AS Bilişim ve Güvenlik Sistemleri

Hoşgeldiniz!
Profesyonel ekibimiz müşterilerimize olabilecek en iyi hizmeti sağlamak için aralıksız çalışmaya devam ediyor. Hizmetlerimizi bize gelen istekler doğrultusunda özel olarak hazırlıyoruz. Siz de ön teklifinizi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Her Şeyden Önce Gelir 

AS Bilişim ve Güvenlik Sistemleri sektörde 15 yıldan beri bulunarak deneyimli ekibi, hızlı desteği ve son teknoloji ürünleri ile sizlere kamera sistemi, alarm sistemi, bilgisayar, ses sistemleri, Wi-Fi ve bilişim ile ilgili alanlarda size hizmet vermektedir.


Güvenliğiniz Önceliğimizdir.

Hem Evinizin Hem de İşyerinizin Güvenliği Bize Emanet
Güvenlik alanında yıllar içinde oluşan bilgi birikimimizi hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimizle paylaşıyoruz. Ev ve işyerlerini hırsızlık, yangın ve su baskını gibi yıkıcı etkilere sahip tehditlere karşı koruyoruz.

Ne iş yaparız ?

Güvenlik Kamera Sistemi
Güvenliğiniz için son teknoloji kamera sistemleri ile sizleri tehlikelerden koruyor, uyumayan gözünüz oluyoruz. 

Alarm Sistemleri
Özel alanınıza erişmeye çalışan hırsızları alarm sistemleri ile caydırın. AS Bilişim ve Güvenlik Sistemleri ihtiyacınız olan hizmeti size verecektir.

Ses Sistemleri

Ses, anons ve müzik sistemleri.

Detaylı bilgi almak için hemen iletişime geçin.

Kartlı Geçiş Sistemleri
Personelin hızlı şekilde tesislere ve hizmetlere erişimini sağlamak, genel güvenliğini artırmak ve verimli şekilde aktivitelerini takip etmek amaçlı kullanılır. Hem geçiş kısıtlamaları hem de geçiş kontrolü amacıyla kullanılmaktadır.

Bilgisayar Teknik Servis

Markalı – markasız  ürünlerin ve yazılımların  çözümleri  hakkında   tüm soru ve sorunlarınıza konusunda uzman teknik servis personelimizden en kısa sürede yanıt alabilirsiniz. 

Wireless ve Ağ Alt Yapı İnternet Sistemleri

Kapsamlı bir kablosuz internet kurulum hizmetiyle siz de işletmenizdeki tüm cihazları kolaylıkla online ortama taşıyabilirsiniz.

Telefon Santralleri Kurulum Satış

İşyeriniz ya da ofisinize profesyonel santral sistemine mi ihtiyacınız var? Destek olamak için buradayız!

Bilgisayar Parça Satışı ve Kurulumu

Yeni bir bilgisayar mı almak istiyorsunuz? İhtiyacınıza en uygun çözümler ve sistem kurulumları için iletişime geçin!