Олімпіада КАУ 2019

МАТЕМАТИКА, ФІЗИКА


Київський Академічний Університет проводить Комплексну олімпіаду КАУ -- 2019, яка складається з двох профільних Олімпіад -- з фізики та математики, на базі Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка та за підтримки Малої Академії Наук України. Рівень задач на Олімпіаді відповідає рівню ІІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики та математики.

До участі в кожній Олімпіаді запрошуються школярі 10 та 11 класів. Для участі в Комплексній Олімпіаді КАУ необхідно зареєструватися до 19 лютого на сторінці https://sites.google.com/view/kau-olimpiad-2018/registration

На переможців Олімпіад з кожної дисципліни чекають цінні призи та головний приз для переможця Комплексної олімпіади КАУ - 2019, що набрав найбільшу кількість балів в суммі в обох профільних олімпіадах.

Минулого року 10 та 11 лютого КАУ спільно з технологічним парком UNIT.City провели три Олімпіади: з фізики, математики та програмування. Переможці Олімпіад були нагороджені ноутбуками, результати та фотозвіт Олімпіади-2018 можна переглянути тут.

Профільні олімпіади Комплексної олімпіади КАУ відбудуться:

    • Олімпіада з математики – о 10:00 у суботу 23 лютого

за адресою: просп. Академіка Глушкова, 4е, Механіко-математичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

    • Олімпіада з фізики – о 10:00 у неділю 24 лютого

за адресою: просп. Академіка Глушкова, 4, Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Після реєстрації Ви отримаєте 20-21 лютого офіційне запрошення на ваш е-мейл. Якщо виникнуть запитання, звертайтесь на е-мейл: vshadura@gmail.com (Шадура Віталій Миколайович, КАУ).