В Корсівському ЗЗСО І-ІІ ступенів відбувся захід до Дня єднання "Країн багато на великій карті, та серед них - вона, твоя єдина, Україна.

Щорічно 20 лютого згадуємо тих, хто першими загинули за ідеали демократії, права та свободи людини, за європейське майбутнє України. "Вдячні за свободу!" Пам'ять про Героїв Небесної Сотні не вмирає.

В Корсівському ЗЗСО І-ІІ ступенів молитовно пройшла Хресна дорога Ісуса.

Подібно, як кати били і розпинали Ісуса, так вороги немилосердно знищують нашу Україну. Просили діти, щоб настав мир, щоб Україна стала благословенною, святою християнською державою. 



Мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати. В Корсівському закладі відзначали свято рідної мови.


Під гаслом " Наша єдність- наша зброя" в Корсівському ЗЗСО І-ІІ ступенів відзначили День Соборності України.

Отче наш, захисти Україну!

Хай мир прийде у кожну родину

Й на мою Батьківщину святу.


Перший вересневий день у Корсівському ЗЗСО І-ІІ ступенів єднав усіх у щирій молитві до Богородиці за мир, за успіхи у справі служіння на благо нашої рідної України. Адже, у навчанні- молитва потрібна, як хліб насушний🥰👍


            ЗВІТ ЗА 2022-2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

директора Корсівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Бродівської міської ради Львівської області Л.Ф.Мриглод

 

Шановні присутні! Закінчився навчальний рік і тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити діяльність директора на посаді протягом 2022/2023 навчального року.

Наша країна переживає зараз дуже складні часи. В умовах введення в Україні воєнного стану, викликаного збройною агресією росії, освітяни - на своєму вчительському трудовому фронті. Працюють сумлінно, відповідально ставляться до виконання посадових обов’язків і вже цим наближають перемогу.

Відповідно до наказу МОН України від 23.03.2005 №178 “Про затвердження примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю” у травні-червні кожен керівник навчального закладу щороку звітує про свою діяльність на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету, ради школи та громадськості.

У своїй роботі протягом звітного періоду я керувався Статутом школи, правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавством України, іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.

1. Загальна інформація про школу.

 

Корсівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Бродівської міської ради — заклад загальної середньої освіти, який знаходиться в комунальній власності Бродівської міської ради Львівської області. Управління і фінансування здійснюється гуманітарним відділом Бродівскої міської ради.

У 2022-2023 н.р. у закладі працювало 15 педагогічних працівники і 5 працівників з числа обслуговуючого персоналу (3 чоловіки працюють сезонно (в період опалювального сезону).

У цьому навчальному році навчання завершили 46 учнів.

До 1 класу у 2023-2024 навчальному році піде 5 школярів, які будуть навчатися за програмою Нової української школи. Також у цьому навчальному році ми продовжуємо впровадження Нової української школи у середніх класах. Цього року стартує 5-й і 6-й клас.

Цей рік нам прийшлося працювати в складних умовах. Адже були зміни у структурі року, коли добавлялися і переносилися строки проведення канікул, робота на дистанції- у зв’язку з карантином. Освіта є основою інтелектуального, духовного, фізичного і культурного розвитку особистості, її успішної соціалізації, економічного добробуту, запорукою розвитку суспільства, об’єднаного спільними цінностями і культурою, та держави. І такі умови значно ускладнюють можливості навчання, як зі сторони вчителів так і зі сторони учнів.

2. Кадрове забезпечення.

 

Час диктує все нові і нові вимоги до вчителя, тому кожен учитель нашої школи вміє працювати з комп’ютером, використовує нові інформаційно-комунікаційні технології, ефективно забезпечуючи освітній процес. Широко використовуються домашні комп'ютери, ноутбуки, принтери. Застосовуються в освітньому процесі хмарні технології, можливості Viber, Zoom, Meet, сервіси Google.

За якісним складом педагогічних працівників наша школа має:

Учителів вищої кваліфікаційної категорії – 3;

І кваліфікаційної категорії – 4;

ІІ кваліфікаційної категорії– 1;

кваліфікаційної категорії спеціаліст – 4;

3. Методична робота.

 

Відповідно до річного плану роботи закладу у 2022-2023 н.р. педагогічний колектив працював згідно до вимог статей Конституції України, Законів України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", Указів Президента України "Про заходи щодо забезпечення пріоритетного розвитку освіти в Україні", "Про Національну доктрину розвитку освіти", спрямованих на подальший розвиток освіти, створення умов для забезпечення рівного доступу до якісної освіти. У 2022-2023 навчальному році педагогічний колектив працював над науково-методичною проблемою “ Сучасний урок. Компетентісний підхід у навчанні і вихованні» . Розв’язання проблеми і завдань школи, затверджених на навчальний рік, дозволило шкільному колективу досягти певних успіхів у забезпеченні якості освітніх послуг, створенні умов для навчання і виховання учнів.

Незважаючи на усю складність освітнього процесу у 2022-2023 н.р. освітні навчальні програми виконані повністю.

Постійно проводилися консультації для педагогічних працівників адміністрацією школи, керівниками шкільних методичних об’єднань з питань організації освітнього процесу, методичної роботи, ведення шкільної документації, використання під час планування та проведення уроків та позакласних заходів інновацій освіти.

Протягом 2022-2023 н.р. належна увага з боку керівництва школи приділялась росту педагогічної майстерності вчителів через самоосвітню діяльність, курсову перепідготовку та атестацію педагогічних працівників.

Педагогічні працівники закладу постійно брали участь у онлайн вебінарах, семінарах, тренінгах, конференціях.

Усі педагогічні працівники, які у новому 2022-2023 н.р. будуть викладати у 5-6 класах (НУШ), пройшли підвищення кваліфікації, як вчителі, які реалізовуватимуть новий Державний стандарт базової середньої освіти.

Згідно перспективного та річного плану атестації педагогічних працівників у 2022-2023 н.р. успішно пройшли атестацію вчителі школи:

-Гаврилюк Надія Петрівна, вчитель зарубіжної літератури, української мови та літератури, підтверджено кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії”;

-Вовчук Оксана Вікторівна, вчитель історії,основ здоров’я і правознавства- підтверджено кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії”;

-Форманюк Любов Романівна, вчитель початкових класів, підтверджено кваліфікаційну категорію “Спеціаліст першої категорії”;

4. Навчальна діяльність учнів.

 

Всі діти шкільного віку в мікрорайоні школи охоплені навчанням.

КІЛЬКІСНИЙ СКЛАД УЧНІВ

У закладі навчається 46 учнів,

З них 1– 4 класи - 20 учнів;

5-9 кл. - 26 учні.

Проте у цьому навчальному році активності школярів у олімпіадах, конкурсах заважали епідеміологічна обстановка та введення воєнного стану в Україні.

5. Державна підсумкова атестація.

 

У 2022-2023 н.р. відповідно до нормативно-правових актів, здобувачів загальної середньої освіти звільнено від проходження державної підсумкової атестації (Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти”від 24 березня 2022 року№2157 І-Х; наказ МОН України від 28.02.2022 №242 “Про звільнення від державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021- 2022 навчальному році”, затверджений у Міністерстві юстиції України 03 березня 2022 року за №283/37619). У відповідній графі додатку про освіту робиться запис “ звільнений(а)”.

6. Виховна та позакласна робота.

 

Педагоги школи глибоко усвідомлюють, що соціальна адаптація учнів, розуміння ними своїх прав та свідомого виконання обов’язків у значній мірі залежить від правильно визначених та обраних шляхів реалізації виховного процесу. Тому пріоритетними питаннями у виховній роботі школи залишається забезпечення всебічного розвитку особистості, сприяння її самовихованню й самореалізації, спрямування їх у своїй діяльності керуватися загальнолюдськими цінностями, глибоко розуміти традиції свого народу.

Уся виховна робота у школі у 2022 -2023 н.р. була спрямована на виконання завдань, поставлених Конвенцією про права дитини, Законами України “ Про охорону дитинства”,”Про освіту”, Основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, Концепцією реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “ Нова українська школа” на період до 2020-2029 років.

У форматі онлайн проведено: «Всеукраїнська акція»«16 днів проти насильства», тиждень доброчесності, День Гідності, Тиждень толерантвості, Взяли участь у збірі продуктів для ООС, а також у плетінні маскувальних сіток для воїнів. З початку проведення локдаунів та російсько-української війни систематчно велись бесіди, по збереженню здоров`я, попередженню рисків пов’язаних із вибухонебезпечних та підозрілими предметамита правил поводження з ними. Та іші.

7. Правовиховна робота

У нашій школі у 2022-2023 н.р. з учнями було організовано такі форми правового навчання і виховання:

- тематичні загальношкільні лінійки та класні години;

- бесіди на правову тематику;

- анкетування;

- уроки правознавства;

- олімпіади з правознавства;

- індивідуальні бесіди з важковиховуваними учнями;

- відвідування проблемних сімей вдома.

У період воєнного стану особлива увага зверталася на необхідність психологічної підтримки дітей. Для цього використовувалися відповідні матеріали.що розміщувалися на сайті МОН України та інших ресурсах в мережі Інтернет.

8. Соціальний захист.

 

Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються у школі, проводиться згідно діючим законодавством. На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорій.

Кількість дітей у них становить:

- діти, учасників бойових дій (Атовці) – 5

- малозабезпечених – 3

- багатодітних – 9 сімей

Ці діти постійно перебувають у центрі уваги адміністрації школи.

За кошти Бродівської міської ради діти з малозабезпечених сімей, а також діти учасників бойових дій  і діти багатодітних сімей (відповідно довідки) отримували одноразове безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні з розрахунку 25 грн. за обід.

9. Співпраця з батьками.

 

Виховання учня у школі і сім'ї – щоденний нерозривний процес. Тому педагогічний колектив працює у тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для розвитку школяра.

Класні керівники тісно співпрацюють з сім'ями своїх вихованців: відвідують дитину вдома, спілкуються з родиною. Свої спостереження заносять до щоденника психолого-педагогічних спостережень.

10. Стан охорони праці та безпеки життєдіяльності.

 

Робота охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії, профілактики травматизму у побуті і під час освітнього процесу визначається у діяльності педколективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Законів України “Про охорону праці”, “Про дорожній рух”, “Про пожежну безпеку”, державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та інших численних нормативних актів, які регламентують роботу школи з цих питань. Стан цієї роботи знаходиться під постійним контролем адміністрації школи.

На початку навчального року, напередодні канікул проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів. Регулярно проводяться цільові інструктажі з учнями перед екскурсіями, спортивними змаганнями.

У школі є в наявності необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці. Питання охорони праці та попередження травматизму неодноразово обговорювалося на нарадах при директору. У школі розроблено заходи щодо попередження травматизму учнів, проводиться відповідна робота і з вчителями та обслуговуючим персоналом.

11. Фінансово-господарська діяльність.

 

Будівля школи прийнята в експлуатацію у 1926 році, Але не зважаючи на немалий вік та зношеність, адміністрація школи разом з колективом, батьками постійно працює над удосконаленням і зміцненням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані. Фінансування потреб школи проводиться гуманітарним відділом виконавчого комітету Бродівської міської ради.

Протягом навчального року систематично здійснювалася виплата заробітної плати, авансу.

Постійно ми отримуємо підтримку з боку гуманітарного відділу :

- це отримання фарби для фарбування коридорів, майстерні, інших кімнат, спортивного майданчика;

- миючих і дезинфікуючих засобів для утримання приміщення школи відповідно санітарно-гігієнічних норм;

- інвентаря (відер, віників, граблів, лопат для снігу та штикових);

- придбання ліків для школи;

У цьому навчальному році матеріально-технічну базу школи було поповнено хромбуком для 5 класу НУШ, набором дидактичного матеріалу для початкових класів.

Було розроблено проекти на замінну вікон. Та всі плани порушила війна...

У цьому році зроблена цементована доріжка, для покращення умов, та ще було замінено водяний насос. Було підключено початкову школу до мережі Інтернет (у тому числі із застосуванням Wi-Fi).

Незважаючи на складність усієї ситуації у 2022-2023 н.р., весь колектив школи продовжує приділяти увагу естетичному оформленню навчального закладу. Подвір'я школи прибране, доглянуте; підрізано дерева, кущі, покошено газони. Висаджено квіти на квітниках.

12. Управлінська діяльність.

 

Управління школою здійснюється згідно річного плану роботи школи, плану внутрішкільного контролю та календарних планів вчителів-предметників і планів виховної роботи класних керівників. Така система планування, що відпрацьована у закладі і заснована на взаємодії усіх ланок та учасників освітнього процесу, забезпечує координацію їх діяльності, єдність вимог, контролю та взаємоконтролю в процесі роботи, сприяє досягненню ефективності та взаємовдосконаленню освітнього процесу й забезпечує планомірний розвиток школи.

У навчальному закладі в наявності є усі нормативно-правові документи, що регламентують діяльність у загальноосвітньому навчальному закладі. З підключенням школи до мережі Інтернет (у тому числі із застосуванням Wi-Fi) стало можливим користуватися матеріалами сайтів Міністерства освіти і науки України , департаменту освіти і науки Київської ОДА, сайтами інших закладів освіти, що дає можливості оперативно користуватися інформацією, знайомитися новими документами.

Новими документами, якими керуюся в управлінській діяльності, є листи Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 №1/3278-22 “Про режим управління” та від 07.03.2022 №1/3378-22 “Про практику застосування трудового законодавства у галузі освіти і науки під час дії правового режиму воєнного стану”. Відповідно до статті 8 Закону України “Про правовий режим воєнного стану” одним із заходів правового режиму воєнного стану було використання у ІІ семестрі потужностей та трудових ресурсів закладу, зміна режиму роботи, умов праці відповідно до законодавства про працю.

Управлінські рішення приймаються на основі врахування думки колективу й інтересів справи. Намагаюся створювати такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива підтримується.

У своїй роботі з працівниками школи я дотримуюся партнерського стилю керівництва. Проблеми обговорюються і виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється. У кожному із працівників школи бачу, насамперед, особистість в усьому розмаїтті її людських якостей. Використовую такі методи керівництва як порада, похвала, особистий приклад.

Прагну, щоб у школі було наявне творче вирішення справ. Дякую усім за плідну роботу у 2022-2023 н.р. Сподіваємося , шановні батьки, вчителі, жителі сіл, продуктивно співпрацювати у вирішенні всіх проблем шкільного життя.

На закінчення хочеться побажати колегам душевної наснаги, терпіння, впевненості у власних силах, любові до професії та успішних звершень творчих планів і задумів.

Спасибі всім педагогам,працівникам закладу та батькам за співпрацю та порозуміння.

 

Ми обов’язково вистоїмо, ПЕРЕМОЖЕМО!

І повернемося за шкільні парти 1 вересня 2023-2024 навчального року!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !!!

                                                                                                                                                              07.07.2023 р.


Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні вашою довірою.
При цьому кмітливість шахраїв виходить за рамки вже добре знайомих українцям афер, тож з’являються нові способи ошукування.
Національна поліція України розповідає про найпоширеніші схеми шахрайств та основні правила безпеки, які допоможуть викрити аферистів.

Продаж дешевих товарів«з рук в руки»

Якщо незнайомі люди прийшли до вас і пропонують купити дешеві товари – будьте насторожі. Це можуть бути шахраї! у такий спосіб вони намагаються дізнати- ся, де ви зберігаєте свої заощадження, а потім непомітно для вас викрасти гроші.

Пам’ятайте: «безкоштовний сир – тільки в мишоловці».

Що робити?

«Грошова реформа»

Якщо до вас навідаються незнайомці і скажуть, що у зв’язку з проведенням грошової реформи треба замінити старі купюри на нові, знайте: це -100% шахраї. У такий спосіб вони намагаються привласнити всі ваші заощадження.

Що робити?

«Дзвінки від імені представників банків»

«Вашу карту заблоковано», «з вашого рахунку хочуть списати гроші», «нові правила під час воєнного стану» – зловмисники, які представляються співробітниками банку, використовують різні способи, аби отримати доступ до ваших банківських карток.
Як тільки невідомі просять надати номер картки, пін-код, кодове слово, тризначний номер на звороті картки і термін її дії або ж ввести пароль, який надійшов у CMC, знайте: це – шахраї.
Пам’ятайте: навіть в умовах війни справжні співробітники банку ніколи не запитують таку інформацію.

Що робити?

Якщо вам телефонують (часто вночі або вранці) та повідомляють, що родич потрапив у біду, і просять передати гроші – це шахрайство. Зловмисники можуть видавати себе за сина/дочку,
онука/онучку, які начебто потрапили у біду (скоїли ДТП, опинилися у поліції тощо). П можуть представлятися лікарями або поліцейськими і пропонувати свою допомогу у вирішенні «проблеми» за винагороду, яка може станови-ти від тисячі до десятків тисяч гривень, а інколи –
навіть кілька тисяч доларів СШР.
Пам’ятайте: так діють шахраї!

Що робити?

«Соціальні виплати під час війни»

«Під час війни ви можете отримати соціальну допомогу» найчастіше шахраї надсилають смс-повідомлення про отримання різноманітних виплат від органів влади або благодійних фондів та просять надати таку інформацію: ваші анкетні дані, номер картки, пін-код, кодове слово, тризначний номер на звороті картки і термін її дії.
Пам’ятайте: назвавши ці дані, ви надаєте шахраям доступ до вашого рахунку, тож вони можуть вкрасти всі ваші заощадження.

Що робити?

Виграші призів (авто,побутова техніка)

«Ви виграли автомобіль або побутову техніку»- не поспішайте виконувати всі настанови незнайомців. Зазвичай у надісланому смс вказаний номер, за яким можна отримати детальну інформацію. Коли телефонуєте, вам розповідають умови, які потрібно виконати, щоб отримати «приз». Як правило, вам пропонують сплатити 1% від вартості виграного товару. Але як тільки ви це зробите, незнаймці перестають виходити на зв’язок і зникають.

Пам’ятайте: так діють шахраї!

Що робити?

Сорочку мати сину вишивала

І душу, й серце в вишивку вкладала.

Як памʼяті народної відлунки,

На полотні зʼявлялись візерунки,

Де кожен хрестик - то життєві миті...

Мережила по білому блакиттю,

Лягала ниточка до ниточки мрійливо -

Дитині б долю вишити щасливу,

Щоб оберегом стала для синочка

Руками неньки вишита сорочка.

Із Днем вишиванки!


Сьогодні урочистий і важливий день, день старту до нових  відкриттів і великих знань. 1 вересня у День знань продзвенів дзвінок для всіх учні Корсівського ЗЗСО І-ІІ ступенів та закликав школярів за парти .

Тож нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується хоч навіть і маленькою, та перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед тобою нові двері до мрій, інтересів та досягнень.

Батьки, директор  та  педагогічний колектив  висловлюють щиру подяку за цікаві та корисні подарунки для першокласників від ТОВ "Волинь-Агро"

Україна понад усе!


Успіху , дорогі наші випускники. Хай ваша дорога завжди буде лише вірою в Бога та надією на близьких вам людей і  звісно ж  на вчителів

 Шановні батьки!

Літні канікули для дітей – це можливість набратися свіжих сил та оздоровитися, але для приємного відпочинку потрібно чітко дотримуватися правила безпеки життєдіяльності. На канікулах необхідно поклопотатися про безпеку дитини, особливо якщо вона на якийсь час залишається без нагляду дорослих. Пам`ятайте, що на канікулах значно збільшується ризик не тільки вуличного, але і побутового травматизму.

Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул

1. Гуляти й гратися можна в місцях, які призначені для цього.

2.Небезпечними для ігор можуть бути сходи, підвали, горища, будівельні майданчики, ліфти.

3. Під час ігор у небезпечних місцях можна одержати травми й каліцтва різного ступеня тяжкості.

4. Під час ігор не варто демонструвати свою хоробрість одноліткам, стрибаючи з великої висоти, пірнаючи з крутих схилів на велику глибину, здираючись якнайвище на дерева.

5. Під час літнього відпочинку слід поводитися так, щоб не мати дорікань із боку дорослих.

6. Під час канікул слід, як і раніше, дотримуватися правил техніки пожежної безпеки.

7. Не можна брати в руки незнайомі предмети, кидати їх у вогонь, гратися ними. Найкраще повідомити про місце їхнього знаходження дорослим.

8. Під час відпочинку на узбережжі слід обов'язково дотримуватися правил поведінки на воді й поблизу неї.

9. Одяг та взуття для відпочинку слід вибирати згідно із сезоном.

10. Після контакту зі свійськими тваринами слід добре вимити руки з милом та не вступати в контакт з незнайомими тваринами.

11. Обережно поводьтеся на дитячих майданчиках, спочатку переконайтеся, що гойдалки, атракціони, перекладини та інші прилади у справному стані.

12. Не розмовляйте й не вступайте в контакт із незнайомцями.


13. Не відчиняти двері будинку незнайомим особам.

Шановні батьки!

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих! 

Бажаємо Вам гарного відпочинку!



Я не знаю, мама мила,

Що тобі і побажати...

Перш усього – щастя, сили,

І здоров”я всім у хаті.

Щоб жили ми всі у згоді,

Як ти завжди нас учила.

Щоб твоя усмішка гарна

Нас, як сонечко, всіх гріла.


День Героїв Небесної Сотні  вшанували  учні  Корсівського ЗЗСО І-ІІ ступенів .   Як наймолодші  так  і  найстарші учасники освітнього процесу  долучилися до Всеукраїнської  акції "Ангели пам'яті". На  виховних годинах  класні керівники та їхні вихованці  підготували ангелики та вшанували   пам'ять  хвилиною мовчання.  Та де ж залишити ці ангели , як не на символі України - калині. 

З метою патріотичного виховання учнівська молодь  Корсівського ЗЗСО І-ІІ ступенів  взяла участь  у  заходах до Дня Єднання.  О10 годині у нашому закладі велично пролунав гімн України, а також  свято молилися  за мир в Україні і її безпеку . Отець Юрій благословив  усіх   у щирій любові і єднанні до неньки України.  В єдності наша сила! 

 У Корсівському  ЗЗСО І-ІІ ступенів протягом дня відбувалися  заходи до Дня Св. Валентина і дня безпечного Інтернету.  Класні керівники проводили виховні години,  проводилися майстер - класи по виготовленню валентинок в програмі Paint.  Серед старших і молодших учасників освітнього процесу була проведена інформаційна  хвилинка   "Кіберсвіт під контролем". Прослухаши коротку інформацію , учні пройшли невеличкий  онлайн-тест , за що отримали сертифікати. Також доброю традицією була чарівна скринька від Валентина. 

В Корсівському ЗЗСО І-ІІ ступенів, відбувся захід до Дня пам'яті голодомору 1932-1933рр.

В Корсівському ЗЗСО І-ІІ ступенів, відбувся захід до Дня Гідності та Свободи!

16 січня в Бродівському центрі професійного розвитку педагогічних працівників відбувся навчальний семінар «Проєктування педагогом власної траєкторії професійного розвитку».

Вчителі Корсівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, Комарівського ЗЗСО І-ІІ ступенів вдячні організаторам КУ « Бродівського ЦПРПП» Ірині Кирик та Любові Шелест за професійність, креативність у викладанні навчально-методичного матеріалу. Актуальність теми, сучасність викладу, практичні і корисні поради, партнерське спілкування, тепла атмосфера справді сприяли нашому професійному  зростанні. Процес підвищення класифікації був цікавим, корисним і достатньо зручним. Отримані знання обов’язково використаємо у професійній діяльності.


20 лютого- День пам'яті Героїв Небесної Сотні!

Земля ридає, плачуть небеса - Героїв Україна пам'ятає!

Моя рідна, моя мила, Українська мова!

Найрідніша в світі мова - мова України.

Мова - духовний скарб нації, вона єднає нас!

До уваги батьків майбутніх першокласників! з 27 березня 2023 року розпочинаємо набір учнів до 1 класу нашого закладу


Жваво проходила в Корсівському ЗЗСО І-ІІ ст. акція "За чисте довкілля". тОзеленення, благоустрій, забезпечення чистоти та порядку. Чистота нашої землі- у наших руках. Зберегти красу природи, сприяти її оновленню- завдання кожної людини. Школярі добре пам'ятають, що чисте довкілля- запорука нашого здоров'я.