Олімпіада КАУ 2019

МАТЕМАТИКА, ФІЗИКА


22 та 23 лютого 2019 року Київський Академічний Університет провів

Комплексну олімпіаду КАУ - 2019

яка складалася з двох профільних Олімпіад - з фізики та математики.

Змагання відбулися на базі Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка за підтримки Малої Академії Наук України. Рівень задач на Олімпіаді відповідає рівню ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та математики.

Всі учасники Олімпіади можуть отримати свої дипломи та подарунки в Інституті математики НАН України (вул. Терещенківська, 3). Аби їх забрати Ви можете звернутися до заступника директора Київського академічного університету з організації освітнього процесу - к.ф.-м.н. Віталія Миколайовича Шадури (vshadura@gmail.com) та домовитися про зустріч.

Дякуючи нашим спонсорам - представникам української наукової діаспори за кордоном та вченим з України, які внесли благодійні пожертви аби цей захід відбувся, ми мали можливість вручити переможцям цінні призи: широкоформатний монітор (І комплексне місце), мобільний телефоном (ІІ комплексне місце) та смарт годинники (ІІІ комплексне місце та І місця з математики та фізики).

Абітурієнтам КАУ - 2019

Також хочемо звернути увагу абітурієнтів, що з 2019 року на фізичному, радіофізичному та механіко-математичному факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відкриваються спец-групи КАУ.

Студенти, які навчатимуться в цих групах матимуть можливість з першого курсу відвідувати факультативи в профільних наукових установах НАН України та отримають менторську підтримку та наукове керівництво з боку провідних науковців, що працюють на кафедрах КАУ при цих науково-дослідних інститутах.

Найкращі студенти будуть запрошуватися до участі в міжнародних наукових проектах та дослідженнях.

Крім того в 2019 році на фізичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка вперше буде організовано цільовий набір бакалаврів в групи КАУ

за окремою освітньою програмою

«Фізика (спільно з Київським академічним університетом)».

Починаючи з третього курсу студенти, які навчатимуться за цією освітньою програмою, можуть спеціалізуватися в одному із наступних напрямків:

· теоретична та математична фізика при Інституті теоретичної фізики ім. М.М.Боголюбова НАН України (Віталій Миколайович Шадура, shadura@bitp.kiev.ua, 068-353-50 -40)

· біофізика при Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України (Нана Володимирівна Войтенко, nana.voitenko@gmail.com, +38 044 2562049, +38 050 3532434)

· фізика та інформатика навколишнього середовища при Інституті проблем математичних машин та систем НАН України (Іван Васильович Ковалець, ivkov084@gmail.com).

За додатковою інформацією про вступ на перший курс бакалаврату КАУ звертатися:

з фізичних спеціальностей - до заступника директора КАУ з організації освітнього процесу, к.ф.-м.н. Віталія Миколайовича Шадури (shadura@bitp.kiev.ua, 068-353-50 -40)

з математики - до заступника директора з наукової роботи Інституту математики НАН України, д.ф.-м.н. Олександри Вікторівни Антонюк (antoniouk@imath.kiev.ua, 097-965-4090).