КУ "Херсонський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Херсонської міської ради

На базі комунальної установи "Херсонський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників" Херсонської міської ради було створено кризовий центр з метою надання психологічної підтримки дітям, їх батькам, працівникам галузі освіти під час правового режиму воєнного стану.

Шановні колеги!

Ми орієнтовані на оперативність надання інформації та зручність в отриманні зворотного зв'язку. Ви можете замовити консультацію у працівників Центру з будь-яких питань, які потребують розв'язання задля здійснення якісного освітнього процесу чи професійного розвитку. Заповніть електронну форму для запису на індивідуальну консультацію.

Вибір завершено!

Упродовж грудня учительська спільнота активно обговорювала, переглядала, віддавала свої голоси за оновлені підручники для учнів 1-х класів. Усі педагогічні колективи свій вибір затвердили на педагогічних радах і надсилали свої пропозиції до МОНУ. Очікуємо на оновлені підручники у 2024 році.

a39_zakaz_pidruchnykiv_1_clas_2023_18.pdf
План на квітень.pdf

До уваги!!!

З 01 квітня по 20 квітня 2023 року КУ «Херсонський міський центр професійного розвитку педагогічних  працівників» Херсонської  міської ради розпочинає місячник природничої галузі. Усіх творчих та креативних запрошуємо до участі.

ЗДО.pdf

Педагогічна спільнота вчителів початкових класів завершили вибір підручників та посібників для учнів 1 класу. 11 березня Міністерство освіти і науки України оприлюднило остаточний перелік підручників та посібників, що видаватимуться за кошти ержавного бюджету у 2023 році. Вчителі початкових класів м. Херсон зробили такий вибір  

a39_zakaz_pidruchnykiv_1_clas_2023_15 (Херсон) (1).pdf

У 2022-2023 навчальному році в 5-х класах розпочалося впровадження реформи Нової української школи. А це означає – і нові стандарти, і нові програми і відповідно, нові підручники. З метою організації прозорого вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 5 та 6 класу Нової української школи, що можуть видаватися за кошти державного бюджету, для педагогічної спільноти буде проведено ознайомлення з оригінал-макетами оновлених підручників у форматі авторських вебінарів, які розпочнуться з 15 березня. Щоб позбавити зайвих хвилювань вчительську спільноту, Комунальною установою «Херсонський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» було розроблено інфографіку «3 кроки: обираємо підручники для 5 та 6 класів Нової української школи».

Комунальна установа Херсонський центр професійного розвитку педагогічних працівників.pdf.pdf

Флешмоб до Дня Єднання

наказ.pdf

Наші контакти

Адреса: місто Херсон, вул. Суворова 6

Телефон: 49-00-60

Ел.адреса: centre.rpp.kherson@gmail.com 


Графік роботи

ПН - 8:00-17:00

ВТ - 8:00-17:00

СР - 8:00-17:00

ЧТ - 8:00-17:00

ПТ - 8:00- 15:45

Увага!

З 13 листопада 2021 року розпочалися Всеукраїнські учнівські олімпіади. Результати проведення олімпіад можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/18fs_tpHZvz5JN-s_emj923yyv6Q8Mxyn