Профілактика булінгу

Як розпізнати булінг?

Як розпізнати булінг?

Як розпізнати булінг?

Корисні посилання для педагогів та батьків з формування у дітей компетенцій грамотного та безпечного використання Інтернетресурсів.

Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі

8 лютого – День безпеки в Інтернеті

Ця міжнародна подія відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого. Її започаткували мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій.

Мета свята – об’єднати людей, щоб зробити Інтернет кращим і безпечнішим місцем для всіх, особливо для дітей та молоді. Гаслом події обрали заклик «Разом для найкращого Інтернету».

«Права, які людина має офлайн, мають так само захищатися в онлайн-середовищі, зокрема, свобода вираження поглядів, яка діє незалежно від кордонів та обраних людиною засобів комунікації», – йдеться у Резолюції Ради ООН з прав людини.

Варто пам’ятати, що правильна культура спілкування у віртуальному просторі впливає на виховання нових поколінь. Адже сучасні діти фактично народжуються із гаджетами в руках і приходять у всесвітню мережу, сформовану думками й діями дорослих.

Від усіх нас залежить, чи буде Інтернет по-справжньому безпечним та дружнім середовищем для кожного користувача на цій землі! #всеосвіта