Досвід роботи

Найбільшої похвали заслуговує той будівничий, котрий вміє поєднати в будівлі красу та оригінальність зі зручностями для життя. Сучасний будівничий, будівельник сьогодення – хто він? Яким він повинен бути? Ці питання не раз виникали не лише у мене, але, напевно, і у вас.

Звичайно, сучасні будівлі відрізняються від колишніх. Змінюються технології, зовнішній вигляд, технічні можливості. Але шедевр лишається шедевром, незалежно від того, коли він був побудований.

Я розумію, що досягнути висот може лише та людина, яка закохана у свою професію, для якої робота – це насолода душі. Кожна поважаюча себе людина будуватиме так, ніби вона робить це для себе, для своїх дітей. Тому будувати потрібно міцно, стійко, на совість.

Працюючи в цьому навчальному закладі не так довго, я прикладаю всі зусилля для того, щоб навчити та виховати прекрасного спеціаліста своєї справи, відповідального та високопрофесійного, який стане майстром своєї справи. А також компетентного, який володітиме системою знань, умінь та навичок та зможе передбачати свою майбутню діяльність. Для цього я віддаю частину свого серця та душі, не вимагаючи ні подяки, ні оцінки своїх зусиль, надіючись на те, що воно вернеться до мене з професійною майстерністю моїх учнів.

Пропрацювавши повних 9 років, маючи хороших наставників, для себе я зробив висновок, що в нашій роботі важливими є постійне навчання та наполеглива праця в першу чергу того, хто навчає, оскільки у сфері будівництва постійно з’являються нові матеріали та технології, і нам самим потрібно бути обізнаними з цими новинками.

Завдяки нашому училищу ми досить часто маємо можливість бути учасниками майстер-класів, відкритих уроків, тижнів професій, семінарів різних будівельних компаній.

Також у 2014 році мені випала нагода поїхати в німецьке місто Франкфурт-на-Одері, де я мав можливість протягом 3х тижнів вивчити сучасні європейські технології будівництва та порівняти іноземний досвід у підготовці фахівців з нашим.

Протягом 9 років, мною було випущено 3 групи учнів за професією «Муляр, пічник, штукатур». Учні цих груп здобували практичні навики не лише у навчальних майстернях, але й на реальних об’єктах, зокрема:

- Будівництво школи в с.Берестя Дубровицького р-ну

- Будівництво нового цеху на ливарно-механічному заводі ПАТАР

- Будівництво котеджного містечка в районі Боярки міста Рівного

- Будівництво гаражного кооперативу на замовлення фірми "РЕНОМЕ-Євробуд"

На даний час займаюся підготовкою 25 учнів групи №3. Можу впевнено сказати, що завдяки спільним старанням батьків та керівників групи, діти, які прийшли на навчання після 9 класу протягом 3 років зуміли набути необхідних знань та професійних вмінь.

Звичайно, найголовнішим моїм завданням є випустити добре навченого та умілого фахівця, проте не менш важливу роль має виховна складова навчання. Тому ми спільно з класним керівником регулярно проводимо виховні години, спілкуємося з учнями та їх батьками.

Отже, на даний час, у нас є всі необхідні ресурси та засоби, для того щоб надавати нашим учням якісну освітню послугу та забезпечити конкурентоспроможність наших випускників на ринку праці. Дякую за увагу!

Навчання в Житомирі

Стажування в Німеччині