Apie mane

Sveiki!

Esu Ieva Pukelienė.

Teisininkės kvalifikaciją įgijau 2007 m. Vilniaus universiteto Teisės fakultete (vientisosios magistro laipsnio studijos).

Daugiau nei 10 metų dirbau Vilniaus m. 32-ajame notarų biure, taip pat turiu teisinės patirties advokatų kontoroje.

2013 m. išlaikiau notaro kvalifikacinį egzaminą, 2018 m. Mykolo Romerio universitete baigiau mediatorių kursus.

Mano stipriosios savybės - nuoširdus bendravimas, kruopštus įsigilinimas į kiekvieno situaciją, jos analizė bei sprendimų pateikimas, vadovaujantis tiek teorinėmis, tiek praktikoje įgytomis žiniomis.

Analizę atlieku festina lente principu - skubu lėtai, išsamiai susipažįstu su situacija, o sprendimus įgyvendu, projektus parengiu greitai.

Esu pasiruošusi teikti konsultacijas visiems, kurie vertina paslaugų kokybę bei asmeninį dėmesį.


Atsiliepimai

Labai vertinu man suteiktą teisinę pagalbą. Maloniai nustebau, kad Ieva man skyrė daug dėmesio, išklausė, įsigilino ir davė būtent mano situacijai pritaikytas įžvalgas už prieinamą kainą. Nebaisu kreiptis, nes labai šiltai ir geranoriškai bendrauja. Rekomenduoju! Tikrai verta kreiptis.JURGA JUODKAZYTĖ, Koučingas moterims
Turėjau asmeninę konsultaciją su Ieva. Buvo iškilę keletas klausimų dėl pirkimo sutarties. Labai išsamiai, aiškiai, konkrečiai sudėliojo atsakymus,kad papildomų klausimų neliko. Ačiū, esu labai dėkinga.LAURA BARKAUSKAITĖ, Emocijų paleidimų trenerė

Naujienos