STEM-освіта

STEM (S – science, T – technology, E – engineering, M – mathematics) – природничі науки, технології, інженерія та математика. Акронім STEM вживається для позначення популярного напряму в освіті, що охоплює природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering) та математику (Mathematics).

STEM-освіта – це низка чи послідовність курсів або програм навчання, яка готує учнів до успішного працевлаштування, до освіти після школи або для того й іншого, вимагає різних і більш технічно складних навичок, зокрема із застосуванням математичних знань і наукових понять.

STEAM-освіта (S – science, T – technology, E – engineering, A – art, M – mathematics) – природничі науки, технології, інженерія, мистецтво, математика – система освіти, стимулююча оволодіння знаннями і навичками технологічних наукових напрямів, що дозволяють брати участь в найбільших інноваційних міжнародних конкурсах і олімпіадах, таких як MATHCOUNTS, Science олімпіади та FIRST Robotics.

Освіта, направлена на підтримку творчості та інноваційних навичок.

Читати далі

STEM-спеціальності – сучасні спеціальності, до яких можна віднести такі:

IT-спеціалісти, програмісти, інженери, спеціалісти високотехнологічних виробництв, спеціалісти біо- і нанотехнологій.

Український проект "ЯКІСТЬ ОСВІТИ"

Мета даного ресурсу — надавати фахову допомогу освітянам України, поширювати авторські методики викладання, вести прямий діалог з авторами підручників, забезпечити зв`язок між провідними фахівцями в кожній науковій галузі, методистами, управлінцями, вчителями.

У рамках даного проекту постійно розробляються сторінки авторів українських підручників, на яких кожен авторський колектив має змогу у вигляді відеопрезентації донести до вчителя авторську концепцію та власне бачення методики використання підручника в навчальному процесі.

що воно таке і чому змінює долю наших дітей

hobbytech.com.ua

Всеукраїнського віртуального наукового STEM-центру


SТЕМ-освіта: проблеми та перспективи: анотований каталог / упоряд., О.О. Патрикеєва, О.В. Лозова, С.Л. Горбенко, Н.С. Буркіна – Київ: ДНУ «ІМЗО», 2018. – 26 с.

СТЕМ-ШКОЛА "Inventor"

STEM-ЦЕНТР "ЦИФРОВІ ЕРУДИТИ"

ЛІТівського STEM-центру

Застосування методів STEM – освіти для вироблення компетентностей

ІННОВАЦІЙНІ ЗАСОБИ ТА ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ З ФІЗИКИ В УМОВАХ РОЗВИТКУ STEM-ОСВІТИ В ВИЩИХ ТЕХНІЧНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

Ольга Степанівна Кузьменко

НАУКОВІ ЗАПИСКИ. СЕРІЯ: ПРОБЛЕМИ МЕТОДИКИ ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНОЇ І ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Вестник высшей школы (№1-2013, С. 101-105)

А.В. Фролов, к. э. н., доц. кафедры «Мировая экономика» экономического факультета Московского государственного университета им. М.В. Ломоносова

Гриб’юк О.О.- Сучасні виклики STEM-освіти.pdf
STEM-освіта. Стан впровадження та перпективи розвитку.-ІІІ МНПК - 2017.pdf

Журнал «На Урок»

naurok.com.ua

Розбираємось у трендах!