у вогонь додали колгоспи і продрозверстка. Була худоба – й ту забрали, яєць більше норми – віддай державі, власний бізнес чи торгівля – ти що за грати хочеш? Сповідуєш віру, а не віриш у вождя, в кращому випадку, - заслання, в гіршому - немає людини. А немає людини – то немає і проблеми.. Так і виник вислів «Ні корови, ні свині – тільки Сталін на стіні». Як бачимо, за вуаллю ховається гірка правда.І ми це повинні розуміти, щоб не потонути в цьому болоті знову.

Думаю, після цього вже ніхто не захоче бути «товаришем».

24 серпня 1991 рік – проголошення незалежності України. Мабуть, кожен знає цю дату і її важливість. Ми досягли своєї цілі за стільки років, хоча правильніше сказати, століть. Сьогоднішні умови показали, що незалежність потрібно відстоювати - і нам це вдається. Ми не здалися, коли почули перші вибухи, не віддали «Київ за 3 дні», вже більше року ми, сильний народ України, тримаємося, захищаємо і відвойовуємо своє.. Це у нашій крові:так було за часів Київської Русі, за часів Гетьманщини, і є сьогодні.

Тож історію потрібно знати і вивчати, тому що вона передбачає, навчає, показує і розказує.

Автор: Скрипковська Анна учениця 11 класу.


30 вересня- Всеукраїнський день бібліотек. Бажаємо, щоб жоден храм знань і вірних друзів-книг ніколи не втратив своєї популярності. Нехай у книгах бібліотеки будуть відповіді на будь-які питання! А щоб цікавої літератури було більше, у ліцеї проходить акція "Подаруй бібліотеці книжку". А також проведено рейд перевірку підручників, за результатами якого отримали подяку другокласники на чолі з класоводом. 

29 вересня - День пам'яті жертв Бабиного яру. Напередодні пам'ятної дати члени ради шкільного музею "Мій край - моя історія жива" упорядкували могилу безневинно розстріляних євреїв-односельчан. Учні схилили голови та принесли квіти в пам'ять тих, хто в муках проводив останні хвилини свого життя.Саме розстріл в липні 1941 року мирного населення єврейської національності-найтрагічніша подія в історії села. Розстрілювали всіх: старих і молодих, чоловіків і жінок, і навіть дітей.

За словами очевидців «євреїв вигнали на вулицю, оголосили про необхідність взяти з собою різні знаряддя праці. Потім їх вишикували колонами, вивели за село, і наказали копати яму. Коли люди виконали наказ, їх почали розстрілювати з кулеметів».

Яма стала братською могилою для 487 громадян єврейської національності, після розстрілу яму засипали землею, а тих, хто уцілів вивезли до села Стороничі і знищили там у гетто (єврейському концтаборі).

Три дні земля двигтіла, було видно,

Що у могилі є живих багато.

І до могили бігли люди

Щоб односельців рятувати.

Але німецькі кати біля могили виставили охорону і сім діб нікого до неї не допускали.

За своїми масштабами для Кунева, невеличкого українського містечка, ця трагедія ототожнюється з нелюдськими розстрілами у Бабиному Яру.


Шкільний музей "Мій край- моя історія жива" вітає з ДНЕМ МИРУ!

Сьогодні, 21 вересня, музей проводив тематичну вікторину та опитування "Що означає МИР?", а також запропонував виготовити листівочки "Я обираю МИР!"


музей.mp4

21 вересня традиційно у світі відзначають день Миру- день глобального припинення вогню, коли всі країни закликають припинити всі військові дії на цілу добу.Та навчальний день почався з тривоги. Але і це не стало перешкодою для учнів у проведенні запланованих заходів. Старшокласники провели танцювальний флешмоб «Буде мир над Україною", інтерактивний урок "Мої 10 кроків до Миру", засідання дитячого об'єднання "Чомучки" під назвою "Ми хочемо миру", майстер - клас з виготовлення голубів-символу Миру. 

флешмоб.mp4

Щиро вітаємо учениць 11 класу із перемогою у конкурсі для старшокласників, присвяченому підготовці до національного мультипредметного тесту (НМТ) з історії України. Учениці виконали цікаві та пізнавальні завдання, що допомогли їм дізнатися актуальну інформацію про НМТ, правила, за якими проводиться тестування, та досвід минулих років. А також старшокласниці перевірили свої знання з історії України, виконавши практичні завдання.

Павлова Анна – І місце

Шостак Каріна – І місце

Скрипковська Анна – І місце

Зарічна Тетяна – ІІІ місце



Гарна традиція була у нашому ліцеї ще декілька років тому: раз у семестр учні разом із вчителями їздили по відомих місцях нашої України-неньки на екскурсії. Але ковід і війна внесли свої корективи. Сьогодні, дякуючи кожному нашому солдату, кожному, хто зі зброєю захищає нас, учні змогли у суботу поїхати на екскурсію у м. Львів (а зібралось нас чимало: більше п'ятдесяти чоловік). Всі, хто мав щастя, побувати у Львові, привезли додому масу задоволення, позитиву, мільйон радісних емоцій, львівську каву та шоколад. Шкода, що день такий короткий, а дорога - далека... Прекрасне місто лева, надіємось, що ми ще колись повернемось до тебе. 

Вітаємо ученицю 11 класу Скрипковську Анну,яка взяла участь у Всеукраїнській інтернет - олімпіаді та отримала диплом І ступеня із зарубіжної літератури та диплом ІІІ ступеня з іноземної мови.

Бажаємо натхнення та нових перемог!


Фізична активність є нашою природною потребою, необхідною для гарного самопочуття та загального благополуччя. Масовому залученню громадян до регулярних занять фізкультурою та спортом надають увагу в усіх країнах, адже це зміцнює здоров’я нації, посилює віру людей у власні сили, а також формує звички цивілізованого суспільства — дисципліну і чесну конкуренцію. Реалізації цієї мети сприяє День фізичної культури і спорту України, який щороку відзначається в другу суботу вересня. З нагоди професійного свята вітаємо вчителів фізкультури Карчевського Леоніда Олександровича та Завальнюка Олексія Артуровича . 

6 вересня світова спільнота відзначає День читання книг. Свято створене, зокрема, щоб підбадьорити тих, хто любить читати, наголосити на важливості читання, стимулювати людей придбати нову книгу для власної чи публічної бібліотеки або просто сходити до книгозбірні. З такою метою, шкільну бібліотеку відвідали учні 5 класу, для яких проведено "Читацькі посиденьки". 

Закінчилось літо!З радістю зустрів Кунівський ліцей своїх школярів переливами дзвінка,який пролунав двічі: для першокласників і майбутніх випускників та для всіх учнів школи. Яскраво і незабутньо відбулось свято "Веселкова дорога до знань"(для учнів 1,4,8,9,10,11кл)та "Я намалюю на папері щасливе дитинство"(для учнів 2,3,5,6,7 кл) .Під час першого уроку учням було запропоновано взяти участь у різних локаціях: "Дякуємо, літечко", "Я люблю свій ліцей", "Наш клас - найкращий", "Бажаємо тобі, Україно...", "Дякуємо вам, захисники!" Проведено майстер-клас "Малюнок пухирчастою плівкою". Хай Новий 2023-2024 навчальний рік буде мирним, успішним, сповнений новими подіями, зустрічами, заходами! 

2.mp4
1.mp4

Доки учні відпочивали влітку, наші ліцеїсти взяли участь у XVIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді із зарубіжної літератури.

Вітаємо ученицю 11 класу

Шостак Каріну, яка отримала диплом І ступеня та Завальнюк Вікторію - ученицю 8 класу ( диплом ІІІ ступеня). )

Бажаємо натхнення та нових перемог!!!


Сьогодні силами працівників Кунівського ліцею було розчищено підвальне приміщення під Будинком культури для облаштування ще одного укриття.. Дякую за підтримку і допомогу мамам Гончар Людмилі і Андрієвській Марині! Дякуємо Саші Ямчуку за пакети для сміття! Всім, хто надав інструменти!(Діма Колодяжний, Назар Івчук) Ярославу Миколайовичу за забезпечення транспортним засобом! Перший - найстрашніший крок - зроблено! Далі буде! 

Щороку 29 серпня наша країна відзначає День пам'яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. У цей день ми вшановуємо пам'ять воїнів, які віддали життя за Батьківщину.

Війна в Україні триває вже 9 років, а повномасштабне вторгнення - 1,5 року. За цей час тисячі хоробрих синів і дочок України загинули через військові дії. Точні військові втрати Україна не розкриває - це вважається військовою таємницею. Але кожен загиблий на фронті - це неоціненна втрата для країни і для сім'ї військового.

Пам'ятаємо, шануємо героїв, які віддали життя за Україну! Вічна і світла пам'ять! Герої не вмирають!


Україно моя незалежна!

Ти як поле квітуче, безмежна.

Волошкове блакитне роздолля

Й твоя пісня про щастя і волю.

Захистила свободу і віру.

Ти незламна на стику епох.

І щасливий, хто в тебе повірив,

Бо з тобою Господь сам і Бог.

Ми черпаємо силу в єднанні,

Гордимось, свято віримо в те,

Що у світу здобудеш визнання.

Україна моя розцвіте!

З Днем народження, наша Україно, вільна, сильна і незламна! Любімо свою країну, шануймо нашу історію, пам‘ятаймо усіх, хто віддав своє життя за Україну, за її майбутнє.


Будьте у тренді – живіть безпечно

«Дітям потрібні не повчання, а приклади», - твердить французька істина. Служба порятунку Хмельниччини спільно з командою дружини юних рятувальників-пожежних «Маленька перерва» презентує для навчання усієї дітвори та батьків прості та легкі правила – як вберегти наше життя та побут від вогняної пастки. І не менш важливо – як вберегти українську землю та екосистему від людської недбалості. І якщо деякі дорослі не чують своєї совісті, то сподіваємося, почують заклики дітей: не палити, не нищити, берегти та бути свідомими.

А якщо і ваші діти бажають бути знавцями пожежно-рятувальної справи - створюйте свою команду та приєднуйтеся до найдрайвовішого руху команди Дружин юних рятувальників-пожежних. Подати заявку можна тут  https://linktr.ee/young_firefighters_ukraine

Бо ж безпека – це тренд сьогодення.

П.С. Наша розумничка-спікер у відеоролику – 15-річна Анастасія Хімінчук з міста Старокостянтинів.

Дитинство часто тримає в своїх слабких пальцях істину, яку не можуть утримати дорослі люди своїми мужніми руками і відкриття якої становить гордість пізніших років.


365949467_1075025163485995_1166482702089209560_n.mp4

Якщо радіаційна аварія: МОЗ оприлюднило покрокову інструкцію дій



РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ.docx

ЩО РОБИТИ У РАЗІ РАДІАЦІЙНОЇ АВАРІЇ? 

алгоритм дії при ядерній небезпеці.docx
щеплення.pdf
м. о.pdf

Сьогодні відзначаємо День Конституції України — свято, яке відображає визначний момент в історії нашої країни. Саме 28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила нову Конституцію — документ, що став першою основою для самостійної та незалежної то правові основи незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Цей день символізує нашу національну гордість та сильне прагнення до правової демократії. І сьогодні працівники нашого ліцею долучились до ярмарки «Разом до перемоги» в с. Плужне. 

Закінчився навчальний рік, пролунав останній дзвінок, мелодія шкільного вальсу покликала на випускний вечір. Шановні випускники! За довгий час спільного навчання ви зуміли стати справжньою родиною. Ваша взаємодопомога і підтримка один одного завжди нас приємно дивували. Хотілося, щоб на новому життєвому етапі ваш дружній зв’язок тільки міцнішав, щоб кожен реалізувався як особистість і домігся бажаних результатів. Нехай у вашому житті буде більше щасливих моментів, приємних змін і особистих перемог. Удачі вам!

З великою надією чекаємо випускників 9 класу 1 вересня у нашому ліцеї.


Кунівський ліцей продовжує підбивати підсумки роботи за 2022-2023 навчальний рік. Результати «Конкурсної весни – 2023» на Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України порадували педагогічних працівників закладу. Учителі закладу подали 9 матеріалів у шести номінаціях, усі роботи відзначені дипломами 1-3 ступенів:

• «Краща бібліотека ЗЗСО»- 1 місце ;

• «Краща спортивна зала» - 2 місце;

• «Кращий кабінет української мови та літератури» -2 місце;

• «Кращий кабінет директора ЗЗСО» - 3 місце;

• «Кращий кабінет початкових класів» (4 учасники) - 2 місце, два третіх, одне – четверте;

Останнім акордом весняного конкурсу став диплом І ступеня у номінації «Наша школа – найкраща».

Матеріали у цій номінації готувала заступник директора з навчальної роботи Калаус Оксана Адамівна, представивши концепцію роботи Кунівського ліцею, методи та напрямки діяльності, фото естетичного оформлення зовнішньої території, внутрішнього оформлення приміщень закладу, класних кімнат, ігрового майданчика тощо.

Кунівський ліцей завжди використовує у своїй професійній діяльності прогресивні інноваційні методи роботи, обмінюється передовим досвідом, спілкується із колегами інших регіонів країни за допомогою мережі Інтернет, про що свідчать результати конкурсу з відзнакою більш прогресивних ЗЗСО та самовідданих , відповідальних працівників.

Вітаємо всіх учасників конкурсу та бажаємо нових досягнень!


Упродовж 2022-2023 н.р. учні Кунівського ліцею брали участь у різноманітних олімпіадах, конкурсах, вікторинах тощо:

XVII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (Весна 2023).

В олімпіаді з фізики "На Урок" учні 9 класу Ямчук Назар, Гончарук Анна, Перчук Аліна, Юрчук Назар, Шостак Сергій отримали дипломи учасників, учениця 10 класу Шостак Каріна - переможниця олімпіади, диплом ІІІ ступеня.

В олімпіаді з "Я досліджуй світ" Завальнюк Дарина - переможниця олімпіади, диплом ІІ ступеня.

В олімпіаді з біології "На урок" учні 9 класу Гончарук Анна та Ямчук Назар отримали дипломи учасників.

В олімпіаді з математики "На Урок" Рижиков Констянтин, Клімчук Вікторія, Павлова Анна, Шостак Каріна, Стратюк Віолета, Шостак Сергій, Завальнюк Вікторія отримали дипломи учасників, Перчук Діана - переможниця олімпіади, диплом ІІІ ступеня.

Бажаємо всім вчителям та ліцеїстам нових звершень!



У невеличкому селі Закриничне є незвичайна туристична локація під назвою"КозійДень". Мало хто про неї ще знає. Та щоб познайомитись із таким чудовим місцем відпочинку і релаксу, учні 7 класу Кунівського ліцею на чолі з класним керівником Масною Н. Б. ,вирішили провести велосипедну прогулянку в День захисту дітей. Подорож та проведений час пролетіли захоплююче і дуже швидко, а учні залишились приємно вражені побаченим, задоволені скуштувавши Milk Shake, зробили цікаву фотосесію. Отож гуртом добре не тільки навчатись, а і відпочивати. За хорошим настроєм та позитивом радимо завітати на локацію в «КозійДень» .

352350783_588265789955044_4635145671621042282_n.mp4

Закінчення навчального року - це завжди підведення підсумків. Інтернет-портал рейтингу освітніх закладів України продовжує нагороджувати переможців «Конкурсної весни-2023», знову серед них педагоги нашого закладу . У номінації «Кращий кабінет української мови та літератури» грамоту за 2 місце отримала вчителька Веремійчук Світлана Василівна, а Завальнюк Олексій Артурович відзначений грамотою за 2 місце серед найкращих спортивних зал України.

Вітаємо переможців! Бажаємо наснаги у роботі та підкорення нових вершин!


ІІ семестр цього навального року для учнів ліцею, які із задоволенням  опановують мистецькі дисципліни, був наповнений випробуваннями. Семеро ліцеїстів 5, 6, 7, 9 класів: Сивук Констянтин, Качур Злата, Завальнюк Вікторія, Юрчук Мар'яна, Сивук Марія, Юрчук Назар, Ямчук Назар - взяли участь у XVI Всеукраїнській інтернет - олімпіаді з мистецтва "Освітнього проекту "На Урок"". Учениця 7 класу Завальнюк Вікторія посіла перше, а інших відзначено сертифікатами.

А учень 9 класу Ямчук Назар одержав грамоту у відкритому обласному конкурсі робіт духовної фотографії.

Бажаємо учасникам нових творчих досягнень!


Ось і підійшов до фінішу 2022-2023 навчальний рік, рік сповнений тривог та нових викликів для учнів та вчительської спільноти. З новими знаннями, життєвим досвідом та вміннями діти зустрічають літо, а випускники розпочинають підготовку до дорослого життя.

 Свято Останнього дзвоника – радісний день, адже попереду канікули та жодних уроків.А щоб почути цю чарівну мелодію ,учні  початкових і середніх класів пройшли квест "У пошуках шкільного дзвінка".


350833835_3521066071470471_7146069901363584419_n.mp4
350829845_1312222922836810_136359552656202019_n.mp4
347589712_1348369382727146_336868277193208151_n.mp4
350640368_656814189597549_6501601451229504303_n.mp4

Ось і пролунав Останній дзвінок для випускників 4 ,9,11 класів!

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших наших учнів: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Випускники ж сприймають останній шкільний дзвоник, як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаю вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.А випускників 9 класу чекаємо 1 вересня у нашому ліцеї в повному складі.


349749090_172435762445240_1642208267286041465_n.mp4
349384554_272248811958798_78540788857388159_n.mp4

Від імені адміністрації Кунівського ліцею, від вчителів фізкультури Завальнюка О.А. та Карчевського Л.О. та від себе як педагога - організатора щиро дякую учасникам рою "Кунівські куниці": ройовому- Ліжанському Богдану, Качур Златі, Колодяжній Христині, Балабею Миколі, Федіковському Андрію, Королю Назару, Жовніру Антону, Ворощуку Сергію, Качуру Даниїлу за свідоме та відповідальне ставлення у підготовці та проведенні 1 етапу гри "Сокіл"("Джура"), за злагодженість дій,козацький дух, підлітковий азарт, дисципліну та активну життєву позицію. Ви у нас найкращі! Все можете і вмієте, якщо хочете . Успіхів надалі, до нових звершень! 

23 ТРАВНЯ - ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

День Героїв - це вшанування пам'яті патріотів, які жертовно віддали своє життя служінню української нації, тих, хто боронив рідну Батьківщину до останнього подиху. У нинішній момент часу цей день - не лише данина пам'яті героям та героїням минувшини, а й день шани новітніх , які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої України.

З нагоди вшанування пам'яті Героїв завідуюча музею провела тематичну екскурсію до шкільного музею для учнів 6-7 класів. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та усвідомили, що героями не народжуються, а стають. Герої живуть і серед нас - це волонтери, лікарі, пожежники та всі ті, хто працює на благо Батьківщини.


19-20 травня у "Великорадогощанській січі" відбувся1 етап Всеукраїнської дитячої гри "Сокіл"("Джура") для середньої вікової групи. Ця гра-змагання дає можливість підростаючому поколінню продемонструвати свою звитягу, мужність, спритність, винахідливість, ерудицію, фізичний гарт та військову вправність у різних видах змагань на звання кращих нащадків козацького роду.«Джура» - це не просто гра, це великий світ, у якому ти проходиш випробування на єдність.» Дякуємо  за змістовно насичений, цікаво  проведений час організаторам: Кошовому отаману Гаврилюку Івану Олексійовичу; бунчужному(директору Молодіжного центру "Великорадогощанська січ)-Мельнику Миколі Володимировичу, берегині (писару) - Гаврилюк Надії Василівні, всім чотовим і керівникам роїв ,а також -Лещенко Юрію Олександровичу (випускнику нашої школи)за матеріальну допомогу у придбанні форми для рою  нашого ліцею "Кунівські куниці". Саме на теренах гри  формується нова генерація українців, сповнених мужності, відваги, рішучості, наполегливості, ініціативності. 

347418550_921036439126323_1160703978118079277_n.mp4
348452177_798494998538294_3766871274282896102_n.mp4

#День_музеїв#День_вишиванки

З нагоди Дня музеїв та Дня вишиванки у шкільному музеї «Мій край – моя історія жива» було проведено ряд заходів присвячених святкуванню.

Учні 11 класу із захопленням проходили квест «У пошуках скарбу» та підтримали флешмоб #День_вишиванки. Із зацікавленням досліджували свої родовідні дерева користуючись консультаціями своїх бабусь та дідусів учениці 10 класу у підтримку акції #День_вишиванки-День_Родоводу.  Створили власні унікальні орнаменти на вишиванках учні 9 класу, виявивши свою креативність та творчість.


Майстер-клас із виготовлення вишиванок !

347798984_815513766662078_4562113796270135874_n.mp4

Вітаємо з  Днем Вишиванки! Не забувайте про своє коріння, пам'ятайте про те, звідки всі ми прийшли. Національна пам'ять надзвичайно важлива, і тільки ми з вами можемо її зберегти та передати нащадкам. Нехай ваше життя буде барвистим, як цей чудовий день! 

347795803_1192797511383987_6512342002277522712_n.mp4

З 10 березня 2023 року на Інтернет-порталі рейтингу освітніх закладів України триває сезон «Конкурсна весна-2023». Мета конкурсу – виявлення та пропаганда прогресивних методів роботи ЗЗСО, активізація педагогічних працівників в пошуках творчого підходу до виконання своїх професійних обов’язків, обмін передовим професійним досвідом тощо.

Педагоги Кунівського ліцею завжди тримають руку на пульсі педагогічних новацій, раді поділитися власним досвідом і запозичити цікаві ідеї у творчо працюючих учителів, зацікавлені у спілкуванні із колегами з інших регіонів.  Участь у конкурсному відборі взяли участь 9 педагогів, за підсумками конкурсу у номінації «Кращий кабінет директора ЗЗСО» - 3 місце,  «Краща бібліотека ЗЗСО»- 1 місце, , «Кращий кабінет початкових класів» (4 учасники) - 2 місце, два третіх місця, одне – 4 місце   Також очікуємо на результати конкурсу «Кращий кабінет української мови та літератури», «Краща спортивна зала». «Наша школа – найкраща» -2023

Вітаємо педагогів закладу із високою оцінкою їхньої діяльності, бажаємо наснаги у роботі і здобуття нових професійних вершин!


Учні Кунівського ліцею взяли участь у VI Обласному відкритому математичному турнірі та були нагороджені сертифікатами. 

Відомо, що найкращий подарунок – це подарунок, який зроблений власноруч. Адже це так приємно – отримати частинку чиєїсь уваги та святкових емоцій, що линуть від серця, тим паче, якщо цей подарунок виготовлений дитиною. Найпростіше, що можуть діти виготовити самостійно до будь-якого свята чи знаменної події – вітальні листівки. Листівки покликані покращувати настрій людям, нагадувати про приємні події. У їх виготовлення діти вкладають частинку своєї душі, почуття та думки про близьких людей. Тому такі листівки роками зберігають в сімейних архівах, адже вони володіють неповторним шармом, в них закладена дитяча позитивна енергетика. Учні Кунівського ліцею виготовили вітальні листівки до Дня матері та Дня сім'ї.  

8 травня  світ відзначає День пам’яті й примирення, день вшанування тих, хто в Другій світовій війні боровся з нацизмом і переміг його. Це день вшанування жертв минулої, найстрашнішої у ХХ столітті війни.

Відзначення Дня пам’яті й примирення – європейська традиція, до якої наша держава приєдналася після Революції Гідності.

З 2014 року в Україні символом пам’яті про загиблих у Другій світовій війні є червоний мак. Сьогодні червоний мак визнаний символом пам’яті у всьому світі. Тож не дивно, що 8 травня червоні маки вкривають і наші міста й села, і всю планету. Україна пам’ятає жертв минулої війни, людство теж пам’ятає загиблих.

У Кунівському ліцеї було проведено лінійку вшанування пам'яті загиблих. Також учні нашого закладу поклалали квіти до могил.

Вдруге ми, українці, відзначаємо цю пам’ятну дату в умовах війни рф проти Української держави, яка сьогодні є найбільшою війною в Європі з часів Другої світової. Сьогодні і наша держава, і весь світ впевнені у нашій спільній перемозі над рашизмом, впевнені у тому, що недалеко – новий День Перемоги над державою-терористом. Напевне, символом цього великого Дня наш народ обере калину. Дай Боже нам перемогти ворожу орду!

Миру тобі, світе! Перемоги й миру тобі, Україно! Пам’ятаймо тих, чиє життя – на вівтарі перемоги!


8 травня – День памʼяті та примирення. Сьогодні українці, долучаючись до європейської традиції, вшановують тих, хто у Другій світовій війні боровся з нацизмом та переміг його, а також усіх жертв тієї війни.

Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціна цього внеску – 8 мільйонів загиблих впродовж 1939–1945 років серед українців та інших народів, які жили на території України.

Другий рік поспіль українці відзначають цю памʼятну дату в умовах повномасштабної війни росії проти України. Чимало жахіть війни, які раніше асоціювалися з останнім глобальним конфліктом, стали реальністю в Україні внаслідок воєнних злочинів російської армії та керівництва рф. Сьогодні саме росія, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі.

Наша боротьба триває щоденно від 2014 року, і ми неодмінно переможемо, бо захищаємо рідну землю, боронимо своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини


Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

Тут ви можете повідомити:


Волонтерський загін "Паростки добра"впорядкував пам'ятник  іудеям,які були закатовані і розстріляні фашистськими загарбниками у с.Кунів у 1941-1945 р. 

Вчитель правознавства Ярмоленко Т.А. з метою активізації пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань та навичок запропонувала взяти участь дев'ятикласникам у Всеукраїнській  олімпіаді "Всеосвіта  Весна -2023" у номінації "Основи правознавства".Учасники олімпіади показали хороший рівень знань із предмету та були нагороджені сертифікатами. 

    Відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту», з метою проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини, вироблення навичок дотримання правил поведінки в надзвичайних ситуаціях, що виникають при порушені життєвого процесу в побуті, під час трудової діяльності чи в соціальному середовищі, підняття рівня інформаційно-просвітницької роботи з питань забезпечення безпеки життєдіяльності населення було проведено Тиждень безпеки життєдіяльності з 24 квітня по 28 квітня 2023 року.

27 квітня 2023 року у закладі було проведено День цивільного захисту з практичним відпрацюванням евакуації учнів, педагогічного колективу та працівників навчального закладу у надзвичайних ситуаціях, було досягнуто злагодженості  у діях всього колективу закладу освіти шляхом виконання заходів відповідно до Плану реагування на надзвичайні ситуації.

Учні закладу нагадали правила безпечної життєдіяльності під час класних годин, тематичної лінійки, ознайомилися із тематичною літературою, виставленою у читальному залі, закріпили знання під час вікторин, змагань, естафет.

Замовлення підручників для 10 класу на 2023-2024 н.р.

Сьогодні, 26 квітня, в Україні відзначають День пам’яті Чорнобильської трагедії. У цей день в Кунівському ліцеї під керівництвом учительки історії Ярмоленко Тетяни Андріївни та педагога- організатора Ковальчук Лариси Миколаївни проведено відео лекторій "Чорнобиль... Катастрофа... Пам'ять..."  Учні згадали найбільшу техногенну катастрофу,  героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, лікарів, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Переглянувши відеоролик, долучились до флешмобу "Передай свічку пам'яті" та вшанували хвилиною мовчання загиблих ліквідаторів. 

У нинішньому світі читання дуже недооцінене. Люди з великим задоволенням віддають перевагу  сучасним ґаджетам,ніж читанню книги. Тому відповідно до Стратегії розвитку читання на період до 2032 року "Читання як життєва стратегія", з метою популяризації читання,  корисної дозвіллєвої практики протягом життя та покращення престижності шкільної бібліотеки, у Кунівському ліцеї з 3 по 29 квітня триває акція "Бібліотека - ДІМ читача", впродовж якої ліцеїсти беруть участь у різноманітних заходах.

0-02-05-d4ca7892eda468c26bc152c276267ae5d916345017abb20644dce5d906aee844_9d158ff1003a5a70.mp4

З кожним роком проблема збереження довкілля стає все більш актуальною.

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури та свідомий обов’язок громадськості. Учні Кунівського ліцею  розширюють свої знання про природу і навколишній світ, розвивають пізнавальну активність і естетичні смаки, дбають про довкілля.  Традиційно в квітні проводяться конкурси малюнків і фото "Людина і ліс", "Моє улюблене місце відпочинку", "Бережіть і творіть красу"-приурочені Дню Довкілля і Всесвітньому дню Землі. Під керівництвом вчительки біології Завальнюк Євгенії Вікторівни проведені заходи з учнями молодшої ,середньої та старшої вікової категорії. Учні досліджували місцеві ландшафти  та водойми рідного краю, проводилися екскурсії. Учні 9 класу провели акцію"Ми за чисте довкілля"(прибирання сміття біля водойм), "Посади деревце”.Класними керівниками 5-9 класів було  проведено виховні години на тему «Природо, ти – наш другий дім», у ході яких школярі обговорювали екологічні проблеми нашого села, висловлювали свої думки щодо забруднення та покращення його екологічного стану. Технічний персонал ліцею провели генеральне прибирання шкільного подвір’я та прилеглої території: прибрали сухе листя, упорядкували клумби та живопліт із туї,підбілили дерева. День Землі щорічно відзначається 22квітня в 147 країнах.У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища.


Весна - прекрасна пора року, коли все оживає,  коли все довкола фарбується у різні кольори. А ще весна  подарувала нам цілу плеяду письменників, тих, хто народився цієї пори: наш геній-Тарас Шевченко,  Леонід Глібов, Олесь Гончар, Степан Олійник, Віктор Близнець,  Леся Воронина, Марійка Підгірянка, Юрій Андрухович.....

 Весна подарувала Україні і Ліну Костенко, нашу сучасницю, Митця, Людину з великої літери.  До цієї дати  факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій ЦДУ ім. В. Винниченка провів конкурс читців віршів Ліни Костенко. Поезії нашої легенди читали і наші ліцеїсти, за що і отримали подяки.

0-02-05-4719612c049344570454bc9aeaf96a12b9df060d607a10ff9d7ba765740714e2_2f3a7857024a4846.mp4
0-02-05-ad39b115c2c06b7beb76b83ebfa53c01f4f49e6f21f4be3c141b8efdc9b08b08_b7be57a9a1206c74.mp4

З метою популяризації здорового способу життя та вихованню любові до друзів наших менших, вчителька біології Завальнюк Євгенія Вікторівна запропонувала учням різних вікових категорій взяли участь у олімпіаді з біології та ЯДС.За результатами олімпіади учні 2 класу, 7 класу та 9 класу отримали призові місця. Щиро вітаємо з відмінними результатами.

1 місце ( ЯДС) Завальнюк Дарина ( 2 клас)

1 місце біологія Завальнюк Вікторія( 7 клас)

2 місце  Перчук Діана ( 7 клас)

2 місце Сапсальова Аліна ( 7 клас)

3 місце Черков Ілля (9 клас)

3 місце Юрчук Назар (9 клас)

2 місце Качур Даниїл ( 9 клас)

3 місце Ямчук Назар ( 9 клас)


Замовлення підручників для 6 класу на 2023-2024 н.р. 

Для підвищення якості надання освітніх послуг, підтримки й забезпечення процесів дистанційного навчання Кунівський ліцей отримав гуманітарну допомогу у вигляді сучасного ноутбуку із ліцензійним програмним забезпеченням. Вручаючи новеньку техніку, посадовці висловили переконання, що завдяки цим ноутбукам освітній процес стане швидшим, якіснішим та ефективним для вчителів та їх вихованців. Також керівники області подякували міжнародним гуманітарним організаціям за надану допомогу, а Міністерству освіти та науки України за підтримку нашої області. Вона надана у межах ініціативи The Global Business Coalition for Education (GBC-Education), яка реалізується «World Vision International», в особі Філії «Відокремлений підрозділ World Vision International» за сприяння Міністерства освіти і науки України.  

Генеральна асамблея ООН оголосила 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів. Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту. Саме з такою метою для учнів Кунівського ліцею проведено виховний захід "Вода - джерело життя". Учні ознайомились із значенням води у природі, станами води, колообігом води у природі, використанням води у народному господарстві; охороною водних ресурсів.


З метою популяризації та активізації вивчення математики, розвитку математичних здібностей учнів у Кунівському ліцеї був проведений яскравий, насичений, пізнавальний Тиждень математики присвячений річниці числа Пі. Були підготовлені цікаві та різноманітні завдання. Під час проведення заходів використовувалися різні форми і методи роботи. Робота  була спрямована на сприяння розвитку інтересу учнів до предмету; формування наукового світогляду, розширення й поглиблення знань, умінь і навичок учнів; забезпечення належних умов для виявлення і розвитку творчої активності учнів. 

0-02-05-4cbe944d22cc320886916da33771e814ed85e7e96bba032846196bd83c354a1a_24944bbd427037db.mp4

З метою сприяння вихованню поваги до історичного минулого та сьогодення нашої  Батьківщини, вчителька історії Ярмоленко Т.А. запропонувала взяти участь у конкурсі «З Україною в серці». За результатами конкурсу учні 7 та 10 класу посіли призові місця та були нагороджені дипломами та патріотичними наліпками.

Вітаємо переможців:

Ковальчук Богдан (7 клас) – І місце;

Шостак Наталія (7 клас) – І місце;

Завальнюк Вікторія (7 клас) – ІІ місце;

Скрипковська Анна (10 клас) – ІІ місце;

Павлова Анна (10 клас) – ІІ місце;

Шостак Каріна (10 клас) – ІІІ місце;

Клімчук Вікторія (10 клас) – ІІІ місце.


10 березня- День Державного гімну України.

       Цього дня у 1865 році у польському місці  Перемишль уперше прозвучав твір композитора  Михайла Вербицького на слова поета  Чубинського « Ще не вмерла Україна».  

   Історія створення українського  гімну сягає осені 1862 року, коли український  етнограф, фольклорист та поет Павло  Платонович Чубинський написав вірш «Ще не вмерла Україна», якому у майбутньому став  національним, а згодом і державним гімном українського народу.

З нагоди відзначення 209 річниці від дня народження Тараса Шевченка в шкільному музеї було організовано квест «Чи знаємо ми Т.Шевченка?». В рамках заходу учні 8-9 класу читали поезії Т.Шевченка, розв’язували кросворди, встановлювали відповідності, заповнювали пропуски у поезіях, віднаходили вислови відомих людей про Кобзаря,  досліджували родовід поета та віднаходили цікаві факти його біографії. 

9 березня весь світ відзначає 209-ту річницю від дня народження генія людства. Пророка всіх часів та народів, великого сина, величної України - Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко - наша гордість і наша слава! Слава сили духу, непокори та незламності українського народу! Поезія великого Кобзаря сьогодні, як ніколи, об'єднує та надихає наш народ на здобуття волі та незалежності. В бібліотеці цього дня пройшло ряд заходів присвячених життю і творчості поета, письменника, художника та видатного українця, який прославив свою  державу на весь світ!

Єднаймося і перемагаємо!


Тарас Григорович Шевченко — визначна постать української історії. Він залишив по собі величезну творчу спадщину. А вірші, написані понад століття тому, актуальні й досі. 

У день народження Т.Г.Шевченка в Кунівському ліцеї провели марафон "Читаємо Кобзаря"

UVAU4986.MOV

8 березня відзначається Міжнародний день захисту прав жінок. Важливо розуміти, що цей день – не про квіти й подарунки раз на рік, а про повагу та шану до жінок щодня. 

Бажаємо всім нам мирного неба над головою, здійснення мрій і перемоги! 

Щоб усі рідні й близькі були поруч щасливі та в безпеці! 

В ліцеї проведено змагання для старшокласників "Хто зверху?"

Вибір оригінал-макетів підручників для 1 класу закладів загальної середньої освіти на 2023-2024 навчальний рік.

21 лютого в Україні та світі відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято нагадує про важливість мови, яка є інструментом у збереженні духовного та матеріального спадку кожного народу. Для українців мова – це не просто набір слів, а й могутня зброя у боротьбі з ворогом. Наші ліцеїсти стали активними учасниками у відзначені цього свята. Було проведено вікторини, конкурс загадок, виготовлення стіннівок та листівок, озвучено цікаві факти про мову, виконали гімн Українській мові.

0-02-05-802cf6d8eae3372ddb8801baea6d9fce95e7d06b1353eed8f42a688a1b92ec60_be813a3de64b43bc.mp4

Мова - це наша національна ознака, наша культура, сутність нашої свідомості. Мова - то серце народу: гине мова - гине народ. В ліцеї було організовано тематичну виставку під назвою: "Мова барвиста - мова багата". 

У межах національного проєкту  “Ноутбук кожному вчителю”, завдяки співпраці Міністерства освіти і науки з компанією “Google” та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури ЮНЕСКО, Кунівський ліцей отримав хромбуки, які активно використовуються у роботі ліцею. 

Добро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Кунівський ліцей має не так багато можливостей, та головне – більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому працівники ліцею не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами. І на цей раз також долучилися до приготування смаколиків для наших захисників.

Сьогодні ми зібрались, щоб вшанувати Небесну сотню. Небесна Сотня зайняла своє гідне місце в історії багатовікових визвольних змагань українського народу. В кінці 2013-го - на початку 2014-го в Україні почалися масові протести. Громадяни виступили проти політики тодішньої влади та її відмови від європейської інтеграції. У результаті в країні відбулася зміна влади - тодішній президент Віктор Янукович та його соратники втекли за кордон. Кульмінацією тих подій, які отримали назву Революції Гідності, стало масове протистояння на Майдані Незалежності у Києві між протестувальниками та силовиками.  Список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року. Спочатку від вогнепальних поранень у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом знайшли тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року налічувалося вже 9 загиблих, і з цього дня на Майдані почалися масові розстріли. З 18 по 20 лютого загинуло найбільше людей - 78 осіб, після 20 лютого - ще 20. Майже одразу усіх загиблих назвали Небесною сотнею, хоча насправді їх було більше ста.

Указом президента України від 11 лютого 2015 року дату 20 лютого було встановлено як День Героїв Небесної Сотні. Оголошено  хвилину мовчання для вшанування пам'яті загиблих на майдані та  у наслідок збройної агресії російської федерації. Курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, за що боролися Герої Небесної Сотні та активісти Революції Гідності, є незмінним, як і прагнення України закінчити перемогою війну з російським агресором, відновити свою територіальну цілісність та побудувати сучасну процвітаючу європейську державу. Мета в нас одна – СВОБОДА! Цьогоріч заходи до Дня Героїв Небесної Сотні проходитимуть під гаслом «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни».

0-02-05-ed24726710feef5100c7495dc5da0144f98c018b9f7bc8a5c5798d2b9b2a3019_1338d745defedc4.mp4

16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Ідея свята - показати світу єдність українського народу на тлі військової загрози. У президентському указі № 53/2022 від 14 лютого 2022 року йдеться, що День єднання оголошено для "посилення консолідації" українців, зміцнення їхньої "стійкості" на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. 

Президент України В. Зеленський звернувся до українців з такими словами: Великий народе великої країни, добрий ранок тобі! Сьогодні важливий – День єднання нас всіх. Ми різні, різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій. Але об'єднує нас єдине бажання: жити в мирі, щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право. Бо ми в себе вдома, ми в Україні. І ніхто наш дім не буде любити так, як ми любимо. І ніхто, тільки ми разом, зможемо наш дім захистити…

День єднання та День Соборності.

У чому різниця? На відміну від Дня єднання, який було оголошено з метою об’єднатися перед лицем загрози вторгнення рф, День Соборності України присвячено великій історичній події – проголошенню Акту Злуки УНР та ЗУНР 1919 року.

Та не однаково мені, як далі жити, 

Моя земля - це скарб моїх батьків,

Які навчили понад все її любити,

І та любов - це спадок всіх віків. 

В нас все своє, не треба нам чужого, 

Що маєм - наше, і не маєм нарікань.

Ні в кого зовсім ми не просимо нічого, 

Тож не пробачим зайвих зазіхань. 

В серцях нескорених є віра, як граніт, 

Тверда в своїх благих переконаннях. 

Єднання нації вже піднялось в зеніт, 

Зачувши хижий дух у запитаннях. 

Ми  уособлення державності країна, 

У назві тій для нас заховане святе. 

Тож хто за що - не знаю, ми - за Україну, 

Лихий думками лиш би зрозумів оте…




0-02-05-5c7b4711a3c94ba0f114123e6bd7000e47562edc983b26c338faa1388e13c58b_43933c335d51a5ee.mp4

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого у Кунівському ліцеї вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав.  Учні 5-11 кл переглянули відеоролики, приурочені Дню пам’яті, учні 7 класу  відвідали шкільний музей. Вчитель історії Ярмоленко Т.А. провела лекцію «Герої Афганської війни». Афганська війна  - це найбільша та найтрагічніша війна після Другої Світової війни (1979-1989рр.)  15 лютого 1989 р. – особливий день, адже з Афганістану вивели радянські війська та мешканці нашого краю повернулись додому. Через пекло Афганської війни пройшли близько 620 тисяч радянських військовослужбовців, а з них 150 тисяч -це українці. Серед жителів краю- це Маліновський Володимир Антонович, Дзвонківський Станіслав Йосипович та Вегнер Володимир Васильович. Більшість людей вважає, що ця війна була загарбницькою, але для солдатів, які пройшли через неї, це був обов’язок, який вони мали виконати перед державою. У 2014 році тисячі воїнів – афганців одними із перших поїхали добровольцями на Схід нашої держави. Вони і зараз захищають Україну від російського агресора, ризикуючи життям.

У День святого Валентина в Кунівському ліцеї проведено свято для учнів 1-2 класів. З метою ознайомити дітей з цікавими святами. Розвивати допитливість, уміння висловлювати свої почуття. Виховувати повагу і любов,дружбу і толерантність,тактовність і правила етикету. 

Любов — найкраще в світі почуття,

Вона не має меж — безкрая.

З любові починається життя,

Вона усе найкраще починає!

Це ж від любові сонечко встає

І промінцями землю зігріває.

Зозуля навесні в гаю кує

І соловейко пісеньку співає.

Любов людська велику силу має,

Вона вогнем запалює серця.

Людей на дужих крилах піднімає

І робить диво-дивне без кінця.

Вона весь світ кладе тобі під ноги,

Щоб ти творив, вершив, летів, співав.

І щоб усі, колись важкі дороги.

Ти з легкістю і радістю долав.

Любов — чудове почуття, чарівне,

Без нього нам у світі не прожить.

Любов живе в серцях і, диво-дивне,

Не покидає кожного й на мить.

Ми щиро любим тата, маму,

Бабусю, тітку, дядька, дідуся.

Сестричку, брата любимо так само,

Бо це ж родина в кожного уся.

А ще ми друзів любимо сердечно,

Вчимося хлопчики з дівчатка ми дружить.

В любові сила величезна, безперечно,

А без любові в світі не прожить.

Ми любимо свій край, ліси і луки.

І квіти любимо у вранішній росі.

І сумно стане нам в часи розлуки,

Коли ми десь роз’їдемося всі.

Чекаєм зустрічі і лічимо хвилини.

Щоб накінець всім разом бути знов.

Це дуже характерно для людини.

Оце і є свята земна любов.

Проста і світла, і така потрібна,

Яка в житті не залишає нас.

Вона в душі до сонечка подібна,

І цього сонечка в нас не погасить час.

В Кунівському ліцеї,з метою розвитку військових традицій, формування високої патріотичної свідомості,гордості і поваги до державних символів, вшанування пам'яті загиблих захисників,які віддали життя,захищаючи суверенітет,територіальну цілісність і незалежність України,щоденно проводиться ритуал внесення Державного прапора України. 

    Вибір підручників для учнів 1 класу на 2023-2023 н. рік вчителями-предметниками Кунівського ліцею.

     Ознайомлення вчителів-предметників, які будуть читати в 1 класі: "Про забезпечення виконання наказу МОН від 30 вересня 2022 р. № 869"

     Звертаємо увагу, що педагогічні працівники ЗЗСО з 10 лютого до 02 березня 2023 року ознайомляться з електронними версіями оригінал-макетів підручників і посібників для 1 класу.

     З 10 до 22 лютого 2023 р. учасниками конкурсу буде проведена онлайн-презентація авторських концепцій їхніх підручників і посібників.

     ЗЗСО всіх форм власності з 23 лютого по 2 березня 2023 р. необхідно заповнити спеціальну форму вибору підручників для 1 класу в системі "ДІСО" ("ІСУО").

    Для подальшого узагальнення закладом освіти подати у відділ освіти до 28 лютого 2023 року.

В Україні 29 січня відзначається річниця бою під Крутами. Цей день для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Бій під Крутами був одним із епізодів російсько-української війни, яка почалася в грудні 1917 року. У Крутах вирішувалася доля молодої української держави. Кілька сотень відважних юнаків та чоловіків зробили свій вибір виступивши проти російської навали. Завдяки звитязі та сміливості українських воїнів, ворожий наступ на Київ було  зупинено на кілька днів, що дало змогу укласти Брестський мир між Українською Народною Республікою та країнами Четвертого союзу. УНР була визнана самостійною державою.

На початку березня 2022 року неподалік місця подвигу Героїв Крут знову відбулися бої захисників України з російськими окупантами, які наступали на Київ. Через 104 роки під Крутами наші війська зупинили наступ ворога, завдали йому болючих втрат, захистили місто Ніжин на Чернігівщині.

Попри те, що за 100 років ворог не змінився, ми маємо реальний шанс завершити цю боротьбу. Наше суспільство зробило свій вибір на користь вільного демократичного розвитку власної держави й готове цей вибір захищати. 

Учні 10-11 класів переглянули відео-лекторій  "Герої Крут. Україна: забута історія Крут ", та вшанували хвилиною мовчання усіх тих, хто віддав своє життя за нашу державу. Вічна пам'ять Героям Крут.

27 січня світ згадує представників єврейського народу, що загинули від рук нацистського режиму. Саме цього дня 1945 року було визволено в’язнів нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау, що знаходився в польському містечку Освенцим. 1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея ООН офіційно постановила щорічне відзначення цієї дати як Дня пам’яті жертв Голокосту.

  З цього приводу вчителька історії Кунівського ліцею Тетяна Ярмоленко провела тематичну екскурсію для учнів 7 класу під назвою «Голокост - трагедія рідного краю». Скорботна сторінка історії, пов’язана із геноцидом єврейського народу глибоко врізалась у пам’ять старожилів села Кунів. До Другої Світової війни у населеному пункті проживало, близько 2 тисяч євреїв. Період німецько-фашистської окупації став для них вироком. У своєму прагненні «остаточного вирішення» «єврейського питання» нацисти не шкодували ані жінок, ані дітей. Загарбники масово страчували місцевих жителів єврейського походження. За спогадами куневчан, окупанти наказували жертвам збиратись разом та йти на край села до лісу. Саме там, за колгоспом, їх змушували копати яму. Зробивши достатньо глибоку вирву, нацисти шикували приречених у ряд та жорстоко розстрілювали усіх невинних незалежно від віку. Ще протягом наступних декількох днів велика братська могила тремтіла, сочилась кров’ю. Зі свіжого пагорбу було чути зойки тих, у кого куля не встигла забрати життя. Односельчанам, котрі хотіли врятувати поранених, перешкоджали озброєні есесівці, що охороняли могилу. По кожному, хто намагався наблизитися, вони були готові відкрити вогонь. Надії на спасіння не було. Неприємний запах який почав охоплювати село, окупаційні війська намагались приховати щедро посипаючи поховання хлором. Масове поховання невинно вбитих поблизу села Кунів – одне із сотень місць пам’яті про жертв Голокосту на території нашої держави, та тисяч – на території Європи. Ця трагедія залишається вічним уроком нинішньому та майбутнім поколінням, який у період повномасштабного вторгнення росії проти України набув ще більшої актуальності.

Учні із затамованим подихом слухали екскурсію. Страх і жаль охоплював кожного біля стендів із речовими доказами, що свідчили про Голокосту, іменами загиблих, які вдалось дізнатись, фотографіями з місць розстрілу та пам’ятника жертвам.



Конкурс «Кенгуру» — міжнародний математичний конкурс, який проводиться з метою зацікавлення школярів математикою. Тому учні нашого ліцею активно прийняли участь у математичному конкурсі. 

День Соборності України - Свято України, яке відзначають 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки. В ліцеї була проведена патріотична вікторина до Дня Соборності України з учнями 7 класу.

З нагоди Дня соборності 23 січня у Кунівському ліцеї вчителькою  історії Ярмоленко Т.А. проведено виховний захід у 10 класі. Учні пригадали основні події Української революції, склали лінію часу, розв'язали патріотичний кросворд, виконали руханку під пісню "Яка ти козачка, який ти козак" та створили газету "Україна - єдина". Десятикласники також відвідали шкільний музей, щоб пригадати події Української революції у рідному краї. Усі ліцеісти за активну участь у заході отримали патріотичні браслети. Учні 8-11 класів впродовж відзначення  Дня соборності підтримали акцію "Україна -єдина" патріотичним аквагримом.

В рамках реалізації проекту «Забезпечення безперервності освіти і Україні» для педагогічних працівників Кунівського ліцею було отримано чотири хромбуки.

Також ООН з питань освіти, науки і культури (ЮНІСЕФ) надіслала канцелярські приладдя для забезпечення освітнього процесу. Надіслане приладдя буде використано для оснащення кабінетів математики, фізики, трудового навчання та початкових класів.

Колектив Кунівського ліцею вітає з Новим роком та Різдвом Христовим.

Бажаємо всіх земних благ. Нехай же 2023 подарує найголовніше - перемогу. А ще простого людського щастя та надії на світле майбутнє. Нехай 12 місяців Нового року дивують лише приємними новинами. Щасливого Нового року!

Буремні часи переживає вся країна. Та незважаючи на складні умови, шкільне життя вирує, насичене різними подіями,проведеними заходами, інколи з перервами через звуки тривоги.В очікуванні закінчення семестру, наближенні Перемоги,всі вірять в казку і чекають див.Минулого тижня, учні 10-11 класу Кунівського ліцею підготували і провели свято - квест "Хочу знати все про рідний край,збережи нам Україну, Миколай! Ліцеїсти продемонстрували свої знання видатних українських діячів та постатей, народної медицини, географії, фольклору, музичного мистецтва, спритність у спорті та пройшли майстер клас з виготовлення ангелочків, які стали прикрасою для "дерева Миру". 

InShot_20221227_223359088.mp4

12-17 грудня у Кунівському ліцеї відбувся тиждень правознавства. Учні 5-11 класів взяли участь у низці заходів, метою яких була популяризація цього предмету та підвищення правової свідомості школярів.  Тематичний тиждень розпочався із традиційного Всеукраїнського уроку "Права дитини". Учні закріпили вивчений матеріал з цієї теми, проілюструвавши у своїх малюнках важливість обстоювання власних прав. Протягом виховних бесід "Знаємо права - виконуємо обов'язки" школярі продемонстрували своє розуміння того, що особисті права неможливі без готовності виконати обов'язки перед державою та суспільством. Учні десятого класу проявили високий рівень знань під час інтелектуальної гри "На терезах Феміди". За словами старшокласників, "дух суперництва лише змотивував до більш ретельного вивчення правових дисциплін. Протягом тематичних занять  дев'ятикласники відзначились вмінням розв'язувати юридичні ситуації. Ліцеїстам особливо припала до душі акція "Вивчаємо Конституцію разом". Так, учні отримуючи солодощі, могли знайти в обгортках витримки з найважливіших приписів Основного закону.

0-04-05-ae33cdb2fc410438e9f391c0838caf391bb0195e176bb1cee464e9c3f7511110_d6d2d48a76ca7607.mp4

В Україні 7 грудня святкують Всесвітній день української хустки.Започатковане свято з метою, аби об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.Хустка для українок – це не просто головний убір, це річ символічна, знакова, і є нашою культурною спадщиною. Хустка поєднувала жіночі покоління і передавалася як сімейна цінність від матері до дочки, це була родинна реліквія. 

319054975_2027094954147864_4093915710282143324_n.mp4

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини. Велика шана і подяка від учнів Кунівського ліцею.  

318653158_212775477854730_3366296421537341399_n.mp4
318682293_3365552097034437_6814605404442674803_n.mp4
318346487_5615303951909847_301423473900196275_n.mp4
318721313_869964941099965_947787388773694927_n.mp4
318539872_898511281519808_6098941605410930269_n.mp4

Волонтер - це покликання, певний спосіб життя, коли весь свій вільний час одні люди присвячують допомоги іншим або суспільству, безкоштовно займаючись самими різними справами, які дуже важливі для людей, спільноти або держави в поточний момент. 

 1 грудня-День боротьби зі СНІДом. Для учнів середніх класів  Кунівського ліцею медсестра Ліщук А С. провела освітній лекторій "Що таке ВІЛ, СНІД" , "Шляхи передачі", "Як вберегтися", "Що означає ЧЕРВОНА СТРІЧКА". 

    У четверту суботу листопада в Україні вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Наймасштабнішим з них був голодомор 1932-1933 років. Голодомор в Україні визнаний геноцидом на законодавчому рівні і в судовому порядку.  З 22 по 26 листопада в бібліотеці школи діяла книжкова виставка до Дня вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні. Учні мали змогу переглянути книгу пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.  В старших класах пройшла година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця». Учні, переглянули відеоролики Українського інституту національної пам’яті «Історія гідності. Голодомори» та «Де б ти не був – вшануй померлих від голоду!». 

#жовтастрічка. На знак підтримки й вдячності до всіх, хто не зламався під російським тиском, у День Гідності та Свободи працівники та учні Кунівського ліцею  долучилися до флешмобу "Жовта стрічка". Пов'язана жовта стрічка це символ опору російській окупації. 

   Учні Кунівського ліцею взяли участь у олімпіадах з різних предметів та отримали уже перші нагороди. Олімпіада має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів: усі учні, перебуваючи в рівних умовах, можуть проявити себе та отримати нагороду за роботу. Адже як говорив відомий педагог Василь Сухомлинський: "Перша заповідь виховання - це дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, здобути в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності". Вітаємо переможців та пишаємося досягненнями наших учнів!

Учні Кунівського ліцею взяли участь в обласному фестивалі української патріотичної пісні "Україно, любий край!". Основним завдання якого є популяризація сучасної української пісні; розвиток українського вокального мистецтва та української мови; популяризація кращих зразків українських композиторів; естетичний та духовний розвиток особистості. 

фестиваль патріотичної пісні.mp4

ЯК УНИКУНУТИ ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ ТА ОБМОРОЖЕННЯ: ПРАВИЛА БЕЗЕПЕКИ

   У зв'язку з погіршенням погодних умов (похолоданням)  Кунівський ліцей нагадує правила безпеки у морозну погоду та як вберегтись від переохолодження та обмороження.

Постраждати від переохолодження можна навіть при плюсовій температурі. Зокрема, погодні умови з температурою нижче +7 °C вже вважають такими, що можуть спричинити проблеми зі здоров'ям. 

Як_уникнути_переохолодження_та_обмороження.docx

ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ В СХОВИЩІ

  Унаслідок військового вторгнення російської федерації на територію України, працівники та діти Кунівського ліцею змушені  проводити час у сховищах, аби вберегти себе  від обстрілів. У зв’язку з погіршенням погодних умов, та з  відсутністю світла  є небезпека  переохолодження. Тож як облаштуватися, ​​аби було тепло і зручно? 

ЯК_ВБЕРЕГТИСЯ_ВІД_ПЕРЕОХОЛОДЖЕННЯ_В_СХОВИЩІ.docx

Щороку 9 листопада в Україні відзначають День української писемності та мови. З нагоди свята у Кунівському ліцеї проведено захід  «Її величність - Мова».На святі звучали вірші( на жаль виступи учнів перервав звук тривоги і продовжували у сховищі),а також провели онлайн уроки та вікторини «Рідна мова - серця мого подих», де учні відгадували загадки, ребуси,  кросворди, виконували цікаві вправи, співали Гімн українській мові. Вкотре всі переконались, що наша мова найпрекрасніша й наймилозвучніша в  світі, говорити українською - це престижно і модно! 

09111.mp4
09112.mp4

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек -2022

   З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувається під гаслом: "У нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!"

місячник шкільних бібліотек -2022.mp4

Рутинні щеплення - найкращий захист від хвороб!!!!!


  КОЖЕН день відтермінування вакцинації, яку повинна отримати дитина, загрожує їй серйозним захворюванням, яке можна було б попередити, якби дитина була вчасно вакцинована.

  Зверніть увагу, якщо курс вакцинації не закінчений, то відповідний імунний захист просто не може сформуватися. Крім того, рішення не робити щеплення дитині вплине на здоров’я інших дітей у суспільстві через відсутність «колективного імунітету». Якщо 90-95% колективу людей захищені, то розповсюдження збудника інфекційної хвороби серед людей стає практично неможливим.

  Батьки, які зробили щеплення своїм дітям захищають не лише їх,а й інших дітей, які за станом здоров'я  на даний час не щепилися.

  Вакцинація — єдиний спосіб захиститися від потенційно смертельних недуг і можливість уникнути додаткових навантажень на здоров’я громадян, і на систему охорони здоров’я загалом.

  Не зволікайте! Щеплення – найкращий захист від інфекційних хвороб і вчасна вакцинація рятує життя.

09.04.2022 Розʼяснення . Вакцинація дітей та дорослих_ корисна інформація.mp4
Рутинні щеплення.docx

Традиційно  в першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Сьогодні в Кунівському ліцеї звучали вітання для педагогів від членів Учнівського самоврядування. 

день вчителя 1 2022.mp4
день вчителя 2 2022.mp4

Цінність світу пізнається в сумні часи війни. Зміцнення ідеалів миру і безпеки, припинення воєн і конфліктів стає головним пріоритетом в 21 столітті на національному та міжнародному рівні. 21 вересня відзначається День Миру.

Це свято встановлене Організацією Об’єднаних Націй в 1981 році.

У 2002 році дата 21 вересня була встановлена як день загального припинення вогню і відмови від насильства.

Події, які відбуваються по всьому світу – війни, тероризм,  протиріччя між народами роблять День Миру як ніколи актуальним. І сьогодні в Кунівському ліцеї учні висловили свої думки,щодо проблеми війни і миру у своїх виступах,малюнках,роздумах.


Традиційно у другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю. І сьогодні педагогічний та учнівський колектив Кунівського ліцею вітає з професійним святом вчителів фізичної культури Завальнюка Олексія Артуровича та Карчевського Леоніда Олександровича. Бажаємо надалі залишатися "живчиками", невичерпним джерелом ініціатив у проведенні різноманітних цікавих спортивних заходів. Бо спорт - це здоров'я, краса і сила 

день фізичної культури 2022.mp4

     Вітаємо з початком нового навчального року, з Днем Знань! 

перший дзвоник 2022.mp4

Сьогодні  Країна Знань перегортає ще одну свою сторінку, завершується нелегкий 2021-2022 навчальний рік у Кунівському ліцеї, який війна розділила на дві половини – до 24 лютого  і після.. Дуже шкода, що випускники не отримали традиційного свята, яке буває раз у житті, але свято відбулось. І ми запрошуємо всіх на  дистанційне свято Останнього дзвінка . 

ОСТАНІЙ ДЗВОНИК 2022.mp4

         4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. На жаль, ця сумна подія актуальна сьогодні, коли йде повномасштабна війна з російськими окупантами. Від 24 лютого 2022 року (тобто за три місяця вторгнення) вже понад 240 дітей загинуло та ще понад 670 постраждало від агресії РФ. 

Хіба можна таке пробачити?

Ви забрали у мене хату,

Вже ніколи не усміхатимусь,

Бо немає і мами, й тата...

Хіба можна таке пробачити —

Ваші танки, ракети, міни?

Вже немає у мене братика,

Він слухняним був...та загинув...

Хіба можна таке пробачити?

У підвалі живі та мертві...

От би хлібчика хоч окрайчика,

І водички, та ще цукерку...

Хіба можна таке пробачити?

Я ж маленька іще дитина...

Та дорослою зразу стала я...

Ворог нищить усю країну...

Я все ж виживу. Постараюся.

Сонця промінь ясний побачу.

Закарбую навічно в пам'яті

І ніколи вас не пробачу!!! 


    Злочини проти дітей не повинні зійти з рук тим, хто їх коїть. Кожен буде притягнутий до відповідальності. Після перемоги України справедливість буде відновлено.

    Не забудемо жодну жертву, не пробачимо ворогові, бережемо світлу пам’ять про кожну дитину.


Онлайн-виставка дитячих малюнків «Світ очима дітей» 

Міжнародний день захисту дітей: історія свята

Всміхається сонце привітно й ласкаво,

Цей день на планеті хай щастям сія.

Час радісно лине, змістовно й цікаво

Добробутом повниться кожна сім’я

Хай війни стихають від сміху дитини,

Душа очищається, серце співа,

А розум підносить крізь будні людину,

Порядність всю землю нехай обійма!

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей бажаю кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей. Рішення про створення такого свята було прийнято під час сесії Міжнародної демократичної федерації жінок 1949 року в Парижі. Заснування такого дня ініціювали через те, що в багатьох країнах світу залишилося чимало дітей без батьків та даху над головою після Другої світової війни.

Вперше Міжнародний день захисту дітей відсвяткували в 50 країнах вже наступного 1950 року. Відтоді подія стала однією з наймасштабніших у всьому світі. Головна мета свята - привернути увагу громадськості, урядових установ та організацій до проблем, що спрямовані на реалізацію різноманітних заходів для забезпечення добробуту дітей в світі.

Хай небо буде чистим, без хмаринок.

Хай сонечко лоскоче до нестями!

Нехай здоровими зростають діти

І хай щасливі будуть мами!

Ми бажаєм нині вам багато

З Днем захисту дітей,

Із вашим святом!

З днем захисту дітей. Здоров’я і щастя вашим дітям..mp4

Міжнародний день захисту дітей. Що першим спадає на думку, коли ми чуємо про цей день? Ігри, розваги, морозиво, конкурси, вікторини, мрії, проблеми, права…  Гарний настрій - це атрибут цього свята , але  у цьому році, з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну, цей день має особливий відтінок . Тому хочемо нагадати про чудові спогади у нашому ліцеї.  

1 червня день захисту дітей .mp4

Школа - це майстерня, де

формується думка

підростаючого покоління, треба міцно тримати її

в руках, якщо не хочеш випустити з рук  майбутнє.

А. Барбюс. У 2007 році в нашій школі народився осередок нової думки, нестандартного мислення, творчого підходу, цікавих ідей. Євроклуб  - форма організації молоді, що сприяє творчій реалізації її членів, залученню учнів в європейський ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції, громадянській освіті та діяльності молоді. День Європи, тиждень Європи, Євроміст– ось перші кроки євроклубу. Згодом ці поодинокі події стали традиційними, зацікавили, захопили учнів середніх і початкових класів, перейшли до числа загальношкільних. І сьогодні ми з гордістю кажемо Україна - це Європа. Висловлюємо щирі і теплі слова на адресу європейських країн, які допомагають Україні у боротьбі з ворогом, а також надають тимчасову домівку мільйонам українців


21.05. День Європи.mp4

Вишиванка – це символ, який єднає українців і презентує Україну у світі, це генетичний код нації. Сорочка-вишиванка! Модно й гарно!Підтримуємо традиції і під час дистанційного навчання. 

день вишиванки 19.05.2022.mp4

Шановні внутрішньо переміщені громадяни України, які проживають на теренах Кунівського старостату!

       Сьогодні у бібліотеці Кунівського  ліцею стартує Всеукраїнський масштабний проект "ЄДИНІ", покликаний поліпшити навички розмовної української мови та ознайомити вас із ресурсами, які можна використовувати для переходу на українську.

У рамках цього проекту в нашому ліцеї щонеділі працюватимуть розмовні клуби для тих, кому за 18  Запрошуємо всіх бажаючих у телефонному режимі зареєструватись  за телефоном 0989673613, зав-бібліотекою Чмерук Тетяна Миколаївна.

Про прийом документів для зарахування дітей до першого класу

 на  2022-2023 навчальний рік

docs.google.com/document/d/1tU_37HRmdJRPo4JeGWupmaw_8Xs_S2dj/edit?usp=sharing&ouid=109447019053023614793&rtpof=true&sd=true 

     Окремі категорії дітей, які через війну виїхали з України, потребують обов’язкової постановки на консульський облік. З інфографіки (нижче) можна дізнатися:

✅ яких саме дітей стосується норма;

✅ навіщо потрібен облік;

✅ як швидко треба стати на облік та які документи для цього необхідні;

✅ як знайти консульство тощо.

Повідомлення Національного центру «Мала академія наук України» «Про проведення воркшопів для дітей та вчителів за методикою «Філософія для дітей» Метью Ліпмана».

У цей важкий час мільйони людей у світі болісно переживають з нами трагедію, що розгортається в реальному часі, висловлюють свою солідарність з українцями та допомогають усіма можливими шляхами. Серед них багато учителів, які проводять уроки, присвячені Україні для своїх учнів. А є такі, що бажають зустрічатися з українськими дітьми і освітянами, ділитися власним досвідом та знаннями, щоб підтримувати психологічно і морально, та утримувати тонус навчального процесу.

Освітяни-практики з методики "Філософія для дітей" Метью Ліпмана з Італії, США, Ірану, Туреччини, Франції, Південної Кореї, Південно-Африканської Республіки та Румунії запрошують на заняття з розвитку мислення та комунікаційних навичок. Практика філософування має також терапевтичний ефект. 

Для учасників це нагода познайомитися зі співвітчизниками із різних куточків України, а також можливість розповісти свої історії іноземцям про себе та Україну. Заняття стартують з 28 березня 2022 року.

Мова занять: англійська (у кожній групі буде український асистент іноземного модератора, що ситуативно допомагатиме з перекладом у разі потреби)

🕣 Зустрічі відбуватимуться онлайн за київським часом на платформі Zoom.

Для участі просимо заповнити реєстраційну форму ➡️  

https://forms.gle/fLmdGxEPyiHRrHCP7 

На вказані в анкеті електронні пошти буде надіслано адресу зустрічі.

У разі виникнення запитань звертатися за адресою - p4c@man.gov.ua

Фейсбук-сторінка Лабораторії з розвитку критичного мислення НЦ “МАНУ” - https://www.facebook.com/ca.lab.ma

    23 березня 2022 року у Кунівському ліцеї відбулося засідання атестаційної комісії. Атестація — це система заходів, спрямованих на всебічне та комплексне оцінювання педагогічної діяльності педагогічних працівників, вона стосується кожного працівника закладу освіти. Члени  комісії, опрацювавши атестаційні листи вчителів закладу,  вирішили порушити клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня про відповідність раніше присвоєним категоріям та званням. Вітаємо колег із успішним завершенням  атестаційного періоду у закладі і бажаємо схвалення результатів атестаційною комісією вищого рівня!

    Вебінар на тему “Психологічна допомога дітям, що пережили психотравмувальні події на війні” відбудеться 23 березня. 

https://bit.ly/3JxjZRj


Що треба знати дітям?

https://fex.net/uk/s/3kyfpv8

Якщо ви виявили підозрілий предмет — не торкайтеся його в жодному разі, він може здетонувати!

☝️ Що таке підозрілий предмет?

• Мобільний телефон

• Дитяча іграшка

• Покинута сумка

• GPS-передавач

• Будь-яка цінна річ

• Усе інше, що здається вам підозрілим

☝️*Що робити?*

Негайно зателефонуйте до:

служби порятунку за номером 101

або

відділення поліції за номером 102

або

найближчого штабу територіальної оборони чи органу влади.

‼️Попередьте перехожих про можливу небезпеку.

Очікуючи рятувальників, відгородіть чимось небезпечне місце та відійдіть від знахідки на безпечну відстань. Для відгородження скористайтеся будь-якими підручними матеріалами: гілками, мотузками, шматками тканини, камінням тощо.

☝️*КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО*

• Торкатися предмету і пересувати його.

• Заливати його рідинами, засипати ґрунтом або чимось накривати.

• Торкатися підозрілого пристрою та здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив. 

     Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України».

      Щоденно о 9:00 у Кунівському ліцеї буде проводитися загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

       Вшануймо українців, які стали янголами нашої незалежної держави!

ШКІЛЬНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ🎓

🔹 Навчання унів за Єдиним розкладом на платформі Всеукраїнська школа онлайн https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

🔹доступ до навчальних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма» (https://optima.school/free-education). Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.

🔹освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис (https://vb.me/school_info) разом з Viber-спільнотою Школа.інфо

🔹онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+ (https://aplus.ua/).

🔹дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School (https://jammschool.com.ua/)

🔹участь в живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal. Слідкуйте за розкладом (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA).

 (https://www.facebook.com/ThinkGlobalUA)

🔹екстернат-платформу ALTERRA ONLINE EXTERNAT (https://www.facebook.com/alterraschool1) дає доступ до матеріалів та тестів.

🔹безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127

🔹безкоштовна серія онлайн майстер-класів (https://od.itstep.org/) і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.

 (https://od.itstep.org/) 

🔹безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова (https://bit.ly/3hCf6dm).

🔹вільний доступ до повного пакету "Слухач" (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти "Джерело" (https://cdo.org.ua/reg/).

🔹мережа навчальних закладів М`Аndryk International School (https://m-andryk.com.ua) запрошує учнів 1-8 класів до БЕЗКОШТОВНИХ онлайн-уроків. Розклад і підключення: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Bk8gD_hiYoIjiQsAZSJKITd5xwz1x_9M3mXFXD36jqE/edit?usp=sharing 

🔹уроки в запису та онлайн. Тут (https://bit.ly/3sFkZg5) можна зареєструватися, а тут (https://www.eduforsafety.com.ua/) знайти уроки українською, англійською та російською мовами. Проєкт School Navigator.

🔹пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО "Смарт Освіта" для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад (https://nus.org.ua/). Заповніть анкету (https://bit.ly/34aOXzh), щоб приєднатися.

🔹 Видавництво Ранок БЕЗКОШТОВНО надає дитячі книги в електронному форматі👉 https://bit.ly/35pwNKw

🔹 Yakaboo відкрили безкоштовний доступ до аудіо- та електронних книжок в мобільному додатку👉 https://bit.ly/3CcZG92

🔹 Нова Українська Школа організувала серію пізнавальних онлайн-зустрічей із вчителями👉 https://bit.ly/3sDR87P

🔹 MEGOGO відкрили безкоштовний доступ до мультиків, фільмів та аудіоказок👉 https://bit.ly/35KLwjg

Навіть малеча має знати, як діяти в екстреній ситуації 👶👧 Щоб діти не розгубились, завчіть з ними план дій 📋

Шановні працівники Кунівського ліцею, батьки, учні! З 14 березня ми відновлюємо навчання у дистанційному форматі. Виконуємо звичну онлайн-роботу — вчимо теорію і виконуємо завдання. Діти, які тимчасово переїхали з інших регіонів, можуть долучитися до навчання в нашому закладі за згодою одного з батьків. Звертатися за довідкою у заклад.

А ви думали, що Україна так просто. Україна – це супер. Україна – це ексклюзив. По ній пройшли всі катки історії. На ній відпрацьовані всі види випробувань. Вона загартована найвищим гартом. В умовах сучасного світу їй немає ціни.

Ліна Костенко

      24 лютого 2022 року Російська Федерація розпочала війну проти України. Віроломний  обстріл російськими ракетами о 5 годині ранку української території розділив наше життя навпіл: мирне життя і війна. Війна згуртувала усіх українців, наші збройні сили дають рішучу відсіч агресорам. Працівники Кунівського ліцею вносять свій вклад у перемогу: зібрано продуктову допомогу, засоби гігієни, одяг, гроші. Двічі на тиждень відправляються страви, приготовлені у шкільній їдальні працівниками закладу. Ми  робимо все, від нас залежне, для ПЕРЕМОГИ! СЛАВА УКРАЇНІ!


Людина народжується здоровою,

а всі хвороби до неї приходять через рот

з харчовими продуктами

Гіппократ

     Здорове харчування - це харчування, яке забезпечує ріст, нормальний розвиток і життєдіяльність людини, що сприяє зміцненню її здоров'я та профілактиці захворювань. Дотримання правил здорового харчування в поєднанні з регулярними фізичними вправами, скорочує ризик хронічних захворювань і розладів, таких як ожиріння, серцево-судинні захворювання, діабет, підвищений тиск і рак. 

   Правильне харчування, є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров'я. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 80% усіх захворювань пов'язані тією чи іншою мірою з харчуванням, а 40% з них пов'язані безпосередньо з фактором харчування людини.

   Із січня 2022 року українські навчальні заклади перезавантажують шкільне харчування. Діти їстимуть менше хліба, цукру й солі, а от кількість овочів, м'яса та "молочки" на тарілках учнів навпаки збільшиться.  В оновленому меню, яке розробив кухар Євген Клопотенко - понад 160 блюд. 

    Учні Кунівського ліцею харчуються по - новому. 

Навчальна евакуація у школі 

     У світлі останніх подій у державі і взагалі, на випадок пожежі чи іншої надзвичайної ситуації, у школах проводяться навчання для дітей. 

      22.02.2022 року проведено планове відпрацювання нормативів евакуації учнів із будівлі Кунівського ліцею. В заході взяли участь учні 1-11 класів, вчителі. 


Нації вмирають не від інфаркту.

Спочатку їм відбирає мову.

                 Ліна Костенко

     Міжнародний день рідної мови —  відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. День рідної мови відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. І в Україні воно також лише почало писати свою історію, хоча сама проблема української мови на українських землях нараховує кілька століть. Історія свята, на жаль, має дуже трагічний початок. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову. Мова для кожного народу стає ніби другою природою, що оточує його, живе з ним всюди і завжди. Без неї, як і без сонця, повітря, рослин, людина не може існувати. Як великим нещастям обертається нищення природи, так і боляче б’є по народові зречення рідної мови чи навіть неповага до неї, що є рівноцінним неповазі до батька й матері. Згадаймо слова В. Сосюри: “Без мови рідної, юначе, й народу нашого нема”.

     Мова – то найперша ознака нації. Є мова – є і держава, є народ. Тому знати, берегти і примножувати рідну мову – це обов’язок кожної людини. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суцвітті народів. Ті, що зрікаються рідної мови, втрачають корені, швидко зникають у безвісті. Тож будемо вірити, що не зміліє ріка нашої мови ніколи, слово рідне заграє новими гранями краси  довершеності !

    У Кунівському ліцеї діє книжкова виставка "Мова барвиста - мова багата".



20 лютого ми відзначаємо героїчну і надзвичайно болісну для всіх дату – День Героїв Небесної Сотні. Саме цей день у 2014 році став найдраматичнішим і переломним етапом Революції Гідності, днем масових розстрілів мирних демонстрантів у Києві. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молодь, ті, хто лише починав жити. Усі герої залишаться в нашій пам’яті назавжди, вони є гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Відповідно до листа МОН України 1/2530-22 від 15.02.2022 "Щодо проведення уроку з медіаграмотності". 17 лютого проводиться всеукраїнський єдиний урок медіаграмотності. Переглянути короткі відео можна за посиланням:

єднання
єднання 2

16 лютого в Україні вперше відзначаємо День Єднання, з метою консолідації українського суспільства, зміцнення стійкості в умовах гібридних загроз. В Кунівському ліцеї, у великій родині, ми дотримуємось єдності у національно- патріотичному вихованні молодого покоління як в навчальному процесі так і позаурочний час. І це не тільки одноденні акції, а проекти, традиції, вироблені роками

"Єднаймо наші душі і серця,

і помисли хай будуть в нас єдині.

Бо наша єдність - це мета Творця,

Бо наша єдність - захист України!"



В Україні в перше в цьому році 16 лютого відзначають нове державне свято – День єднання. Напередодні уряд України затвердив план заходів із відзначення цього дня, який, серед іншого, передбачає підняття прапора на всіх адмін-установах, виконання о 10:00 державного гімну, підсвічування у вечірній час адмінбудинків кольорами прапора.

 Наша шкільна родина також активно долучається до відзначення цього свята. Запрошуємо переглянути наші фото до дня Єднання "Об'єднанні Україною".  

https://padlet.com/oksana13kalaus/iz8s2qr81feniax 


0-02-05-2348e628192b0fdac5b5314d3cc4089633e5f85f8ffaf2e1c0baca944d5c2c17_7764b76328ddd4c7.mp4

Грудень - багатий місяць на свята та різноманітні заходи в Кунівському ліцеї. Святого Миколая ми вже зустріли ,а тепер всі в очікуванні Різдвяно- Новорічного дива. Всі його чекають з нетерпінням, ось і перетворили ліцей на казковий палац. 

Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей! Бо саме взимку – найбільше свят і омріяних подарунків – іграшок та солодощів! Святковий настрій і передчуття чогось неймовірного витає у повітрі. Мерехтять вогники і блискітки прикрашених вітрин магазинів,  повітря пахне морозцем, ялинкою та мандаринами! Найочікуванішим святом учнів Кунівського ліцею є День Святого Миколая, бо отримали приємні враження, веселий настрій від виступів та подарунків. 

WhatsApp Video 2021-12-20 at 18.44.05.mp4

 "Святий Миколаю, прийди до нашого краю. Мир нам принеси- країну збережи". Під такою назвою учні Кунівського ліцею взяли участь у Всеукраїнському фестивалі мистецтв "Військові обереги від Святого Миколая" і приготували відеоролик- привітання. 

0-02-0a-bb4268d8e217b5de3aa4bcb2281aedd1991ef9dfaa9554900478c617dd3830d3_3005197cd8d2f755.mp4

#Тиждень_правознавства_2021 у Кунівському ліцеї проходив з 6 - 10 грудня. 

0-02-0a-0408ff664d5dd01f6a20bec254df52ce8e668cbf43b3d2f2e0ecf1e0f0ee109e_a22eeea8a5c2d6e9.mp4
0-02-0a-5b70bb41aefaaa0bd8d644f066491df73b9de495d068d39729c0494ef55c8741_296ca12e9a0483ad.mp4

Сьогодні ми відзначаємо День української хустки. Педагогічний колектив Кунівського ліцею, ліцеїсти та працівники долучились до фото-флешмобу "Хустка - це наш оберіг". А члени комісії "Світогляд" учнівського самоврядування провели інформаційні хвилинки для учнів 1-6 класів, на яких розповідали про традиції використання хустки українцями в житті, побуті, звичаях. 

Міністерство цифрової трансформації України оголосило про початок Місяця цифрової грамотності в рамках масштабної інформаційної кампанії, яка має надихнути українців на освоєння цифрових навичок.

В Україні проходить масштабна кампанія “Місяць цифрової грамотності”. Дана ініціатива реалізується проєктом Мінцифри, Дія.Цифрова освіта - національною платформою з цифрової грамотності з понад 65 освітніми серіалами, тестами на цифрову грамотність - Цифрограмами та розгалуженою мережею офлайн-хабів цифрової грамотності.



цифрова грамотність.doc

Сьогодні у наших наймолодших учнів відбулося свято. Дружна родина Кунівського ліцею приймала першачків до дитячого об'єднання "ЧОМУЧКИ". Учні поділилися своїми досягненнями, що здобули за короткий час перебування у навчальному закладі.

Успіхів вам у навчанні!


Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності,  прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов`язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства.

Сьогодні для учнів 8 класу Кунівського ліцею, психологом Юрчук А., був проведений тренінг "Ми всі - рівні"

Бажаємо всім людям з особливими потребами витримки, оптимізму, здоров`я, можливості втілити в реальність Ваші плани та задуми!


1 грудня у день порозуміння

з ВІЛ-інфікованими в Кунівському ліцеї між старшокласниками та психологом  Юрчук А.В., відбулася бесіда на тему:

«ВІЛ-СНІД»...Відверто... 

"Не дай СНІДу шанс" під такою назвою з  старшокласниками Кунівського ліцею, медсестрою Ліщук Г.С, було проведено бесіду до дня порозуміння з ВІЛ інфікованими.

У 1988 році Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією по ВІЛ / СНІДу, оголосила день 1 грудня Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.


video-1638453830.mp4

27 листопада – День пам’яті жертв Голодомору. Говорити з дітьми про такі страшні події складно, але необхідно. Це один із тих випадків, коли замовчування інформації небезпечне. Ми маємо знати що відбувалося, розуміти причини подій 1932-1933 років та їхні наслідки. Це допоможе унеможливити повторення Голодомору в майбутньому. В Кунівському ліцеї проведено кінолекторій "Про Голодомор прийдешнім поколінням". Ліцеїсти ознайомились із причинами голодомору в Україні, переглянули уривки з фільмів "Голодні жнива", "Червоне намисто", "Голодний дух", "Спогади очевидців", провели акцію "Квітка незабудка- пам'ять про Голодомор", "Запали свічку пам'яті" та вшанували жертв Голодомору хвилиною мовчання. 

День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року? щоб відзначити ці події в Кунівському ліцеї протягом тижня було проведено ряд заходів: виставка дитячих малюнків "Ми - українці", проведено урок - реквієм "Події, що нас змінили", старшокласники переглянули і обговорили відеосюжети, дитячими вустами прозвучала "Молитва за Україну".


video-1638454007.mp4
0-04-0a-bc7c6faba832901953a9b3ca408f28c833a34f319664867ba48dfd50cd340388_babe2b202c7237fb.mp4

9 листопада традиційно відзначають День української писемності та мови .Це свято було встановлено Указом президента України від 6-го листопаду 1997-го № 1241/97 і відзначається щороку на честь українського літописця Нестора - послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора - літописця і починається писемна українська мова. Учні 5-8 кл Кунівського ліцею  долучились до фотоквесту "У серці єдина моя Україна". Дякуємо вчителю української мови Веремійчук С.В. за цікаві завдання для квесту. 

Кунівські ліцеїсти відзначили День Захисника України та день Українського козацтва 


0-02-05-4dd9679ba07c4422190cc9f50acbaff507493afa0f4b3bde395ed04d2af431f8_68cde297e0f899e6.mp4

Сьогодні,29 вересня, День пам'яті жертв Бабиного Яру – одного з найжахливіших символів Голокосту. Упродовж двох днів, 29-30 вересня 1941 року, в окупованому нацистами Києві було проведено перший масовий розстріл військовими беззбройного цивільного населення. Кожного року учні Кунівського ліцею в цей день вшановують пам'ять розстріляних іудеїв в нашому селі. В школі проведено урок Пам'яті, прибрано місце масового розстрілу і поховання, здійснено покладання квітів. 

"Золотава осінь" під такою назвою пройшло в Кунівському ліцеї свято для учнів 5-7 класів.Учні продемонстрували свої поробки з овочів, фруктів, квітів та іншого природнього матеріалу. Кожен клас представив свою композицію віршами та піснями. 

22 вересня 2001 року, в день 60-тої річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001.

День партизанської слави відзначається як данина всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.І сьогодні в Кунівському ліцеї вчитель історії Ярмоленко Тетяна Андріївна провела урок пам'яті в шкільному музеї для учнів 6 класу.Цікавою була розповідь про жителів Кунева,Долоччя,Камянки,Антонівки,які  допомагали партизанам,які були членами партизанських загонів.Вражені учні розповіддю(із спогадів очевидців) про Л.Лісовську та М.Мікоту.



Міжнародний день Миру в Кунівському ліцеї 

Дуже швидко і цікаво проходять дні навчання в Кунівському ліцеї. Ось закінчився ще один тиждень. Осінь нас чарує барвами і пахощами різних квітів. З ініціативи Учнівської ради сьогодні відбулось Свято Квітів для старшокласників. Учні 8-11 класів представили свої букети ,лунали пісні і вірші. Особлива подяка ведучим - учням 10 класу: Адаганову Олександру та Косік Катерині 

Вся Україна відзначає День фізкультури і спорту у другу суботу вересня. В Кунівському ліцеї вже прижилася традиція  проводити тиждень Здоров'я , присвячений цьому святу. Протягом тижня було проведено ряд заходів: інформаційні години, на яких учні обмінювались повідомленнями про участь українських команд в олімпіаді та параолімпійських іграх та розповідями про  відомих українських  спортсменів, година спілкування "Вести здоровий спосіб життя -це модно, корисно і сучасно". Для наймолодших - першокласників, проведено "Веселі старти", на які запрошували членів їх сімей для участі. Члени учнівського самоврядування привітали вчителів фізкультури з прийдешнім святом. Найцікавішим було змагання з футболу між командами 5-11 Кл. Перемогу у змаганнях  отримала команда 8 Кл. І завершили тиждень змаганнями по футболу між володарем кубку (8 Кл) та командою вчителів. 

День Знань ! Сьогодні Перший дзвінок зібрав школярів, вчителів, працівників школи, гостей, керівників, меценатів у стінах Кунівського ліцею. Новий навчальний рік 2021-2022 розпочато. Всім бажаємо здоров'я, успіхів у навчанні і вихованні, терпіння, мудрості, наполегливості, толерантності, приємних вражень і незабутніх зустрічей, натхнення і Божої благодаті . 

9 травня учні Кунівського ліцею вшанували пам"ять загиблих воїнів у Великій Вітчизняній Війні покладанням квітів до братської могили.


20210224_134913_1.mp4

Відомі та не відомі факти про число Пі.

25 лютого відзначається 150 років від дня народження поетеси Лесі Українки.Протягом тижня в Кунівському ліцеї Плужненської сільської ради було проведено ряд заходів:виставка літератури,інформаційна година з переглядом презентації" Леся Українка в мистецтві",художнє читання творів. 


Наша шкільна бібліотека поповнилася новою літературою. В читальному залі організовано тематичну виставку літератури "Новини літератури"

,Дівчата Кунівської ЗОШ I-III ст. прийняли участь у флешмобі до Дня української хустки 

27 листопада, напередодні дня Пам'яті жертв Голодомору учні Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст. долучились до акції"Незабудка пам'яті".А також  проведено годину спілкування з учнями 7 класу з інформаційними повідомленнями,переглядом відеоматеріалів"Спогади очевидців". 

В рамках акції "16 днів проти насилля". 26 листопада в Кунівській ЗОШ І-ІІІ ст. інспектором з ювінальної превенції Гаєвським А.М. було проведено профілактичну виховну бесіду учням 10-11 кл .

Учні Кунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели інтелектуальну гру "Хто зверху!?" на знання української мови та літератури. У грі приймали участь учні 7 та 8 класів. 

До Дня української писемності та мови Українське радіо проводить щорічну акцію "Всеукраїнський радіодиктант національної єдності". Учні Кунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів теж взяли участь в цій акції. Пишаємося рідною мовою! 

21 вересня- Міжнародний день  миру. В Кунівській ЗОШ І-ІІІ ст учні продемонстрували свою творчість у малюнках "Мир в наших руках" 

ПАМ`ЯТКА ДЛЯ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ 

 Перше вересня буде в новому форматі, лінійки не буде, а буде зустріч вчителя і учнів, на дистанції від інших класів.

Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.

В школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

При вході в школу або в класі обробляти руки антисептиком.

Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то огбов'язково мати герметичний пакетик (zip - пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школі розмістять спеціальні урни.

Вчителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг.

За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров'я класного керівника або вчителя предметника у якого урок.

Ви, як батьки, зі свого боку: перед виходом із дому проведіть термометрію у дитини, оцініть стан здоров'я дитини та стан здоров'я самого себе ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттєм чи кашлем. Тобто будь - які ознаки ОРВІ і ви залишаєте дитину вдома!!!

Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети типу спортзалу та інформатики.

Забезпечення питного режиму в школі не буде, тому кожен обов'язково зі своєю пляшечкою води.

Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи і схема руху лише одними сходами, по всій школі ходити не дозволяється.

Для того, щоб поїсти в їдальні для кожного класу також будуть відведені окремі перерви.

Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски)

21 лютого МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого 2020 року у нашому закладі  відбувся загальношкільний флешмоб "Малюємо рідну мову". 

Для того, щоб зобразити рідну мову використовували нову  для себе техніку малювання "малювання кавою"


"Молитва лине в небеса"

20 лютого в Кунівській ЗОШ І - ІІІ ступенів було проведено виховну годину для учнів закладу  памя'ті Небесної Сотні

ТИЖДЕНЬ ПРАВА

З 9 по 14 грудня у Кунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено Тиждень права.

 Метою цих заходів було донести важливість толерантності, прав людини та боротьби з корупцією у сучасному українському суспільстві для підростаючого покоління. Реалізація цієї ідеї можлива за умови поглиблення компетенції учнів у сфері права взагалі, та суспільних правових відносин зокрема. Відкриття тижня розпочалося з урочистої шкільної лінійки, на якій учні пригадали та закріпили свої знання про права та обов’язки дітей.  Учитель правознавства Ярмоленко Т.А. розповіла про плани заходів на тиждень і провела «Антикорупційний урок» для учнів 11 класу присвячений Дню боротьби з корупцією. Традиційно активну участь у Всеукраїнському уроці «Права дитини» 10 грудня взяли десятикласники. В середу учні 9 та 10 класу захопилися новою грою «Антикорупційна мафія», яку надала організація #USAID_Взаємодія. Крім цього, 13 грудня учні школи проявили свою активність в акції «Вивчаємо обов’язки разом». Кращому розумінню серед учнів 5-11 класів негативного впливу дискримінації та необхідності культивування толерантності сприяли щоденні перегляди тематичних короткометражних мультфільмів. Тижневі заходи завершилися «Юридичним батлом», що був проведений для учнів 9 та 11 класів. Переможцем змагань стала команда «Адвокати» (11 кл.). Почесне ІІ місце дісталося команді «Юристи» (9 кл.), а ІІІ місце було за командою «Патріоти» (9 кл.). Усі команди були нагороджені грамотами та солодкими призами.  

8 листопада в Кунівській ЗОШ було проведено імпресію-меседж "Українська мова. Крізь терни тисячоліть", приурочену Дню української писемності та мови.

24 вересня  у Кунівській ЗОШ І - ІІІ ступенів в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед школярів "Challenge Fest" було проведено ряд заходів: змагання з бейблейду (3, 5, 6 класи), баскетболу серед хлопців та дівчат 7 - 10 класів, демонстрація  вправ на брусах та перекладені. 

20 вересня у Кунівській ЗОШ І-ІІІ ст була проведена акція "Мир на планеті - щастя всім дітям", під час якої учні та вчителі працювали над створенням  голубу миру. Це нам вдалося!

День фізкультури і спорту - традиційне свято другої суботи вересня. Учні Кунівської ЗОШ І-ІІІ ст долучилися до святкування, привітавши вчителів фізкультури

Свято Першого двінка "Україна починається з тебе!"

По-новому у Кунівській ЗОШ І-ІІІ ст пройшло свято Першого дзвінка. Традиційно зустріли першокласників, привітали їх, вручили подарунки, а ось далі для всіх учнів проводився квест "Україна починається з тебе". Зі всіма завданнями на семи станціях школярі впоралися швидко, отримали символічні знаки за свою роботу, обмінювали їх на літери, щоб скласти гасло-ключ для початку навчального року. Гості та батьки свої побажання могли висловити письмово на колективних листівках. Всім було цікаво і весело!





Трудовий весняний десант 

21.03. 2019  всі учні та педколектив школи дружно займалися благоустроєм пришкільної території. Тепер ми готові до свят!

Тиждень географії 2019

З 18.03.2019 по 22.03.2019 учні школи  взяли активну участь в предметному тижні географії. Змагалися у вправності орієнтуватися по карті учні 7 та 8 класів. А команди 9 та 10 класів "Пірати" та "Туристи"  показали свої вміння в орієнтуванні на місцевості. Учні молодших класів розгадували кросворди та ребуси, розміщенні на шкільному "Дивоколі". 

8 Березня 2019

Учні Кунівської ЗОШ привітали жіноцтво сільської ради зі святом весни. Докладніше читайте в "Зорі Надгориння " від 23.03.2019.

Тиждень математики 2019

Традиційно в нашій школі проводиться тиждень математики (28.01.2019 - 01.02.2019).  Автором ідеї та організатором святкових заходів стала вчитель  Левчук Оксана Миколаївна.  

День Соборності України 22 січня 2019 року

 22 січня у Кунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили День Соборності України. Автором ідеї та організатором святкових заходів стала вчитель соціогуманітарних дисциплін Ярмоленко Тетяна Андріївна. Під її керівництвом учні 7 класу підготували святкову лінійку та створили стенд «Україна Соборна». Школярі з 8 класу взяли участь в інтегрованій грі-вікторині «Як я знаю Україну?», а 9 клас переглянув та обговорив фільм «Свято Злуки. Політика пам’яті». Було влаштовано виставку учнівських малюнків «Я живу в Україні». В рамках відзначення знаменної події Тетяна Андріївна та бібліотекар Чмерук Тетяна Миколаївна організували виставку книг «Україна соборна». Вся шкільна родина прониклася драматичністю епохи, яка супроводжувала цей День сто років назад, проте, надихнулася надією про світле майбутнє нашої держави.

Новорічні святкування 2018. Частина ІІ

 Свинка Пеппа в ролі ведучої! Красуні-сніжинки у вальсі! Стецько-султан обирає наречену! Квінтет чоловічих баритонів виконує хіт "Сало" !  Це і значно більше у феєричному новорічному шоу старшокласників Кунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів!

Новорічні святкування 2018 . Частина І

Народний театр м.Нетішин "Маски" завітав до найменших наших учнів, щоб привітати з Новим роком! Ігри, конкурси, хороводи з Їжачком, Зайчиком і страшенно дотепною Бабою Ягою запам'ятаються на цілий рік.

Святий Миколай завітав у гості!

Такого щедрого Святого Миколая ми ще не зустрічали! Разом сі своїми помічниками в особі генерального директора ТОВ "Ріттер Біо Агро" Щербачука Віктора Миколайовича та його колег Святий просто засипав наших учнів солодощами та подарунками. Останні щиро дякували та показували свої таланти: танцювали та співали, а також  повернули  кольори веселці. Як це відбувалося? Приїздіть - покажемо))

Тиждень правознавства

 10.12.2018 – 14.12.2018 року Кунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів  відзначала тиждень правознавства. Учитель історії та правознавства Ярмоленко Т.А. разом із учнями протягом тижня провела такі заходи: 

Понеділок

Вівторок

Середа 

Четвер 

П’ятниця

Усі учасники заходів були нагороджені подарунками та відзначені позитивними оцінками з предмету. 


100-річчя Української революції

З нагоди відзначення знаменних подій учні 10 класу підготували творчі проекти. У своїх роботах

юні історики висвітлили найважливіші факти Української революції, постаті видатних діячів та

доленосні події того часу. На плакатах було представлено причини, ключові етапи та досягнення

Української революції. Протягом розробки проектів учні осягнули значимість описуваних подій

нашої історії, їх вплив на подальше становлення незалежної України та сьогодення.


Андріївські вечорниці  14.12.2018

У день Андрія, коли, за українським звичаєм, сільська молодь раніше збиралася в одній хаті, влаштовуючи там усілякі забави , старшокласники нашої школи повернули нас у минуле і продемонстрували, як проходили Андріївські вечорниці. 

Гості свята побачили справжнє українське дійство. Хлопці та дівчата жартували, співали, ворожили. Виставу підготувала педагог-організатор Ковальчук Л.М.

Із сторони було приємно спостерігати і за учасниками, і за глядачами, які поринули в чарівний світ народних звичаїв і традицій.

Завершальним етапом вечорниць було пригощання усіх учасників смачними домашніми українськими варениками. Ось тут-то не обійшлося без сюрпризів. У окремих варениках смачна капуста чи картопля були замінені на гіркий перець чи сіль. Але ті учасники свята, кому вони дістались, ще більше жартували та раділи.

Усе пройшло чудово. Було дуже цікаво, усі залишилися задоволеними.

Відеозвернення наших учнів на підтримку українських моряків, взятих в полон у Чорному морі. 06.12.2018

Відеозвернення до українських моряків.3gp

Вшанування жертв Голодомору 32-33 рр

Тиждень української мови "Солов'їна, калинова, хай усіх єднає мова!"

Конкурс знавців української мови ім. П.Яцика

Хеловін  26.10. 2018

Перед  осінніми канікулами, коли учням необхідні гарні емоції, в нашій школі таки відбулося уже традиційне, надзвичайно веселе свято Всіх Святих – Хеловін. 

Почалося все з прикрашання залу. Це потрібно було тільки бачити….зграї кажанів, котрі вилітали з дверей, гарбузи з вирізаними очима та ротами, привиди, що зависли у повітрі, декорації… дух захоплювало… Але це було тільки доповненням  того дійства, котре потім відбувалося.  


Екскурсійна подорож замками Тернопільщини 21.10.2018 (Кременець, Збараж, Вишнивець)

Квест "Пропала булава" 12.10.2018

Перший квест, присвячений  Дню захисника України пройшов надзвичайно цікаво, стимулював учнів до вивчення рідної мови, історії та географії рідного краю. 

Спортивні змагання для найменших захисників  12.10.2018

День дівчаток 11.10.2018

Зовсім недавно, в 2012 році в міжнародному календарі з'явилася нова пам'ятна дата - 11 жовтня - Всесвітній день дівчаток. Це свято покликане привернути увагу суспільства до соціальних проблем і нерівності, які мають пряме відношення до майбутніх жінок.  А в наші дівчата вирішили нагадати про себе ... бантиками, що прикрасили зачіски маленьких і не дуже маленьких красунь)

День вчителя 05.10.2018

Всесвітній день вчителя відзначають відносно недавно. Свято було започатковане в 1994 році за рішенням ЮНЕСКО і Міжнародної організації праці. Всесвітній день вчителя завжди відзначають 5 жовтня. В Україні та деяких країнах колишнього СРСР це свято має "плаваючу" дату. В Україні День працівників освіти згідно з указом президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня.

Учні дарували вчителям букети квітів, підписані вітальні листівки від всього класу,  готували  стінгазети відповідної тематики. 

Також є традиція скорочувати навчальний день і після уроків запрошувати педагогів на підготовлений учнями святковий концерт. Готуючи такий концерт, діти приємно здивували своїх вчителів.

День миру 21.09.2018

Традиційно  ми відзначаємо День села та День миру. Учні нашої школи влаштовують флешмоби, що закликають до миру і злагоди на планеті.

Перший дзвоник 2018

Свято першого дзвоника у нашій школі традиційно пройшло з урочистими промовами, святково вбраними «першачками» і візитами чиновників та спонсорів: Матвійчука А.М. – голови ТОВ «Кунівське», Щербачука В.М. - генерального директора ТОВ "РІТТЕР БІО АГРО",  сільського голови Качура Я.М., священника місцевого приходу о. Богдана.

Високопосадовці та вчителі привітали учнів і батьків з новим навчальним роком, вручили для першачків рюкзаки з усім потрібним приладдям та смарт телевізор, вкрай необхідний для навчання в умовах НУШ.

«Нехай ця школа стане вашою другою домівкою», – виголосив сільський голова Качур Я.М.

Адміністрація закладу висловила щиру подяку присутнім гостям за допомогу в ремонті спортзалу.


Випускний 25.06.2018

День вишиванки. День матері 17.05.2018

Навчально-польові збори учнів 11 класу 

Під час заходу  юнаків та дівчат  навчали  надавати первинну медичну допомогу, як захистити себе від хімічної чи бактеріологічної зброї.Також учні могли ознайомитися зі стрілецькою зброєю та випробувати її на мішенях

День Перемоги

      У День пам'яті полеглих у боротьбі  над нацизмом у Другій світовій війні жителі села Кунів  зібралися  на урочистий мітинг . У селі не залишилося жодного  учасника   тих подій. Хвилиною мовчання вшановано пам'ять  наших воїнів-односельців, які не повернулися з далеких доріг війни, та солдатів – ветеранів, що повернувшись,  відбудовували країну  та померли в мирний час. У відзначенні Дня Перемоги взяли активну участь учні нашої школи  Дуже зворушливо звучали вітання, застереження та надія  на мир  з вуст наймолодших жителів села Кунів. 

Благоустрій памятників та місць поховання загиблих воїнів квітень-травень 2018

Навчальні екскурсії травень 2018

Екскурсія 6 класу на ГЕС

Екскурсія 9 класу  на ТОВ "Кунівське"

Свято Букварика 28.04.18

Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1 класі.

Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком.

Не таємниця, що найбільше найрізноманітнішої, найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі.

Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно. На чолі з класоводом Зелінською Наталією, вчили вірші та проводили конкурси, а з музкерівником Калаус О.А. підготували гарні музичні композиції.

І як результат - перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, як не залишили байдужими нікого.

На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися протягом свого шкільного року.

«Букварик» випробовував кожного учня 1-го класу на «міцність» у знанні букв та щедро обдаровував подарунками. 

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Наталією Вікторівною, яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.


Футбольний чемпіонат школи квітень-травень 2018

За ініціативи учнівської ради впродовж двох тижнів в нашій школі тривали змагання по футболу між учнями 7-11 класів. 

Першість в запеклій боротьбі вибороли  учні 11 класу та отримали заохочувальний приз - футбольний м'яч. Друге місце посів 9 клас, третє - 8. Кожна гра приваблювала багато вболівальників, як хлопців, так і дівчат (6 та 4 класи).  Серед найактивніших гравців зазначимо Пясецького Р., Ониськіва А., Галібу В., Масного М., Юрчука В., Рябіцького Я, Пясецьку Н., Рибак К., Біляк В., Карчевського В., Ковальчука Р., Качура Д., Мельника В.

Подих довгожданної весни приніс у родину люблячої мами та дружини, уважної доньки, шанованої колеги, професіонала своєї справи – 

Карчевської Лариси Григорівни 

прекрасний ювілей, який вона святкуватиме 14 квітня.

Бог розпорядився так, що поєднав у цій чарівній жінці природну красу з мудрістю, вміння розуміти життя і людей з толерантністю, креативність думок з цілеспрямованістю.

Щиро і сердечно вітаємо молодого, ініціативного лідера -  директора Кунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з ювілейною датою.

Зичимо і надалі залишатися ініціатором неспокійного шкільного життя.  Цікавих Вам творчих задумів та їх реалізації. Головне, нехай для усього вистачає здоров’я, терпіння, незгасної енергії,  серце сповнюється теплом і вдячністю, доля посилає лише приємні враження та сюрпризи, а супутником в усіх Ваших справах будуть визнання та успіх.

Плекаємо надію, що кожен Ваш день буде осяяний високим злетом душі, щирою любов’ю близьких і рідних, підтримкою та розумінням колег.

Миру, щастя, злагоди та достатку у Вашому домі!

З повагою педагогічний колектив Кунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відеовітання 

Тиждень географії 19.03.18-23.03.18

План роботи

       19.03.18 Відкриття тижня на лінійці

                      Вікторина «Мандри по світу» (для учнів 7 класу)

       20.03.18      Відкритий урок в 9 класі на тему «Машинобудування»

       21.03.18      Презентація-реклама «Така цікава географія» (для учнів 4-5 класів)

       22.03.18      Інтелектуальна гра «Еврика» (для учнів 6 класу)

       23.03.18      Розважально-конкурсна програма «Географічний калейдоскоп» (для учнів 8-9 класів)


Тиждень дитячої книги 12.03.18-16.03.18

План роботи

Понеділок. Виставка літератури "Книга - друг школяра"

                    Відкриття тижня "Книгам довге життя"

Вівторок. Бібліотечні уроки

                 Знайомство з бібліотекою ( для учнів 1 класу)

                 Конкурс "Книга вчить як на світі жить" (для учнів 4 класу)

Середа. Конкурс загадок про книгу  (для учнів 1-5 класів)

               Працює "книжкова лікарня"

Четвер. Рейд-перевірка шкільних підручників (відповідальна Паршина Анастасія)

               Весела вікторина (для учнів 5-6 класів)

               Конкурс висловів  про книгу  (для учнів 7 класу)

П’ятниця. Ерудит-лото по народних казках.

                 Вікторина "Чи любимо ми читати?"

Тиждень англійської мови 12.02.18-16.02.18

План роботи 

1.     Понеділок 12.02 – ознайомлення з планом роботи на тиждень. Лінійка присвячена відкриттю тижня англійської мови за участю учнів 3 класу. Виконання пісні «I don’t want to miss a thing» учнями 5 і 8 класу(Павлова Анна, Клімчук Вікторія, Левчук Діана, Лисенко Альона)       

2.     Вівторок 13.02 – інформаційне повідомлення про Англію та столицю Лондон (дошка оголошень)

3.     Середа 14.02 – святкування «Valentine's day» за участю учнів 5-6 класу. 

Показ мультфільмів на англійській мові  для учнів початкових класів. 

4.     Четвер 15.02 – постановка казки «Ріпка» на англійській мові. (Слова автора читав учень 4 класу Юрчук Назар. Герої казки: Кондратюк Артем, Завальнюк Вікторія, Даценко Анастасія, Мазурчук Максим, Антіпова Дарина, Перчук Діана.) Анекдоти англійською (Виконував роль клоуна – Мініч Роман)

5.     П’ятниця 16.02  -  участь у проведенні святкового вечора до Дня Св. Валентина. Постановка пісень «I don’t want to miss a thing» (Павлова Анна та Клімчук Вікторія 5 кл) та «My heart will go on» (Романюк Анастасія 6 кл) 


Тиждень біології  05.02.18-09.02.18

Світ прекрасний навколо:

Сонце ясне і синє небо,

Птахи і звірі, гори і ріки – 

Нехай він буде таким навіки!

З 5 по 9 лютого 2018 року в Кунівській ЗОШ проходив тиждень біології під керівництвом вчителя біології Карпенко Олени Стефанівни. Відкриття тижня відбулося на лінійці в понеділок, після якої учні 6 класу відправилися розвішувати власноруч зроблені еко-годівнички.

Для молодших школярів Олена Стефанівна провела захід «Світ природи», на якому діти дізналися цікаві факти з життя тварин і повеселилися на конкурсі загадок.  Звання «Кращий знавець природи» отримав учень четвертого класу Качур Даніїл.

 Учні 7 та  8 класів позмагалися у зоологічній вікторині «Знайомі незнайомці», а учні 9-11 класів показали свої знання  у грі «Поле чудес».

Ці заходи були спрямовані на активізацію  вивчення біології, виховання любові  до  рідного краю, бережливого ставлення  до братів наших менших.  


ТЕМАТИЧНА ЛІНІЙКА «Пам’яті героїв Крут»

Сніги цвіли. Три сотні молодців

Прийшли в поля крутянські - золотії,

Щоб зупинити хижих ворогів,

Які ярмо несли всій Україні.

" Є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть  під залізничною станцією Крути молодих захисників Української Держави. Щоб наша держава жила , багатьом  її  патріотам  прийшлося пожертвувати своїм життям.  І надто  вражає, коли на таку абсолютну самопожертву йдуть  молоді люди, які заледве тільки почали здійснювати свій життєвий проект." - такими словами  29 січня 2018 року розпочалася літературно-музична композиція  "Пам’яті героїв Крут". Під тужливу пісню Павла Дворського «Балада про Крути»  учні  8 класу розповіли хронологію памятної події.  Зробили це так  щиро, що  змусили задуматися всіх присутніх про мотиви юних героїв. 

 

 


Профорієнтація: співпраця з НУ «Острозька академія»

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація. Саме з цією метою у Кунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 26.01.2018 було проведено зустріч із викладачем  Національного університету «Острозька академія», кандидатом юридичних наук Гонгало Сергієм Йосиповичем.

Сергій Йосипович цікаво розповів  про Острозьку академію, її традиції, наголосив випускникам  на важливості оволодіння знаннями. 

Не залишили байдужими учнів історії з життя слідчого поліції, та найбільше вразили відомості із графології. Сергій Йосипович  дав багато цінних порад учням школи, аналізуючи їх почерки.

Зустріч була цікавою і змістовною. Подякували учні гостю  оплесками.

День Соборності України 22 січня 2018 року

22 січня  ввійшло до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України, присвячене річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Цього року відзначення дня Соборності співпало у часі із 100-річям проголошення самостійності  Української Народної Республіки,   текстом IV Універсалу, датованого 22   січня 1918 року 

День Соборності є особливим для вчителів, учнів, жителів села Кунева, тому що саме у Кунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 22 січня 2015 року було започатковано традицію відзначати День Соборності представниками громад Ізяславського та Острозького районів. Естафета Ізяславського району була підтримана керівництвом Острожчини. Свята до Дня Соборності України проходили у селі Кутянка Острозького району (2016 рік), в селі М’якоти Ізяславського району (2017 рік). Цьогоріч  свято знову повернулось на Острожчину  у село Межиріч. Шкільна делегація взяла участь у зустрічі представників двох районів на мосту через річку Вілія, у міжобласному культурно-мистецькому святі «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг!» у стінах Межиріцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дитячий садок»

У Кунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів в рамках циклу заходів з відзначення Дня Соборності України учнями 9 класу під керівництвом педагога-організатора Ковальчук Л.М. підготовлено і проведено флешмоб «Україна – єдина соборна країна!»

Цьогорічне свято  вкотре показало, що соборність – це не лише спільна територія, це й духовна єдність, спільні цінності, спільні ідеали, устремління. Це велика міцна родина всіх громадян України.


Новорічні святкування в Кунівській школі

Вже стало традицією, що Новий рік у нашій школі відзначається у два етапи.

Перший - святкування для учнів 1-7 класів. Цьогоріч нас розважали актори Народного аматорського театру "Маски" (керівник Воропанова Оксана Анатоліївна).   Діти , подекуди із завмиранням,  а здебільшого зі  щирим сміхом,  переглянули виставу "Новорічний переворот", залюбки взяли участь у святкових розвагах, конкурсах та фотосесії з казковими персонажами.

Другому етапу передувала кропітка праця учнів 8-11 класів  під керівництвом музичного керівника Калаус Оксани Адамівни та заступника з виховної роботи Загурської Лесі Вікторівни.  Адже 29 грудня для учнів та гостей (навіть із сусідніх сіл) було здійснено постановку комедії "Жив-був пес..." по мотивам однойменного мультфільму. Безпосередня гра акторів, вдалі жарти, майстерний музичний супровід  - все це зумовило в глядачів щире захоплення сюжетом і веселий настрій. Дійство для старшокласників традиційно завершилося святковою дискотекою. 

Всі учні  отримали як досвід  публічних виступів, так і просто задоволення від гарно виконаної роботи. 

Наші учні  - молодці!

«Миколай іде – Різдво веде»

«…Ти лише повір в те, що він прийде…»

Майже цілий рік усі з нетерпінням очікують на зимові свята, які несуть із собою веселощі, подарунки, розваги та колядки

19 грудня у Кунівській ЗОШ І-ІІІ ст було проведено свято до Дня Святого Миколая «Миколай іде – Різдво веде»

Діти танцювали, співали, перевтілювались у казкових гномів, домовиків, лісових звірів, перемагали злого Антипка та його підступних друзів, допомагали  Святому Миколаєві потрапити до слухняних та чемних дітей. Доброта, дружба, взаємопідтримка, справедливість панували на святі, наповнювали серця присутніх позитивним настроєм і вірою у диво. 

Учасники та гості свята відзначили креативність  та відповідальне ставлення до організації заходу педагога-організатора Ковальчук Лариси Миколаївни, художній смак в оформленні костюмів та декорацій Загурської Лесі Вікторівни, неперевершену акторську гру працівника по обслуговуванню Яцуха Віталія Михайловича та самовіддану працю всіх класних керівників у підготовці свята.

А солодкий фінал свята забезпечили наші постійні спонсори, за що їм окрема дяка:

Народному депутату Шиньковичу А.В. (подарунки учням 1-4 класів)

сільському голові Качуру Я.М. та голові КП "Кунів" Грубюку А.А. (подарунки учням 5-9 класів)

директору ТОВ "Кунівське" Матвійчуку А.М. (подарунки учням 10-11 класів)

 

Андріївські вечорниці 15.12.17.

За ініціативи активістів Євроклубу, зокрема учнів 8 класу, їх класного керівника Левчук Оксани Миколаївни, педагога-організатора Ковальчук Лариси Миколаївни в Кунівській школі відбулися Андріївські вечорниці. Театралізоване свято сподобалося глядачам дотепними фольклорними сценками, частуванням варениками і , звичайно, забавами з калитою.  Учасники та гості повеселилися від душі.

6 грудня -   День Збройних Сил Україн . Змагання старшокласників

З 4-8 грудня 2017 року в Кунівській школі тривав Тиждень правознавства 

План проведення

 Понеділок. Розпочала діяти книжкова виставка «Правовий всеобуч» (організатори: бібліотекар                                     Чмерук Т.М. та Ярмоленко Т.А.).Виставка діяла протягом тижня. 

Вівторок Перегляд фільму «Нерозкриті таємниці 2 світової війни. Голокост» та круглий стіл на тему:                            «Право на життя» на базі учнів 11 класу. Деякі учні 8 класу проявили ініціативу і теж долучись до                    перегляду та обговорення. 

Середа Виставка плакатів та малюнків на правову тематику. Найбільш активним виявився 4 клас (9                           учнів); 7 клас (1 учениця); 8 клас (2 учениці) 9 клас (1 учениця) 10 клас (спільна робота); Особливо                     слід відмітити роботи: учнів 10 класу (плакат «Правове виховання дошкільників»), учениці 9 класу                 Мініч Наталії (плакат «Права людини»), спільна робота учениці 7 класу Паршиної Анастасії та учня 4               класу Паршина Владислава «Права людини» та роботу учениць 4 класу Перчук Аліни та Гончарук                  Анни «Права дитини». 

Четвер Акція «Знай права та обов’язки права та громадянина» (Учні отримували по одній статті з розділу                   ІІ Конституції України разом з солодким презентом.)

 П’ятниця Виховний захід на тему: «Що таке права людини? Чому вони важливі?» Приняли участь учні 5                    класу: Родінчук Яна, Хвойна Анастасія, Косік Аліна, Шостак Каріна, Скрипковська Анна, Клімчук                        Вікторія, Павлова Анна, Колтунова Софія. Учні 6 класу:  Косік Катерина, Вишняк Ігор, Сивук Дмитро,                Левчик Олександр. Учні 8 класу : Лесікова Анна, Левчик Катерина, Криницький Роман, Оропай Яна,                Біляк Вікторія, Левчук Діана, Соколовський Артем, Христунов Микола. Учні 9 класу: Юрчук                                  Владислав, Мініч Наталія, Підгурський Дмитро, Рачковська Ірина, Новоградський Іван. Учні 11                          класу: Ониськів Артем, Пясецький Роман, Зарічна Аліна, Колодяжна Ірина.  

Фотозвіт та сценарій заходу у Фотогалереї.

Вишкіл з гри «Сокіл»(«Джура»)

30 листопада 2017 року в Кунівську школу завітали дорогі гості: члени гуртка з Великої Радогощі "Радигаст" та їх керівник Мельник Микола Володимирович.  На них давно вже очікували  наші гуртківці Сокіл («Джура») та вчителі Ярмоленко Тетяна Андріївна, Завальнюк Олексій Артурович, Ковальчук Лариса Миколаївна.  Вишкіл з гри «Сокіл»(«Джура») був приурочений 100-річчю з утворення Українських січових стрільців УНР.  Після  вступного слова  гості показали акробатичне дійство «Козацький поєдинок».  Учасники   вправно діяли  в різних видах боротьби як то «навхрест», «линва», «лава на лаву».  Захопливо пройшло змагання зі стрільби та вправи на розвиток реакції до етапу «Теренова гра». Глядачі були в захваті і не стримували емоцій. У фіналі звучали козацькі пісні. Ми, вчителі та учні Кунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, щиро дякуємо козакам  з Великої Радогощі і зичимо їм  міцного здоров’я і  впевненого поступу у важливій справі збереження наших традицій.

День пам'яті жертв Голодомору 32-33 років

  Кунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відзначили тематичною  лінійкою  «Ціна йому  – життя», яку підготували учні 8 класу та класний керівник Левчук Оксана Миколаївна

Метою проведеного заходу було вшанувати пам'яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в дітей особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати в дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих.

Під час проведення лінійки звучали записи класичної музики: «Реквієм» Моцарта, «Соната» Бетховена, Гімн «Боже, великий, єдиний» на музику М.Лисенка, слова О.Кониського.  Одинадцятикласники знову змусили згадати кожного з присутніх про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не минула майже жодну сім’ю українського народу. Серця  учнів  та вчителів не залишились байдужими після участі в лінійці і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933роки .

День Гідності та Свободи 

21 листопада 2017 року у Кунівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася тематична лінійка пам`яті до Дня Гідності і Свободи, яку підготувала вчитель Вишняк Світлана Станіславівна спільно з учнями школи та зав. бібліотекою Чмерук Тетяною Миколаївною. Дійство пройшло під гаслом «Україна – територія гідності та свободи!»

Мета запровадження пам’ятної дати - це утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI ст., а також ушанування патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року (свято Свободи) та в листопаді 2013 року - лютому 2014 року (Революція Гідності) постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Завершилася лінійка флешмобом учнів 7 класу «Гідність – це…», який можна переглянути у Відеогалереї. 

Радіодиктант національної єдності

Щорічний радіодиктант національної єдності писали українці у різних куточках світу. В нашій школі до написання диктанту долучилися 20 учнів та вчителів. Сам текст, згідно усталеної традиції, прочитав український лінгвіст Олександр Авраменко. Цьогоріч автор обрав тему – "Наші пісні". І сам текст, до речі, був не з простих.  Наші учні стверджують, що тема їм сподобалась, але визнають, що припустилися помилок.

Міжнародний день толерантності у нашій школі

 Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх  у свою освіту, державно-суспільне життя, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення  взаєморозуміння,  взаємоповаги, злагоди між громадянами.

      З нагоди Міжнародного Дня толерантності в нашій школі було проведено літературно-музичну композицію "Людяність починається з ..." за участю учнів 4 класу.  Організувала та провела цей захід  Юлія Анатоліївна Яцух. 

  Час пролетів швидко. Але приємні враження від заходу залишаться надовго. Кожен  мав змогу поглянути на самих себе: як всі добре виховані, освічені, культурні люди, з добрими намірами, поведінкою. І саме тому в нас є все для того, щоб виховувати в собі таку важливу рису - ТОЛЕРАНТНІСТЬ. З іншого боку, це можливо лише за умови, коли  кожен з нас добре усвідомить, що ж саме для нього означає бути толерантним… 

6-10 листопада 2017 року

Тиждень української мови "Цвіти і сяй, моя державна!" 

План проведення

Понеділок

               1. Відкриття тижня.

               2. Виставка словників "Не бійся заглядати у словник"

Вівторок

              Виставка кращих зошитів з української мови "Повчися у них"

Середа 

             1. Флешмоб "Я люблю українську мову" (9 клас)

             2. Конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика

             3. Всеукранський диктант єдності

Четвер

             Літературна композиція "Живи, красуйся, наша мово!"

П'ятниця

            Конкурс віршів "Молімося за мову рідну"

Учасники дійства та адміністрація школи висловлюють подяку за організацію вчителям української мови та ліератури Веремійчук С.В., Качур Л.В., Карчевській Л.Г.

Фотозвіт  див. Фотогалерея

Екскурсія під час  осінніх канікулах

2 листопада 2017 року учні нашої школи відвідали з екскурсійною поїздкою м.Острог. Прослухали чудову лекцію в Музеї книги, навіть залишили там свої автографи, скориставшись гусячим пером). Потому ознайомилися з комплексом будівель Острозької академії. Незабутнє враження справили підземелля та арт-галерея вузу. А волонтер-екскурсовод в доступній формі розповів історію найдавнішого українського університету. Діти та їх батьки вдячні за організацію екскурсії вчителю Веремійчук Світлані Василівні та адміністрації Кунівської ЗОШ.

Фотозвіт  див. Фотогалерея

Хеллоуін 2017   

Вам не страшно показати свою темну сутність? От активісти шкільного євроклубу ніскілечки цього не бояться! В дотепній формі, сміливо і дуууже смішно вони показали "Сватання на... Хеллоуін", "Заняття в школі... відьом " та провели декілька "небезпечних для життя" конкурсів. Повеселилися від душі і потішили гостей вечора. Всі учасники дійства щиро дякують за допомогу  педагогу-організатору Ковальчук Ларисі Миколаївні, класним керівникам Завальнюку О.А., Кулаковській Є.В.

Фотозвіт   див. Фотогалерея   

Екскурсія на ХАЕС 17.10.2017

Фотозвіт   див. Фотогалерея   

День захисника Вітчизни  2017

Фотозвіт   див. Фотогалерея   

Жовтень 2017 : шкільні будні

Осінні фантазії. 5 клас

КТС "Осінні фантазії" учнів молодших класів

Осінні фантазії. 7 клас

Чекаємо шкільний автобус

Чекаємо шкільний автобус

Чекаємо шкільний автобус

Чекаємо шкільний автобус

День вчителя 2017

Учительський колектив Кунівської ЗОШ дякує всім учням нашої школи та  педагогу-організатору Ковальчук Ларисі Миколаївні за веселе і цікаве відзначення нашого професійного свята. Зичимо натхнення та успіхів!

27 вересня - День туризму

Міжнародний день туризму – дивовижне свято, яке закликає людей з усього світу поїхати відпочивати тільки своєю назвою. Тому не дивно, що у свята з'явилася   чимало традицій в Кунівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.  Перш за все відзначення починається інформуванням учнів про історію свята та ознайомлення з планом змагань. Так-так, це справжні змагання з вправності, швидкості реакції, сили і кмітливості. Цього року переможцями стали учні 11 класу та 8 класу, решта учасників теж набули корисних навиків для проведення походів та виживання в екстремальних умовах (див. фотозвіт).

21 вересня - День миру

Традиційним стає відзначення в Кунівській ЗОШ Дня миру. Ця подія співпадає з храмовим святом села, що сприяє особливій, піднесеній атмосфері в шкільній родині. Всі учні без винятку у святкових строях, завчасно готують виступи і символи миру - білих паперових голубів.  Щороку проводиться оригінальний флешмоб. Якщо в 2016 учні утворили на подвір'ї  символ українського Герба, то в 2017 -  було зображення голуба (див. Фотоальбом). Організатор дійства Ковальчук Лариса Миколаївна за активної участі  класних керівників створили незабутнє шоу, сповнене глибокого змісту. Звісно, така колективна справа принесла учням масу задоволення і розуміння значення миру для процвітання нашої держави і кожної людини зокрема. 

Перше вересня в оновленій школі

1 вересня 2017 року Кунівська ЗОШ І-ІІІ ступенів зібрала у святковому залі жителів не тільки Кунева, але й сусідніх сіл, бо нагода поважна – початок не лише нового навчального року, але й відкриття відремонтованої школи. Минулий навчальний рік змусив понервувати і працівників школи, і батьків , учнів, школа потребувала ремонту, серйозного ремонту, саме завдяки батькам ми змогли привернути увагу районного керівництва до нашої проблеми, були виділені кошти на капітальний ремонт. Роботи почалися ще до закінчення навчального року, та певний песимізм панував до того часу, доки ремонт під особистий контроль не взяв голова Ізяславської РДА Яцков Б.О. Щоденно моніторили хід робіт начальник відділу освіти, молоді та спорту Пилипчук В.В., спеціалісти відділу. І 1 вересня учні Кунівської ЗОШ зустріли в оновленій школі. А школа чудова – виблискує червоним дахом, який видно з усіх куточків села, з натяжними стелями, з осучасненою підлогою, з новим водовідведенням, відмощенням. Виконано величезний об’єм робіт і у школі, і біля школи. У цьому заслуга, насамперед, техперсоналу, вчителів, батьків. Адміністрація закладу, трудовий, учнівський колектив, батьківська спільнота дякують всім, хто допомагав матеріально, підтримував морально, хто керував, спрямовував, виконував ремонт, хто слідував біблійній істині: «Не збідніє рука, що дає» Вітаємо всіх зі святом, бажаємо всім шкільним колективам району зустрічати 1 вересня в оновлених школах!  

Детальніший фотозвіт (див. Фотоальбом)