⋆ ČERNÁ KOLEKCE HER ⋆

SUPER VELKÁ PORCE ZáBAVY U PC


DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA (PLATÍ PRO ČR I SR PŘI PLATBĚ KARTOU) BALNÉ ZDARMA


Vítáme Vás u černé edice her. Naleznete DVACET OSM zbrusu zábavných her. Dvě z nich nejsou k dostání ani v trafikách, ani na internetu. Celkově to jsou hry v hodnotě 2772,-Kč.

Pokud si kolekci objednáte a zaplatíte za ni platební kartou nebo převodem, také Vám ji zdarma doručíme.

Všechny hry plně v češtině, řada z nich obohacená českým dabingem. Ovládání je snadné, hrát se naučíte za minutku, zábava zůstane na dny, týdny, měsíce... A snad i roky :)

Budeme rádi, když se Vám budou hry z naší nabídky líbit.

Přejeme Vám mnoho příjemně strávených chvil u ČERNÉ KOLEKCE HER!

Psali o nás:

"ČERNÁ KOLEKCE" oBSAHUJE spoustu her.

co je na nich nejlepší? PROČ VÁS POTĚŠÍ?


 • VŠE JE V KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ
 • SNADNÁ INSTALACE DO POČÍTAČE
 • NAUČÍTE SE HRÁT ZA MINUTKU
 • A ZÁBAVA VYDRŽÍ NA TÝDNY

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA (PLATÍ PRO ČR I SR PŘI PLATBĚ KARTOU) BALNÉ ZDARMA

SEDM NOVÝCH HER

JEN NOVINKY

Jedinečná kolekce sedmi her. Vše zbrusu nové. Zde jsou pro Vás připraveny v plné verzi!

ALENČIN PATCHWORK

POHLEDNÁ LOGICKÁ HRA BEZ NÁSILÍ

Vydejte se s Alenkou do říše za zrcadlo! Bláznivý čaj o páté, neuvěřitelný královský kroket, veselá mořská čtverylka… co dalšího na vás na čeká? Bude toho dost na kopec zábavy!

Skládejte hlavolamy během společného putování s Alenkou a proslulými postavami z říše divů a země za zrcadlem!

Složte všechny skládačky a pomozte Alence stát se královnou tohoto neuvěřitelného světa.


 • 120 unikátních koláží ke složení v 6 různých místech
 • Speciální úkoly pro skutečné profíky
 • Hraní na více jak 10 hodin, s uklidňující hudbou


KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

ALENČIN PATCHWORK 2

POHLEDNÁ LOGICKÁ HRA BEZ NÁSILÍ

Kdo by si jen pomyslel, že staré rodinné zrcadlo z Londýna by dokázalo otevřít bránu do neuvěřitelného království šachu? Vypravte se společně s proslulými postavami ze světově známé pohádky Lewise Carrolla na dechberoucí dobrodružství skrz zrcadlo. Sestavujte koláže a pomozte Alence stát se královnou světa za zrcadlem!

Alenčin patchwork 2 je hrou o skládačkách vytvořených ze šesti různých materiálů: dřeva, látky, skla, papíru, drahokamů či kovu. Sestavujte koláže a uhodněte obrázek: zahradu s mluvícími květinami, bláznivý čaj o páté, oživlé karty, Valihrachovi hádanky, duel mezi Jednorožcem a Lvem, intriky Černé královny, setkání s Bílým králíkem... Co dalšího na vás v těchto šesti světech čeká? Složte všechny koláže dohromady a pomozte Alence vyhrát!

Cestujte v Alenčině patchworku 2 napříč pohádkovou zemí společně se svými oblíbenými hrdiny!


 • 120 jedinečných koláží ke složení
 • 6 míst a 6 různých materiálů
 • Hraní na více jak 10 hodin

KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

ZBRUSU NOVÁ HRA

NEVYŠLO ANI V TRAFIKÁCH ANI NA INTERNETU

Karolína a poklad

DOBRODRUŽNÁ OBSLUHOVAČKA

Karolína pracovala dlouhou dobu jako historička a archeoložka na prestižní univerzitě. Když si vybírala, jakým směrem se její život bude ubírat, myslela si, že bude pátrat po pradávném pokladu. Jenže místo toho trávila všechen čas mezi knihami Jednou se ale Karolíně stala taková zvláštní náhoda. Neobjevila mapu pokladu pradávného lidu Tonauaku? Ve vteřině se pustila do hledání. Čekala tak dlouho. Tuhle šanci si nemohla nechat ujít!

Vypravte se v oddechové strategické hře společně s Karolínou na dobrodružství na nezmapovaném kontinentu. Připravte se na 40 akčních úrovni spousty různých úkolů, narůstající obtížnost zábavnou zápletku, jedinečný svět a na hratelnost, jež si vás podmaní v jakémkoli věku. Postavte město, starejte se o suroviny, obnovte starověké sochy. Použijte mocnou magii a získejte sílu z posvátných míst. S tak snadným ovládáním budete hrát jako profíci během okamžiku.

Obnovte staré město a porazte temného kněze!


 • Unikátní svět plný starobylého kouzla
 • Zábavný zápletka a nezapomenutelné postavy
 • Spousta různých cílů a trofejí
 • Více než 40 jedinečných úrovní.
 • Zábava na dlouho zaručena

KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚMAHJONG CESTOU KOUZEL

LOGICKÁ HRA PRO CHYTRÉ HLAVIČKY

Pozor, pozor! Nějaký poberta krade! Ovšem ne peněženky nebo šperky! Dochází totiž ke krádežím celé řady kouzelných zvířat.

Vymaňte je z nenechavých pazourů lstivého zloděje! Jděte po stopách prohnanému podvodníkovi, který se nestydí drze páchat tento zločin!

Vydejte se do Mahjongu cestou kouzel, užijte si úžasná zvířata a dech beroucí scenérie kouzelného světa!


 • Více jak 100 originálních úrovní
 • Ocenění za dobrou hru
 • Fantastická zvířata a magický svět


KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

ZBRUSU NOVÁ HRA

NEVYŠLO ANI V TRAFIKÁCH ANI NA INTERNETU

MODRÁ SLZA

DUCHAŘSKÁ HLEDAČKA

Když Jessica Lorainová zdědila opuštěnou usedlost, byla to úplně obyčejná dvacetiletá dívka.

Dům byl v té době už několik staletí prázdný a opředený zvěstmi o prastaré kletbě, která uvnitř přebývá.

Jessica překonala svůj strach a vydala se spolu se svými kamarády vstříc dobrodružství. Jakmile ale partička přátel překročila práh domu, probudilo se dosud dřímající zlo!

Všichni přátelé Jessicy jsou nyní vězněni v říši duchů. Vypravte se do Afriky, povolejte na pomoc čaroděje s pradávnými duchy a zachraňte je!

Pomozte duchům, kteří v sídle straší, aby našli svůj klid, vytvořte si voodoo talisman a porazte zlého čaroděje,

který spřádá plány na ovládnutí Jessičina těla.

Prozkoumejte usedlost, vyřešte skládačky a najděte záhadný diamant - Modrou slzu. Dokážete prolomit kletbu?


KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

ZBRUSU NOVÁ HRA

NEVYŠLO ANI V TRAFIKÁCH ANI NA INTERNETU

POSVÁTNÉ PŘÍMĚŘÍ

FANTASY HLEDAČKA

Lidé, elfové, goblini, trpaslíci i půlčíci. Ti všichni spolu vedli kruté boje doprovázené neutuchajícím hněvem. Válečné běsnění uklidnil až druid s Posvátným příměřím, které po 100 drželo meče v pochvách a šípy v toulcích.

Časy míru jsou ale nyní v ohrožení - elfové se šikují, horlivě se připravují na válečnou mašinérii a jejich orlí jezdci už vyplenili jednu lidskou osadu. Tvrdí totiž, že lidská rasa napadla jejich krále! Ten byl zasažen a otráven černým šípem, chladnokrevně při návštěvě hrobu své zesnulé ženy. Proč by to ale někdo dělal? A hlavně kdo by z toho měl prospěch?

Pusťte se po stopách záhadného atentátníka, který svým činem dal všanc osud všech. Odhalte jeho motiv a hlavně udržte příměří!


KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

VLÁDCE TŘÍ SVĚTŮ

HOROROVÁ HLEDAČKA

S kamarádkou Christine se vydáváte na dovolenou do Delf. Vám by se možná více líbilo válet se na pláži, ale zvědavá a dobrodružná povaha Christine vás zavede do naprosto jiného světa.

Její pozornost přiláká záře vycházející z na první pohled úplně obyčejné deskové hry. Nevinný hod kostkou vás však oba záhy donutí bojovat o holý život v neznámém prostředí fantasy světa.

Jde o noční můru, ze které se nelze probudit, nebo o hrozivou realitu? Navažte cenná přátelství se zotročenými elfy, okradenými draky či tyranizovanými troly a s jejich pomocí zachraňte kamarádku Christine, sebe i všechny obyvatele světa před jistou zkázou.

Postavte se v této fantasy hledačce čelem výzvě hry, o níž se říká, že ji nelze vyhrát.

KOMPLETNĚ V ČEŠTINĚ

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA (PLATÍ PRO ČR I SR PŘI PLATBĚ KARTOU) BALNÉ ZDARMA

MEGAnáklad oblíbených HER

OBLÍBENÉ ⋆ MILOVANÉ ⋆ ZABAVNÉ

Jedinečný komplet dvacíti a jedné hry. Naleznete zde oblíbené a ověřené hry. Zastoupeny jsou jak hledačky, tak i spojovačky, hry logické a také akční.

Hry jsou vybrány tak, aby byly různorodé. Jistě někdy budete chtít pohodovou, roztomilou hru a jindy budete mít chuť na trošku strašení.

To vše je zde připraveno a to mírou vrchovatou. Zde máte zábavu zaručenou!

Císařský ostrov 1 - Ráj na zemi

SPOJOVAČKA

Moudrý císař Omadan kdysi vládl velké říši. Císařství pod jeho rukama vzkvétalo, což přinášelo radost jeho obyvatelům – ale vzbuzovalo závist v okolních zemích. Po mnoha letech prosperity a harmonie nepřátelé zahájili na jeho velkou říši neúprosný útok. Císařovi bojovníci bojovali srdnatě, ale byli přemoženi náporem nemilosrdných cizích hord.

Aby zabránil úplné zkáze svého lidu, učinil císař těžké, ale moudré rozhodnutí. Opustili starou vlast, aby nalezli vlast novou, lepší. Hledali dlouho, pomalu ztráceli naději – a pak našli nádherný ostrov… Nové dobrodružství začíná.

Pomozte císaři Omadanovi vybudovat novou říši. Má to být ráj na zemi… Úloha to není snadná, budete potřebovat bystrou mysl a také trochu štěstí. Pobavte se u krásné nové spojovačky okořeněné zábavným a také napínavým příběhem. Zaručena je nejen dobrá zábava, ale také nehynoucí vděk obyvatel Císařského ostrova. Tak hurá na to!

Císařský ostrov 2 - Pátrání po nové zemi

SPOJOVAČKA

Císař Omadán panuje v krásné a prosperující zemi.Ta ale svým obyvatelům začíná být příliš těsná, a tak vyšle Omadán svého syna Caleba hledat pro lid novou zemi. Caleb se však na svých cestách ztratí.

Pomozte císaři najít milovaného syna a s ním i novou zemi. Vydejte se na cestu plnou dobrodružství a nečekaných překážek. Plujte temnými vodami oceánu, protloukejte se neproniknutelnou džunglí, proplétejte se spletitými labyrinty jeskyní. Při svém putování budete bojovat nejen s divokými živly přírody, ale setkáte se i s krutými piráty, nebezpečnými draky a podivuhodnými mořskými bytostmi.

Vydejte se za dobrodružstvím do nových světů a najděte Caleba!

Císařský ostrov 3 - Expanze

SPOJOVAČKA

Nad mocnou říší vládne moudrý císař Omadan. Jeho říše prosperuje, přináší obyvatelům radost a vzbuzuje závist v srdcích Omadanových nepřátel.

Císař žije spokojeným životem a zdá se, že mu nic nechybí. Užívá si života, jenomže během letu balonem dojde k nečekanému zvratu.

Po boji s piráty se Omadan uchýlí do úkrytu na pustý ostrov.

Nenechá se však zlomit a po chvíli přichází k jedinému možnému a za dané situace nejmoudřejšímu rozhodnutí – začít znovu budovat skvostnou říši.

Tentokrát ještě vznešenější a krásnější než původní domovinu

Pomozte císaři Omadanovi postavit jeho nové impérium. Užijte si spoustu zábavy ukryté v této nové spojovačce!


Čarodějná zahrada 1 - Princezna trpaslíků

OBSLUHOVAČKA

Byl jednou jeden moudrý král a ten vybudoval kolem svého hradu čarokrásnou zahradu plnou vonících květin, kvetoucích keřů a do nebe se deroucích stromů.

Celá tato krása sloužila nejen králi, ale přinášela radost a štěstí všem jeho poddaným. Jedno dlouhé a horké léto však přišla obrovská sucha.

Zahrada začala hynout, rostliny usychat a s nimi se roznemohl i sám dobrý král. Princezna se snaží dát vše do pořádku.

Je třeba zalévat hynoucí rostliny, odstraňovat překážky, stavět nové mosty.

Nenechávejte vše jen na samotné princezně. Pomozte jí zachránit zahradu a dát tak nový život nejen čarokrásným rostlinám, ale i králi i tím celému království.

Obnovte krásu zahrady! Je to jen a jen na vás!

Čarodějná zahrada 2 - Královna trolů

OBSLUHOVAČKA

Zlá královna trolů je zpět z vyhnanství! Za pomoci své černé magie unesla princeznu trpaslíků a odvlekla ji do dalekého království.

V těchto zemích však nikdo nezná sílu kouzelných zahrad! Trpasličí lid, který tam žije, již dlouho trpí pod nadvládou královny trolů a jejích poddaných.

Princezna se rozhodne pomoci svým bratrům a sestrám a navrátit moc kouzelných stromů.

Vydejte se s trpaslíky na cestu skrz neprobádaný kontinent ve vzrušující fantasy strategii Čarodějná zahrada 2 – Královna trolů! Je to jen a jen na vás! Zábava a nehynoucí vděčnost malinkých obyvatel království zaručena!

Čarodějná zahrada 3 - Ukradený zámek

OBSLUHOVAČKA

Říká se, že když se dva perou, třetí se směje. A přesně to se právě teď. Zatímco trpasličí princezna řešila lapálii s troly a jejich královnou, ze zálohy zrádně zaútočil temný čaroděj. Pojďte princezně na pomoc, bez vás to zcela jistě nezvládne. Ale nebojte se - bude to zábava a pravděpodobně to i dobře dopadne ;)

Trpasličí královna se konečně vrátila domů. Podařilo se jí usmířit se s troly a spřátelit se s jejich královnou. Avšak doma ji čekalo nemilé překvapení: černokněžník ukradl zámek vládce trpaslíků i s celou královskou rodinou! Princezna musí sestavit tým a vydat se vstříc novému dobrodružství, aby zachránila své milované!

Vydejte se na cestu a probádejte nezmapovaná území plná tajemství a neuvěřitelných bytostí v této prima hře. Najdete v ní mnoho různých úkolů, zábavný děj a vyzkoušíte nové herní prvky. Hospodařte se zásobami, stavte budovy, vysazujte kouzelné obří stromy a bojujte proti hanebnému černokněžníkovi i jeho přívržencům.

Čarodějná zahrada 4 - Nový domov

OBSLUHOVAČKA

Připravte se na dobrodružnou cestu skrz neznámá území plná tajemství a mystiky ve strhující hře Čarodějná zahrada 4 - Nový domov.

V ní Vás čeká více než 40 našlapaných úrovní, hromady nových staveb, stoupající obtížnost, zábavný děj, neznámé světy kouzel a uchvacující hra pro všechny věkové kategorie. Stavte budovy, hospodařte se zásobami, opravujte starobylé stroje, využívejte mocnou magii a obnovte starodávné čarovné zahrady. S jednoduchým ovládáním a srozumitelným návodem bleskurychle ovládnete základní ovládání.

Čarodějná zahrada: Nový domov už čeká... Získejte Krystal věčného světla a vraťte do království blahobyt!

 • Jedinečný svět kouzel ovládaný starobylými zahradami
 • Zábavný děj, našlapaný obrázkový příběh a animované postavy
 • Spousty nových úkolů, které ani princezna nikdy neviděla
 • Více než 40 unikátních úrovní
 • Jedineční záporáci: jeskynní trolové, ledoví spáči… a mořské příšery.
 • 4 úchvatné lokace: les, zasněžená hora, mokřad a poušť.
 • Pomocné bonusy: zrychlení práce, pozastavení, zvýšení rychlosti běhu.
 • Snadné ovládání a srozumitelná výuka hraní
 • Více než 20 hodin vzrušující hry pro všechny věkové kategorie
 • Skvělá tematická hudba

Černokněžník

HLEDAČKA

Vaši rodinu někdo proklel! Jediná cesta, jak se z této zapeklité situace dostat, je vrátit se zpět v čase. Ponořte se do tajemného světa duchů a mytologie. Dostaňte se do jiných časů, minulosti, dimenzí a cestujte stále dál a hlouběji časem. Potkejte své dávné předky a hledejte způsob, jak zlomit strašlivé prokletí, jenž tíží celou vaši žijící rodinu. Duchové vás však ve svém světě nevidí rádi. Přesto musíte zjisit, co hrozného se v minulosti stalo a jak to napravit.

Cestujte časem stále hlouběji, řeště záhady, hádanky, skryté cesty a tajemství. Na každém kroku se mějte na pozoru. Zjistěte, kdo uvalil do kladby vaši rodinu. A proč to udělal?

Zrušte prokletí vaší rodiny a zastavte koloběh smrti. Řešení hledejte rychle. Smrt stojí blíž, než si myslíte!

Ať vás provází jen správná a rychlá rozhodnutí. Budete to potřebovat.

Kopí osudu

HLEDAČKA

Všude zuří válka, když tu se stane něco nečekaného. Je učiněn ohromující objev, je nalezeno Kopí osudu. Mluvilo se o něm již jen jako o dávno ztraceném mýtu či pověsti, když tu se zjevilo po dvou tisících let. Je to strašlivá a nebezpečná zbraň, která kolem sebe rozsévá jen hrůzu a utrpení. Jestliže se dostane do rukou nepřátel, je vše ztraceno.

Vydejte se na výpravu plnou nástrah a nebezpečí. Cestujte po bojištím Francie, čelte válečným hrůzám a zkáze číhajícím na každém rohu.

Nemáte již mnoho času. Vydejte se na cestu hned teď. Zachraňte lidstvo, je to jen na vás. Kopí osudu musíte nalézt za každou cenu, jinak se vše obrátí v temnotu a utrpení

Motel U Medvídků

LOGICKÁ HRA

Jen se setmí, v motelu U Medvídků se začnou dít divy! Nějak podivně kolísá elektrický proud. Ale jak to opravit? „Hosté“ také nejsou nijak přívětiví. Raději jim ani nechoďte na oči. Nemuselo by to dobře dopadnout. Kdyby tak šlo sledovat vše jen na kamerách zabezpečovacího systému. Ale to nejde. Nemůžete jen v tichosti sedět u obrazovky a vše sledovat z povzdálí. Vaším úkolem je procházet motelem a vše bedlivě sledovat a hlídat na vlastní oči.

Pozor! Jakmile uvidíte cokoliv podezřelého, vemte nohy na ramena a utíkejte tak rychle, jak jen dokážete. Pak honem zavřete dveře, zhasněte a raději nevydávejte ani hlásku. Ať vás medvídci neobjeví. A pamatujte, nebezpečí se skrývá za každým rohem.

Vnořte se do pochmurně děsivé atmosféry nočního motelu, opravte elektrické rozvody a především – dožijte se rána ve zdraví. Abyste si zachránili holý život, budete potřebovat nejen notnou dávku odvahy, ale také bystrý rozum a rychlý úsudek. A mít pro strach uděláno. Hodně štěstí!

Odsouzeni k zániku

HLEDAČKA

Vše je najednou jinak. A ne líp. Počasí se zbláznilo. Den se prodloužil o několik minut. Planeta se začala bouřit… Zdá se, že zkáza celého světa je na dohled. Je snad klíčem k záchraně brána do paralelního světa, která byla právě nalezena? Možná ano, možná ne…

Dny na Zemi jsou najednou o několik minut delší. Počasí se zbláznilo. V tropických oblastech vznikají hurikány nevídaných rozměrů. Michal tvrdí, že to je jenom začátek katastrofických změn. Jste na samotném začátku vyšetřování těchto jevů, když vaše letadlo vlétne do bouře a zřítí se.

Tady vaše dobrodružství začíná. Naleznete bránu vedoucí na úchvatné a neprobádané planety. Záhadné planety plné zatopených měst a vyprahlých pouští.

Stihnete se však včas vrátit na svou rodnou planetu, až zjistíte, jaké síly působí v oněch světech? A budou k záchraně Země stačit vaše znalosti a úsudek? Vydejte se na záchrannou misi — máte v rukou osud celého lidstva!

Případ napůl zabitého horolezce

HLEDAČKA

Špatné zprávy! Právnička Kathleen Wilsonová právě zjistila, že její milovaný Danny Reed byl za podivných okolností zatčen. Obvinili ho z vraždy. Nezbývá nic jiného, než aby začala s pátráním sama, jinak její milý zůstane ve vězení.

Kathleen musí zjistit čistou pravdu. Nastrčili ho, nebo to bylo jen velké nedorozumění? Skrývá se za tím vším něco většího? V tuto chvíli není jisté nic…

Sbírejte fotografie, vzkazy, diapozitivy — cokoliv, co může být užitečné k vyšetřování. Všechna drobná zjištění a vodítka si pečlivě poznamenejte do zápisníku, později by se vám mohla hodit. Během vyšetřování můžete snadno zabloudit do slepé uličky, ale nepanikařte — nápověda vám pomůže. Rychle se pusťte do pátrání!

Sedm divů

LOGICKÁ HRA

Je jich sedm. Sedm obdivuhodných a velkolepých památek starověkého světa. Vydejte se na vzrušující výpravu a všechny je navštivte. Rozlouskněte zapeklité rébusy a báječně se pobavte!

Čeká na vás:

 • Bavte se a vzdělávejte zároveň!
 • Hra vhodná pro všechny věkové kategorie
 • Přečtěte si spoustu dějepisných zajímavostí
 • Poznejte historii sedmi divů světa

Sněhurka - Kouzelný solitaire

LOGICKÁ HRA

Milujete příběhy anebo pohádky o princeznách? Vypravte se do Sněhurčina království, kde rozhodně nic není tak, jak by mělo být! Snesla se na něj kletba Zlé královny, macechy Sněhurky... a všichni jeho poddaní usnuli hlubokým spánkem!

Vše je ale možné zvrátit - s pomocí kouzelných fazolí. Pomozte je Sněhurce najít a zachránit její království!

Sbírejte v této báječné hře cenné karty, prolamujte zámky, prosekávejte se houštím či řetězy, ničte kameny a haste požáry. Hudba a obdivuhodné pozadí vám v každé úrovni hry učarují na duši.

Těšte se na:

 • Směsici karetní hry solitaire, hledaček a puzzle!
 • 5 barevných světů a 160 nezapomenutelných úrovní!
 • Hromadu bonusů a pomocníků!
 • Zapeklité výzvy, barevné trofeje, odměny a artefakty, které čekají, až je získáte!

Světový pohár v mahjongu

LOGICKÁ HRA

Dostalo se vám cti a pozvánky na Světový pohár v mahjongu!

Očekává vás více než stovka unikátních úrovní rozdílné náročnosti i dynamiky, za jejichž splnění pak vždy obdržíte určité zkušenostní body. Jak se vám bude zvyšovat úroveň, stejně tak rychle se dostanete i na všemožné další výzvy v rámci herního příběhu.

A co vás možná čeká na konci, tedy samozřejmě, když budete hodně dobří? Stanete se mistrem světa a skutečným mistrem mahjongu!

Hodně štěstí a zdaru, bav se dobře!

Tajemství nemrtvých

HLEDAČKA

Krásný ostrov uprostřed modrých vod oceánu, na něm pohodová atmosféra dovolenkového letoviska. Když tu se vše změní. Objev tajemného totemu z dob dávno minulých rozpoutá peklo na zemi. Co zapříčinilo tuto katastrofu? Je to smrtící virus, nebo temná magie? Dejte se do pátrání a zastavte smrtonosnou sílu!

Staňte se světoznámou viroložkou a vydejte se na nekonečné dobrodružství do širých vod oceánu. Pracujte v expedičním týmu, jehož úkolem je dostat se na ostrov, kde před mnoha lety řádil neznámý virus. Ten vyhubil celou populaci ostrova. Ovšem na ostrově žil kmen, který věřil v existenci tajemné moci, jež přeměňuje lidi na běsnící krvežíznivé zombie…

Ta tajemná síla byla kdysi vložena do totemu a ten je ukrytý ve starém chrámu

v zapadlém koutě ostrova. A tam měla zůstat ničivá síla uschována. Po staletí bylo vše v nejlepším pořádku a z ostrova se stalo příjemné, oblíbené letovisko. Když tu se zatoulal jeden z návštěvníků ostrova až do chrámu a zde temný totem našel. Totem se rozbil na kusy a s nimi se rozprskly do všech stran i síly zla. Opět se šíří nebezpečí a lidé se mění na strašlivé krvežíznivé zombie. Je to jen na vás, abyste našla a složila dohromady jednotlivé části totemu a ukryla jej zpět, aby tak ničivé síly znovu byly bezpečně uspány. Dejte se do práce. Expedice začíná!

Tajemství ztracené planety

HLEDAČKA

Posádka vesmírné lodi poklidně pluje za svým cílem vesmírem, když tu se stane něco neočekávaného. Náhle se objeví neznámá planeta a ta svou mocnou silou přinutí posádku nouzově přistát. Co je to za podivnou sílu? Kde se tady a tak náhle vzala nikým nepopsaná planeta? Volá snad někdo naléhavě o pomoc? Hrozí posádce nějaké nebezpečí?

Vydejte se spolu s vesmírnými cestovali na průzkum podivuhodné planety. Prozkoumejte nikdy nepoznanou přírodu, neznámá zvířata, zvláštní obydlí. Čí byla domovem? Vyhubila je nějaká temná neznámá síla? Potřebují zachránit?

Pomozte posádce najít odpovědi na celou řadu otázek. Je třeba také opravit mateřskou loď, jinak není možnost návratu. Kudy vede cesta zpět? Podaří se dostat posádku zpět do bezpečí? Spatří ještě vesmírní cestovatelé někdy svou mateřskou planetu Zemi?

Hodně štěstí a zdaru na vesmírné plavbě!

Čeká Tě:

 • podivuhodné vesmírné dobrodružství
 • strhující zápletka
 • více než 50 různých lokací
 • řada hádanek a miniher
 • neopakovatelná atmosféra
 • podmanivá hudba

VÁNOČNÍ PATCHWORK

LOGICKÁ HRA

Vánoce jsou pohádkový čas, tak jak jinak je prožít než pohádkově? Vychutnejte si atmosféru této vzácné chvíle a vypravte se na dobrodružství do Ledového království, jehož královnu nyní čeká nelehký úkol - složit a opravit kouzelný amulet dříve, než nastane čas Vánoc.

Dokáže to, nebo selže, a její mrazivé srdce tak už navždy zůstane uvězněno v ledu? Zjistěte to v tomto patchworku! Čeká na vás 120 jedinečných mozaik úchvatných zimních scenérií a motivů, které vás navnadí prožít Vánoce v poklidu a jen si skládat.

  • Kochejte se dechberoucí vánoční tématikou
  • Prožijte pohádkové dobrodružství v zemích Ledového království
  • Složte 120 jedinečných mozaik
  • Vybírejte z nepřeberné množství tvarů a materiálů
  • Nechte se pohltit jednoduchostí hry
  • Získávejte trofeje za výborné výsledky


Věčná bouře

AKČNÍ HRA

Jejich říše byla v troskách, a tak byli elfové nuceni vyplout na moře a hledat nový domov. Vůlí osudu se však dostali do bouře a ztroskotali na břehu ztraceného ostrova. Vysoké hory, provoněná údolí a třpytivé říčky – co víc by si tyto děti přírody mohly přát? Avšak jejich krásný nový svět skrývá mnohá nebezpečí… Při snaze opustit ostrov zjistí, že je obklopen neprostupnou začarovanou bouří.

Poslední nadějí je prastará legenda o posledním z dávných elfů, který procitne z tisíciletého spánku a…

Vydejte se na napínavou výpravu a užijte si spoustu zábavy!

Čeká vás navíc:

 • Pomozte elfům přežít na ztraceném ostrově
 • Vyřešte zajímavé úkoly a hádanky
 • Utkejte se s nebezpečnými protivníky
 • Ovládněte svou mysl a použijte ji jako zbraň

Záhada inků

LOGICKÁ HRA

Zemi zachvátila nekonečná řada živelných pohrom. Vody se vylévají z břehů, sopky se probouzejí k životu a chrlí kolem sebe proudy lávy a sopečného popela. Na mnoha místech hlásí seismické katastrofy – Zemi sužují smrtící zemětřesení. Podmáčená lidská obydlí ničí další přívaly. Dílo zkázy korunují tajfuny a hurikány, odnášející střechy i celé domy.

Kdekdo již věří tomu, že se na nás snesl hněv bohů, kteří se rozhodli lidstvo potrestat za všechny jeho dosavadní hříchy. Mnozí se již smířili s tím, že se blíží zánik celé lidské civilizace. Pouze uznávaná vědkyně Serafína věří, že ještě není všem dnům konec. Hledá způsob, jak zkázu zastavit. Náhoda či osud ji zavedly na tajuplný ostrov. Zde začíná vaše pouť.

Nacházíte se uprostřed neznámého pralesa. Musíte si proklestit cestu skrze desítky tajuplných hlavolamů, které na vás připravili Strážci Země. Oni na rozdíl od vás věděli, že jednou přijdete na toto opuštěné místo. Najděte klíč od brány do astrální úrovně. Zapněte mozek a najděte způsob, jak konec světa odvrátit!

Zasněné hory

HLEDAČKA

Zemi zachvátila nekonečná řada živelných pohrom. Vody se vylévají z břehů, sopky se probouzejí k životu a chrlí kolem sebe proudy lávy a sopečného popela. Na mnoha místech hlásí seismické katastrofy – Zemi sužují smrtící zemětřesení. Podmáčená lidská obydlí ničí další přívaly. Dílo zkázy korunují tajfuny a hurikány, odnášející střechy i celé domy.

Kdekdo již věří tomu, že se na nás snesl hněv bohů, kteří se rozhodli lidstvo potrestat za všechny jeho dosavadní hříchy. Mnozí se již smířili s tím, že se blíží zánik celé lidské civilizace. Pouze uznávaná vědkyně Serafína věří, že ještě není všem dnům konec. Hledá způsob, jak zkázu zastavit. Náhoda či osud ji zavedly na tajuplný ostrov. Zde začíná vaše pouť.

Nacházíte se uprostřed neznámého pralesa. Musíte si proklestit cestu skrze desítky tajuplných hlavolamů, které na vás připravili Strážci Země. Oni na rozdíl od vás věděli, že jednou přijdete na toto opuštěné místo. Najděte klíč od brány do astrální úrovně. Zapněte mozek a najděte způsob, jak konec světa odvrátit!

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA (PLATÍ PRO ČR I SR PŘI PLATBĚ KARTOU) BALNÉ ZDARMA

Újezd 454/46, Malá Strana, 118 00 Praha 1 IČO: 25581775, DIČ: CZ25581775 Městský soud v Praze C/242116Spisová značka: C 242116 vedená u Městského soudu v Praze

Historie firmy Špidla Data Processing sahá do roku 1992. Zpočátku byla v našem hledáčku distribuce software, později jsme naši nabídku rozšířili.

Od roku 2005 vydáváme hry pro počítače s Windows. Máme na ně exkluzivní práva v České a Slovenské republice. Nyní máme v naší nabídce více než 250 originálních her.

Naše hry jsou jiné. Jsou pro “příležitostné” hráče. Tedy pro obyčejné lidi, kteří si chtějí po perném dni třeba na půl hodinky odpočinout. A k tomu chtějí hru snadno pochopitelnou, v češtině, za stovku a ne za tisíce. A pokud v nich je napínavý příběh a ne jen samé střílení, pak jsou spokojeni. A my také…

Kdo naše hry hraje? Lidé aktivní, kteří sice počítač ovládají, ale rozhodně na hraní na PC nemají celý den.

Naše hry můžete zakoupit přímo u nás (hry u nás stojí jednotně 99Kč, “sběratelské edice” pak 199Kč) a taky ve vaší trafice nebo prodejním místě tisku. Každý čtvrtek totiž prodáváme v trafikách novou hru. V trafice je cena zvýhodněná – 69Kč za hru a 99Kč za “sběratelku”.

Budeme rádi, když se Vám budou hry z naší nabídky líbit. Vyzkoušejte hry z naší bohaté nabídky, zábava je zaručena

Pro dotazy použijte náš kontaktní helpdesk na adrese http://pomoc.spidla.cz

Reklamační řád

Zjistíte-li, že je DVD nefunkční či poškozené, zašlete prosím na naši adresu k reklamaci. DVD přezkoušíme, příp. vyměníme za bezvadné a pošleme Vám vyjádření. Žádost Vám bude uznána pouze v případě vrácení kompletního a nepoškozeného zboží, spolu se zasláním kopie dokladu o koupi. Nezapomeňte prosím uvést svoji zpáteční adresu a Váš e-mail. Děkujeme.

Ochrana osobních údajů

Chráníme Vaše soukromí: Vaše osobní údaje nebudou zpřístupněny či sdělovány nepovolaným právnický a fyzickým osobám, nebudou použity k jinému účelu a jsou náležitě chráněny.

DORUČENÍ AŽ K VÁM ZDARMA (PLATÍ PRO ČR I SR PŘI PLATBĚ KARTOU) BALNÉ ZDARMA

Web vytvořen 7.12.2018. (c) Česká multimediální spol. s r.o.

Realizace webových řešení ⋆ DRM ⋆ Audiostreaming ⋆ Podcasting ⋆ Digitální distribuce ⋆ Elektronické licence