Кафедра інформує

Стежте за новинами з життя кафедри. 

Повідомляємо лише про головне. Більше можна прочитати на ФБ-сторінці кафедри

14.11.2023. Участь у представницькому міжнародному науково-комунікаційному заході

Вебінар 14.11. 2023 на тему "Реформа митного союзу ЄС" від проф. Ханса-Міхаеля Вольфганга

80.pdf
Положення про академічну доброчесність та етику академічних взаємовідносин в УМСФ.pdf

Академічна доброчесність передовсім!

4 жовтня 2023 року студенти 1 курсу ННІ права та міжнародно-правових відносин були ознайомлені з ключовими актами у сфері академічної доброчесності: Кодексом честі та етики УМСФ та Положенням про академічну доброчесність  та етику академічних взаємовідносин в УМСФ

22 грудня 2022 р. Викладачі кафедри ознайомилися із матеріалами вебінару в рамках ITeacher’s Meet-ups "Вдосконалення викладання  у вищій освіті: інституційний та індивідуальний виміри"

Автор вебінару - Світлана Калашнікова, радник при дирекції Інституту вищої освіти НАПН України, член Національної команди експертів з реформування вищої освіти. Доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. На вебінарі: 

розглянуто прикладні інструментарії для методичної експертизи силабусів;

опрацьовано розробку програми навчальної дисципліни та можливості удосконалювати її відповідно до вимог внутрішньої системи забезпечення якості;

обговорено  індивідуальний та інституційний виміри впровадження парадигми вдосконалення викладання. 

(презентація доступна на Спільному диску кафедри- https://drive.google.com/file/d/15zm059kz2L1MC6Dv9jkuiCstiZaBo22r/view?usp=share_link)

Доцент кафедри Герасимчук С.С.

11 листопада 2022 р. доцент кафедри Герасимчук С.С. розповів студентам першого курсу про перспективи юридичного фаху, зокрема, адвокатської професії

Профорієнтаційний захід відбувся за участю студентів груп П22-1, П22-2, П22-3 (разом 49 осіб). 

Завідувачка кафедри проф. Мінка Т.П. представила учасникам зустрічі Герасимчука С.С. Органічне поєднання теорії та практики доцент кафедри, доктор філософії права Герасимчук С.С. продемонстрував на прикладах надання правової допомоги по земельним, цивільним спорам. Було наголошено на важливості уже з першого курсу виявляти зацікавленність фахом. 

Доповідач є засновником АДВОКАТСЬКОГО БЮРО "СЕРГІЯ СЕРГІЙОВИЧА ГЕРАСИМЧУКА", тому розповідь становила неабияких інтерес у слухачів - студентів першого курсу ННІ права та міжнародно-правових відносин. Між кафедрою публічного та приватного права та Адвокатським бюро укладено договір про співробітництво, згідно з яким студенти ННІ мають змогу пройти  змістовну практику, ознайомитися із тонкощами юридичної професії, адже адвокатам доводиться представляти інтереси клієнтів у відносинах із контрагентами, роботодавцями, органами державної влади, комунальними підприємствами, в судах, правоохоронних органах тощо. Розповідь про ключові юридичні професії доцент Герасимчук С.С. супроводжував цінними порадами й рекомендаціями, адресованими майбутнім правникам.

З-поміж них - "максимально плідно працювати з викладачами, вивчати їхній досвід, адже це неодмінно допоможе в майбутньому", "скористатися можливістю стажування, в тому числі такого, яке передбачає досконале володіння іноземними мовами", "надзвичайно перспективним є отримання базової юридичної освіти у поєднанні із опануванням однієї або краще двома іноземними мовами"

Студенти подякували за цікаву зустріч, відзначили, що "отримали цінну інформацію, привід для роздумів щодо подальшого вибору того чи іншого фаху в межах обраної правничої професії". 

25-27 жовтня 2022 р. доцентка кафедри Пилипенко А.А. представила УМСФ на Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи щодо війни в Україні

Доцентка кафедри публічного права ННІ права та міжнародно-правових відносин Пилипенко А.А. взяла участь в роботі 43-ї сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, що відбувся 25-27 червня 2022 року у Палаці Європи м. Страсбург (Франція). Значна частина порядку денного даної сесії була присв’ячена питанням війни в Україні.  Делегації інших країн Європи, що входять до Конгресу, висловили свою підтримку Україні та українцям, засудили дії країни-агресорки, розповіли про вже надану ними допомогу, зокрема щодо підтримки біженців з України, та висловили готовність і надалі підтримувати нашу країну у боротьбі за свій суверенітет. А також Пилипенко А.А. у складі делегації східного партнерства Європейської асоціації місцевої демократії (ALDA) взяла участь у зустрічі з постійним представником України при Раді Європи з 2019 Борисом Тарасюком в Посольстві України у Французькій Республіці. Анжеліка Пилипенко, зокрема, представила українським та зарубіжним колегам Університет митної справи та фінансів і розповіла про можливості співробітництва з нашим ВНЗ. По завершенню зустрічей вона вручила Генеральному Секретарю ALDA Антонелі Валморбіді наш календар з висвітленням міжнародної роботи УМСФ на знак початку активної співпраці в майбутньому. 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 081 «ПРАВО» В УМСФ – ЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ ВИКЛАДАЧАМИ РАЗОМ З СУДДЯМИ, АДВОКАТАМИ ТА ЮРИСТАМИ-ПРАКТИКАМИ

 

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 081 «ПРАВО» В УМСФ – ЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТОРНИХ ЗАНЯТЬ З МАЙБУТНІМИ РОБОТОДАВЦЯМИ

 

ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ!

ВСТУПИВШИ НА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 081 «ПРАВО» матимеш змогу відвідувати заняття, які проводитимуть юристи-практики!!

 

 

19 травня кафедрою публічного та приватного для студентів групи П 21-1 ННІ права та міжнародно-правових відносин організовано зустріч із адвокатом Сергієм Барбашиним, з яким УМСФ укладено договір про співробітництво. Зауважимо, що це вже не перша зустріч із нашим стейкхолдером, проте у зв’язку із воєнним станом вона проходила у форматі zoom-конференції

Під час зустрічі С. Барбашин розповів про особливості адвокатської практики, важливість дотримання адвокатської етики, специфіку роботи із представниками правоохоронних органів тощо. Адвокат також люб’язно відповів на запитання студентів, які цікавилися перебігом резонансних кримінальних справ, що знаходяться у провадженні гостя заходу.

На завершення зустрічі Сергій Барбашин запросив усіх присутніх на практику та пообіцяв відчути на собі всі цікавинки та труднощі професійного життя адвокатів.

18 травня кафедрою публічного та приватного для студентів групи П18-1-5 було проведено лекцію з міжнародного митного права помічником судді Дніпропетровського апеляційного суду Самоновою Вікторією

Запрошуємо взяти участь у Науково-практичній конференції

детальніше за посиланням:

https://www.facebook.com/photo?fbid=346127727503574&set=pcb.346128034170210 

21 січня 2022 р. Поширювати сферу функціонування англійської мови!

21 січня 2022 р. відбулася зустріч із Лотті Бейкер, директоркою регіональних програм з викладання англійської мови Посольства США в Україні, що опікується програмою Американського уряду «Virtual English language teacher».

Кафедру на зазначеному заході представляв доц. Мазур А.В.


2 гібридних семінари за фінансової підтримки Міністерства іноземних справ ФРН . Організатори: з німецького боку: German-Ukrainian School of Governance NGO, Берлін (off line з 14 по 17 листопада 2021 р.), з українського боку: ГО «Українсько-німецький правознавчий діалог», Київ (online з 7 по 9 грудня 2021 р.)

14 листопада - 9 грудня 2021 р. ! Увага ! Завідувач кафедри проф. Лютіков П.С. братиме участь у цікавому комунікативному заході (14.11-09.12). Подробиці згодом )

До уваги тих, хто вже вивчав Митне право і тих, хто буде це робити невдовзі! Спробуйте свої сили! Звільніть творчу енергію! ))

Діалог. Про актуальне. Про освіту в УМСФ.

08.02.2021. Співробітництво із Дніпровським відділенням НШС України триває

8 лютого 2021 р. доцент кафедри Мазур А.В. на запрошення Дніпровського регіонального відділення Національної школи суддів України в онлайн режимі з використанням програми ZOOM провів лекційне заняття в рамках підготовки та підвищення рівня кваліфікації помічників суддів і консультантів окружних та апеляційних адміністративних судів. Варто окремо із приємністю зазначити, що з-поміж слухачів були й випускники юридичного факультету Університету митної справи та фінансів. 

Співпрацюємо із суддями

11.12.2020 професор, д.ю.н. Легеза Є.О., доцент, к.ю.н. Мазур А.В. провели відкриті он-лайн лекції у Дніпровському регіональному відділенні Національної школи суддів України. Представники суддівського корпусу висловили вдячність лекторам, керівник ДРВ НШСУ - сподівання на подальшу співпрацю в прийдешньому 2021 році.

Відбулися захисти дисертаційних робіт!

Радо вітаємо з присудженням наукових ступенів доктора юридичних наук, кандидата юридичних наук, доктора філософії з права!

Завітайте, шановні студенти 4 курсу! Радо запрошуємо! 

Ми тепер у ФБ https://bit.ly/2YGQqbuта в Месенджері m.me/104598677866075

Увага! Шановні друзі! Карантин - не канікули, як відомо ))) Тож, невдовзі працюємо через платформу Google - Classroom! До зустрічі!

Викладач кафедри (доц. Мазур А.В.)  виголосив доповідь на конференції у Верховному Суді (м. Київ, 4-5 липня 2019 року)

див. 7 год. 21 хв. 44 сек. відео

Відтепер спілкуємося і через телеграм-канал

7 листопада представники кафедри взяли участь у профорієнтаційній роботі в 10-х та 11-х класах Юридичного ліцею, який має наукове спрямування та є комунальним закладом освіти при Університеті митної справи та фінансів. Цьогоріч 22 його випускники вступили до Університету на різні спеціальності. Сподіваємося, наступного року вступники-ліцеїсти віддаватимуть перевагу спеціальності "Право" :)

https://goo.gl/maps/sxqmtsut1rn9XRgE6

21 квітня 2021 року відбулася фінальна частина молодіжного хакатону “Реалізація митної політики як передумова забезпечення економічної безпеки та сприяння міжнародній торгівлі”!

Вітаємо переможців хакатону!

1 місце: FEN NaUKMA (Києво-Могилянська академія)

2 місце: Митна варта (Національний транспортний університет)

3 місце: УМСФ (Університет митної справи та фінансів) та Політехнік (Житомирська політехніка)

Всього сім команд із шести вищих навчальних закладів України презентували свої рішення стосовно таких тем, як інститут авторизованого економічного оператора, «сірий імпорт» електроніки та захист національного виробника.

Хакатон провели Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у рамках проєкту "Підтримка Громадської Ініціативи "За чесну та прозору митницю" спільно з Університет митної справи та фінансів та Університет державної фіскальної служби України.

Проєкт «Підтримка Громадської ініціативи «За чесну та прозору митницю», реалізується ІЕД за фінансової підтримки Європейського Союзу та співфінансування МФ «Відродження» та ATLAS Network.