Olen fotograaf Võru linnas, mul on oma stuudio, teen stuudiofotosid aga meeldib pildistada inimesi ka looduses. Pildistan portree- ja perepilte, paare, beebiootust. Üritusi kahjuks ei pildista.
Pildistama hakkasin 2015a, ma hulluke tegin kohe ka fb lehe, mõtlesin, et näitan pilte ainult sõpradele, et kes see võõras ikka viitsib minu pilte vaadata aga läks nii, et minu lehte hakkasid ka võõrad jälgima ja, siis juba küsima, et kas saavad ka pildistama tulla ja nii minust fotograaf saigi.
Mind köidab tume stiil, kõik müstiline ja muinasjutuline.
Stuudios on taustad ja seinad tumedad, sest minu jaoks toob see kõige paremini inimese esile. Kui väga vaja, otsin valge või beežika tausta välja aga ise ma pigem soovitan tumedat.