HighMatTech 2019

28-30 жовтня 2019

Київ, Україна

Важлива інформація

Шановні учасники конференції доводимо до Вашого відома, що протягом трьох днів конференції буде проводиться фотозйомка. Фотоматеріали будуть розміщені на сайтах конференції та інженерно-фізичного факультету НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Всі бажаючі прийняти участь у конференції без доповіді повинні пройти процедуру реєстрації.

Для входу в Головний корпус Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (корпус №1 за адресою проспект Перемоги, 37) учасникам конференції при собі необхідно мати паспорт!

Дилерам бажаючим прийняти участь у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму (за більш детальною інформацією звертатись за телефоном +38(044)2057944 (Ірина Білан).

У рамках конференції 28 жовтня о 15:00 у головному корпусі КПІ відбудеться додаткова сесія за участю керівників Національних Контактних Пунктів Європейської Програми «Горизонт 2020» присвячена новим можливостям участі у проектах програми Горизонт 2020. Участь у сесії безкоштовна.

Необхідна попередня реєстрація на сайті конференції (у пункті Назва доповіді вказати "Горизонт 2020").

У рамках конференції 29 жовтня о 15:00 у приміщенні Інженерно-фізичного факультету вул. Політехнічна 35 буде організовано круглий стіл з метою обговорення прикладних аспектів металургії та нових форм співробітництва з індустріальними партнерами (за участю представників холдингу Метінвест). Участь у сесії безкоштовна.

Необхідна попередня реєстрація на сайті конференції (у пункті Назва доповіді вказати "Метінвест").

Загальна інформація

Наприкінці 1980-х років, з ініціативи одного з провідних фінських вчених проф. К. Ліліуса, було розпочато цикл наукових конференцій-виставок за участю вчених та фахівців із Західної та Східної Європи. Ці заходи були названі MatTech, і вчені з протилежних політичних коаліцій отримали можливість для налагодження широких зв’язків. Заходи проходили в Гельсінкі, Страсбурзі та Санкт-Петербурзі та сприяли налагодженню плідних наукових та особистих контактів. У цих заходах прийняли участь сотні вчених та виробників з Європи та колишнього Радянського Союзу.

Зі сторони країн Західної Європи заходи проходили під егідою таких відомих матеріалознавчих організацій, як E-MRS та FEMS.

Після 15-річної перерви один з організаторів конференції MatTech Інститут проблем матеріалознавства ім.І.М.Францевича НАН України у 2007 році відновив організацію Міжнародних конференцій з широким профілем досліджень матеріалів під новим сучасним брендом - HighMatTech. Конференції у 2007, 2009, 2011 та 2013 роках викликали інтерес у матеріалознавців із багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Грузії, США, Канади, Франції, Німеччини, Великобританії тощо. Обмін останніми науковими матеріалами може сприяти участі у міжнародних наукових програмах у майбутньому. Крім того, всі учасники матимуть можливість наукового обміну та обговорення з представниками близько 15 відділень Українського Матеріалознавчого Товариства, розташованих у головних регіональних центрах України. Заплановано спеціальну нараду щодо можливостей міжнародного співробітництва.

Правила конференції

Організаційний внесок для українських учасників становить 300 грн (підготовка матеріалів та організація кава-брейків, тощо).

Офіційні мови конференції англійська та українська.

Тези доповідей довжиною у одну сторінку повинні бути підготовлені відповідно до інструкцій та надіслані на електронну пошту umrs2004@ukr.net. Ви отримаєте лист підтвердження від Оргкомітету щодо поданих тез.

Постерна сесія

Презентаційні матеріали для постерної доповіді необхідно готувати англійською мовою.

Обов’язковий розмір постера - вертикально орієнтований формат паперу A1 (594 × 841 мм).

Постерні доповіді роздруковані на аркушах формату A4 та склеєні клейкою стрічкою не допускаються!

Усні доповіді

Презентаційні матеріали для усної доповіді необхідно готувати англійською мовою. Рекомендована мова виступу англійська мова.

Рекомендована тривалість усного виступу, включаючи обговорення:

  • 30 хвилин для пленарних виступів,
  • 15 хвилин для запрошених виступів.

Публікація матеріалів конференції

Матеріали HighMatTech-2019 будуть опубліковані у ряді журналів.

Усі учасники конференції матимуть місяць після закінчення конференції (кінцевий термін 10 грудня 2019 року) для підготовки повнотекстових матеріалів відповідно до інструкцій для авторів. Матеріали будуть опубліковані після проведення процедури рецензування.

Конференція буде організована у комфортабельних лекційних залах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Плануються засідання паралельних секцій.

Основні дати

Кінцевий термін подання тез: 15 жовтня 2019 року. Тези, подані після закінчення терміну або підготовлені невідповідно, не приймаються.

Додаткову інформацію про авторів потрібно надати у наступній формі

Після реєстрації Ви отримаєте офіційне запрошення.

Якщо виникнуть запитання, звертайтесь за телефонами: +38(044)2057944 (Ірина Білан), +38(095)4344211 (Денис Миронюк)