Ocalali Żydzi łukowscy
1. Arie Izrael
2. Augman Lejb
3. Augman Menachem
4. Augman Mendel
5. Augman Szmuel
6. Binder Jakow
7. Bocian Chaja
8. Bocian Gitel
9. Bocian Lejb
10. Bursztajn Judel
11. Cieszyński Pinkas
12. Czarnybroda Masza
13. Danilak Mosze
14. Dwasz Szajndla
15. Dyszel Aba
16. Dyszel Alte
17. Edelman Dwojra
18. Fajgenbojm Szlomo
19. Fajgencwajg Szlomo
20. Faktor Mosze
21. Faktor Rywka
22. Felcman Josel
23. Felcman Manisz
24. Felcman Mordechaj
25. Feldman Motel
26. Fiksman Pinia
27. Fingeryk Chaja
28. Fingeryk Fajwel
29. Fingeryk Josel
30. Fiszbajn Chaja
31. Flag Frajda
32. Flag Herszl
33. Flag Judel
34. Fryzed Abraham
35. Gdańska Sara
36. Glasmaj Pinia
37. Glassznejder Icchak
38. Glassznejder Rywka
39. Goldberg Pesach
40. Goldman Herszel
41. Goldsztajn Lejb
42. Goldzak Abraham
43. Goldzak Dobe (Plig)
44. Goldzak Nachum
45. Goldzak Sara
46. Gońska Rachel
47. Goński Iszaj
48. Goński Lejb
49. Gortman Jakow
50. Grynblat Mosze
51. Hajblum Chana
52. Hajblum Icel
53. Hajblum Izrael
54. Hajblum Mosze
55. Herszberg Symcha
56. Herszberg Szyja
57. Hochman Motel
58. Huberman Ichiel
59. Huberman Leja
60. Huberman Szmuel
61. Jawicz Genia
62. Karasik Fajga
63. Karasik Hersz
65. Kidyszman Rachela
66. Klajnman Lajzer
67. Konopny Szmaj
68. Kramarz Icchak
69. Krelenbojm Dwojra
70. Lancberg Ichiel
71. Lancberg Masza
72. Latawiec Noach
73. Libawicz Abraham
74. Liberman Abraham
75. Lichtensztajn Lejzor
76. Lichter Hersz
77. Lichter Leja
78. Mandelbojm Natek
79. Minc Estera
80. Nisenbojm Abraham
81. Nisenbojm Fajga
82. Nisenbojm Sania
83. Nisenbojm Tuwia
84. Nusbojm Herszel
85. Pacht Rajzel
86. Pargament Jakow
87. Pietruszka
88. Pinta Aharon
89. Ptasznik Mosze
90. Rogalska (siostra)
91. Rogalski Mendel
92. Rojtman Gitla
93. Rozenblum Jakow
94. Rozenblum Mosze
95. Rozenblum Tema
96. Rubinsznajder Gerszon
97. Rubinsztajn Fajga
98. Rubinsztajn Szlama
99. Rubinsztajn Szmuel
100. Rybak Mosze
101. Rybak Sara
102. Skórka Chaja
103. Słuszny Mendel
104. Słuszny Mosze
105. Szalsztajn Rachela
106. Szamak Rajzel
107. Szklarz Chaja
108. Szklarz Izrael
109. Szklarz Szmuel
110. Szlachtowicz Abraham Mosze
111. Szlichterman Lajbel
112. Szlizak Chaja
113. Szlizak Małka
114. Sznajser Mosze
115. Szpilfojger Lajzer
116. Szpitner Masza
117. Szprynger Josel
118. Szuchmacher Mosze
119. Tabakman Motel
120. Tykocki Elka
121. Tykocki Reuwen
122. Tykocki Szymon
123. Wadnicki Josef
124. Wajntraub Mosze
125. Wajntraub Sara
126. Wajntraub Szlomo
127. Wajs Sana
128. Wajsbojm Abraham
129. Wajsbojm Mosze
130. Wajsbojm Szajndla
131. Wajsbojm Szlomo
132. Wakerman Leja
133. Waland Judl
134. Waland Mosze
135. Waland Mosze
136. Weberman Ichiel
137. Wejbsznejder Josef
138. Wiśnia Alter
139. Wyremba Izrael
140. Zajet Etel
141. Zakalik Chana
142. Zakalik Dawid
143. Zakalik Dina
144. Zakalik Reuwen
145. Zakalik Rywka
146. Zielonykwiat Fajwel
147. Zylberbojm Mordchaj
148. Zżelaza Noach
149. Żebrawicz Josef
150. Żebrawicz Sara
Źródło: Męczennicy i bohaterowie. Żydzi Łukowa, Łódź 1947, s. 47-48