10-11 класи
2021
2021
РЕЗУЛЬТАТИ
РЕЗУЛЬТАТИ
ІІІ Всеукраїнського конкурсу
творчих робіт учнів 5-11 класів
«ГЕОМЕТРІЯ НАВКОЛО НАС»
пам’яті О. Ф. Семеновича
оголошувались ОНЛАЙН
10 листопада 2021 року
Результати_10.11.2021_запис.mp4
НАГОРОДНІ ДОКУМЕНТИ
НАГОРОДНІ ДОКУМЕНТИ
2021
2021
10-11 КЛАСИ
10-11 КЛАСИ
2020
2020
Вітаємо переможців конкурсу
Вітаємо переможців конкурсу
"Геометрія навколо нас"!
"Геометрія навколо нас"!
СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ВИБОРОЛИ:
СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ВИБОРОЛИ:
1 МІСЦЕ
1 МІСЦЕ
Козачук Анна Сергіївна (Номінація 3 "Геометрія і мистецтво")
Козачук Анна Сергіївна (Номінація 3 "Геометрія і мистецтво")
Голосний Данило Сергійович (Номінація 5 "Геометрія у виробництві")
Голосний Данило Сергійович (Номінація 5 "Геометрія у виробництві")
2 МІСЦЕ
2 МІСЦЕ
Пєтєліна Тамара Євгенівна (Номінація 1 "Геометрична рапсодія: есе")
Пєтєліна Тамара Євгенівна (Номінація 1 "Геометрична рапсодія: есе")
Чопенко Дар”я Романівна (Номінація 1 "Геометрична рапсодія: есе")
Чопенко Дар”я Романівна (Номінація 1 "Геометрична рапсодія: есе")
Чепур Софія Олексіївна (Номінація 2 "Краса геометрії в задачах")
Чепур Софія Олексіївна (Номінація 2 "Краса геометрії в задачах")
Фоменко Іван Володимирович (Номінація 2 "Краса геометрії в задачах")
Фоменко Іван Володимирович (Номінація 2 "Краса геометрії в задачах")
3 МІСЦЕ
3 МІСЦЕ
Ведмідь Альона (Номінація 1 "Геометрична рапсодія: есе")
Ведмідь Альона (Номінація 1 "Геометрична рапсодія: есе")
Клименко Єлізавета Дмитрівна (Номінація 3 "Геометрія і мистецтво")
Клименко Єлізавета Дмитрівна (Номінація 3 "Геометрія і мистецтво")
Северин М.С., Кадоліна О.С. (Номінація 3 "Геометрія і мистецтво")
Северин М.С., Кадоліна О.С. (Номінація 3 "Геометрія і мистецтво")
Скорик Вікторія Володимирівна (Номінація 4 "Геометрія в побуті")
Скорик Вікторія Володимирівна (Номінація 4 "Геометрія в побуті")
Антоненко Дмитро (Номінація 4 "Геометрія в побуті")
Антоненко Дмитро (Номінація 4 "Геометрія в побуті")
Заруба Денис Олегович (Номінація 4 "Геометрія в побуті")
Заруба Денис Олегович (Номінація 4 "Геометрія в побуті")
Остряніна Вероніка Дмитрівна (Номінація 5 "Геометрія у виробництві")
Остряніна Вероніка Дмитрівна (Номінація 5 "Геометрія у виробництві")
2019
2019
Вітаємо переможців конкурсу
Вітаємо переможців конкурсу
"Геометрія навколо нас"!
"Геометрія навколо нас"!
СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ЗАЙНЯЛИ:
СЕРЕД УЧНІВ 10-11 КЛАСІВ ЗАЙНЯЛИ:
1 МІСЦЕ
1 МІСЦЕ
Ковтун Микита Іванович (Номінація 3)
Ковтун Микита Іванович (Номінація 3)
Давиденко Владислав Сергійович (Номінація 5)
Давиденко Владислав Сергійович (Номінація 5)
2 МІСЦЕ
2 МІСЦЕ
Дроваль Євгенія Миколаївна (Номінація 1)
Дроваль Євгенія Миколаївна (Номінація 1)
Захаренко Софія Андріївна (Номінація 1)
Захаренко Софія Андріївна (Номінація 1)
Бучинська Анастасія Владиславівна (Номінація 3)
Бучинська Анастасія Владиславівна (Номінація 3)
Карпенко Софія Анатоліївна, Кравченко Єгор Володимирович (Номінація 3)
Карпенко Софія Анатоліївна, Кравченко Єгор Володимирович (Номінація 3)
Ковба Віталій Миколайович (Номінація 5)
Ковба Віталій Миколайович (Номінація 5)
3 МІСЦЕ
3 МІСЦЕ
Тарасовець Діана Анатоліївна (Номінація 4)
Тарасовець Діана Анатоліївна (Номінація 4)