Останній дзвоник
Останній дзвоник пролунав сьогодні у нашому ліцеї , символічно сповістивши про закінчення навчального року.
Це був ще один рік в умовах війни, але ми витримали - діти попри все навчалися, брали участь в олімпіадах, конкурсах та змаганнях, здобували результати - жили, мріяли, насолоджувалися днями у школі.
Для малечі сьогодні розпочинаються літні канікули, випускники відкривають для себе нові двері в житті, де головними стануть уроки справедливості, правди, дружби, відповідальності, наполегливості.
Дякуємо всім батькам та вчителям, які надихали дітей, дарували їм свої знання, доброту, мудрість, досвід.
Бажаю всім успіхів, добра, впевненості, натхнення, удачі, завзяття, миру та здійснення всіх мрій!
Дякуємо нашим захисникам за можливість дітям мати дитинство, юність та віру в майбутнє! Все є і буде Україна!
Разом до перемоги!
День цивільного захисту.
День цивільного захисту в нашому ліцеї
Під час різноманітних заходів учні ознайомилися з алгоритмами дій у разі надзвичайних ситуацій, вчилися надавати першу домедичну допомогу, відвідали цікаві практичні заняття.
Такі заходи сприяють формуванню культури безпеки, відповідальності та готовності діяти в екстремальних умовах. Безпека — понад усе!
З Днем вишиванки.
Сьогодні наш ліцей розквітнув барвами української вишивки!
Учні та вчителі долучилися до святкування, одягнувши вишиванки — символ національної єдності, культури та любові до рідної землі.
Ми пишаємося своїми традиціями та передаємо їх з покоління в покоління.
Дякуємо кожному, хто створив цю атмосферу краси та патріотизму!
Тиждень психології в ліцеї – простір довіри, емоцій та творчості.
З 21 по 25 квітня у нашому ліцеї відбувся Тиждень психології – яскрава подія, що об'єднала учнів та вчителів і у спільному прагненні до гармонії, самопізнання та розвитку емоційного інтелекту.
Протягом тижня було проведено низку цікавих і змістовних заходів:
«Дерево позитиву» – учителі надихнулися словами та мотиваційними побажаннями, які стали частиною великої символічної дерева-афіші.
Майстер-класи для молодших школярів – діти малювали емоції, створювали маски настрою, розвивали навички емоційної саморегуляції через гру та творчість.
Відбулися інтерактивні заняття, тренінги та арт-терапевтичні вправи, спрямовані на розвиток дружніх стосунків, взаєморозуміння і підтримки в учнівському колективі.
Цей тиждень став справжнім святом душевного тепла, відкритості та співпраці. Дякуємо всім, хто долучився до заходів! Разом ми творимо ліцей, у якому панують довіра, повага і любов до кожного.
День матері.
11 травня, ми відзначаємо чудове свято - День Матері.
День матері – це одне з найзворушливіших свят, адже мама – найрідніша людина, яка завжди підтримає, зрозуміє, пробачить і любитиме щиро та безумовно, незважаючи ні на що...
Любі матусі доля подарувала вам найкращі та найщасливіші емоції в цьому житті - емоції материнства Тож вітаючи вас зі святом, Днем матері , щиро бажаємо, щоб ніщо і ніхто не затьмарював ваш світ, щоб сльози на очах були лише від радісних новин. Щоб діти вас завжди шанували та робили щасливими. Миру вам, міцного здоров'я, душевного спокою та якнайскорішої Перемоги нашій Україні.
8 травня — День пам’яті та примирення.
Сьогодні у ліцеї с. Хобултова біля меморіальних дошок загиблих воїнів-односельчан відбулося вшанування пам’яті всіх тих, хто загинув у Другій світовій війні. Панахиду за полеглими героями відслужив священник храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Юрій.
Учні, вчителі та жителі громади зі щемом у серці поклали квіти до меморіальних дошок та підніжжя обеліску та схилили голови у хвилині мовчання .
Директор ліцею Ольга Шимонюк згадала роки страшного лихоліття, яке понівечило мільйони доль. ЇЇ слова: «Це неможливо забути… Минуле знову повторюється…» — звучали особливо болісно в теперішні дні війни. Сьогодні ми вшановуємо не лише героїв минулого - ми схиляємо голови і перед тими, хто поклали життя у війні зараз. У стінах навчального закладу відбулася лінійка до дня Пам'яті та примирення.
Минуло 80 років від того часу, як над Європою стих гуркіт Другої світової війни… Але ми й досі боремося за право жити у вільній країні.
Ми пам’ятаємо. Ми вшановуємо. Ми перемагаємо.
Світла пам’ять полеглим героям!
Міжнародний день просвіти з мінної небезпеки .
Із нагоди відзначення Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки у ліцеї проведено інформаційно-просвітницьку сесію про правила мінної безпеки та алгоритми дій у разі виявлення підозрілих предметів.
Центр Життєстійкості.
Життєстійкість – вміння бути емоційно та ментально стабільним і продуктивним, навіть за кризових умов. Цю навичку можна сформувати та розвинути. 13 березня в наш ліцей завітали фахівці Центру Життєстійкості Зимнівської сільської ради - Марія Богданова та Наталія Матіюк з тренінгом Емоційна грамотність та стресостійкість у сучасному світі. Спілкування відбулося у теплій та дружній атмосфері і подарувало усім учасникам позитивні емоції.
Засідання педагогічної ради «Атестаційна вітальня».
Відбулося чергове засідання педагогічної ради «Атестаційна вітальня».
Засідання пройшло у формі презентацій майстерності педагогів, які
атестуються у 2025 році.
Учителі, а саме: Тетяна Кумецька, Алла Янчук, Мирослава Козій, Жанна
Карпук, Наталія Чернета, Наталія Адамович у дружньому колі колег розкрили
свій інноваційний педагогічний досвід.
Щиро дякуємо усім педагогам за високу майстерність.
Шевченківський тиждень у ліцеї.
Ну що б, здавалося, слова...
Слова та голос - більш нічого.
А серце б'ється - ожива,
Як їх почує!..."
"Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!". Під таким акордом у ліцеї в рамках Шевченківських днів проведено заходи, метою яких було на прикладі життя й діяльності Кобзаря виховувати любов до рідної землі, свого народу, мови і культури.
Протягом тижня проведено години спілкування, на яких діти знайомилися зі сторінками життя Тараса Шевченка, декламували його поезії, малювали ілюстрації до творів Великого Кобзаря.
Тарас Шевченко залишається пророком і в наші дні, адже його слова про боротьбу за свободу, національну гідність та справедливість звучать актуально й сьогодні. Він передбачав важливість єдності народу, критикував тиранію та закликав до боротьби за правду. Його поезія надихає сучасних українців на захист своєї державності, культури та мови. Шевченко – не лише символ минулого, а й дороговказ у майбутнє.
25 лютого – день народження Лесі Українки.
Сьогодні ми вшановуємо річницю з дня народження видатної поетеси та
символу української незламності – Лесі Українки.
Її слово – це вогонь, що й досі палає в серцях українців, а її творчість,
пронизана боротьбою, любов’ю до рідного краю та вірою в перемогу.
Леся Українка не лише створювала мистецтво, а й надихала покоління бути
сильними, вільними та нескореними. Її твори залишаються актуальними і сьогодні,
коли наша країна продовжує боротьбу за свою незалежність.
У цей день у нашому ліцеї був проведений урок-зустріч учнів 5-7 класів
«Стежками Лесиної долі». Діти пригадали біографію Лесі Українки, читали її поезії,
виконували інтерактивні вправи. Це допомогло глибше зрозуміти поетичну
майстерність та символічне значення творчості поетеси в боротьбі за свободу.
День української жінки стає символом жіночої мудрості, незламності та
культурної спадщини нашого народу. Такі події не лише вшановують
Лесю Українку, а й допомагають формувати свідому молодь, яка цінує рідну
мову та літературу.
ЄДНАННЯ В МОЛИТВІ ЗА ПЕРЕМОГУ ТА МИР В УКРАЇНІ
24 лютого 2025 року, в день третіх роковин повномасштабного вторгнення, Україна вперше відзначає Національний день молитви, який об’єднує представників різних релігійних конфесій, священнослужителів та всіх громадян у спільній молитві за наших захисників, полеглих героїв та майбутню перемогу.
У нашому ліцеї учні та вчителі зібралися на загальношкільній лінійці "Боже єдиний, бережи Україну!" Щоб о 9.00 долучитись до загальнонаціональної хвилини мовчання. Вшанувати пам'ять, Героїв - захисників, які віддали найцінніше - життя - за рідну Батьківщину!
Після покладання квітів до меморіальних дошок з портретами полеглих Героїв - земляків, усі учасники об’єднались у спільній молитві під час виконання духовного гімну нашої держави «Боже великий, єдиний, нам Україну храни».
У цей день кожен може долучитися до молитви – у храмах, вдома чи на вулиці. Головне – щирість серця та єднання в думках заради миру, справедливості та нашої перемоги.
Віримо, що завдяки нашій незламності, єдності та Божому благословенню Україна вистоїть і переможе!
День Соборності України
22 січня Україна відзначає День Соборності. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який увійшов в історію українського народу, як величне національне свято і став символом об'єднання України. Сьогодні День Соборності має особливе значення для нашої країни. Це нагадування кожному українцю про те, що сила нашої держави - у нашій єдності та соборності українських земель. Українці довели ворогу і всьому світові, що в єдності ми непереможні. У нашому ліцеї відбувся захід: "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг", присвячений до Дня Соборності України. Учні мали змогу детальніше довідатися історичний шлях становлення єдиної і соборної держави, переглянули відеоматеріали з даної теми, а також створили "Ланцюг Єдності", вшанували борців за вільну, єдину і неподільну Україну. Бажаю усім нам довгоочікуваної Перемоги, злагоди, міцного здоров'я, благополуччя і віри у гідне майбутнє нашої країни. І нехай над нашими землями завжди світить сонце та панує чисте, мирне небо! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
Різдвяні вечорниці ( старшокласники)
Щедрий вечір, добрий вечір.
Добрим людям на здоров‘я!
20 грудня в нашому ліцеї відбулася справжня Різдвяна феєрія, що перенесла нас у чарівний світ українських традицій. Театралізоване дійство плавно поєднало у собі Святвечір, Різдво Христове та Щедрий вечір, створюючи незабутню атмосферу свята.
Діти, одягнені в яскраві українські костюми, з неймовірною майстерністю виконували ролі колядників, щедрівників та інших персонажів, занурюючи всіх присутніх у колоритну атмосферу зимових свят. Глядачі захоплено спостерігали за відтворенням традицій Святвечора, переймаючись духом спокою та очікування дива. Веселі колядки зробили святкування Різдва Христового особливим, а Щедрий вечір із Маланкою та Василем додав яскравих емоцій, гумору та радості.
Дякуємо ЗСУ, нашим незламним воїнам за можливість проводити масові заходи для дітей у цей буремний небезпечний час!
Бажаємо всім добробуту та мирного неба! Хай 2025 рік стане переможним роком нашої держави!!!
Новий рік початкові класи
Незабаром Різдво, Новий рік…
20 грудня у ліцеї відбулося новорічне свято! У програмі були запальні танці , веселі конкурси , ігри та, звичайно, уже традиційно, діти, співали новорічні пісні. Учні показали виставу" Рукавичка" на новий лад.
Новорічне свято подарувало масу приємних емоцій учням. Завдяки старанням наших дітей, їх артистизму, святковому настрою, кожен художній номер був неперевершеним. Веселощі та сміх супроводжували всіх присутніх протягом всього заходу.
Свято видалось веселим, яскравим, запальним, незабутнім і по родинному теплим!
Щиро хочеться побажати усім нам мирного, теплого, світлого Нового року, цікавих канікул та гарного відпочинку!
День Святого Миколая
З першим зимовим місяцем приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – День Святого Миколая. Адже вони знають, що за слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.
Сьогодні, 6 грудня, у нашому ліцеї відбулося свято "Іде світом святий Миколай".
Цікаво та весело пройшов захід, діти грали ігри, розгадували загадки, кружляли у танку. За це в нагороду від Чудотворця отримали подарунки, від яких на обличчях школярів з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.
Дякуємо Богу та ЗСУ за можливість проведення свята для дітей. Висловлюємо щиру подяку за подарунки ТЗОВ "П'ятидні", в особі керівника Валерія Григоровича Діброви.
Нехай Святий Миколай принесе мир, радість і щастя в кожну родину!
День Збройних Сил України
6 грудня у ліцеї пройшла тематична лінійка до Дня Збройних Сил України. Учні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих героїв та поклали квіти до меморіальних дошок. Збройні сили – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку Української держави, справжня гарантія державного суверенітету. Тому у цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.
Шановні воїни, захисники України! Вітаємо Вас з професійним святом Днем Збройних Сил України. Бажаємо здоров’я, сили, витримки перемоги, мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі! Зі святом Вас!
Андріївські вечорниці
Напередодні свята Андрія у стінах нашого ліцею панувала справжня українська атмосфера, сповнена традицій, сміху та радості. Учителі та учні 1-5 класів провели Андріївські вечорниці, де кожен міг зануритися у чарівний світ нашої багатої культурної спадщини.
Діти співали українські народні пісні, які торкалися душі кожного слухача. Разом ми згадували давні традиції та навіть ворожили, як це робили наші предки.
Головним атрибутом свята стала калита – діти веселилися, кусаючи її, як заведено за обрядом.
Звісно, не обійшлося без танців та веселих жартів, які подарували незабутні емоції всім учасникам. Свято пройшло у теплій і щирій атмосфері, об’єднавши учнів, учителів та батьків. Такі заходи нагадують нам, як важливо берегти та передавати українські традиції, що є невід’ємною частиною нашої ідентичності.
Дякуємо всім, хто долучився до організації цієї події та зробив її такою яскравою! Бережімо наші звичаї та передаваймо їх наступним поколінням!
Після свята відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Взаємодія школи і сім’ї у вихованні особистості». На зборах було обговорено багато актуальних питань, але основне, на чому була зосереджена увага – це роль сім’ї у вихованні та мотивації дітей до навчання.
Директор ліцею Ольга Шимонюк наголосила, що для того, щоб виховати повноцінну культурну, моральну та творчу особистість, необхідно, щоб вчителі і батьки діяли як союзники.
Адміністрація навчального закладу дякує всім батькам за те, що вони долучилися до обговорення актуальних проблем ліцею.
День пам'яті Голодомору
День пам'яті Голодомору 2024 році проходить під гаслом "Запали свічку пам'яті за жертвами Голодомору. Борись за Україну та підтримуй воїнів".
У нашому ліцеї відбулось вшанування пам'яті жертв геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців.
Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: "Жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані".
Запалений вогник у домівці кожного - це вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.
День Гідності та Свободи
21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Варто нагадати, що передумовами відзначення цієї дати є дві історичні події – Майдан 2004 року і Революція гідності 2013 року. Це були надзвичайно важкі іспити для України, під час яких наш народ продемонстрував свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
З метою вшанування патріотизму та мужності громадян, котрі повстали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору; прищеплення здобувачам освіти любові до Батьківщини та розвитку в них бажання стати гідними громадянами Української держави, в ліцеї проведено тематичну лінійку, «Я пишаюсь тобою, мій народе» приурочену до Дня Гідності та Свободи. Захід пройшов в атмосфері патріотизму та болю за тими, хто не вагаючись, ціною власного життя заплатив за право жити у вільній, демократичній, правовій державі.
З Днем Гідності та Свободи!
Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода в домівках! Нехай не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
День доброти
Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднує народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняться співчуттям та добротою один до одного. "Від добрих справ і кактус розцвітає". Під таким гаслом шкільним психологом Наталією Жданюк було проведено низку занять для наших школярів.
День захисника та захисниць України
Вітаємо з Днем захисника та захисниць України! Дякуємо за вашу мужність, патріотизм та силу духу. Нехай Богородиця завжди оберігає вас і ваші родини. Бажаємо вам добробуту, міцного здоров'я та благополуччя. Ви — наша гордість і надія! Вічна пам’ять тим, хто віддав життя за свободу Батьківщини та низький уклін родинам загиблих Героїв!
Слава Україні!
Героям Слава!
СТОП булінг
Традиційно, наприкінці вересня , в нашому ліцеї пройшов тиждень протидії булінгу «СТОП булінг». Протягом тижня практичним психологом Наталією Жданюк були проведені просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення цькування. Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися відрізняти булінг від звичайного конфлікту.
З Днем вчителя
Дорогі вчителі! Прийміть щирі вітання від учнів нашого ліцею!
У цей день висловлюємо щиру вдячність за те, що ви передаєте дітям знання, мудрість, тепло та турботу. Бажаємо вам, мирного неба, міцного здоров'я, невичерпної енергії та вдячних учнів!
День миру в України
21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Цей день є символом надії та співчуття для мільйонів людей, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови суспільства без війн і страждань.
З нагоди Дня Миру у нашому ліцеї пройшли різні заходи. Ми віримо що голуби, квітуча планета, долоньки, малюнки зроблені дітьми принесуть нарешті мир та спокій нашій Батьківщині, припинять кровопролиття та страждання тисячі українців. Нехай ці голубки повернуть додому рідних, близьких, друзів, щоб спокій запанував у душах та серцях людей. Ми впевненні, так воно і буде, тому що якщо багато людей чогось одного бажають, то їх мрії неодмінно стають реальністю. Бажаємо всім мирного неба!
День знань
Сьогодні у нашому ліцеї відбулося чудове свято - День знань. Щиро дякуємо Збройним Силам України за можливість розпочати новий навчальний рік. У цей день переповнюють емоції всіх, адже для першокласників - це новий досвід, випускників - рік непростих рішень та випробувань, для батьків - ностальгія, спогади та хвилювання. Нехай навчальний рік буде початком великих досягнень і нових знань! Легкого, мирного і тихого навчального року усім працівникам ліцею!
День пам'яті захисників України
29 серпня - День пам'яті загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
У нашому ліцеї біля меморіальних дошок Героїв України відбулася година- реквієм до Дня пам'яті захисників.
Ми не маємо права забути, якою ціною виборюється воля та незалежність українського народу!
Усі присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто загинув за Україну.
На знак пошани і вдячності відбулося покладання квітів до меморіалу пам'яті загиблих.
Пам’ятаємо подвиг наших Героїв!
Світла памʼять усім, хто загинув за свободу та незалежність нашої країни.