Мелірування "шатуш"

, " Омбре "

Омбре і сомбре фарбування .

У чому головна відмінність омбре і сомбре, .

Всі ці техніки походять від класичного мелірування, в якому частина пасм забарвлюється в більш світлий колір. Сучасне фарбування пропонує різні варіанти переходів кольору, від яскравих контрастних до непомітних приглушених. Мета таких переходів – створити природний ефект вигорілого на сонці волосся. Саме поєднання світлих і темних пасом створює об'єм у волоссі, надає йому "живого" вигляду і руху.


Колір

Омбре – це перехід від темних коренів до світлих кінчиків, посередині – розмита межа між двома кольорами. Омбре робиться переважно на темному волоссі (від темно-русявого до чорного), щоб був помітний колірний перехід.

Сомбре – це ледь помітні відблиски на окремих пасмах, ефект вигорілого волосся. Корені можуть бути зовсім трохи темнішими основної довжини, і межа переходу абсолютно непомітна. Сомбре можна робити навіть на світлому волоссі, ефект гри кольору збережеться.

Рівень фарбування

У омбре перехід до світлого кольору починається, як правило, з середини довжини волосся або навіть нижче.

При техніці сомбре волосся фарбують ближче до коренів, звичайна відстань – близько 5 см. При цьому не освітлюють всю масу волосся, а окремі пасма, які і створюють невидиму межу переходу кольорів.

Контрастність

Омбре – це досить контрастне фарбування, перехід між кольорами помітний, особливо якщо початковий колір волосся дуже темний. По суті, це виглядає, як відрослі корені після фарбування в блондинку, тільки набагато естетичніше.

Сомбре – це більш м'який варіант, волосся ніби природно світлішає ближче до кінчиків, створюючи ефект відблисків на сонці.


Способи фарбування:

Омбре.

При цій техніці приблизно на половину довжини локонів наноситься фарба. При цьому біля коренів локони не зворушені або додатково затемняються. Перехід щодо плавний від одного відтінку до іншого, але все ж досить виразно проглядається.

Шатуш.

При цьому фарбуванні створюється ефект вигорілої шевелюри. Щодо техніки, то вибірково наноситься фарбувальний склад на деякі пасма. Перехід від темного до світлого досить плавний. Найбільше пасм вибирається в обличчя. Саме в цій області найбільше світлих ділянок.

Балаяж.

Дуже незвичайна, але досить складна техніка. В принципі на перший погляд — нічого складного. Майстер просто мете пензлем, висвітлюючи пасма. При цьому виходять своєрідні відблиски на шевелюрі.

Брондірованіе.

Забарвлюються вибірково пасма по всій поверхні голови. При цьому виконується за типом мелірування, але за допомогою використання різної кількості і концентрації окислювача вдається домогтися плавного переходу кольору. По суті справи — це складне мелірування з переходами відтінків.

Каліфорнійське мелірування.

Біля коренів волосся залишаються незачепленими на решті частини шевелюри, по всій площі голови, вибираються окремі пасма і фарбуються. Також створюється ефект розмиття і плавного переходу від світлого до темного.

Колорування.

Це прядовое фарбування із застосуванням не менше 3 кольорів. Тобто по всій голові шматочки волосся фарбуються трьома різними кольорами.

Чим відрізняється фарбування волосся омбре від балаяж, шатуш, брондирования, каліфорнійського мелірування, колорування: порівняння, різниця, відмінність

Всі ці техніки не схожі один на одного і відрізняються як виконання, так і результатом.

Відмінність омбре від інших технік:

Від балаяж. Різниця між світлою і темною частиною не рівна, але досить чітка. Величезною розмитості немає. У балаяж забарвлюється верхня частина, причому не суцільний шевелюрою, а прядками.

Від шатуш. У шатуше немає такого чіткого поділу темних і світлих ділянок. При цьому межа максимально розмита. У омбре вона досить чітка.

Від брондирования. Фарба в брондировании наноситься на окремі прядки, причому практично переважаючим кольором є світлий.

Від каліфорнійського мелірування. Коріння у цьому виді фарбування темні, а пасма в шаховому порядку освітлюються.

Від колорування. Тут різниця величезна, адже при фарбуванні у колорировании використовується величезна кількість кольорів різних відтінків.

Що краще вибрати: омбре, шатуш, брондірованіе, каліфорнійське мелірування, колорування або балаяж?

Щоб вибрати певну техніку, варто уважно вивчити бажані результати. Шатенкам рекомендується робити шатуш або подвійні. При цьому волосся мінімально піддаються впливу окислювача. Не буде жовтизни і неохайності.

Поради:

Якщо клієнт дуже яскрава особистість, вам підійде колорування. При цьому пір'я можна зробити досить яскравими і незвичайними квітами. Нерідко можна зробити омбре з незвичайними колірними рішеннями. Така забарвлення виглядає досить яскраво і зухвало.

Якщо у клієнта пшеничний колір волосся, то краще всього зробити брондірованіе. Ви отримаєте ефект вигорілих волосся і збережіть натуральний відтінок.

Дівчатам з темним волоссям, краще робити шатуш або балаяж. Таким чином, ви отримаєте багато світлих пасм і досить плавні переходи.

Балаяж — ідеальна техніка для брюнеток. Такий спосіб фарбування додасть свіжості в образ і зробить пасма на кінчиках більш світлими.

Домашнє завдання : опрацюваит конспект ,замалювати схеми сучасних технік фарбування.